Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet banesa me një sipërfaqe prej 92m2

  Shitet banesa me një sipërfaqe prej 92m2

  Shitet banesa me një sipërfaqe prej 92m2 , Kati I 6-të ndodhet tek Kompleksi banesor " Dijari" në Vushtrri.E cila posedon: - Dy dhoma gjumi - Sallon dhe kuzhinë - Depo - Banjo - Terracë - Per me

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 korrik 10:44
 • Shitet banesa 92 m2 Katin e 6-te

  Shitet banesa 92 m2 Katin e 6-te

  Shitet banesa 92 m2 Katin e 6-te . E cila gjendet perball Bankave.E cila posedon: -2 dhoma gjumi -Sallon dhe Kuzhin -Banjo -Terasë -Depo -Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (afer k

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 korrik 10:44
 • Kompleksi Saraj

  Kompleksi Saraj

  Ne lagjen Mati 1 afer shkolles "Mileniumi iTrete " ka filluar shitja e banesave luksoze ne kompleksin SARAJ dhe me cmime shum te volitcme . Banesat kon komfor me mjaft hapesire gjelbruse dhe ajer te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 10:33
 • SHESIM BANES NE M1

  SHESIM BANES NE M1

  Shitet Banesa në Lagjen Mati 1 në Rr.Muharrem Fejza, Banesa ndodhet në Katin e -III- dhe posedon gjithsej 95m2, ku në të ndodhen 3dhoma të gjumit,Sallon+kuzhin,Banjo,Ballkon. Cmimi 650euro/m2 Për info

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 09:53
 • Shitet Lokali ne Objekin e Agro Hermes

  Shitet Lokali ne Objekin e Agro Hermes

  Shitet lokali me siperfaqe prej 130m.Lokali gjendet ne objektin e Agro Hermes. Lokali eshte ne emer te personit Privat me Fletë Poseduese. Lokali ka hapsir per parking dhe i pershtatshem per gjdo lloj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 korrik 08:43
 • Kerkojm Banesa,Lokale,Shtepia,Parcela

  Kerkojm Banesa,Lokale,Shtepia,Parcela

  Kërkojm Banesa,Shtëpi,Lokale,Parcela. Të gjith ju qe keni ne Shitje,Dhenje me Qera, ju lutem na shkruani sepse ne jemi vendi ku duhet te drejtoheni. Gjendemi perball Xhamis se Medreses ne Gjilan Tel.0

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 korrik 08:42
 • SHITEN 2 banesa me sip108.5m2(3+1)HYJNESHA.kawa

  SHITEN 2 banesa me sip108.5m2(3+1)HYJNESHA.kawa

  SHITEN 2 banesa me sip108.5 m2(3+1)në katin e 6/7 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 3 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 03:43
 • SHITEN 3 banesa me sip136.5m2(3+1)HYJNESHA,kawa

  SHITEN 3 banesa me sip136.5m2(3+1)HYJNESHA,kawa

  SHITEN 3 banesa me sip136.5m2(3+1)në katin e 1/5/6 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 3 dhoma të fjetjes/depo ◼Kompleksi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 03:43
 • SHITEN 2 banesa me sip86.4m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip86.4m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip86.4m2(2+1)në katin e 6 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 2 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNESHA

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 03:33
 • SHITEN 2 banesa me sip88.29m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip88.29m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip 88.29m2(2+1)në katin e 1/5 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 2 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 02:52
 • SHITET banesa me sip81.6m2(2+1)HYJNESHA(Kawa group

  SHITET banesa me sip81.6m2(2+1)HYJNESHA(Kawa group

  SHITET banesa me sip 81.6m2(2+1)në katin e 3 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesa ka këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/depo/banjo/wc/edhe 2 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNESHA

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 02:43
 • SHITEN 2 banesa me sip85.56m2(2+1)HYJNESHA(kawa gr

  SHITEN 2 banesa me sip85.56m2(2+1)HYJNESHA(kawa gr

  SHITEN 2 banesa me sip 85.56m2(2+1)në katin e 6/7 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 2 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 02:43
 • SHITEN 2 banesa me sip84.54m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip84.54m2(2+1)HYJNESHA(kawa)

