Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Ringa ( Banesa Ne Rr.Mic Sokoli)125/15

  Ringa ( Banesa Ne Rr.Mic Sokoli)125/15

  Banesa ne katin e 1 me 80 m2 Rr.Mic Sokoli Banesa me dokumentacion te rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:02
 • Agjencionin Ringa

  Agjencionin Ringa

  http://ringaks.com/ Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.co

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:59
 • Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Shitet urgjent banesa te kinemaja e re me 100m2 me 3 dhoma gjumi + sallon kuzhine, banjo, terase. Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi dhe e mobiluar. Per me shume oferta tona tek webfaqja mer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:59
 • Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Prishtine)183/15

  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Prishtine)183/15

  SHITET BANESA NE RRUGEN E GERMIS AFER SHKOLLES SHPETIM ROBA E MOBILUAR KOMPLET DHE BEJME NDRRIM,BANESA POSEDON:SALLON ME KUZHIN,2DHOMA GJUMI,BANJO,TERAS Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.c

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:58
 • RINGA (Shitet banesa ne lagjen e Spitalit) 171/15

  RINGA (Shitet banesa ne lagjen e Spitalit) 171/15

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit, Mati 1, kati i dyte. Banesa ka hapsire prej 81m2 + 2 Garazhda. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ring

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:58
 • Ringa (Shiten Banesat Ne Ferizaj)213/16

  Ringa (Shiten Banesat Ne Ferizaj)213/16

  Ringa shiten banesat ne Ferizaj rr.Kuvendi Arbrit me nga : 64.5 m2 Kati 7" 62 m2 Kati 6" 75.5 m2 Kati 7" Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:57
 • BANESE ME QERA TE POSTA E MADHE NE DARDANI<

  BANESE ME QERA TE POSTA E MADHE NE DARDANI<

  Leshoj me qera banesen ne Dardani me saktesishte te Posta e Madhe, banesa gjindet ne katin e 9(lifti punon) eshte e mobiluar dhe ka kete renditje : sallon kuzhine te veqant dhome gjumi koridor teras

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:57
 • BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4 DHE 5, ME SIPERFAQE 84M2 DHE 85M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE,2 DHOMA TE FJETJES, BANJO. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BA

  950 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:57
 • Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)287/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)287/17

  Shitet Banesa ne Gjilan: Banesa eshte e gatshme per banim. Banesa ka 118 m2. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 09:57
 • Ringa (Shitet Banesa ne Vllezrit Gervalla)

  Ringa (Shitet Banesa ne Vllezrit Gervalla)

  Shitet banesa ne rr,Vllezrit Gervalla perball furres LIRIA Banesa eshte 92m2 sallon kuzhin 2 dhoma gjumi shpajz ballkon Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkru

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:56
 • Banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer po..

  Banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer po..

  shitet banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer postes se vogel;.kati i III-të 91 m2,çmimi per m2 1200 euro i negociueshem s,shitet komplet me mobilje ,e renovume e mobiluar extra. Banesa posed

  110.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:54
 • Leshohet banesa me qira te parku i qytetit permb..

  Leshohet banesa me qira te parku i qytetit permb..

  eshohet banesa me qira te parku i qytetit permbi albi komercin,kati i III-të ndertim i ri me lift,çmimi 300 euro. Banesa posedon: sallon me kuzhine,dhomen e gjumit ,banjo,ballkon, tel. 038220880

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:44
 • Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona. Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 3. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Ballkon 1. Banjo ID e shpalljes:

  100.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:33
 • Leshohet banesa me qira ne aktash te restorant d..

  Leshohet banesa me qira ne aktash te restorant d..

  leshohet banesa me qira ne aktash afer restorant davidoffit,ndertim i ri ,kati i II-të 65 m2,çmimi 320 euro extra e rregulluar,uji 24 ore, banesa posedon: sallonin me kuzhine,dhome e gjumit,banjo,kor

  350 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:32
 • BANESE NE SHITJE ULPIANE KATI 3 50M2

  BANESE NE SHITJE ULPIANE KATI 3 50M2

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, ULPIANE, KATI TRETE, ME SIPERFAQE 50M2. BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, SHPAJZ,BANJO, BALLKON. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek k

  61.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:58
 • BANESA NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7

  BANESA NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7

  SHITET BANESA TREDHOMESHE NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7 ``` Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS. Pron

  490 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 08:58
 • BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1 SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1 ( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. AFER SHKOLLES PAVARESIA. BANESA PERB

  65.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:58
 • BANESE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2

  BANESE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2

  BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2 BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON:1 KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:1 LOKACIONI: BANESAT E HIRETA AFER RRUGES B SIPERFAQJA:34M2 ÇMIMI: 1100€/M2. VE

  1.100 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:54
 • BANESA ME QIRA QENDER, TOPHANE, DODONA, EMSHIR, ..

  BANESA ME QIRA QENDER, TOPHANE, DODONA, EMSHIR, ..

