Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 8-të në Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 8-të në Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:26
  800 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë 2 prill 12:24
  800 €
 • 8 foto
  AD-158 Shitet banesa 61m2 në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  AD-158 Shitet banesa 61m2 në lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 61m² në katin e 9-të, në lagjen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza afër shkollës fillore

  Prishtinë 2 prill 12:24
  40.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives Banesa gjindet ne katin e dytë dhe posedon. *sallon me kuzhin

  Prishtinë 2 prill 12:24
  56.000 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 kati 4-të në Lagjen Mat 1 Baturi Gropu ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Prishtinë 2 prill 12:23
  700 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 dhom

  Fushë Kosovë 2 prill 12:23
  550 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Ban

  Prishtinë 2 prill 12:23
  1.150 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Prishtinë 2 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AD-117 Shitet banesa 3 dhomshe 99m² te Narteli
  Apartment / Banesa

  AD-117 Shitet banesa 3 dhomshe 99m² te Narteli

  Shitet banesa 3 dhomëshe 99.44m² kati 2-të, Blloku A4, ndërtim i Nartelit ex-in në rrugën Rexhep Kra

  Prishtinë 2 prill 12:22
  780 €
 • 2 foto
  AD-109 Shitet banesa 61m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  AD-109 Shitet banesa 61m2, në Fushë Kosovë

  Shitet banesa 2 dhomshe 61m2, kati i 2-të ndërtim i Cima Construction ne Fushe Kosove. Banesa eshte

  Fushë Kosovë 2 prill 12:22
  550 €
 • 0 foto
  banesa ne eliza
  Apartment / Banesa

  banesa ne eliza

  shitet banesa ne kompleksin eliza ne siperfaqe 116.35 dhe posedon tri dhoma te xhumit ,sallon me kuz

  Fushë Kosovë 2 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2, ne katin e 2-te, ne lagjen Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e

  Prishtinë 2 prill 12:22
  95.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 90m2, kati i 4-te, ne lagjen Tophane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati i 4-te, ne lagjen Tophane

  Shitet banesa 90m2, ne katin e 4-te, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri, komplet e mobilua

  Prishtinë 2 prill 12:21
  79.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa te Eliza
  Apartment / Banesa

  Banesa te Eliza

  Shitetn banesat kati dyt dhe kati kater me pamje ka parku dhe fontana. Banesa ka tri dhoma gjumi dhe

  Fushë Kosovë 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AD-107 Shitet banesa 3 dhomshe 83m² rruga B
  Apartment / Banesa

  AD-107 Shitet banesa 3 dhomshe 83m² rruga B

  Shitet Banesa 3 dhomshe 83m² kati i 3-te, ndertim i Royalit ne Rrugen B. E gjithe pamja e baneses es

  Prishtinë 2 prill 12:21
  88.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në katin e 6-të në Kalabri (te Arditi Construction) ⭕ ⭕Banesa

  Prishtinë 2 prill 12:20
  60.000 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë 2 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe
  Apartment / Banesa

  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe

  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe - Kodi 1533 Lokacioni: Te Shk.F Gjergj Fishta Siperfaq

  Prishtinë 2 prill 12:19
  200 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕

  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne katin 2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuz

  Prishtinë 2 prill 12:18
  750 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️

  ⭕Shitet Banesa 82m2 kati 3-të në Fushëkosove⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕2 d

  Fushë Kosovë 2 prill 12:18
  480 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Banesa

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë 2 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria (Dragodan) përball Ambasadës Amerikane⭕ Banesa posedon :

  Prishtinë 2 prill 12:17
  950 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina e Re Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine (ku

  Prishtinë 2 prill 12:16
  745 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 64.2m2 në shitje në Emshir.
  Apartment / Banesa

  Banesë 64.2m2 në shitje në Emshir.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:16
  52.000 €
 • 1 foto
  Banese prej 88m2 ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banese prej 88m2 ne Fushe Kosove

  shitet banesa te eliza banesa eshte ne katin e 4 dhe posedon sallon me kuzhin , dy dhoma xhumi ,banj

  Fushë Kosovë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕

  ⭕Shitet banesa 82m2 kati 4 në lagjen Ulpiana afër shkollës Hasan Prishtina ⭕ Banesa posedon: â­

  Prishtinë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet banesa te eliza
  Apartment / Banesa

  shitet banesa te eliza

  Shitet banesa te eliza , banesa eshte ne katin e 6 dhe ka poziten ka parku . Banesa eshte ne ndertim

  Fushë Kosovë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa te eliza
  Apartment / Banesa

  shitet banesa te eliza

  shitet banesa me tri dhome xhumi ne katin e pare ne objektine eliza A1 pamjen e ka ka parku

  Fushë Kosovë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet banesa te kompleksi eliza a , posedon sallon me kuzhin nje dhome xhumi banjo koridor dhe ball

  Fushë Kosovë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 91.7m2 në lagjen e Muhaxhereve ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 91.7m2 në lagjen e Muhaxhereve ⭕

  HOLDING

  Prishtinë 2 prill 12:15
  950 €
 • 6 foto
  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2
  Apartment / Banesa

  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:15
  77.000 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:15
  85.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 85m2 kati 1-re në lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85m2 kati 1-re në lagjen Mat 1 ⭕

  HOLDING

  Prishtinë 2 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 54m2 në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Banesë 54m2 në shitje në Fushë Kosovë

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:13
  34.000 €
 • 7 foto
  Prane bulevardit te ri(TR) rrug/J,misja shitet 3+1
  Apartment / Banesa

  Prane bulevardit te ri(TR) rrug/J,misja shitet 3+1

  Prane bulevardit te ri(TR)rruga jordan misja shitet ap3+1+1+2 banja (me istalim panel diellor)+korid

  Tiranë 2 prill 12:12
  180.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 92.76m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 92.76m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 92.76 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë 2 prill 12:12
  1.150 €
 • 1 foto
  Banesë 89m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89m2 në shitje te Mati 1.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:12
  67.000 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë 2 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet Banesa 74m2 në Tokbashqe
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 74m2 në Tokbashqe

  ⭕️Shitet Banesa 74m2 në katin e 4-të në Tokbashqe te (Shkolla fillore \"Gjergj Fishta\") Banesa

  Prishtinë 2 prill 12:11
  850 €
 • 2 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve

  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve ⭕️Ne qender te Prishtines (Trio construcio

  Prishtinë 2 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET ap/1+1 sip/70m2 rruga jordan misja
  Apartment / Banesa

  SHITET ap/1+1 sip/70m2 rruga jordan misja

  SHITET:rruga jordan misja(TR) shitet ap/1+1 sip/70m2 kati 4 me ashensor (shitet e kompletuar)ndertim

  Tiranë 2 prill 12:11
  70.000 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 53.44m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 53.44m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 53.44m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë 2 prill 12:10
  999 €
 • 5 foto
  Banesë 89m2 në shitje në Lakrishte.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89m2 në shitje në Lakrishte.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:10
  80.000 €
 • 4 foto
  Banesë 91m2 në shitje te Rruga C.
  Apartment / Banesa

  Banesë 91m2 në shitje te Rruga C.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:09
  65.000 €
 • 7 foto
  Banesë 85.5m2 në shitje te Rruga C.
  Apartment / Banesa

  Banesë 85.5m2 në shitje te Rruga C.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:08
  72.600 €
 • 5 foto
  Banesë 91.66m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Banesa

  Banesë 91.66m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:08
  78.000 €