  SHITEN 2 banesa me sip 84.54m2(2+1)në katin e 1/4 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesat kanë këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/banjo/wc/edhe 2 dhoma të fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 02:33
 • SHITET banesa me sip 72.42m2(1+1)te HYJNESHA kawa

  SHITET banesa me sip 72.42m2(1+1)te HYJNESHA kawa

  SHITET banesa me sip 72.42m2(1+1)në katin e 2 në kompleksin HYJNESHA në Matin 1. ◼Banesa ka këtë organizim:qëndrimin ditor/kuzhinen/depo/banjo/edhe dhomën e fjetjes/ ◼Kompleksi HYJNESHA nder

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 01:52
 • Ofrohet banesa me qira 40m2 ne ulpian ! Delta

  Ofrohet banesa me qira 40m2 ne ulpian ! Delta

  Jap me qira banesen 40m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhome gjumi, kuzhin, korridor, shpajz, banesa eshte e mobiluar. Oferta vlen edhe per afat te gjat dhe te shkurt qendrimi çmimi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 00:01
 • shitet banesa ne qender te Prishtines

  shitet banesa ne qender te Prishtines

  banesa gjindet ne afersi te furres Lumi. anesa eshte ne katin e dyte

  56.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 21:52
 • Shitet banesa 64m2, kati 3-te ne Bregun e Diellit

  Shitet banesa 64m2, kati 3-te ne Bregun e Diellit

  Shitet banesa 64m2, ne katin e 3-te, te banesat e Bardha ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa eshte ndertim i shtetit, me dokumentacion te rregullt, e mobiluar. Banesa ka orientimin ne Lindje dhe ka keto

  850 €
  Prishtinë
  6 korrik 21:52
 • AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP

  AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në tërritorin e Shqip

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 korrik 21:52
 • Banesa 156m2

  Banesa 156m2

  banesa ka 3 dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona. plus mundesin per ne kulem me shfrytezu per oborr 170m. banesa eshte afer hajdini mobile.banesat princesha ban.VIBER +38649293722 .

  62.000 €
  Fushë Kosovë
  6 korrik 21:52
 • SHITET BANESA NE MATI 1 PREJ 95M2, 650EURO

  SHITET BANESA NE MATI 1 PREJ 95M2, 650EURO

  Shitet Banesa në Lagjen Mati 1 në Rr.Muharrem Fejza, Banesa ndodhet në Katin e -III- dhe posedon gjithsej 95m2, ku në të ndodhen 3dhoma të gjumit,Sallon+kuzhin,Banjo,Ballkon. Cmimi 650euro/m2 Për info

  650 €
  Prishtinë
  6 korrik 20:36
 • Banese me Qira ne L.Arberia ( Dragodan )

  Banese me Qira ne L.Arberia ( Dragodan )

  Leshohet banesa me Qira ne L. Arberia ( Dragodan ), 45 m2, gjendet ne katin e 1. Posedon Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na ko

  180 €
  Prishtinë
  6 korrik 19:59
 • Q-25 Banesë me Qera te Kater Llullat

  Q-25 Banesë me Qera te Kater Llullat

  Banesa Posedon: 3 - Dhomë Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 3 - Banjo/Wc Çmimi : 600€ Kati - 5 KODI : Q-25 Tel: 044/541-555 | 049/578-555 Viber: +386 49 578 555 NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00

  600 €
  Prishtinë
  6 korrik 17:52
 • Banese ne shitje

  Banese ne shitje

  Shitet Banesa 94 kati i pare !Banesa gjendet afer komunes.Banesa posedon: -Dy dhoma gjumi -Sallon dhe kuzhin -Banjo -Depo -Per me shume INFO +377-45 965 965 [email protected]

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  6 korrik 17:33
 • BANES ME QIRA NË QENDER

  BANES ME QIRA NË QENDER

  BANESA KATI 4/60M2 1 DHOM GJUMI 1 DHOM DITE 1 KUZHIN 1 BANJO 1 TERAS BANESA PAMJEN NGA SHESHI arianitipr

  300 €
  Prishtinë
  6 korrik 14:33
 • Banesa 97m2 shitet Mati 1 ( kompleksi Royal )

  Banesa 97m2 shitet Mati 1 ( kompleksi Royal )

