Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • LINA-SHITET Banesa 75.18m2,K-VI,VIII 81/16B

  LINA-SHITET Banesa 75.18m2,K-VI,VIII 81/16B

  Shitet : Banesa Kuadratura: 75.18 m2 Kati;VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhoma gjumi,depo,wc,wc+b, terasë . Lokacioni: Lagjja e re Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha'' Investitori: VI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 13:42
 • LINA-Shitet Banesa 67m2,k-I-,Rr.V.Gërvalla 50/16B

  LINA-Shitet Banesa 67m2,k-I-,Rr.V.Gërvalla 50/16B

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 67m2 Kati; -I- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,tera

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 13:42
 • Banesa 3 dhomeshe ne Emshir

  Banesa 3 dhomeshe ne Emshir

  Shitet banesa 76m^2 ne objketin e Nartelit . Banesa posedon: 1-sallon me kuzhine, 2-dhoma gjumi 1-banjo me WC Banesa ka parkingje park me kend te lodrave per femije etj. Nr.kontaktues 049707173

  750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:32
 • Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  leshohet banesa me qira te sllovenija sporti ndertim i ri,kati i VI-të me lift,60m2,çmimi 300 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhomen e gjumit,banjo,ballkon,koridor. tel. 038220880 0

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:32
 • BANES me QIRA ne DARDANI te BASHKESIA e 3-te LOKAL

  BANES me QIRA ne DARDANI te BASHKESIA e 3-te LOKAL

  Banes me qira ne Darani te bashkesia e 3-te lokale ne katin e 3, banesa eshe e mobilur ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites, - Kuzhina ndaraz, - Dhoma e gjumit, - B

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:32
 • Banesa te Banesat e Standardit

  Banesa te Banesat e Standardit

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1, te banesat e Standardit. Banesa ka siperfaqe prej 85 metra, kati I dyte. Banesa ka dy dhoma gjumi, salon, kuzhine, dy banjo, garazhe, bodrum, uje te nxehte 24 ore, ashe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 12:53
 • Leshohet banesa me qira ne ulpian te simfonija

  Leshohet banesa me qira ne ulpian te simfonija

  leshohet banesa me qira ne ulpian te simfonija kati i IV-të,55 m2,çmimi 250 euro leshohet vetem per familjar Banesa posedon: sallonin,kuzhinen ndamas,dhomen e gjumit,banjo,koridor,ballkon tel. 03822

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:53
 • Shiten banesat 2 dhe 3 dhomëshe, në lagjen Tophane

  Shiten banesat 2 dhe 3 dhomëshe, në lagjen Tophane

  Shiten banesat 2 dhe 3 dhomëshe, në Tophane. Banesa ka hapësira të organizuara mirë dhe pozitë të mirë në qytet, ashensor modern, gjelbërim, këndin e lojërave për fëmijë, parkingje. Banesat janë të ga

  850 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:42
 • Banesa 4dhomshe 109m2, kati i 5-të në Arbëri

  Banesa 4dhomshe 109m2, kati i 5-të në Arbëri

  Shitet banesa 109m2 në katin e 5-të, në lagjen Arbëria (ish Dragodani), ndërtim i Dumnica Group. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe është shumë funksionale. Ka këtë renditje hapsirash: - salloni i madh m

  1.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:42
 • Banese ne shitje ne Bregun e Diellit

  Banese ne shitje ne Bregun e Diellit

  Banesa gjindet te banesat e hinta, posedon 53m2- me tri njesi,kati III. Cmimi 57.000 euro N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  57.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:34
 • Lokal ne shitje ne lagjen Kalabria

  Lokal ne shitje ne lagjen Kalabria

  Lokali gjindet te "Banesat e Arabve" , posedon 35m2. Cmimi 900 euro/m2

  900 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:32
 • për shitje në Istog ( Pejë )

  për shitje në Istog ( Pejë )

  Apartament per shitje. Apartamenti ndodhet në East në Njegoševa bb. Apartamenti ndodhet në katin e dytë, hyrja Lamela D. Ndërtesa është ndërtuar në vitin 1996. Ai përbëhet nga dy dhoma gjumi, dhomë

