Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Ringa (Shiten Banesat te Vizioni-S)304/17

  Ringa (Shiten Banesat te Vizioni-S)304/17

  Shiten Banesat me nga 94 m2: Ne Shitje jan 4 banesa ne kate te ndryshme banimi: Banesat behen gati ne shtator te vitit 2017: Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.. Per me shume o

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 maj 08:53
 • Blej Banesen 91.6 m2 Paguaj vetem 15 252€

  Blej Banesen 91.6 m2 Paguaj vetem 15 252€

  ** Adresa e Banimit ** HIG Center Blej Banesen 91.6 m2 Paguaj vetem 15 252€ me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata . Organizimi i Baneses : * qendrim ditor * kuzhin * dhome te gjumit per pr

  15.252 €
  Prishtinë
  17 maj 08:52
 • Banesa 87.4 M2 ne katin e 4-te per vetëm ‪28.665

  Banesa 87.4 M2 ne katin e 4-te per vetëm ‪28.665

  Banesa 87.4 M2 ne katin e 4-te per vetëm ‪28.665 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪20 Muaj, ‪#Direkt përmes Kompanisë, pa Bankë . Banesa 87.4 përmban këtë renditje : ] Qëndrim ditor

  28.665 €
  Prishtinë
  17 maj 08:51
 • LINA BANESA 90.60m2 Ferizaj 168/16B

  LINA BANESA 90.60m2 Ferizaj 168/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90.60m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA I

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 maj 08:47
 • LINA banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  LINA banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  Shiten:Banesat ekskluzive në qendër të qytetit Hapësirë:117.50 m2 (3+1) Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite,kuzhinë e veqantë,tri dhoma gjumi,wc&banjo e përbashkët,wc&am

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 maj 08:38
 • Shes banese ne Prishtine

  Shes banese ne Prishtine

  Shes banesen ne Prishtine,ne lagjen bregu i diellit afer ambullantes ndertim i vjeter banesa posedon sallonin,dy dhoma gjumi kuzhine,banjo,ballkon. Çmimi sipas marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 maj 00:48
 • shitet banesa 56 metra

  shitet banesa 56 metra

  sjitet banesa 56 metra katror me qmim te volitshem

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 maj 23:50
 • Shitet banesa ne objektin e dinos afer super vives

  Shitet banesa ne objektin e dinos afer super vives

  Shitet banesa ne objektin e dinos afer super vives me te gjitha dokumentat ne rregull te vulosura nga gjykata e lipjanit. Banes ka pamjen nga rruga kryesore dhe esht vend i qet per banim dhe ka parkin

  Me Marrveshje
  Lipjan
  16 maj 22:58
 • Shitet banesa ne Prishtine ne Dardani

  Shitet banesa ne Prishtine ne Dardani

  Banesa eshte ne katin e 4, me siperfaqe 36 m2, eshte e mobiluar dhe e renovuar me pronesi shqiptare. Nr. kontaktues: 044228969 044234928

  50.000 €
  Prishtinë
  16 maj 22:38
 • Q-37 Banesë me Qera në Dardani

  Q-37 Banesë me Qera në Dardani

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon kati - 4 KODI : Q-37 Tel: 045/567-866 | 049/578-555 Viber: +377 45 567 866 NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 . E

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 maj 21:54
 • Q 108 Banes leshohet me qera Dodon

  Q 108 Banes leshohet me qera Dodon

  Banesa Posedon: 1 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon kati - 5 KODI : Q108 Tel: 045/ 835 515 | 049/713-287 Viber: +377 (45) 835 515 NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .

  300 €
  Prishtinë
  16 maj 21:37
 • Shitet banesa 63 m2 kati 4-të në Qendër të Qytetit

  Shitet banesa 63 m2 kati 4-të në Qendër të Qytetit

  Shitet banesa 63 m2 kati 4-të në Qendër të Prishtinës afë (HOTEL GRANDIT) Banesa posedon: -Sallon -Kuzhine -1 dhome gjumi -Banjo -Ballkon çmimi 130000 euro Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 maj 19:48
 • Banese te Muhaxheret te hotel Afa 100m2

  Banese te Muhaxheret te hotel Afa 100m2

  Banese ne shitje Muhaxheret- te hotel Afa 100m2 Banese Shitje Vendi: Prishtine Kati: 3 Sipërfaqja: 100 m2 Çmimi: Tek kërkimi: shtypni “45534717” prek komandën "KËRKO"