  -Shes banesen ne rrugen b, kompleksi Royal. -97m2 -Kati i 8 - Banesa posedon: -Sallon me kuzhine -2 Dhoma gjumi -Koridor -Banjo -Ballkon -Banesa eshte e gatshme per banim. -Cmimi: 77600€ -Cmimi per

  77.600 €
  Prishtinë
  6 korrik 13:52
 • Shitet banesa 89m2 Mati 1 ( Royal City )

  Shitet banesa 89m2 Mati 1 ( Royal City )

  Shitet banesa ne Mati 1 kompleksi Royal City - Rr.Muharrem Fejza - Kati 1 - 89m2 - Banesa posedon: - Sallon me kuzhine - 2 Dhoma gjumi - Banjo - Ballkon - Koridor - Ballkon - Cmimi: 70000€ -

  70.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 13:52
 • Shiten 2 banesa Kompleksi Princesha 670€ m2

  Shiten 2 banesa Kompleksi Princesha 670€ m2

  Rr. Muharrem Fejza Kompleksi Princesha Shiten 2 banesa Banesa 1 Kati i V 100m2 Banesa posedon: Sallon, kuzhine 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon Cmimi: 67000€ (i diskutueshem) Banesa 2 Kati i IV 87

  650 €
  Prishtinë
  6 korrik 13:43
 • Banesë(Garsoniere) 25m2 ne shitje në Qendër – te Q

  Banesë(Garsoniere) 25m2 ne shitje në Qendër – te Q

  Banesa gjendet te Qafa, në rrugën UÇK, te Soliterat në objektin “B”. Banesa ndodhet në katin e I-rë dhe është e mobiluar. Banesa është ndërtim I vjetër me fletë poseduese. Banesa ka nxemje qendror

  32.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 13:33
 • IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN NE KOMPLEKSIN ADRIATIK BANES E RE E MOBILUAR ME PAMJE NGA DETI POSEDON KUZHIN KLIM WIFI TV JU MIRPRESIM VIBER +38649755422 WATSAPP +38649755422

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 korrik 13:01
 • Shitet banesa 59m2 Mati 1 (Urban Living-Marking)

  Shitet banesa 59m2 Mati 1 (Urban Living-Marking)

  Shes banesen ne Mati 1 Kompleksi Urban Living, Marking. - Rr, Ndue Perlleshi - Kati i 7 ( pamje nga lindja ) - 59m2 (neto) - Banesa posedon: - Sallon me Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo - Ballkon - Korid

  44.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 12:43
 • A-09 Shitet Urgjent Banesa Ulpianë te Beni Dona

  A-09 Shitet Urgjent Banesa Ulpianë te Beni Dona

  Urgjent Shitet Banesa në Ulpianë përball Gjykatës për Kundërvajtje..Afer Beni Donës. Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 2 - Ballkona Kati: 4 "Kulina" KODI : A09 Vib

  820.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 12:32
 • Shitet banesa me dy dhoma gjumi ne Dardani

  Shitet banesa me dy dhoma gjumi ne Dardani

  Shitet banesa ne Dardani 70m2 ne dokument ne katin 6 me renditje: Salloni, kuzhina me trapezari, dy dhoma gjumi, shpajz, koridor nje toalet nje banjo dhe ballkoni me pozit lindje nga shkolla Dardanija

  75.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 12:32
 • Banesa leshohet me qira 90 m2 Prishtine

  Banesa leshohet me qira 90 m2 Prishtine

  Banesa leshohet me qira ne Prishtinè rruga Hajrullah Abdullahu . Banesa eshte 90m2 Dy dhoma gjumi Sallon Kuzhinè Banjo Koridor Banesa i ka edhe 30m2 teras eshte e mobiluar komplet Banesa les

  300 €
  Prishtinë
  6 korrik 12:21
 • A-35 Banese ne Bregun e Diellit

  A-35 Banese ne Bregun e Diellit

  Shitet Banesa në Bregun e Diellit 82m2 Cmimi: 140.000€ Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 3 - Shpajza Kati: 5 KODI : A-35 Viber & What's App +377 (4

  140.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:52
 • A-36 Dy Banesa në Tophane 92m2m2&108m2