  25.000 €
  Istog
  18 shkurt 12:28
 • SUPER OFERTE Banese 3 Dhoma_Posta e Vogel

  SUPER OFERTE Banese 3 Dhoma_Posta e Vogel

  Shitet banesa ndertim i vjeter ne lagje te qete.tek Posta e vogel afer Shkolles Fillore Ismail Qemalji,ne Breg te Diellit, me hapesire parkimi te mjaftueshem Vend Ideal per Familje Banesa Posedon : 1

  97.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:53
 • BANESE-ROYAL-KATI I DYTE

  BANESE-ROYAL-KATI I DYTE

  Shitet banesa ne Kompleksi e Royalit, kati i Dyte Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,,me pamje nga Lindja,parki

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 11:52
 • BANES EKSKLUZIVE NE GJILAN 60 M2 PAG ME KESTE

  BANES EKSKLUZIVE NE GJILAN 60 M2 PAG ME KESTE

  Shitet banesa ne katin e (Katert), 60 m2 -Banesa ka kete renditje -Dhom dite me kuzhin -1 Dhoma gjumi - Banjo - Terasa - Banesa eshte ne kompleksin e pare dhe eshte e gatshme per banim. - Banesa es

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:44
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa në katin e V-të prej 70m2 neto të banuara. Banesë me këtë rënditje: sallon,kuzhinë,një shpajz,dy dhoma të gjumit,një banjo dhe një ballkon. Banesë e renovuar komplet, ku posedon dyer dhe

  45.000 €
  Gjilan
  18 shkurt 11:42
 • LINA-Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L. të Re 97/16B

  LINA-Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L. të Re 97/16B

  Shitet; Banesa(e pa mobiluar) Kuadraturë; 153m2(3+1) Kati; VIII Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhoma gjumi,wc,wc+banjo,terasë Adressa;Lagje te Re,Rr.Gëzim Sahiti afër VizionitS-I Pr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 11:37
 • LINA Banesat 111 m2 K-I në Lagje të Re 99/16B

  LINA Banesat 111 m2 K-I në Lagje të Re 99/16B

  Shiten : Banesat(e gatëshme) Kuadratura: 111.64 m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc,wc+b, terasë . Lokacioni: Lagjja e re Adresa: Rr.Astrit Bytyqi Pronar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 11:35
 • LINA-Shitet Banesa 106m2,KVI L. të re -100/16B

  LINA-Shitet Banesa 106m2,KVI L. të re -100/16B

  Shitet; Banesa(e mobiluar) Kuadraturë; 106(3+1) Kati; VI Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhom gjumi,wc,terasë Adressa;Në Lagjen e Re-Objekti Vizioni-S Pronar;Shqiptarë Dokumentacion;N

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 11:34
 • Leshohet Banesa me qera afer Hotel Siriusit

  Leshohet Banesa me qera afer Hotel Siriusit

  Leshohet Banesa me qera afer Hotel Siriusit. Leshohet banesa me qera ne afersi te Hotel Sirius perkatesisht tek Market Suma. Banesa gjendet ne katin e 4 . Banesa eshte e madhe afersisht 60m2 dhe ka k

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 10:53
 • Banesa ne pejton

  Banesa ne pejton

  shitet banesa exlusive ne pejton,kati i VII-të, 86m2,çmimi 1500 euro per m2 i negociueshem me te gjitha mobiljet.. është e lëshuar me qira për nderkombetar, qiraja mujore eshte 600 euro. pershkrimi:

  129.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 10:53
 • Banese moderne, ROYAL CITY 95m2, KATI 5, 4 DHOMA

  Banese moderne, ROYAL CITY 95m2, KATI 5, 4 DHOMA

  Shitet banesa ne kompleksin ROYAL CITY, me keto karakteristika: BANES 4 DHOMA 1 QENDRIM DITOR, KUZHIN DHE TREPEZARI 3 DHOMA GJUMI 1 BALLKON 1 BANJO 1 WC 1 Depo Objekti pritet te jete i gatshem me q

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:45
 • Banesë 71,60m2 në shitje në lagjen Mati 1-KAWA.

