Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. 144 m2 / e gatshme . thir kur te don për informata viber/whatsapp +37744623897

  38.000 €
  Prishtinë
  Dje, 01:45
 • Vali Shitet Banes te rrethi Rr.R.Bislimi Nr.Sh002

  Vali Shitet Banes te rrethi Rr.R.Bislimi Nr.Sh002

  Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 49.755Ero m2 Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj www.vali-ferizaj.weebl

  49.755 €
  Ferizaj
  Dje, 01:43
 • URGJENT SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ

  URGJENT SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ

  URGJENT SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ BANESA KA 3 DHOMA KA DHOM PRITJE KA 2 DHOMA GJUMI KA KUZHIN BANESA KA BALLKON KA BANJO KA KORIDOR BANESA KA KOMPLET ROLETA TE ALUMINIT NE PJESEN E JASH

  45.000 €
  Skënderaj
  Dje, 01:36
 • Shes urgjent 5 ari ne pej qmimi volitshem

  Shes urgjent 5 ari ne pej qmimi volitshem

  Shes trollin ( shtepin ) prejē 5 ari qe nodhet pikrisht mbrapa marktet restorant delta apo pikrisht rruges per te shkolla e gjemaj kada trolli ka infrastruktur te ka leje ndertimi te lart ata qe de

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 01:35
 • Banese 80m2 Te Muhaxheret me garazh dhe mobile

  Banese 80m2 Te Muhaxheret me garazh dhe mobile

  Shitet banesa mjaft e kendshme 80m2 ne "Lagjjen e Muhaxhereve".Banesa eshte ndertim i ri i sapo perfunduar.Banesa perbehet nga dy dhoma te gjumit,dhoma e dites me kuzhine,ballkoni.Banesa ka pamje nga

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:58
 • Banes ne shitje

  Banes ne shitje

  Banesa ne shitje 102m2, lokacioni te qendra tregtare agmia center, banesa posedon 1 sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhin, 2 banjo , 1 depo (shpajz) 2 ballkona ,dhe koridor te madh dhe shum funksional. Banes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 00:42
 • Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder

  Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 me adrese: rruga Marin Bicikemi, te kryqezimi i ish Deges. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e

  65.000 €
  Shkodër
  Dje, 00:42
 • Shes banesen ne Mati 1 (prapa Super Vives)

  Shes banesen ne Mati 1 (prapa Super Vives)

  Banesa ka kete renditje: Sallon,kuzhine dhe trepezari 2x Dhoma gjumi 1x Banjo 1x ballkon Ndertesa eshte leshuar per banim ne nentor te vitit 2015. Posedon parkun per femije, parking te mjaftueshem, a

  750 €
  Prishtinë
  Dje, 00:35
 • BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2 MATI1.

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2 MATI1.

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2, KATI 3, MATI1 SHITET BANESE NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATE

  45.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 23:56
 • BANESEME QIRA ULPIANE KATI 2 350 €

  BANESEME QIRA ULPIANE KATI 2 350 €

  BANESEME QIRA ULPIANE KATI 2 350 € BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON :1 KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:1 LOKACIONI: ULPIANE, TE TEB BANKA QIRAJA: 350 € Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën

  350 €
  Prishtinë
  18 shkurt 22:43
 • Banesë 64m2 në shitjë në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 64m2 në shitjë në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 64m2 në shitjë në lagjen B. i Diellit. Banesa gjendet te banesat e bardha, afër Sh.F. ILIRIA, është e renovuar dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 1. Dhomë gjumi 1.

