Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet te Dino ne mat 1 afer rruges B 4 dhomshe

  Shitet te Dino ne mat 1 afer rruges B 4 dhomshe

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:54
 • Shitet banesa ne Prishtine ( Mati 1 - Rruga B)

  Shitet banesa ne Prishtine ( Mati 1 - Rruga B)

  Shitet banesa ne Prishtine lagjen Mati 1 - Rruga B Banesa eshte ne katin e 4 dhe posedon 71.3 m2, banesa ka pamje nga rruga, banesa eshte ne perfundim e siper çelsat dorzohen ne Tetor 2017. banesa ka

  900 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:44
 • Shitet Shtëpia afer terminali doganor , 044261915

  Shitet Shtëpia afer terminali doganor , 044261915

  Shitet Shtëpia afer terminalit Doganor , ish fabrikes se armotizerave , me sip prej 2 arti truall. dhe 250m2. Shpia ndertim i vrazhd . Qmimi 72.000 Euro. Tel : 044261915

  72.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:44
 • shitet banesa ne ulpiane 58m2

  shitet banesa ne ulpiane 58m2

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:32
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:54
 • Shitet banesa te dino mati 1 99m2

  Shitet banesa te dino mati 1 99m2

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:54
 • shitet banesa ne ulpiane 58m2 kati 3

  shitet banesa ne ulpiane 58m2 kati 3

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:44
 • Shitet banesa ne ULPINAE afer QKUKS nkat 3

  Shitet banesa ne ULPINAE afer QKUKS nkat 3

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:44
 • shitet banesa ne ulpiane

  shitet banesa ne ulpiane

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:44
 • Shitet banesa 68m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 68m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 68m2 ne bregun e diellit 2-dhoma fjetjes -1-sallon me kuzhin dhe ballkoni-1-shpajz-1-banjo-kati i 7-te -Eshte duke u ndertuar gati behet ne fund te vitit 2017-lokacioni tek varri i ish P

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shtator 19:10
 • Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  shitet banesa ne bregun e diellit kati i 3-54m2 1-sallon me kuzhin dhe ballkon 1-dhome e fjetjes 1-banjo 1-shpajz- -lokacioni tek varri i ish presidentit Ibrahim Rugova tek udhkryqi qe lidh 3

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shtator 19:09
 • shitet banesa ne mat 1 afer rruges B te Dino

  shitet banesa ne mat 1 afer rruges B te Dino

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:53
 • Shitet banesa ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:52
 • shitet banesa ne ulpiane

  shitet banesa ne ulpiane

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:48
 • shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:46
 • (SHITET) BANESË në Lagjen e Muhaxherëve 77m²

  (SHITET) BANESË në Lagjen e Muhaxherëve 77m²

  Shitet BANESA në Lagjen e Muhaxherëve të Kompleksi Banesor "KULLA E MUHAXHERËVE" Rr. Jashar Salihu. Kati i 9-të. Sipërfaqja: (77m²). Renditja: - Qëndrim ditor me Kuzhine - 2 Dhoma Gjumi - Koridor

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shtator 18:33
 • shitet banesa ne ulpiane 58m2 kati 3

  shitet banesa ne ulpiane 58m2 kati 3

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:43
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:43
 • Shitet banesa ne mat 1 te Dino 99m2

  Shitet banesa ne mat 1 te Dino 99m2

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:43
 • Shitet Banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet Banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:34
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:34
 • Shitet banesa ne Ulpiane 58m2

  Shitet banesa ne Ulpiane 58m2

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:53
 • shitet banesa ne ulpiane 58m2

  shitet banesa ne ulpiane 58m2

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:43
 • shitet banesa ne ulpiane

  shitet banesa ne ulpiane

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:43
 • shitet banesa ne ulpiane

  shitet banesa ne ulpiane

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:43
 • Banes ne shitje ne Ulpiane afer SH.F H.Prishtina

  Banes ne shitje ne Ulpiane afer SH.F H.Prishtina

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:34
 • shitet banesa ne ulpiane 58m2

  shitet banesa ne ulpiane 58m2

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:34
 • Shitet banesa ne Ulpiane 58m2

  Shitet banesa ne Ulpiane 58m2

  Shitet:Banesa Lokacioni:Ulpianë Siperfaqja:60m2 Neto kati 3 , Orientimi i baneses:Jug-Lindje Pamje e hapur ndriqim dhe rreze dielli gjate gjithe dites .Lagje shum atraktive per te jetuar,ne afersi te

  80.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:34
 • MY HOME -Shitet Banesa / 84.88m2 kati 8