  880 €
  Prishtinë
  16 maj 19:37
 • Shitet SHTEPIA ne ARBERI (DRAGODAN) URGJENT*

  Shitet SHTEPIA ne ARBERI (DRAGODAN) URGJENT*

  Shtepia eshte ne hyrje te Arberis (Dragodanit) ne vazhdim te rruges te shtepia e Ramushit, afer objektit ku eshte Anita Ipex, eshte me qasje ne rrug siq shifet edhe ne foto, kurse ne anene tjeter ka p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 maj 18:54
 • Shitet Garsoniera ne Bregun e Diellit te Posta e V

  Shitet Garsoniera ne Bregun e Diellit te Posta e V

  Garsoniera eshte ndertim i vjeter tek banesat e kuqe nje lokacion tejet i mire dhe i qetë,me nje siperfaqe prej 37.5 m2 ne fleten poseduese kurse hapesire te shfrytëzueshme i ka 44m2 dhe eshte ne kati

  1.000 €
  Prishtinë
  16 maj 17:36
 • Shitet banesa 94m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 94m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 94m2 ne katin e 8-te ne Fushekosove Banesa poseodn : -Sallon -Kuzhine -2 dhome gjumi -Banjo -Wc -Depo Qmimi 490 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje

  490 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 17:00
 • Shitet banesa 77m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 77m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 77m2 ne katin e 3-5-7-te ne Fushekosove Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma gjumi -Banjo Qmimi 490 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me p

  490 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 17:00
 • Shitet banesa 58m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 58m2 ne Fushekosove

  Shitet banesa 58m2 ne katin e 4 dhe ne katin 7-te ne Fushekosove Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -1 dhome gjumi -Banjo -Depo Qmimi 490 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado

  490 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 16:59
 • REISI-Banesat (GOLDEN PARK)Prishtine 94.80m2 38/17

  REISI-Banesat (GOLDEN PARK)Prishtine 94.80m2 38/17

  Shiten Banesat Ekskluzive 94.80m2 Ne Lagjen e Muhaxhereve Afer Ambasades Zvicerrane, Prishtine kati - te Ndryshme Qendrim ditor + Kuzhin 2 dhoma gjumi 1 Terasa Banjo + WC Investitori: N.N.T S&N

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 15:52
 • LINA BANESA 95.40m2 Ferizaj 191/17B

  LINA BANESA 95.40m2 Ferizaj 191/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA INV

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 15:50
 • Investime dhe Kredi pa ndërprerje.

  Investime dhe Kredi pa ndërprerje.

  Përshëndetje Mrs Ms, I ofrojnë kredi prej 3,000 euro deri në 5.000.000 € për të gjithë në gjendje. I japin kredi lokale dhe ndërkombëtare kredi për njerëzit e botës. Unë jam i drejtë dhe të ndershë

  100 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 15:38
 • Shitet banesa 118m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 118m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 118m2 ne katin e 4-te ne Fushekosove Te Kompleksi Eliza Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -3 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon -Wc -Depo Qmimi 490 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi,

  490 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 15:35
 • Shitet banesa 93m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 93m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 93m2 ne katin 3-6-8-te ne Fushekosove TE Kompleksi Eliza Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon -Depo Qmimi 480 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, tr

  480 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 15:35
 • Shitet banesa 90m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 90m2 ne Fushekosove Eliza

  Shitet banesa 90m2 ne katin 4-te ne Fushekosove Te Kompleksi Eliza Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma gjumi -Banjo -Depo -2 ballkona Qmimi 480 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi, tr

  480 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 15:35
 • BANES me QIRA ne L.SPITALIT te EULEXI V. ASLLANAJ*

  BANES me QIRA ne L.SPITALIT te EULEXI V. ASLLANAJ*

  Banes me qira ne Lagje Spitalit afer Eulexit te banesat e Vllezrit Asllanaj, kati 3, e mobiluar ne tersi me gjitha mobilet e reja dhe ka kete renditje: - Banesa leshohet per familajr. - Dhoma e dite

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 maj 14:53
 • Banesë 89m2 në Shitje Mati 1, te ROYAL City.

  Banesë 89m2 në Shitje Mati 1, te ROYAL City.

