Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet banesa ne qender te qyteti - te Rektorati

  Shitet banesa ne qender te qyteti - te Rektorati

  Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës. Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të. Banesa ndodhet në vendin m

  110.500 €
  Prishtinë
  17 korrik 10:32
 • Banese me Qira ne TokeBashqe. Prishtine, per Afat te Shkurt

  Banese me Qira ne TokeBashqe. Prishtine, per Afat te Shkurt

  Leshohet banesa me qira ne TokeBashqe, Prishtine. Banesa ka 70m2, kati i 3 , ska lift. Leshohet edhe perafat te shkurt. Posedon: Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjension

  250 €
  Prishtinë
  17 korrik 10:06
 • Banese me qira ne Fushe Kosove, lagja Dardania

  Banese me qira ne Fushe Kosove, lagja Dardania

  Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove, ne Hyrje te Prishtines, ka 76m2, kati i 3. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Shpajz Agjensioni "UNION" Per informata t

  200 €
  Prishtinë
  17 korrik 09:55
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shiten banesat me sipërfaqe 91 metra katror, 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, depo. Objekti është në ndërtim e sipër në Vushtrri, afër sheshit "UÇK" (lokacioni është i shënuar në hartë). Pë

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 korrik 09:54
 • Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17

  Shitet banesa ne Rr.Liman Reka (Te pazari) afer fakultetit AAB. Banesa eshte ne katin e 2 me 96m2 me dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe depo. Banesa shitet me mobile. Banesa ka Dokumentacion te r

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 korrik 09:43
 • Banese me qira ne Qender, ne Top Hane 300 Euro

  Banese me qira ne Qender, ne Top Hane 300 Euro

  Leshohet banesa me qira ne Topahne ne Prishtine banesa ka 75 m2, kati i 2. Posedon: Dhome Gjumi Sallon Kuzhine Banjo 2 Ballkona Koridor Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na ko

  300 €
  Prishtinë
  17 korrik 09:31
 • Banese me Qira ne L. Spitalit, Mati 1, 3 Dhomshe

  Banese me Qira ne L. Spitalit, Mati 1, 3 Dhomshe

  Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perballe Institutit Gjyqesor. Banesa eshte 100m2 ne katin e 2-te. Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mo

  300 €
  Prishtinë
  17 korrik 09:18
 • Banese me Qira ne L. Arberi ( Dragodan)

  Banese me Qira ne L. Arberi ( Dragodan)

  Leshohet banesa me Qira, afer Ministris se Shendetesis lagjja Arberia ( Dragodan) ne Prishtine banesa ka 75m2 kati i -III-. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Ag

  250 €
  Prishtinë
  17 korrik 09:00
 • Banese me Qira ne L. Spitalit Pa mobile

  Banese me Qira ne L. Spitalit Pa mobile

  Leshohet banesa me Qira ne L. Spitalit, ka 72 m2, gjendet ne katin e 5 , ka lift. Eshte e pa mobiluar. Posedon: Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNION" Per in

  250 €
  Prishtinë
  17 korrik 08:50
 • SHITET banesa me sip 96m2 Inter group(Lipjan)450€/

  SHITET banesa me sip 96m2 Inter group(Lipjan)450€/

  SHITET banesa me sip 96m2(2+1)në katin 6 në Lipjan(Inter group).. ◼Banesa ka këtë organizim:qëndrim ditor/kuzhina/2 dhoma të fjetjes/depo/ ◼Kompleksi Inter Group është ndërtuar me arkite

  450 €
  Lipjan
  17 korrik 02:32
 • SHITET banesa 81m2(2+1)Lipjan(Inter group)450€/m2

  SHITET banesa 81m2(2+1)Lipjan(Inter group)450€/m2

  SHITET banesa me sip 81m2(2+1)në katin 7 në Lipjan(Inter group).. ◼Banesa ka këtë organizim:qëndrim ditor/kuzhina/2 dhoma të fjetjes/depo/ ◼Kompleksi Inter Group është ndërtuar me arkite