  60.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 22:33
 • BANESË NË PRISHTINË, EMSHIR, 75M2,KAT PËRDHESË

  BANESË NË PRISHTINË, EMSHIR, 75M2,KAT PËRDHESË

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI PËRDHESË, ME SIPERFAQE 75M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE,2 DHOMA TE FJETJES, BANJO. CMIMI I BANESES 950EURO/M2. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I P

  950 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:54
 • BANESE NE PEJTON 67M2 KATI3 SK+2DHGJ 105000

  BANESE NE PEJTON 67M2 KATI3 SK+2DHGJ 105000

  SHITET BANESA, NDERTIM I VJETER, TE SACH CAFFE, NE PEJTON ME DOKUMENTE 67 M2, POR HAPESIRA SIPAS MATJEVE BRUTO ESHTE DIKU 91.5 M2: 2 X DHOMA GJUMI 1 X SALLON 1 X PARA DHOM TE KUZHINA 1 X KUZHIN E

  105.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:54
 • BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 37M2 KATI 1 41000€

  BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 37M2 KATI 1 41000€

  BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 37M2 KATI 1 41000€ BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON:1 KUZHINE:1 BANJO:1 BALLKON:1 LOKACIONI: BANESAT E KUQE AFER AMBULANCES SIPERFAQJA:37M2 ÇMIMI: 41000€ VEREJTJE: TERE

  41.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:54
 • Leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qyt

  Leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qyt

  leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qytetit per nderkombetar,kati i VI-të me lift,ndertim i ri ,uji 24 orë me pamje te bukur nga parku,çmimi 800 euro. Banesa posedon sallonin me kuzhinë,dy d

  800 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:50
 • Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambull

  Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambull

  Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambullanta. Banesa gjendet përball ambullantës dhe është në katin e III-të me pamje nga lindja (nga Rruga B). Banesa është e renovuar dhe ka mundësi zgjerimi deri n

  70.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:50
 • Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  eshohet banesa me qira ne qender te avalla kati i IV-të 65 m2 extra e rregulluar,çmimi 300 euro. Banesa posedon: sallonin,kuzhinen,dhomen e gjumit,banjo,koridor,ballkon. tel. 044123275 049123

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:49
 • BANESE NE SHITJE - FUSHE KOSOVE - 55m2 - KATI 6

  BANESE NE SHITJE - FUSHE KOSOVE - 55m2 - KATI 6

  BANESE NE SHITJE OSE NDERRIM- FUSHE KOSOVE - 55m2 - KATI 6 Prona PLUS +377/ 045534717 (VIBER) +377/ 044199993 +386/ 049199993 e-mail: pronaplus@hotmail.com Facebook: https://web.facebook.com/agjenc

  27.500 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:46
 • Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.

  Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.

  Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit te banesat ngjyrë HIRI, mrapa ALBI MARKET dhe është në katin përdhesë. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 1. D

  69.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:44
 • Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.

  Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.

  Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër. Banesa gjendet në Qendër, Pëballë Qendrës së Regjistrimëve (afër Sheshit) dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 1. Dhomë gjumi 1. Kuzhinë

  97.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:44
 • SHiTET BANESA NE LAGJEN E MUHAGJERVE

  SHiTET BANESA NE LAGJEN E MUHAGJERVE

  Shitet banesa ne lagjen e muhagjerve Banesa perbehet prej 71m2 Kati -6 Renditja ka dy dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine tera Ka rese nje garazh Qmimi 800e per 1 /m2

  800 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:36
 • SHITET. Banesë 50m2 në shitje në ULPIANË.

  SHITET. Banesë 50m2 në shitje në ULPIANË.

  Banesë 50m2 në shitje në ULPIANË. afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’. Banesa është ndërtim I vjeter dhe gjendet afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’. Banesa është në katin

  62.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 21:35
 • Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  leshohet banesa me qira te sllovenija sporti,kati i V-të,ndertim i ri,çmimi 400 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,banjo,ballkon, leshohet egde per studenta tel.049123275

  400 €
  Prishtinë
  18 shkurt 20:52
 • leshohet banesa gasonjerk me qira ne qender mbr...

  leshohet banesa gasonjerk me qira ne qender mbr...

  leshohte banesa gasonjerke me qira ne qender mbrapa Hotel Siriusit,ndertim i ri , kati i VI-të me lift,38m2 extra e rregulluar,çmimi 220 euro.Leshohet per afat te gjate kohor. tel. 049123275 e-mail:

  200 €
  Prishtinë
  18 shkurt 20:35
 • Banes ne shitje ne Emshir_mobiluar

  Banes ne shitje ne Emshir_mobiluar

  Shes banese ne lagjen Emshir, mobiluar ne teresi kati i 6-te, 69m2, ka nxemje te istaluar dhe klime Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi me marrevesh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 19:53
 • Leshohet banesa me qira ne arbëri ish-dragodan

  Leshohet banesa me qira ne arbëri ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arbëri ish-dragodan,kati i I-r 68m2 ndertim i ri ,çmimi 350 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhomen e gjumit,banjo,ballkon,koridor. tel. 038220880 044123275

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 19:52
 • Leshohet banesa me qira ne kalabri komp. star pr..