  Banesë 89m2 në Shitje te Royal City afër rrugës B. Banesa ndodhet ne katin e 1-rë dhe ka pamje nga jugu. Kompleksi Royal City është i ndërtuar me arkitektur moderne dhe me kualitet të larte nga kompa

  75.000 €
  Prishtinë
  16 maj 14:39
 • VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA DARDANI

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA DARDANI

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin: Prishtinë , lagje : Dardani , kati :I katërt (IV) Banesa posedon : një dhomë gjumi , sallon me kuzhinë , banjo dhe ballkon . Çmimi : 200 € Tel : 044

  230 €
  Prishtinë
  16 maj 14:05
 • VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA EMSHIR

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA EMSHIR

  Shitet banesa në qytetin:Prishtinë,lagje: Emshir, kati:i katërt(IV). Banesa posedon: dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,wc,depo e vogël dhe ballkon. Sipërfaqja:105.28 m² Çmimi: 800 €( m²) Tel: 044

  800 €
  Prishtinë
  16 maj 14:04
 • Shiten 2 Banesa ne Rrugen B te MAXI 24 H

  Shiten 2 Banesa ne Rrugen B te MAXI 24 H

  Shiten 2 Banesa ne Rrugen B - Kodi 0943 Lokacioni: Objekti VG Construction Te Maxi 24H Banesa Nr 1: Siperfaqe 45 M2 Kati 3 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Banesa N

  850 €
  Prishtinë
  16 maj 13:56
 • Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Lagje Muhaxherve

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Lagje Muhaxherve

  Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0942 Lokacioni: Afer Hotel Afa Siperfaqe: 96 M2 Kati 2 Renditjet: - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendror

  900 €
  Prishtinë
  16 maj 13:55
 • Shitet Banesa ne Mat - ROYAL CITY - KATI 1

  Shitet Banesa ne Mat - ROYAL CITY - KATI 1

  Shitet Banesa Ne Mat 1 - Kodi 0940 Lokacioni: Kompleksi Royal City Siperfaqe: 89 m2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon - Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore me Term

  850 €
  Prishtinë
  16 maj 13:53
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA BREGU I DIELLIT

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA BREGU I DIELLIT

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Bregu I Diellit,kati:I dytë(II). Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe një ballkon. Çmimi: 220€ Tel: 044 260 0

  220 €
  Prishtinë
  16 maj 13:32
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA MATI1

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA MATI1

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Mati1,kati:I gjashtë(VI). Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe një ballkon. Çmimi:200€ Tel: 044€ Te

  200 €
  Prishtinë
  16 maj 13:30
 • VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë,lagje:Dardania,kati:I tretë(III),sipërfaqja:90 m² Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,depo e vogël,dhe një ballkon. Çmimi:52 00

  52.000 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 13:27
 • VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa e cila gjendetn në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania,kati:i shtatë(VII),Sipërfaqja: 84 m². Banesa posedon: dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,dy banjo,depo e vogël dhe një ballkon. Çmi

  450.000 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 13:23
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA LAGJJA E SPITALIT

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA LAGJJA E SPITALIT

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Spitalit,kati:I tretë(III). Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon. Çmimi:550€ Tel: 044 260 024

  550 €
  Prishtinë
  16 maj 13:17
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA BREGU I DIELLIT

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA BREGU I DIELLIT

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në: Prishtinë, lagje:Bregu I Diellit, kati:I gjashtë(VI). Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe një ballkon. Çmimi: 300€ Tel: 044 260 024

  300 €
  Prishtinë
  16 maj 13:14
 • VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA SLLOVENIA SPORT

  VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA SLLOVENIA SPORT

  Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Qendër ( afër Sllovenia Sportit ), kati : I pestë (V). Banesa posedon : një dhomë gjumi , sallon me kuzhinë , banjo Çmimi : 3

  300 €
  Prishtinë
  16 maj 13:11
 • REISI-Banesat (GOLDEN PARK)Prishtine 67.99m2 47/17

  REISI-Banesat (GOLDEN PARK)Prishtine 67.99m2 47/17

  Shiten Banesat Ekskluzive 67.99m2 Ne Lagjen e Muhaxhereve Afer Ambasades Zvicerrane, Prishtine kati - te Ndryshme Qendrim ditor + Kuzhin 1 dhoma gjumi Terasa Banjo + WC Investitori: N.N.T S&N=2

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 12:34
 • Shitet Banesa FusheKosove te Shkolla 89m2 35,000e

  Shitet Banesa FusheKosove te Shkolla 89m2 35,000e

  Shitet Banesa FusheKosove te Shkolla 89m2 -Sallon -Kuzhine -2 Dhoma -2 Banjo -2 lifa kati 6 Cmimi 35,000 Euro me Kesh Bejm ndrrim me ndonje vetur ne vler deri 10,000 euro, cmimi ndryshon. Agjens

