• banesa 113 m 450€metri marr kompensim vetur

  banesa 113 m 450€metri marr kompensim vetur

  banesa 113 metra katror qmimi 450 euro metri marr kompenzim edhe vetur banesa gjindet te kompleksi elita banesa asht e re pa banuar askush audi bmw mercedes golf

  450 €
  Gjilan
  7 nëntor 17:05
 • Banesa 42m2 neto. kati 5. TE BILL CLINTONI

  Banesa 42m2 neto. kati 5. TE BILL CLINTONI

  banea gjindet ne katine 5. pamjen kah rruga kryesore. afer ish stacionit te policise. m2 neto. banesa ka fletposeduse dhe perkthehet menjehere

  1.100 €
  Prishtinë
  7 nëntor 16:32
 • Shitet banesa ne Ulpian mbi Shkolle Hasan Prishtin

  Shitet banesa ne Ulpian mbi Shkolle Hasan Prishtin

  Shitet banesa ne Ulpian mbi Shkolle Hasan Prishtina, me renditje, Salloni me kuzhine, 1 dhom gjumi, koridor, banjo dhe ballkon. Burim viber +377 45 83 93 03

  50.000 €
  Prishtinë
  7 nëntor 15:00
 • ⭕️Shitet banesa 44m2 kati 5- të Kompleksi BeniDona

  ⭕️Shitet banesa 44m2 kati 5- të Kompleksi BeniDona

  ⭕️Shitet banesa 44m2 kati 5- të Kompleksi BeniDona Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️Banjo ⭕️Çmimi 950 euro per m2 📞+377 44 521 055 📞+377 44 59 59 79 📞+386 49 521 055

  950 €
  Prishtinë
  7 nëntor 13:47
 • ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gumi ⭕️2 Banjo ⭕️Teras Çmimi sipas marrëveshjes 📞+377 44 521 055 📞+377 44 59 59 79 📞+3

  400 €
  Fushë Kosovë
  7 nëntor 13:43
 • Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Shitët banesa ne Ferizaj afer market MENTORIT Banesa është extra e mobiluar,posedon 98.7m2 e cila ndodhët në katin nr:3 Me të gjitha Dokumentacionët është në gjendje të rregullt me (Fletë Poseduse" K

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 nëntor 13:37
 • ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2-të dhe në katin e 5-të në lagjen Bregu i Diellit te Famis

  ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2-të dhe në katin e 5-të në lagjen Bregu i Diellit te Famis

  ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2-të dhe në katin e 5-të në lagjen Bregu i Diellit te Famis ⭕️Banesa Posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Çmimi 750 euro per

  750 €
  Prishtinë
  7 nëntor 13:36
 • ⭕️Shitet banesa 86 m2 kati4-të në Lagjën KALABRI ( në kompleksin RIERA)

  ⭕️Shitet banesa 86 m2 kati4-të në Lagjën KALABRI ( në kompleksin RIERA)

  ⭕️Shitet banesa 86 m2 kati4-të në Lagjën KALABRI ( në kompleksin RIJERA) ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 Dhoma gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Çmimi me marveshje 📞+37744 521 055 📞+

  790 €
  Prishtinë
  7 nëntor 13:25
 • Shiten banesat 63m afer Shtep.Mallrave

  Shiten banesat 63m afer Shtep.Mallrave

  Ofrohen PËR SHITJE Banesa 63.3m në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 63.3m² | Sallon Kuzhin | 1 dhoma gjumi | Banjo Ballkon | Kati 7,8 dhe 11 | objekti 4| _______ O

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  7 nëntor 12:33
 • SHES SHTEPIN me 8 ari TROLL ne pej ekstra lir

  SHES SHTEPIN me 8 ari TROLL ne pej ekstra lir

  Shes Shtepin me 8 ari troll. Shtepija gjindet ne pej ne lagjen e fidanishtes per ball Petroll kompany apo Berdynaj comapny Shtepija ka infrastruktur te plot . dhe po ashut posedon leje ndertimi , S

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 nëntor 11:46
 • Super Oferte-Banes ne Shitje Mati 1

  Super Oferte-Banes ne Shitje Mati 1

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1,kompleksi ''Alko Group''. Banesa posedon: Dhome dite Dhome gjumi Kuzhine Koridor Banjo Ballkon. Banesa ka 58m2 (750€/m2). Kati I. Çmimi: 43,500€. Tel:045478477 Me