  Leshohet banesa me qira ne kalabri komp. star pr..

  leshohet banesa me qira ne kalabroi ne kompleksin, star prishtina kati i IV-të me lift,çmimi 700 euro. banesa posedon: sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo ,koridor. tel. 038220880 04412327

  700 €
  Prishtinë
  18 shkurt 19:45
 • BANESA PRAPA ISH RESTAURANT RUGOVËS

  BANESA PRAPA ISH RESTAURANT RUGOVËS

  Shitet Banesa e cila ndodhët prapa ish Restaurantit "Rugova" Banesa është komplet e mobiluar, posedon 95m2,gjëndet në katin nr: 1 Kategorizohët me ketë rënditje: ll Dhoma gjumi l Sallon l Kuzhinë ll

  950 €
  Prishtinë
  18 shkurt 19:32
 • Banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer po..

  Banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer po..

  shitet banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer postes se vogel;.kati i III-të 91 m2,çmimi 100.000 euro i negociueshem ,shitet komplet me mobilje ,e renovume e mobiluar extra. Banesa posedon: s

  98.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 18:53
 • Banese me qera- Ulpianë

  Banese me qera- Ulpianë

  Banesa 53m2 te shfrytezueshme, Sallon, kuzhin te gatshme, dhomë fjetjeje, dhe banjo, poashtu dhe nxemje qendrore(termokos 24h). Banesa eshte e gjitha e mobiluar.

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 18:48
 • EMSHIR 6 BANESA IDENTIKE NGA 56M2 KATET 1-6

  EMSHIR 6 BANESA IDENTIKE NGA 56M2 KATET 1-6

  SHITEN 6 BANESA IDENTIKE NE OBJEKTIN E NJEJTE NGA 56M2. KATET 1-6 ÇMIMI 730€/M2 Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona

  730 €
  Prishtinë
  18 shkurt 18:48
 • Leshohet banesa me qira te parku i qytetit

  Leshohet banesa me qira te parku i qytetit

  leshohet banesa me qira te parku i qytetit,kati i II-të75m2,ndertim i ri me lift,uji 24 ore, me mobilje te reja,çmimi 300 euro,plus depozit me b\vlere prej 300 euro per qeshtje sigurije,banesa leshohe

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 18:48
 • LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

  LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 111.69 m2 Kati:K-V- Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë Gjendja e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 18:32
 • Banesë 83m2 te Abmbullanta, B.i Diellit

  Banesë 83m2 te Abmbullanta, B.i Diellit

  Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit. Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, përballë Ambullantës dhe është në katin përdhesë. Banesa ka dhe një oborr diku 50m2 para banesës i cili ësh

  95.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:53
 • Shitet Gasonjerka ne Ulpian

  Shitet Gasonjerka ne Ulpian

  Shitet Gasonjerka ne Ulpian perball Konviktev Esht ne katin e 5,e mobiluar extra me siperfaqe 33m2 Tel: 044 442 969

  42.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:42
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitalit me leje ndertimi Banesat e Prineceshes,kati i 6-të me lift,105 m2 ,çmimi fix 550 euro per m2 i pa negociueshem. Banesa posedon: sallonin me kuzhine,tr dhoma,gjumi,b

  57.750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:32
 • LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  Shitet: Banesa Kuadratur: 88 m2 Kati: -IV Organizimi i mbrendeshm: Sallon me kuzhine.,dy dhoma gjumi,banjo Adressa :Rruga Enver Topalli -Ferizaj Dokumentacioni: Ne rregull Pronari:Shqipetar Ndermjet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:32
 • Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1

  Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1

  Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1 Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -3 dhoma gjumi -2 banjo -Teras -Depo Qmimi 120,000 euro Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje

  120.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:58
 • Banesa 65m2 te sheshi Zahir Pajaziti

  Banesa 65m2 te sheshi Zahir Pajaziti

  Shitet banesa 65m2 ne katin e 4-te te sheshi Zahir Pajaziti Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -2 dhome gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 130000 euro i diskutushem PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TON

  130.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:57
 • RINI-Shitet banesa 114m2 afer AMBULANTES ne Lipjan

  RINI-Shitet banesa 114m2 afer AMBULANTES ne Lipjan

  Shitet banesa ne Lipjan afer ambulantes OBJEKTI BANESOR GIPA Banesa gjindet ne katin 2 banim perbehet ng 3 dhoma ,sallon kuzhin,2 banjo terasa Me respekt Agjensioni autorizuar RINI afer Procreditban

  Me Marrveshje
  Lipjan
  18 shkurt 16:56
 • Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha. Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu I Diellit (te stacioni i fundit i 4-shit), është shumë afër Sh.F. ILIRI, është tërësisht e renovua

  159.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:55
 • Shitet banesa 94.07m2 Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza

  Shitet banesa 94.07m2 Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza

  Shitet banesa 94.07m2 ne katin e 5-te ne bllokun IV ne Fushekosove te Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -2 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon -Depo Banesa perfundon ne Shtator te v

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:55
 • Banesa 63 m2 ne katin e 1-te ne Fushekoso

  Banesa 63 m2 ne katin e 1-te ne Fushekoso

  Shitet banesa 63 m2 ne katin e 1-re ne Fushekosove te shkolla MIHAL GRAMENO Banesa posedon: -Sallon -Kuzhin -3 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 550 euro per m2 PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJ

  550 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:54
 • Shitet banesa 64m2 Afer shkolles Mihael Grameno

  Shitet banesa 64m2 Afer shkolles Mihael Grameno

  Shitet banesa 64m2 ne katin e 7-te ne Fushkosove Afer shkolles Mihael Grameno 30m Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -1 dhome gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 430 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi,

  430 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:53
 • BANESA ERE 87cM2 NE GJAKOVE

  BANESA ERE 87cM2 NE GJAKOVE

  SHITET BANESA ERE 87M2 DY DHOMA FJETJE SALLON BANJO SHPAJZ DY BALLKONA ETJ ...SHITET E MOBILUAR...AFER QENDRES....

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  18 shkurt 16:52
 • Garsonjerk Moderne me Qira te Qafa - Kodi 0430

  Garsonjerk Moderne me Qira te Qafa - Kodi 0430

  Garsonjerk me Qira te Qafa - Kodi 0430 Lokacioni: perball VV dhe afer City Park Siperfaqe: 40 m2 Kati 10 Renditjet: - Sallon - Kuzhin - Banjo - Koridor - Banesa eshte e renovua

  220 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:51
 • Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Shiten 2 Banesa Njera Te Shkolla Ahmet Hoxha 86 m2 dhe kati 6 Tjetra Te Ambulanca Re me 118 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Banese ne Ferizaj

  Banese ne Ferizaj

  Shitet Banesa te Inxhinieringu me hapsir 95 m2 ne katin 5 e mobiluar me dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Shitjen e Mundeson Agjensioni i Patundshmeris "RINGA" Per me shume oferta ton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Banese prej 75m2 ne Prishtine

  Banese prej 75m2 ne Prishtine

  shitet banesa ne raberi ish-dragodan te komuna e re kati i III-të me lift,75m2,çmimi 850 euro per m2 i negociueshem. banesa posedon:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo, dy ballkona.koridor. tel. 0

  63.750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa Shitet Banesa me 112 m2 me mobilje Rr.Enver Topalli (Rr.Gremes): Renditja:3 Dhome gjumi ,sallon kuzhine,wc,terase e kompletuar me te gjitha mobiljet. Me Dokumentacion te Rregullt dhe pronar sh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45