• 8 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 64m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 64m2

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I, e ndertuar nga Hoxha Investment Group 64m2 kati i III Ban

  Prishtinë Dje, 12:42
  46.000 €
 • 2 foto
  Banes ne fk 92m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne fk 92m2

  Shitet banesa ne fushkosov ne rrugen dardania e gatshme per banim banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhin me

  Prishtinë Dje, 12:42
  38.000 €
 • 6 foto
  Leshoj banesen me qira,Mati1 te shkolla Pavarsia
  Apartment / Banesa

  Leshoj banesen me qira,Mati1 te shkolla Pavarsia

  Leshoj banes me qira ne lagjen Mati 1 te shkolla Pavarsia,banesa eshte e re me mobilje te reja ka sa

  Prishtinë Dje, 12:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mbrapa Kinema AGIMIT Shitet Dyqan !!!
  Apartment / Banesa

  Mbrapa Kinema AGIMIT Shitet Dyqan !!!

  Mbrapa Kinema AGIMIT Shitet Dyqan me siperfaqe 21 m2 , me fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshe

  Tiranë Dje, 12:02
  37.400 €
 • 7 foto
  SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - TE CHELESA POINT^
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - TE CHELESA POINT^

  Shes banesen ne Fushe Kosove te Chelesa Point afer Qerdhes se Shtetit. Banesa gjindet ne katin e II

  Fushë Kosovë Dje, 11:52
  33.000 €
 • 6 foto
  Gasonjere ne Shitje Mati 1 (Pozhegu Brothers)
  Apartment / Banesa

  Gasonjere ne Shitje Mati 1 (Pozhegu Brothers)

  Shitet banesa (Garsonjere) ne lagjen Mati 1 (Pozhegu Brothers). Banesa ka 36.77 m2 dhe posedon: -Dho

  Prishtinë Dje, 11:52
  34.000 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira te Siriusi
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira te Siriusi

  Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira te "Hotel Sirius" ose me saktesisht mbrapa "Teatrit Kombetar

  Prishtinë Dje, 10:53
  130.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa rruga B mbrapa maxi 24 ore B.D
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa rruga B mbrapa maxi 24 ore B.D

  Shitet banesa rruga B mati 1.mbrapa Maxi 24 ore Me saktesisht te Mamunia e re ne bregun e diellit po

  Prishtinë Dje, 09:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Banesa shitet ka nje dhom kuzhin sallim banjo dhe shpais gjindet te kovaçt kullat binjake ne katin

  Mitrovicë Dje, 09:44
  28.500 €
 • 1 foto
  BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE - TE BB HOME^
  Apartment / Banesa

  BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE - TE BB HOME^

  Shitet Banesa në Kompleksi "B B HOME" - Në Fushë Kosovë, (Rr. Gjin Gazulli) Afer shkolles "Mihal Gra

  Fushë Kosovë Dje, 09:44
  34.000 €
 • 0 foto
  apatament 1+1
  Apartment / Banesa

  apatament 1+1

  Shitet apartament 1+1ngjitur me shkollen 1 maji 30 m larg unazes buze rruges kryesore e mobiluar akt

  Tiranë Dje, 09:02
  53.000 €
 • 3 foto
  COLORS MOLER
  Apartment / Banesa

  COLORS MOLER

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depov

  Prishtinë Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet banesa 120m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 120m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet banesa 120m2 ne shitje ne "Dardani" te platoja Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit, dh

  Prishtinë Dje, 02:54
  130.000 €
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" ne nje pozite te favorshme per banim familjar Ndod

  Prishtinë Dje, 02:54
  85.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet PentHouse 148m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PentHouse 148m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet PentHouse 148m2 ne shitje ne Mati 1. Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (dy lifte) dhe ka ket

  Prishtinë Dje, 02:54
  800 €
 • 3 foto
  Ofrohet per shitje banesa 67.5m2 ne Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 67.5m2 ne Breg Diellit

  Ofrohet per shitje banesa 67.5m2 te Bregu i Diellit 2(te banesat e bardha), afër shkollës Iliria. Ba

  Prishtinë Dje, 02:54
  60.000 €
 • 0 foto
  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence

  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence ne Lakerishte.Banesat jane ne katin e dyte(2) dhe t

  Prishtinë Dje, 02:54
  1.100 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Dardania

  Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Dardania te Beni Dona. Banesa ndodhet ne katin e XII-te (me

  Prishtinë Dje, 02:54
  1.100 €
 • 7 foto
  Ofrohet per shitje banesa 88m2 ne Mati 1 DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 88m2 ne Mati 1 DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 88m2(87.66m2) ne Mati 1.Banesa gjendet afer shkolles"Mileniumi 3te".Banesa