  450 €
  Lipjan
  17 korrik 02:32
 • Universal-Shitet Banesa 85.19 Kati VI Ferizaj

  Universal-Shitet Banesa 85.19 Kati VI Ferizaj

  Shitet: Banesa Rr.Halim Sphia mbrapa onjektit te Vizionit Ndertuesi S&N SYLA Kuadratura: 85.19 m2 Kati: K-VI- Banesa ka ket renditje 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Ballkon 1. Banjo Loka

  490 €
  Ferizaj
  17 korrik 00:37
 • Banesa me qmim te volitshem 82m2 -Me pare ne dore

  Banesa me qmim te volitshem 82m2 -Me pare ne dore

  Shitet banesa ne rrugen ‘’Xhemajl Musatafa ‘’ apo ish rruga “Llausha” . Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka haspsire banimi 82 m2 bruto. Banesa posedon sallonin me kuzhin , dy dhoma te gju

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 23:52
 • RINI-SHITET BANESA 75M2 -LIPJAN

  RINI-SHITET BANESA 75M2 -LIPJAN

  Shitet Banesa ne Lipjan 75m2 kati 4 banesa perbehet prej : * 2 Dhoma e fjetjës *Sallon *Kuzhin *Banjo *Koridor *Terasa Për shitje është Autorizuar Agjensioni i Patundshmëris "RINI" tel: (viber)+3774

  390 €
  Lipjan
  16 korrik 19:53
 • Banese me Qira ne Top Hane Pa Mobile 200 Euro

  Banese me Qira ne Top Hane Pa Mobile 200 Euro

  Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës kati i dytë një dhomë gjumi, një kuzhin sallon së bashku, 1 banjo, ballkon, e pa mobiluar, nxemje qendrore te veten ndërtim i ri çmimi 20

  200 €
  Prishtinë
  16 korrik 19:45
 • Banese me Qira ne Dardani 100 m2, 250 Euro

  Banese me Qira ne Dardani 100 m2, 250 Euro

  Leshohet Banesa me Qira ne Dardani per Afat te shkurt. Banesa ka 100 m2 , kati i 4. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNION" Per informata te tjer

  250 €
  Prishtinë
  16 korrik 19:30
 • Banese me Qira ne L. Arberi ( Dragodan), afer Qafes, te Pandora Tower

  Banese me Qira ne L. Arberi ( Dragodan), afer Qafes, te Pandora Tower

  Leshohet banesa me Qira ne Dragodan, Afer Qafes, te Pandora Tower. ka 80 m2, gjendet ne katin e 7 ka lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNION"

  300 €
  Prishtinë
  16 korrik 18:47
 • LINA SHITET BANESA 63m2 RRUGA B-PR 39/17B

  LINA SHITET BANESA 63m2 RRUGA B-PR 39/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë:63m2 Kati: V Organizimi i mbrendshëm: a) qëndrimi ditorë+ kuzhina b) një dhomë gjumi c) wc+b Banesa do të jenë të gatëshme në fund të vitit 2017. Ndërmjetsues i autorizuar:

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 korrik 17:43
 • Banesa ne dardani te viva fresh

  Banesa ne dardani te viva fresh

  Banes ne shitje ne dardani te viva fresh , banesa eshte me 81m2 neto ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin koridor banjo dhe ballkon , banesa eshte me fletposeduese dhe perkthehet menjher , banesa eshte

  85.000 €
  Prishtinë
  16 korrik 16:46
 • Shitet super apartament 3+1 sip 131m2 dhe 40m2 garazh

  Shitet super apartament 3+1 sip 131m2 dhe 40m2 garazh

  Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar ne Shkoder. Apartamenti perbehet: 3 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhine 2 wc 1 ballkon 1 garazh Investimi brenda shtepise i kalon vleren 28000€ Cmimi