  43.500 €
  Prishtinë
  7 nëntor 10:46
 • Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, prane Banesave t

  Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, prane Banesave t

  Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, prane Banesave te Royalit #022 Banesa ndodhet ne katin e II, Siperfaqja e baneses eshte: 64m2 Qmimi per Shitje eshte: (51200) euro Banesa ka kete renditje: - 1 Sallon

  51.200 €
  Prishtinë
  7 nëntor 10:46
 • Shes Banesen ne Lagje Spitalit (mati 1) Rruga C

  Shes Banesen ne Lagje Spitalit (mati 1) Rruga C

  Shes banesen ne lagje spitalit rruga C nderrtim e siper banesat jan; Banesa Kati 3 74 m2 me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo teras. Banesa Kati 5 75 m2 me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo teras. M

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 nëntor 09:44
 • Shitet banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne magjistralen Vushtri-Mitrovice afer Kontrollimt Teknik Ylberi Banesa eshte e perfundume ka 93m2 Per me shume kontakt 044197717 049197717

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 nëntor 07:01
 • Shiten 3 banesa

  Shiten 3 banesa

  Shiten 3 banesa ne Magjistralen Vushtrri - Mitrovice Saksisht tek Rrethi i ri Per me Shum info Kontakt: 044 197 717 049 197 717 Viber: +37744197717

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 nëntor 07:01
 • 2 Banesa në shitje në Kalabri

  2 Banesa në shitje në Kalabri

  2 Banesa në shitje në Kalabri të “Riviera”. Njera 95m2 dhe tjetra 75m2 kati III-të cmimi 850 euro për m2

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 nëntor 01:36
 • Banesë ne shitje ne rrugën “Agim Ramadani”

  Banesë ne shitje ne rrugën “Agim Ramadani”

  Banesë ne shitje ne rrugën “Agim Ramadani” kati i II-të 85m2 dhe posedon 2 dhoma gjumi sallon,trapezari,2 banjo, cmimi 190.000 euro

  190.000 €
  Prishtinë
  7 nëntor 01:36
 • Shitet Banesa ne B. Dillit te banesat e Standartit

  Shitet Banesa ne B. Dillit te banesat e Standartit

  Shitet Banesa ne Breg Dillit perball Banesav te Standartit ne katin e 1 me sip.81., banesa ka pamje te mire me dokumentacion te rregull bartja behet te Noteri e gatshme per banimi dhe ka kete renditje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 nëntor 00:35
 • Banesë ne shitje ne Fushë Kosovë 30.000 euro

  Banesë ne shitje ne Fushë Kosovë 30.000 euro

  Banesë ne shitje ne Fushë Kosovë 105 m2 me 2 dhoma gjumi sallon,kuzhinë, 2 banjo, terasë 40m2 kati i VIII-të cmimi 30.000 euro

  30.000 €
  Prishtinë
  7 nëntor 00:33
 • Banesë 90m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium.

  Banesë 90m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium.

  Banesë 90m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium. Banesa gjendet në lagjen Qafa, në rrugën Lidhja e Prizrenit, afër pompës së benzinës IP, është në ndërtim e sipër dhe pritet të lëshohet për banim në

  90.000 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:55
 • ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në katin e 2-të në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera

  ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në katin e 2-të në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera

  ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në katin e 2-të në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 790 euro per m2 📞+37744 521 055

  790 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:40
 • ⭕️Shitet banesa 66.86m2 në katin e 1-rë në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera

  ⭕️Shitet banesa 66.86m2 në katin e 1-rë në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera

  ⭕️Shitet banesa 66.86m2 në katin e 1-rë në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 790 euro per m2 📞+37744 521 055

  790 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:38
 • ⭕️Shitet banesa 61.74m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit afer shkollës Pavarësia

  ⭕️Shitet banesa 61.74m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit afer shkollës Pavarësia

  ⭕️Shitet banesa 61.74m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit afer shkollës Pavarësia ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 750 euro per m2 📞+37744

  750 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:35
 • ⭕️Shitet banesa 67.42 m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit Afer QKUK

  ⭕️Shitet banesa 67.42 m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit Afer QKUK

  ⭕️Shitet banesa 67.42 m2 në katin e 1-rë në Lagjen e Spitalit Afer QKUK ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 750 euro per m2 📞+37744 521 055 📞+3