  Prishtinë Dje, 02:42
  52.600 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Mat 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Mat 1 !DELTA

  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1", posedon hapsire te shfrytezueshme te baneses 75m2

  Prishtinë Dje, 02:42
  68.000 €
 • 2 foto
  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA

  Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne "Lakrishte" mbrapa ProCredit Bank Ndodhet ne kati ne dymbedhjete te

  Prishtinë Dje, 02:42
  70.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 66m2 ne shitje ne Ulpian !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 66m2 ne shitje ne Ulpian !DELTA

  Ofrohet banesa 66m2 ne shitje ne Ulpian - U1 H7. Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditj

  Prishtinë Dje, 02:42
  1.450 €
 • 3 foto
  Ofrohet per shitje banesa 78m2 ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 78m2 ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 78m2 ne Mati 1.Gjendet ne katin e 2 me pamje kah rruga e pozicionuar ne ju

  Prishtinë Dje, 02:32
  54.600 €
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 65m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llullat
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 65m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llullat

  Ofrohet banesa 65m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llullat. Banesa ndodhet ne katin e III-te me lift dhe ka

  Prishtinë Dje, 02:32
  68.000 €
 • 10 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit te Standarti kati i III 72m2 Banesa është komplet

  Prishtinë 17 qershor 21:55
  75.000 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

  SHITET URGJENTISHT BANESA SHTETERORE NË BREGUN EDIELLIT TEK BANESAT E BARDHA ME QMIM SUPER TE VOLIT

  Prishtinë 17 qershor 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne katin 1 65m2 dhe kati 7 88m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne katin 1 65m2 dhe kati 7 88m2

  Shitetet banesa ne prishtin perball spitalit amerikan ne veternik te banesat F&A ingjinjerig. Ba

  Prishtinë 17 qershor 19:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 150m2 Kati I 3 Afer Ish Emona City
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 150m2 Kati I 3 Afer Ish Emona City

  Banesa gjendet ne katin e 3 osht ne ndeertim e siper bahet e gatshme per vit te ri dhe posedon kete

  Prizren 17 qershor 19:32
  100.500 €
 • 5 foto
  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË

  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË Shitet Penthouse në Prishtinë në lagjen Mati 1 apo afër rruges B.

  Prishtinë 17 qershor 18:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ALI DEMI...SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+GARAZH
  Apartment / Banesa

  ALI DEMI...SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+GARAZH

  Shitet super apartament 2+1+garazh tek Ali Demi , ish gjologjikja ne kompleksin me te mire dhe ciles

  Tiranë 17 qershor 17:12
  120.000 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në Qender Sh.Zahir Pajazi
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në Qender Sh.Zahir Pajazi

  Ofrohet Banesa në shitje e cila ndodhet në Qendër të Prishtinës më saktësisht në "Sheshin Zahir Paj

  Prishtinë 17 qershor 16:54
  145.000 €
 • 4 foto
  NDRIM BANESE NE GJILAN PER BANESE NE PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  NDRIM BANESE NE GJILAN PER BANESE NE PRISHTINE

  Ofroj si kompenzim banese ne Gjilan. Ndersa kerkoj ndrim te baneses ne Prishtine. Banesat e mia jan

  Prishtinë 17 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apartament ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Tirane

  Shitet spartament 1+161 m2 bashke me hapsire te perbashket.kati 4 kompleksi ngjitur me pallatin me s

  Tiranë 17 qershor 14:22
  53.000 €
 • 11 foto
  Super Duplex 3+1 | Kodra e Diellit | I MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  Super Duplex 3+1 | Kodra e Diellit | I MOBILUAR

  Shitet super duplex 3+1 | 128 m2 | Rr. Kodra e Diellit, prane " Eleonor" | I mobiluar | Parkim | Ven

  Tiranë 17 qershor 14:22
  95.000 €
 • 8 foto
  1+1 Super Cilesor | BLLOK | I MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  1+1 Super Cilesor | BLLOK | I MOBILUAR

  Shitet apartament 1+1 | 80 m2 | Bulevardi Gjergj Fishta, BLLOK | I MOBILUAR | VENDODHJE PERFEKTE T

  Tiranë 17 qershor 14:22
  95.000 €
 • 0 foto
  shitet 1+1 fresk 32000euro
  Apartment / Banesa

  shitet 1+1 fresk 32000euro

  kati 2 banim , orientim veri-perendim, pjeseerisht e mobiluar , ne proces hipotekimi.