  MY HOME -Shitet Banesa / 84.88m2 kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 84.88m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,Depo(shpajz) Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 15:43
 • Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2 kati i 8 ne Gjilan

  Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2 kati i 8 ne Gjilan

  Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2, ne katin e 8-te, Kompleksi Agrohermes 2 ne Gjilan. Banesa eshte e gatshme per banim, Banesa ka keto hapesira: - sallon me kuzhine e trapezari - 3 dhoma gjumi - 2 banjo

  530 €
  Gjilan
  12 shtator 13:54
 • MY HOME -Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 4

  MY HOME -Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 13:43
 • MY HOME- Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 1

  MY HOME- Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 1

  Shitet Banesa në Katin e 1 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka 1 Dhom Gjumi,Sallon,Kuzhin 1 Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrëve

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 12:53
 • Banese 93.02m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banese 93.02m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banesa gjendet në kompleksin e F&A INXHINIERNG (Prishtina e Re) afer Spitalit Amerikan. Banesa ndodhet në katin e VI-të. Objekti është ndërtim e sipër dhe perfundon në dhjetor të vitit 2017. Banes

  64.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 12:52
 • MY HOME -Shitet Banesa /63.48m2 Kati 7

  MY HOME -Shitet Banesa /63.48m2 Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 12:49
 • MY HOME-Shitet Banesa /119m2 Kati 9

  MY HOME-Shitet Banesa /119m2 Kati 9

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 119.01m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 12:48
 • MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 2

  MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka1DhomGjumi,Sallon,Kuzhinë, 1Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrëves

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 12:47
 • MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 6

  MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 11:53
 • Shitet banesa 110m2 ne Fushekosove te rrethi

  Shitet banesa 110m2 ne Fushekosove te rrethi

  Shitet banesa 110m2 ne katin 7-te ne Fushekosove afer rrethit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -3 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon Çmimi 390 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado

  390 €
  Fushë Kosovë
  12 shtator 09:43
 • MOS paguani QERA, Blejeni banesën tuaj

  MOS paguani QERA, Blejeni banesën tuaj

  Kompleksi banesor HIG përmes BKT-së jep ofertë që norma e interesit në 10 vite të jetë vetëm 3,99% dhe në 15 vite për vetëm 4.25%. Kështu : Banesa 73 m2 do të jetë e juaja me VETEM 357€ rata mujor

  357 €
  Prishtinë
  12 shtator 08:34
 • Banese ne shitje ne Qender

  Banese ne shitje ne Qender

  Shitet banesa ne Qender - perball policise. Posedon 55m2 - me nje dhome gjumi , kati II. cmimi 150.000 euro

  150.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 07:34
 • Banesa ne katin 4. KAWA GROUP. HYJNESHA.

  Banesa ne katin 4. KAWA GROUP. HYJNESHA.

  Banesa gjindet ne kompleksin te rrethi i rruges C. Pamjen ne perendim. Behet e gatshme ne mars-prill 2018. Kati i 4. Pamjen ne perendim. Posedon 2 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Ban

  830 €
  Prishtinë
  11 shtator 23:54
 • Shitet Lokali 65 m2 te Lokalet e Lesnes ne QENDER*

  Shitet Lokali 65 m2 te Lokalet e Lesnes ne QENDER*

  Lokali eshte ne katin e 1 (eshte kati mbi perdhes), ka siperfaqe 65 m2 neto, me heret eshte shfrytezu si kafiteri, eshte po thuaj se i gatshem per kaifiteri, ka dokumentacion te rregull, pamjen e ka n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 shtator 22:53
 • MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 108.10m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 22:11
 • MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 108.10m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 21:06
 • MY HOEME -Shitet Banesa / 121.68m2

  MY HOEME -Shitet Banesa / 121.68m2

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacioni Policor Ferizaj Banesa ka 121m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Të ndërtuara nga Ndërrmarja Ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmimi si

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 20:27
 • MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

  Shitet Banesa në Katin e 7 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 110.22m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 20:20
 • MY HOM-Shitet Banesa / 108.10m2

  MY HOM-Shitet Banesa / 108.10m2

  Shitet Banesa në Katin e 5 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 108.10m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 18:53
 • MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 8

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 110.22m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 18:53
 • Shiten 3 Banesa ne Mat Kompleksi ROYAL CITY

  Shiten 3 Banesa ne Mat Kompleksi ROYAL CITY

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 0998 Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City Siperfaqet: - 63 M2 - Kati 7 - 83 M2 - Kati 7 - 101 M2 - Kati 8 Rendidjet: - 63 M2 - Dhom Gjumit - Sallon

  820 €
  Prishtinë
  11 shtator 18:42
 • MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 110.22m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shtator 18:34