  750 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:34
 • ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza

  ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza

  ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Depo ⭕️Çmimi 466 euro per m2 📞+377 4

  466 €
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 22:31
 • ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 70.000 euro 📞+37744 521 055 📞+37744 59 59 79

  70.000 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:28
 • ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 70.000 euro 📞+37744 521 055 📞+37744 59 59 79

  70.000 €
  Prishtinë
  6 nëntor 22:26
 • ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza

  ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza

  ⭕️Shitet banesa 118 m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Depo ⭕️Çmimi 466 euro per m2 📞+377 4

  466 €
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 22:24
 • ⭕️Shitet banesa 110m2 kati 7- te në Fushekosove afer rrethit

  ⭕️Shitet banesa 110m2 kati 7- te në Fushekosove afer rrethit

  ⭕️Shitet banesa 110m2 kati 7- te në Fushekosove afer rrethit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Çmimi 380 euro per m2 📞+377 44 521 055 📞+377

  380 €
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 22:21
 • Ofroj Kate Te Shtepis Ne Lagjen Hani i Dilit

  Ofroj Kate Te Shtepis Ne Lagjen Hani i Dilit

  Ofroj Kate te Shtepis me Qira Te Hani i Dilit Afersishte te Furra ANTIKA Shtepia e ka Hymjen e Veqant \ Qmimi 180EURO Për info : 049244247 & 049313715 Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni

  180 €
  Prishtinë
  6 nëntor 21:57
 • SHITET BANESA NE DARDANI

  SHITET BANESA NE DARDANI

  Shitet banesa ne Dardani afer Bashkesise se Trete Lokale banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon: -Dhome dite -kuzhine -dhome gjumi -koridor -banjo -ballkon Banesa ka 55m2,me dokumentacion kompl

  1.300 €
  Prishtinë
  6 nëntor 18:35
 • Shitet banesa 86m2 kati 4 Cima Construction

  Shitet banesa 86m2 kati 4 Cima Construction

  Shitet banesa 3dhomshe 86.4m2 kati i 4-te Lamella 2 ne Kompleksin “Dardania” Cima Construction rruga Dardania ne Fushe Kosove. Eshte ne ndertim e siper, pritet te perfundojne ne shtator te vitit 2

  550 €
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 16:44
 • Shitet banesa 51.4m2 kati 5, Cima Construction

  Shitet banesa 51.4m2 kati 5, Cima Construction

  Shitet banesa 2 dhomshe 51.4m2 kati i 5-te Lamella 2 Kompleksi “Dardania” Cima Construction ne rrugen Dardania ne Fushe Kosove. Ne ndertim e siper, perfundojne ne shtator te vitit 2018. Banesa ka

  550 €
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 16:44
 • Apartament 3+1 me qira

  Apartament 3+1 me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 123 m². Apartamenti ndodhet në katin e V, te pallati sipër bar restorant "Elita", rruga "At Gjergj Fishta". ✅Apartam

  450 €
  Shkodër
  6 nëntor 16:37
 • Shitet banesa ne Ulpiane pran shkolles H.Pr.Kat.3

  Shitet banesa ne Ulpiane pran shkolles H.Pr.Kat.3

  Shitet banesa ne Ulpiane 44 m2 ne vendim ne katin e 3 me renditje Dhoma e dites me kuzhine trapezari shpajze, dhoma e gjumit, koridor banjo dhe ballkon qmimi 59.000 eoro Begu viber +377 44 911 357

  59.000 €
  Prishtinë
  6 nëntor 16:02
 • PentHouse me Qira ne Mat - Kodi 0798

  PentHouse me Qira ne Mat - Kodi 0798

  PentHouse me Qira ne Mat - Kodi 0798 Lokacioni: Kompleksi Rinia afer Pozhegut Brother Siperfaqe: 130 m2 Kati 9 Renditjet: - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin + Trepezari - Banjo - W

  450 €
  Prishtinë
  6 nëntor 15:35
 • Shitet banesa

  Shitet banesa

  Shitet Banesa ne Fush Kosove Banesa ka 60.85m2 ne katin e 4 Per me shum info kontakt 044197717 dhe 049197717

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 15:02
 • Banesa 80m2. kati 2 dhe 7. MODEL SLLOVENIA