  Tiranë 17 qershor 14:12
  32.000 €
 • 0 foto
  OKAZION...SHITET 2+1 ME HIPOTEK NE UNAZE TE RE
  Apartment / Banesa

  OKAZION...SHITET 2+1 ME HIPOTEK NE UNAZE TE RE

  SUPER OKAZION NE UNAZE TE RE 150 M NGA KRYQEZIMI...SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK VETEM PER 52.000

  Tiranë 17 qershor 14:12
  52.000 €
 • 0 foto
  OKAZION TEK UNAZA E RE...SHITET 1+1 ME HIPOTEK
  Apartment / Banesa

  OKAZION TEK UNAZA E RE...SHITET 1+1 ME HIPOTEK

  SUPER OKAZION NE UNAZE TE RE 150 M NGA KRYQEZIMI...SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK VETEM PER 39.000

  Tiranë 17 qershor 14:12
  39.000 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION GREEN CITY...SHITET 2+1
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION GREEN CITY...SHITET 2+1

  SUPER OKAZION TEK KOMPLEKSI GREEN CITY , MBRAPA KASTRATIT UNAZA E RE....SHITET APARTAMENT 2+1 I PERF

  Tiranë 17 qershor 14:12
  71.370 €
 • 0 foto
  OKAZION NE LAPRAKE...SHITET 1+1 ME HIPOTEK
  Apartment / Banesa

  OKAZION NE LAPRAKE...SHITET 1+1 ME HIPOTEK

  SUPER OKAZION NE LAPRAKE PRANE FUSHES...SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK VETEM PER 42.000 EURO Shit

  Tiranë 17 qershor 14:12
  42.000 €
 • 7 foto
  Shitje, Apartament 2+1, Tirane E Re, Tek Pallati M
  Apartment / Banesa

  Shitje, Apartament 2+1, Tirane E Re, Tek Pallati M

  Tirane e Re, tek Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur

  Tiranë 17 qershor 14:12
  59.900 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION GREEN CITY...SHITET 1+1 NE NDERTIM
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION GREEN CITY...SHITET 1+1 NE NDERTIM

  SUPER OKAZION TEK KOMPLEKSI GREEN CITY , MBRAPA KASTRATIT UNAZA E RE....SHITET APARTAMENT 1+1 I PERF

  Tiranë 17 qershor 14:12
  45.990 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION UNAZA E RE...SHITET 3+1 NE NDERTIM
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION UNAZA E RE...SHITET 3+1 NE NDERTIM

  OKAZION TEK UNAZA E RE , MBRAPA KARBURANT KASTRATI...PRANE RRUGES KRYESORE Shitet apartament 3+1 ,

  Tiranë 17 qershor 14:12
  72.390 €
 • 0 foto
  shitet 1+1 prane restorant freskut
  Apartment / Banesa

  shitet 1+1 prane restorant freskut

  shitet i mobiluar , kati 3 orientim jug perendim me ashensor , mundesi kreditimi .

  Tiranë 17 qershor 14:02
  42.000 €
 • 0 foto
  shitet 1+1 fresk
  Apartment / Banesa

  shitet 1+1 fresk

  shitet 1+1 fresk cmimi 38000euro e mobiluar , pallat shum cilesor termoizolim ,dritare plastike dopi

  Tiranë 17 qershor 14:02
  38.000 €
 • 11 foto
  Banes ne shitje ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne Lagjen Kalabria

  Shitet: Banesa E mobiluar Siperfaqja 89.14 Kati i 7 Organizimi i mbrendshëm: 1 Qëndrimi ditorë+kuzh

  Prishtinë 17 qershor 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes banesen ne rrugen dardania me 52m2
  Apartment / Banesa

  shes banesen ne rrugen dardania me 52m2

  shes banesen ndertim i cima construction ne katin e 7 (i para fundit) me pamje kah lindja ( rruga) e

  Fushë Kosovë 17 qershor 12:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Ulpiane rruga kryesore
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ulpiane rruga kryesore

  Shitet banesa ne Ulpiane rruga kryesore. 70m2 faktike. Me flete poseduse!

  Prishtinë 17 qershor 11:44
  100.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament me pamje te plote nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje te plote nga deti

  Beautiful sea view apartment for sale in Sarande, Albania The property is 50 meters away from the

  Sarandë 17 qershor 10:50
  76.000 €
 • 4 foto
  Shitet studio me pamje deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet studio me pamje deti ne Sarande

  Shitet studio me pamje deti,vetem 50m large tij. Detajet e prones:Ndertese e re,1 ballkon,1 tualet,

  Sarandë 17 qershor 10:50
  48.000 €