  BANESA ME QIRA TE MADHESIVE TE NDRYSHME NE TE GJITHA PJESET E QYTETIT TE PRISHTINES. BANESAT JANE TE MOBILUARA OSE PA MOBILIE SIPAS KERKESES. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komand

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:54
 • Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin ne Pjesen me atraktive.Mund te Shijosh detin,plazhet si dhe bukurin e qytetit sepse çdo gjë ndodhet aq afer. Njehkohesisht kesaj ju bashkangjitet dhe qetesia per te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Shiten Banesat me nga 104 m2 dhe 120 m2 me nga 3 dhoma gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Shitet Banesa ne Ferizaj Mbrapa St.Policor te Nderimi banesa eshte ne katin e 3 me 107.1 m2 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • Banese prej 98m2 ne Ferizaj

  Banese prej 98m2 ne Ferizaj

  Shitet Banesa perball Stacionit Policis ne katin e 2 me hapsir 98 m2 me pamje nga policia. Banesa posedon dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • Ringa (kemi banesa me qera)

  Ringa (kemi banesa me qera)

  Leshohen banesat me qera ne ferizaj te kinemaja re Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES-AAK

  BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES-AAK

  BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES (AAK), NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 20M2, NE KATIN E DYTE. BANESA ESHTE E LESHUAR ME QIRA PREJ 200€ MUAJI. ÇMIMI I SHITJES FIKS: 38000€

  38.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:48
 • Banese ne shitje te Slloevnia Sport

  Banese ne shitje te Slloevnia Sport

  Banesa gjindet ne rrugen "Isa Kastrati" , posedon 58m2 me nje dhome gjumi, kati II. cmimi 1200 ero/m2 N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  1.200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:43
 • Shitet banesa ne qender te qytetit perball Postes

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball Postes

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Vushtrri, perball Postes apo prapa Furres Drini i Bardh prej 102m² | Sallon Kuzhine | 2 Dhoma gjumi | Banjo | wc | Shpajz | 2 Ballkona | e mobiluar | Kati 4 | _____ Kjo B

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  21 shkurt 08:36
 • Shitet banesa 85 m te kosova - Vushtrri

  Shitet banesa 85 m te kosova - Vushtrri

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 2+1 në Vushtrri te Kosova(perball parkingut te shtepise se kultures) 85.5m² | 2 Dhome gjumi | Sallon Kuzhine | Banjo | ballkon | ndertim i ri | Kati 7 | Banesa ka një sipër

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  21 shkurt 08:35
 • Banesa ne shitje ne lagjen Arberia

  Banesa ne shitje ne lagjen Arberia

  Banesa gjindet ne lagjen Arberia 3 kati II. Posedon 73.5m2. Cmimi 850 euro / m2 N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:32
 • leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan afer banesave te tregtise,kati i II-të 86m2,extra e mobiluar me mobilje te reja rte pa perdorura,çmimi 600 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dy d

  600 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:55
 • Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri banesat e lesnes vetem kuzhinen e kompletuar,ndertim i ri me lift kati i V-të,çmimi 300 euro i negociueshem, plus depozit per qeshtje sigurije. banesa

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:43
 • Shitet banesa 71.05m2

  Shitet banesa 71.05m2

  Shiten banesat ne kompleksin BB Home, ku 65% e siperfaqes eshte gjelbrim dhe parkingje.Banesat kane ndriqim te mjaftueshem, organizim shum te mire te brendshem.Ndertimi me kualitet shum te larte.

  480 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 01:44
 • Shiten Banesat kati I, II, III deri ne IV

  Shiten Banesat kati I, II, III deri ne IV

  Nö 0011 Shiten banesa dhe lokale të ndryshme në lagjen Mati I Prishtinë. Sapo ka filluar ndertimi i 11 mije metrave katrore ne ndarje. Banesat jane me standarte te larta te ndertimit. Blerja e pronave

  700 €
  Prishtinë
  21 shkurt 01:32
 • PIRAMIDA group, Shet banesen 3,5 dhoma

  PIRAMIDA group, Shet banesen 3,5 dhoma

  Banesa është në afërsi të qendrës së studentëve të universitetit në Prishtinë. Eshte e mobiluar dhe shume ne vend me qasje te mire me qytetin. https://goo.gl/maps/Tn2LXLv2W5U2

  970 €
  Prishtinë
  21 shkurt 01:32
 • Banes në Shitje

  Banes në Shitje

  Banesa gjendet ne Gjilan ne Lagjen "Bujanina" permi posten e vales, Banesa ështe e mobiluar ka pamjen nga lindja, Banesa posedon ashensor si dhe Garazhden per parking Nr alternativ: +41 76 370 30 83

  85.000 €
  Gjilan
  21 shkurt 00:43
 • Banese me qera ne Prishtine

  Banese me qera ne Prishtine

  ipet banesa me qira ne lagjen pejton exlusive vetem per nderkombetar,kati i III-të çiraja mujore është 1000 euro me te gjitha shpenzimet tel. 038220880 044123275 049123275 E-mail: ecov

  1.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:42
 • leshohet banesa exlusive me qira ne arberi banes..

  leshohet banesa exlusive me qira ne arberi banes..

  leshohet banesa luksoze ne arberi banesat e tregtise,kati i II-të , 120m2,çmimi 1000 euro. banesa posedon: sallonin e madh me kuzhinë,dy dhoma gjumi,nje dhome garderobe,banjo,koridor,ballkon. tel. 03

  1.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:32
 • BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TE..

  BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TE..

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TETË, ME SIPERFAQE 92.77M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DY DHOMA TE FJETJES, DY BANJO. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA E

  950 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:43
 • BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES

  BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES

  BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ RRETH 100M2, NE KATIN E DYTE, AFER KUVENDIT KOMUNAL DHE GJYKATES SE APELIT. ÇMIMI I SHITJES: 1150€/M2 Tek kërkimi: s

  1.150 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:34
 • leshohet banesa me qira ne arberi te komuna e re..

  leshohet banesa me qira ne arberi te komuna e re..

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komuna e re banesat e tregtise,ndertim i ri kati i V-të me lift extra e rregulluarm,uji 24 ore,çmimi 350 euro, banesa posedon: sallonin me kuzhine.d

  350 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:00
 • Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet afër komleksit Chelsea Point dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Banjo 1. Shpajz 1

  65.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:59
 • SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

  SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

  ll Banesa në shitje afër Super Marketit '' Viva Fresh Store'' Posedojne 50m² te cilat janë në perfundim të ndërtimit ndodhën në katin nr: 5 dhe 7. Përbehën nga kjo rënditje: I Dhomë Gjumi,l Sallo

  420 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 21:39
 • BANESE PREJ 59M2

  BANESE PREJ 59M2

  Shitet banesa prej 59m2 kati -5 E gatshme per banim ndertim cilesor Gjindet perball "vivafresh" dhe "interex" Ne gjilan Cmimi 550Euro 1m2

  550 €
  Gjilan
  20 shkurt 20:56
 • Leshohet banesa me qira ne pejton

  Leshohet banesa me qira ne pejton

  leshohet banesa me qira ne pejton kati i IX-të,65m2,ndertim i ri ,ma lift uji 24 ore sigurim,çmimi 450 euro. Banesa posedon: sallon me kuzhinë,dhome e gjumi,banjo koridor. tel. 038220880 044

  450 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:53
 • Shes banes ne Rrugen B_ 650 euro

  Shes banes ne Rrugen B_ 650 euro

  Shes banes ne Rrugen B, banesa ka pamje nga lindja, ndertuar ne Ingjinieringu, 58m2 banesa posedon: - dhome gjumi - sallon me kuzhin - banjo - ballkon - koridor Qmimi 650euro/m2 Kontakt_WhatsApp: 04

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 19:43
 • Ofroj Banesen me qera në lagjen Mati 1,60m2

  Ofroj Banesen me qera në lagjen Mati 1,60m2

  Ofroj Banesen me qera në lagjen Mati 1,Banesa ka 60m2, ka në dispozicion dhomën e ditës me Kuzhinë,dhomën e gjumit. Banesa eshte e re, e izoluar mire, per verë ka klimen e montuar në banesë, ështe e m

  240 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:42
 • Banes me qera afer Hotel pashtrikut

  Banes me qera afer Hotel pashtrikut

  Banes me qera afer "Hotel pashtrikut". 1 Sallon dhe kuzhina e mobiluar. Ju mirëpresim. 044 801 101

  180 €
  Gjakovë
  20 shkurt 19:32
 • Leshohet banesa me qira per zyre ne qender

  Leshohet banesa me qira per zyre ne qender

  leshohet banesa me qira per zyre ne qender perball ringsit me pamje nga sheshi ,kati i IV-të me te gjitha orendit,çmimi 300 euro i panegociushem plus depozit per qeshtje sigurije. Banesa per behet pr

  300 €
  Prishtinë
  20 shkurt 18:54
 • Shitet Banesa në Ulpian në Rrugen Kryesore

  Shitet Banesa në Ulpian në Rrugen Kryesore

  Shitet Banesa ne Ulpian ne Rrugen kryesore me sip prej 60m2.Kati III . E pershtatshme per zyre ose ordinac pamje ka rruga.cmimi 80.000 euro.tel.044261915 ose 044735776

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 18:54
 • Ringa Banesa me 85 m2 237/16

  Ringa Banesa me 85 m2 237/16

  Shitet Banesa me 85 m2 perball Stacionit te autobusave ne katin e 2 me mobilje 2 dhoma gjumi sallon kuzhine teras banjo me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek w

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 18:53