  Banesa 80m2. kati 2 dhe 7. MODEL SLLOVENIA

  banesat gjinden ne katin e 2 dhe 7 behet e gatshme ne qershor 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 13:48
 • Banesa 62m2. kat pare. MODEL SLLOVENIA

  Banesa 62m2. kat pare. MODEL SLLOVENIA

  banesa posedon 1 dhome gjumi. behet e gatshme ne qershor 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 13:36
 • Shitet banesa 38m2 ne Dardani afer Ngrohtores

  Shitet banesa 38m2 ne Dardani afer Ngrohtores

  Shitet banesa në lagjen Dardania afer Ngrohtores se qytetit: - siperfaqe 38m2 - kati 6 - posdon lift funksional perbehet nga 1 dhome dite, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 banjo - mundesi parkimi p

  45.000 €
  Prishtinë
  6 nëntor 12:59
 • Mbretin bardhyl

  Mbretin bardhyl

  Shitet banesa e re ne qender te pejes e mobiluar .....banesa gjendet ne jarin tek banesat e Ekrem llukes ....per me shum informata kontaktoni ne viber +4368181588516 Ose [email protected] Qmimi Sipas

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 nëntor 12:44
 • Banesa 69m2. kati pare. 2 dhoma gjumi. MODELI

  Banesa 69m2. kati pare. 2 dhoma gjumi. MODELI

  banesa posedon 2 dhoma gjumi kati i pare i banimit behet e gatshme ne qershor 2018

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 12:43
 • Banesa 85m2. kati 4. MODEL SLLOVENIA

  Banesa 85m2. kati 4. MODEL SLLOVENIA

  banesa behet e gatshme ne qershor 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 12:36
 • Banesa 85m2. 3 dhoma gjumi. kati pare MODEL

  Banesa 85m2. 3 dhoma gjumi. kati pare MODEL

  banesa posedon 3 dhoma gjumi. kati i pare i banimit behet e gatshme ne qershor 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 12:33
 • Banesa 83m2. kati 2 dhe 6. MODEL SLLOVENIA

  Banesa 83m2. kati 2 dhe 6. MODEL SLLOVENIA

  banesa behet e gatshme ne qershor 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 nëntor 12:01
 • Banes ne shitje mati 1 te Maxi 24

  Banes ne shitje mati 1 te Maxi 24

  Shitet banesa 65m2 ne lagjen Mati 1, te Maxi 24, kompleksi banesor ''Alko Impex''. Banesa gjindet ne katin e III. Çmimi: 720 € per m2 Tel:045560960 Agjencioni Premium

  46.800 €
  Prishtinë
  6 nëntor 11:37
 • Shitet Banesa Dy Dhomëshe në Lagjen Aktash

  Shitet Banesa Dy Dhomëshe në Lagjen Aktash

  Banesa ka një lokacion tejet të favorshëm dhe jo larg qendrës së kryeqytetit.Objekti banesor është ndërtim i ri ,dhe banesa është në katin e 2 me një siperfaqe prej 57.18m2 ,po ashtu objekti banesor

  1.350 €
  Prishtinë
  6 nëntor 10:39
 • Shitet banesa 120m² në Tophane Prishtine

  Shitet banesa 120m² në Tophane Prishtine

  Banesa ka këtë përbërje: Dhomë dite me kuzhinë Tri dhoma gjumi Banjo Ballkon Banesa gjendet në katin e VI-të Për më shumë info: Kosova Realty Group 049 126 000 ose viber +38649126000

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 nëntor 09:53
 • Ofrohen për shitje dy banesë në Qendër

  Ofrohen për shitje dy banesë në Qendër

  73 m² | 2+1 | Kati 6 Banesat ndodhen në Qendër afër NEWBORN. Janë në katin e gjashtë (6) të banimit. Kanë hapësirë prej 73m², e cila është e ndarë në dhomë dite, dy dhoma gjumi, kuzhinë (të ndarë n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 nëntor 09:01
 • Ofrohen për shitje banesa në lagjen Mati 1

  Ofrohen për shitje banesa në lagjen Mati 1

  Llojet e banesave: • 108.61 m² (3+1) • 102.10 m² (3+1) • 89.13 m² (2+1) • 89.11 m² (2+1) • 62.15 m² (1+1) PentHouse: • 132.98 m² (3+1) (+ 91.51 terasë) • 126.52 m² (3+1) (+ 9

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 nëntor 08:59