  A-36 Dy Banesa në Tophane 92m2m2&108m2

  Shiten Banesat në Tophane 92m2 Çmimi : 785€ për m² Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - BanjoWc 1 - Wc 1 - Shpajz 2 - Ballkona Banesa pre 108m2 Banesa Posedon; 1 - Sallon me Kuzh

  785 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:52
 • A-37 Shitet Banesa ne B.Djellit (te Posta e vogel)

  A-37 Shitet Banesa ne B.Djellit (te Posta e vogel)

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati - 1 Me qiramarres tani 200E Çmimi : 1200 për m² (i diskutushem) KODI : A-36 Viber & What's App +377 (45) 567 8

  1.200 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:52
 • A-17 Shitet Banesa në Ulpianë te Fontana 1000€/m2

  A-17 Shitet Banesa në Ulpianë te Fontana 1000€/m2

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 3 - Dhoma Gjumi 2 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 5 (me lift) KODI : A-17 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213

  1.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-18 Banesa në Mati1 ALB VIZION

  A-18 Banesa në Mati1 ALB VIZION

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2- Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 1 - Shpajz Ka 96m2 dhe jo 110 si ësht përshkruar më Lart. Kati: 6 KODI : A18 Viber & What's App +377 (45) 567 866

  680 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-19 Shitet Banesa në Ulpianë 69.000€

  A-19 Shitet Banesa në Ulpianë 69.000€

  Shitet Banesa në Ulpianë 53m2 ne dokumenta kurse ne shfrytëzim posedon 63m2. Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 3 KODI : A-19 Viber & What's Ap

  69.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-21 Banesa në Breg te Famisi

  A-21 Banesa në Breg te Famisi

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 3 (me lift) "Kulina" KODI : A-21 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866

  750 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-22 Banesa në Breg Dillit

  A-22 Banesa në Breg Dillit

  Banesa Posedon: 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkona Kati: 3 KODI : A-22 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223 E-

  95.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-24 Shitet Banesa në Mati 1, Prishtinë 65.000€

  A-24 Shitet Banesa në Mati 1, Prishtinë 65.000€

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 55m² Kati: 1 KODI : A-24 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223

  65.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-25 Banesa në Dardani

  A-25 Banesa në Dardani

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 2 - Ballkona Kati: 9 (me lift) KODI : A-25 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213

  60.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-27 Banesa në Mati 1 Prishtinë

  A-27 Banesa në Mati 1 Prishtinë

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc +PODRUM 7m² Kati: 2 KODI : A-27 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223 E-ma

  57.500 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-26 Shitet Garsionerka te Nënkalimi 27.000€

  A-26 Shitet Garsionerka te Nënkalimi 27.000€

  Shitet gatsoniera në qendër te nënëkalimi. Banesa është e renovuar komplet dhe e rregulluar në menyrë moderne. Banesa është me fletë poseduese 24,58m2 në kadastër kështu i ka mbi 30 m2, plus e ka tava

  27.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-28 Shitet Banesa në Ulpianë 42.000€

  A-28 Shitet Banesa në Ulpianë 42.000€

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 2 - Ballkona Kati: 5 (ska lift) "Kulina" KODI : A-28 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 86

  42.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-29 Banesa ne Aktash

  A-29 Banesa ne Aktash

  Shitet Banesa në Aktash (te Hotel AMBASADOR) Çmimi : 900€ për m² 2 - Garazha Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Utilit 1 - Ballkona Kati: 7 (me lift) KODI : A-29

  900 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-30 Banesa në Bregun e Diellit

  A-30 Banesa në Bregun e Diellit

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: P KODI : A-30 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223 E-ma

  95.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-31 Banesa në Emshir rrg.për Veternik 800€/m2

  A-31 Banesa në Emshir rrg.për Veternik 800€/m2

  Shitet Banesa në Emshir rruges për Veternik Çmimi : 800€ për m² Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 2 - Ballkona Kati: 8 (me lift) KODI : A-31 Viber & What's App

  800 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-32 Shitet Banesa Mati 1 rrg.B 720€/m2

  A-32 Shitet Banesa Mati 1 rrg.B 720€/m2

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 1 KODI : A-32 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223 E-ma

  720 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42