Anije dhe skutera per uje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  100% FALAS. .
  Anije dhe skutera per uje

  100% FALAS. .

  Ofertë falas 100% Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,

  Skrapar 3 gusht 08:33
  30.000 €
 • 5 foto
  Gomone
  Anije dhe skutera per uje

  Gomone

  Shitet gomone 3,5m e gjate, mban deri ne 500 kg, 2 pompa dhe 2 lopata. Motorr Yamaha 4 ph

  Fier 27 korrik 02:12
  600 €
 • 4 foto
  Varke per shitje
  Anije dhe skutera per uje

  Varke per shitje

  Sanall me gjatesi 5.5 metra dhe gjeresi 2 metra. I pajisur me letra. Porto Romano Durres

  Durrës 30 maj 11:48
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet anije peshkimi.
  Anije dhe skutera per uje

  Shitet anije peshkimi.

  SHITET ANIJE PESHKIMI PER LUNDRIM BREGDETARE KOMBETAR ME LARGIM 6 MILJE NGA BREGU Barka esht e sap

  Shkodër 25 prill 12:22
  12.000 €
 • 1 foto
  Motor varke
  Anije dhe skutera per uje

  Motor varke

  Motor varke MARINER 3.3 HP shume ekonomik 2 kohesh Shitet per arsye mosperrdorimi cmimi 400 euro

  Vlorë 10 shkurt 11:00
  400 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100%
  Anije dhe skutera per uje

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Librazhd 13 gusht 22:58
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ciao
  Anije dhe skutera per uje

  Ciao

  Ne gjendje shum te mire

  Tiranë 29 gusht 12:01
  200 €