  130.000 €
  Shkodër
  16 korrik 15:34
 • Banese me Qira ne Qender, Afer Qafes, 5 min afer Sheshit

  Banese me Qira ne Qender, Afer Qafes, 5 min afer Sheshit

  Leshohet banesa me qira, ka 116m2 kati -IV- lagjja Tophane ne Prishtine, shume afer Qafes, 5 min larg sheshit. Posedon: 3 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "U

  350 €
  Prishtinë
  16 korrik 15:34
 • Shitet Apartament 2+1 me 2 wc me sip 125m2

  Shitet Apartament 2+1 me 2 wc me sip 125m2

  Ndodhet vetem 250 m nga Teatri Migjeni. Apartamenti eshte i mobiluar me shume gusto. Perfshin te gjitha orendite me cmimin 77000€ Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber os

  77.000 €
  Shkodër
  16 korrik 14:53
 • Shitet banesa ne lagjen Mati 1 URGJENT

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1 URGJENT

  Banesa gjendet ne lagjen mati 1 - rr. Alpet Shqiptare, kati i dyte, eshte e mobiluar, ballkoni i rrethuar. Uje dhe rryme 24h

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 korrik 14:53
 • Shitet banesa ne Vushtrri

  Shitet banesa ne Vushtrri

  Shitet banesa ne qender te Vushtrris, perballe qerdhes kati i trete, me hapsire 62 m2, banesa ka kete renditje: Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, koridor dhe ballkon. Eshte e rregulluar ekstra si

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  16 korrik 13:42
 • Banese me Qira te Mati 1, Afer Super Vives Pa Mobile 230 Euro

  Banese me Qira te Mati 1, Afer Super Vives Pa Mobile 230 Euro

  Leshohet banesa me Qira te Mati 1, Afer Super Vives, banesa ka 75m2, kati i 7 , ka lift. Eshte e pa Mobiluar. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNI

  230 €
  Prishtinë
  16 korrik 12:57
 • Banese me Qira te Mati 1, Afer Super Vives Pa Mobile 230 Euro

  Banese me Qira te Mati 1, Afer Super Vives Pa Mobile 230 Euro

  Leshohet banesa me Qira te Mati 1, Afer Super Vives, banesa ka 75m2, kati i 7 , ka lift. Eshte e pa Mobiluar. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Agjensioni "UNION

  230 €
  Prishtinë
  16 korrik 12:42
 • Jepet banesa me qira 60m2 te qafa !Delta

  Jepet banesa me qira 60m2 te qafa !Delta

  Leshoj banesen me qira be qender after kompleksit qafa e mobilluar me te gjitha paisjet e reja Banesa gjendet me katin e 5 me ashensor Banesa ka sallonin me kuzhin Terpezarin DHOma e fjetjes , banjo

  200 €
  Prishtinë
  16 korrik 12:37
 • Shitet Banesa ne F. Kosove S=93m2

  Shitet Banesa ne F. Kosove S=93m2

  Shitet banesa ne ndertim e siper ne Fushe Kosove, Apartamenti ndodhet ne katin e trete te kompleksit baneseore BB HOME afer shkolles M. Grameno. Banesa ka kete renditje: Qendrimin ditore me kuzhine,

  44.000 €
  Fushë Kosovë
  16 korrik 11:52
 • Banes ne Prishtine

  Banes ne Prishtine

  Shes banesen ne katin 1 ne komleksin Royal City te Viva freshi Prishtine Banesa posedon 89m2 Dy dhoma gjumi Sallon Kuzhine Banjo Ballkon Nxemje te qytetit Cmimi 799€

  799 €
  Prishtinë
  16 korrik 11:32
 • Shes banes ne Ulpiane

  Shes banes ne Ulpiane

  Shes banesen ne lagjen Ulpiana te Fontana ne katin e 2-te. Banesa eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore. Banesa perbehet nga nje dhome, kuzhine, banjo, korridor. Te interesuarit mund te kontaktojn n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 korrik 11:32
 • Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

  Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

  Leshoj me qera banesen komode 45 m2 në lagjen Ulpiana te rruga kryeore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj. Pref

  250 €
  Prishtinë
  16 korrik 11:07
 • Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  shitet banesa ne bregun e diellit kati i 3-54m2 1-sallon me kuzhin dhe ballkon 1-dhome e fjetjes 1-banjo 1-shpajz- cmimi -850€m2 -lokacioni tek varri i ish presidentit Ibrahim Rugova tek udhkry

  45.900 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:36
 • shitet banesa 56

  shitet banesa 56

  Shes banesen ne katin e 8 ne lagjen Bregu i diellit tek varri i Ibrahim Rugoves tek udhkryqi qe lidh 3 lagjet - velani-bregu i diellit - mahalla e muhaxherve -ka oborr te vetin prej 8 ari kopsht per f

  47.600 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:35
 • Shitet banesa 68m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 68m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 68m2 ne bregun e diellit 2-dhoma fjetjes -1-sallon me kuzhin dhe ballkoni-1-shpajz-1-banjo-kati i 7-te -Eshte duke u ndertuar gati behet ne fund te vitit 2017-lokacioni tek varri i ish P

  57.800 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:34
 • Banesa 73m2 me Rata permes Kompanise

  Banesa 73m2 me Rata permes Kompanise

  Banesa 73.7 M2 me vetë ‪23. 200 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪22 Muaj, ‪#Direkt përmes Kompanisë, pa Bankë . Banesa posedon këtë renditje : Qëndrim ditor ; Kuzhinë ; Dhoma e gjum

  23.200 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:33
 • LINA SHITET BANESA

  LINA SHITET BANESA"FITORJA"118m2-GJILAN 218/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 118 m2 Kati: VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftushme,kam

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 korrik 09:52
 • SHITET shtepia me 7ari tokë në Pejë

  SHITET shtepia me 7ari tokë në Pejë

  Shitet shtepia në Pejë me 7ari Ka ni pamje te veqant prej pozites ku gjindet shtepia. Ju mirpresim çdo dit prej ores 08:00-23:00 mos hezitoni kontaktoni ne numer te viberit +37745569599 Qmimi 99900€

  99.900 €
  Pejë
  16 korrik 08:42
 • SHITET banesa 86.5m2 ME FLETË POSEDUSE,FushëKosovë

  SHITET banesa 86.5m2 ME FLETË POSEDUSE,FushëKosovë

  SHITET banesa me sip 86.5m2(2+1)kati i 1/ ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesa ëshÅ¥ë e gatshme për banim kanë një organizim shumë të mirë të hapsirës së brend

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 03:32
 • SHITET banesa 94.6m2ME FLETË POSEDUSE.Fushë Kosovë

  SHITET banesa 94.6m2ME FLETË POSEDUSE.Fushë Kosovë

  SHITET banesa me sip 94.6m2(2+1)kati i 1/ ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesa ëshÅ¥ë e gatshme për banim kanë një organizim shumë të mirë të hapsirës së brend

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 03:32
 • SHITEN 2 banesa 64.5m2 ME FLETË POSEDUSE,Fushë Kos

  SHITEN 2 banesa 64.5m2 ME FLETË POSEDUSE,Fushë Kos

  SHITEN 2 banesa me sip 64.5m2(1+1)kati i 3/5/ ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesat janë të gatshme për banim kanë një organizim shumë të mirë të hapsirës së br

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 02:42
 • SHITET banesa me sip56m2ME FLETË POSEDUSE(F.kosovë

  SHITET banesa me sip56m2ME FLETË POSEDUSE(F.kosovë

  SHITET banesa me sip 56m2(1+1)kati i 1/ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesa është e gatshme për banim ka një organizim shumë të mirë të hapsirës së brendshme:-që