  35.000 €
  Prishtinë
  16 maj 11:43
 • AGJENSIONI PËR PATUNDSHMERI KOSOVA IMMOBILIEN

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMERI KOSOVA IMMOBILIEN

  Agjensioni për Patundshmëri Kosova Immobilien bënë ndërmjetësim në shitblerje dhe qiradhënje, si: BANESA, SHTËPI, TROJE, LOKALE AFARISTE Gjithashtu nese keni prone per te shitur apo per qiradhenje ju

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 maj 11:33
 • REISI Banesa (Kinemaja e re) 57.60m2 25/17

  REISI Banesa (Kinemaja e re) 57.60m2 25/17

  Shitet Banesa Ekskluzive 57.60m2 ne Rr. Remzi Hoxha Ferizaj kati - IX Qendrim ditor + Kuzhin Dhoma gjumi Terasa Banjo + WC Investitori: Kinemaja e RE Funksionalizohet ne fund te vitit 2017 Ndermjet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 10:42
 • REISI - Banesat ( VIZIONI-S ) 130.20m2 55/17

  REISI - Banesat ( VIZIONI-S ) 130.20m2 55/17

  Shiten Banesat 130.20m2 ne Rr. Bajram & Gursel Sylejmani, Ferizaj kati - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX Qendrim ditor + Kuzhin 3 dhoma gjumi Terasa Banjo + WC WC Depo Investitori: VIZIONI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 10:42
 • REISI - Banesa ( VIZIONI-S ) 119.13m2 54/17

  REISI - Banesa ( VIZIONI-S ) 119.13m2 54/17

  Shitet Banesa 119.13m2 ne Rr. Halim Spahia, Ferizaj kati - IX Qendrim ditor + Kuzhin 3 dhoma gjumi Terasa Banjo + WC WC Depo Investitori: VIZIONI-S Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni Patundsh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 10:38
 • REISI - Banesa ( VIZIONI-S) 98.25m2 50/17

  REISI - Banesa ( VIZIONI-S) 98.25m2 50/17

  Shitet Banesa Ekskluzive 98.25m2 ne Rr. Astrit Bytyqi, Ferizaj kati - VII Qendrim ditor + Kuzhin 2 dhoma gjumi Terasa Banjo + WC WC Depo Investitori: VIZIONI-S Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 10:36
 • Banesë 90.36m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 90.36m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 90.36m2 në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në kompleksin ELIZA, kompleks I ndërtuar nga kompania e ndërtimit CIMA Construction, dhe është në katin e VII-të. Banesa është e gatshme për ba

  42.000 €
  Prishtinë
  16 maj 09:46
 • Banese prej 70m2 ne Prishtine

  Banese prej 70m2 ne Prishtine

  Shitet banesa te mati 1 ndertuesi ADK (tek rrethi viva fresh rruga B) Renditja:70 m 2 dhoma gjumi Sallon-kuzhin Banjo ballkon Kati i 7 me lift 24 ore uje rrym dhe perkujdesje te objektit Viber +38

  58.000 €
  Prishtinë
  16 maj 09:42
 • Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxhereve

  Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxhereve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve. Banesa posedon 83.30m2 dhe është në përfundim e sipër (përfundon në muajin Dhjetor). Objekti karakterizohet me afërsinë e parkut te qytetit, sipërfaqe rekracion

  950 €
  Prishtinë
  16 maj 09:35
 • Banes ne Shitje Mrapa Hotel Siriusit mobiluar #S02

  Banes ne Shitje Mrapa Hotel Siriusit mobiluar #S02

  Shitet banesa ne Rr. "Tring Smajli" mrapa hotel "siriusit" ne katin e 1, me siperfaqe prej 65 m2 e shfrytezuar dhe organizuar mir , banesa posedon; Paradhom, 2 dhoma te gjumit , qendrimin ditor dhe ku

  70.000 €
  Prishtinë
  16 maj 09:08
 • REISI - Banesat ( VIZIONI-S ) 98.80m2 57/17

  REISI - Banesat ( VIZIONI-S ) 98.80m2 57/17

  Shiten Banesat 98.80m2 ne Rr. Bajram & Gursel Sylejmani, Ferizaj kati - III, V, VI, VII, VIII Qendrim ditor + Kuzhin 2 Dhoma gjumi Terasa Banjo + WC WC Depo Investitori: VIZIONI-S Ndermjetsues

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 maj 09:07