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 02:32
 • SHITEN 2banesa 57.6m2 ME FLETË POSEDUSE(Fushë Koso

  SHITEN 2banesa 57.6m2 ME FLETË POSEDUSE(Fushë Koso

  SHITEN 2 banesa me sip 57.6m2(1+1)kati i 1/2/ ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesat janë të gatshme për banim kanë një organizim shumë të mirë të hapsirës së br

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 korrik 02:32
 • HOME VIP SHET BANES 60m2 per vetem 19mij Euro

  HOME VIP SHET BANES 60m2 per vetem 19mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANES vetem 19.000mij Euro 60m2 kati 5. Shesim Banesen qe eshte 60m2 te Pro kredit Bank te stacjoni i autobusave . Banesa Ndodhet ne katin e 5. Banesa nuk posedon lift. Banesa nu

  19.000 €
  Pejë
  16 korrik 01:33
 • shitet banesa ne bregun e diellit

  shitet banesa ne bregun e diellit

  Shitet banesa ne bregun e diellit te standardi(banesat e vjetra)ndertim i vjeter kati 5 me siperfaqe 60 m2 .Banesa eshte e renovuar komplet me mudesi mbidertimi .ka edhe podrumin.shitet me mobilje. ba

  60.000 €
  Prishtinë
  16 korrik 01:32
 • AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 per vetem e vetem 19Mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 per vetem e vetem 19Mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANES vetem 19.000mij Euro 60m2 kati 5. Shesim Banesen qe eshte 60m2 te Pro kredit Bank te stacjoni i autobusave . Banesa Ndodhet ne katin e 5. Banesa nuk posedon lift. Bane

  19.000 €
  Pejë
  16 korrik 00:50
 • Banesa leshohet me qira per afat te shkurt rruga b Prishtine

  Banesa leshohet me qira per afat te shkurt rruga b Prishtine

  Banesa leshohet me qira rruga b 70m2 Dy dhoma gjumi Sallon me kuzhinè Banjo Koridor Teras Banesa eshte e mobiluar komplet leshohet edhe per afat te shkurt per mergimtar qmimi i volitshem

  210 €
  Prishtinë
  16 korrik 00:31
 • OFERT - Shitet Banesa ne Mat 1 Dhomshe - Kodi 0983

  OFERT - Shitet Banesa ne Mat 1 Dhomshe - Kodi 0983

  OFERT - Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0983 Lokacioni: Te Shk.F. Pavarsia Siprfaqe: 43 M2 Kati 4 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon - Koridor Posedon: - Nxemje Qendro

  27.500 €
  Prishtinë
  15 korrik 23:55
 • Shiten 4 Banesa ne Mat Kompleksi Art Grup - K 0981

  Shiten 4 Banesa ne Mat Kompleksi Art Grup - K 0981

  Shiten 4 Banesa ne Mat - Kodi 0981 Lokacioni: Kompleksi Art Grup afer Super Vives Banesa 1: Siperfaqe: 87 m2 Kati 2 - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc - Ballkon - Shpajz - Pamjen

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 korrik 23:53
 • Shes/nderroj

  Shes/nderroj

  Shes ose nderroj banesen ne qendren e Gjilanit. Banesa ka 60 m me kete renditje: sallon, kuzhine e vecant, dhome gjumi, banjo, ballkon, koridor. Eshte teresisht e renevuar, ndertim i vjeter. Gjendet p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 23:33
 • SHITET BANESA 50m2 ME NJE DHOME GJUMI

  SHITET BANESA 50m2 ME NJE DHOME GJUMI

  Ndertesa gjendet ne afersi te rruges B Eshte lokacion i mire Ka parking nentoksor dhe mbitoksor Ka mjafte oborr dhe hapsire per banoret Distanca nga ndertesat tjera eshte e madhe Ndertimi eshte mode

  40.000 €
  Prishtinë
  15 korrik 23:19