  Banesë 71,60m2 në shitje në lagjen Mati 1-KAWA.

  Banesë 71,60m2 në shitje në lagjen Mati 1-KAWA. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në Rrugën B, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit KAWA (mbrapa kompleksit ROYAL), është e gatshme për bani

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:44
 • Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

  Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

  Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit. Banesa gjendet në lagjen Bregun e Diellit te banesat ngjyrë hiri në bllokun e VII-të dhe është në katin e I-rë. Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet

  62.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 10:44
 • Shitet Banesa Mati 1

  Shitet Banesa Mati 1

  Banes ne shitje Mati 1 kompleksi ROYAL Banesa gjindet ne katin e katert dhe ka ket renditje: - Sallon me kuzhin - Dy dhoma t gjumit - Koridor - Banjo - Ballkon Qmimi 820 Euro Tel: 049/044 358 100 +

  820 €
  Prishtinë
  18 shkurt 10:44
 • LINA- SHITET Banesa (Garsonjerk) 28.7m2 FERIZAJ

  LINA- SHITET Banesa (Garsonjerk) 28.7m2 FERIZAJ

  Shitet:banesa Kuadraturë:28.7 m2 një dhomëshe kati i II Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626 email: lina_

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 10:32
 • Shitet banesa 142m2

  Shitet banesa 142m2

  Shitet Banesa 142m2 3dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine. Dy banjo, shpajz dhe dy ballkone. Banesa eshte ne katin -VI- Banesa posedon ashensorin dhe ka pamje te mire. Banesa gjendet afer Ital Petrol (

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 10:32
 • Banesa ne Prishtin Mati I lagja Spitalit B.025..

  Banesa ne Prishtin Mati I lagja Spitalit B.025..

  Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen mati 1 ( nlagje tspitalit ) ne rrugen B . Banesa eshte ne katin e 6 , ka 67,4 m2 ( katror ) . Ka 1 dhome,sallonin bashk me kuzhin,koridorin , ballkonin si dhe ban

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:32
 • Banese prej 138m2 ne Prishtine

  Banese prej 138m2 ne Prishtine

  Shitet 2 banesa ne Bregun e Diellit-Mati I afer depos ndertimit "Perparimi. Njera banese eshte ne katin e III dhe ka 100 m2 posedon sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi, koridor,banjo dhe ballkon, kurse b

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:52
 • Shitet Banesa ne Prishtina stars me sip prej 133m2

  Shitet Banesa ne Prishtina stars me sip prej 133m2

  Shitet Banesa ne Prishtina stars me sip prej 133m2.e gatshme per banim.kati 10.Banesa eshte ekskluzive, Banes per Vipa cmimi eshte 900 Euro per 1m2..tel.049864636

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:43
 • Banesa afer Standardi kompleksi Dafina

  Banesa afer Standardi kompleksi Dafina

  Shitet banesa afer Standardi kompleksi Dafina me 44m2 banesa shitet me mobilie . Posedon: Dhomë dite Dhomë gjumi Kuzhinë Banjo çmimi42.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjitha shpal

  42.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 09:43
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)

  Banesa gjindet ne rr.Gjilanit Mbrapa Kishes Katolike Kati 2 / 92 m2 Sallon kuzhin Banjo shpajz Ballkon Dhom Fjetje banjo ballkon Dhom per femije Shitjen e Mundëson Agjensioni "RINGA" www.ringa1.we

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 09:42
 • Banesa ne Lakrishte

  Banesa ne Lakrishte

  Shitet Banesa ne Lakrishte banesa esht ne katin e 1 me hapsir 47m2. Posedon gjith dokumentacionin e rregullt si dhe pronar Shqiptar. Shitjen e Mundeson Agjensioni "RINGA" - Ferizaj Per me shume ofert

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:42
 • Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

  Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

  Moler profesionalist Kemi staf profesional per te punuar ne pune si ; Moler Knauf Stiropor Gled Pllaka Kryejm punet si moler me qmime te volitshme dhe me nje profesionalizem i cilsi te lart ne jemi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:33
 • Shitet banesa ne Prishtin (Kodi 452)

  Shitet banesa ne Prishtin (Kodi 452)

  Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen ne Prishtin banesa gjendet ne lagjen e muhaxherve. Banesa eshte ne ndertim I dhe i ploteson kushtet elemtare per jetese . Banesa eshte ne katin e 3

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:32
 • Banesa ne Bregun e Diellit

  Banesa ne Bregun e Diellit

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat ngjyr hiri, Banesa perbehet prej 1 dhom gjumi, sallni me kuzhin se bashku, kati 4, Emobiluar dhe ne gjendje shum te mir, nr 044778169 ose 044735776

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 08:56
 • LINA-Shitet Banesa 87m2,K-V në Rr.Gilanit 28/16B

  LINA-Shitet Banesa 87m2,K-V në Rr.Gilanit 28/16B

  Shitet : Banesa Kuadraturë:87m2 Kati: -V- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë Adresa:Rr.Gilanit(afër K

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:56
 • Ringa Banesat ne Rr.Astrit Bytyqi)252/16

  Ringa Banesat ne Rr.Astrit Bytyqi)252/16

  Shiten 3 banesa ne Rr.Astrit Bytyqi Banesa ne katin e 6 me 95m2. Banesa ne katin e 8 me 122m2 Banesa ne katin e 8 me 101m2. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • Ringa (Shitet Banesa Ne qender te qytetit)

  Ringa (Shitet Banesa Ne qender te qytetit)

  Banesa eshte 62 m2 e mobiluar komplet te kinemaja e re me dokumentacion te rregullt Shitjen e Mundson Agjensioni Ringa Ferizaj Tel:045606103 email:[email protected]

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • Ringa (Shitet Banesa me 192 m2)243/16

  Ringa (Shitet Banesa me 192 m2)243/16

  Shitet Banesa perball shkolles Gjon Sereci me 192 m2 te "INVESTITORI HAJRUSHI" me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • Banesa te Policia perball Vives se RE

  Banesa te Policia perball Vives se RE

  Banesa në shitje të policia, përball Viva fresh store, dhe ka në pamje shumë të bukur, dhe i plotson të gjitha kushtet e banimit. Banesa ka siperfaqe 98m2, dhe posedon: Sallon dhe kuzhin, 2 dhoma gjum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)211/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)211/16

  Ringa Shiten Banesat ne Lagje te Re Me nga 104 m2 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni R

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)204/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)204/16

  Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Te objekti Nderimi objekti i ri : Kati 3: 89 m2 Kati 3: 89 m2 Te Euro-invest Kati 7: 79m2 Kati 5: 58m2 Kati 3: 58m2 Objekti i 5 Kati 4: 94m2 Kati 5: 118m2 Obje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:54
 • Ringa (Shitet Banesa ne Lagjen e re)232/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagjen e re)232/16

  Shitet Banesa ne Lagje te re kati 4 116 m2 te Sns syla me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:53
 • LINA- SHITET Banesa 63m2 Rr. A.Bytyqi 152/16B

  LINA- SHITET Banesa 63m2 Rr. A.Bytyqi 152/16B

  Shitet; Banesa(e gateshme- e mobiluar) Kuadraturë; 63(1+1) Kati; V Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,nje dhome gjumi,wc,terasë,depo. Adressa;Rr.Astrit Bytyqi -Hit Imperial Pronar;Shqiptarë Dokum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:49
 • Leshohet banesa me qira ne kopleksin qafa qender

  Leshohet banesa me qira ne kopleksin qafa qender

  leshohet banesa me qira te koplexi Qafa-Qender-Prishtine. Banesa ka 90m2, dhe eshte teresisht e mobiluar. Posedon 2 dhoma gjumi standarde, nje sallon te madh ndenje,kuzhine veqmas, 2 toalete, ballkon,

  270 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:47
 • Banese super luksose

  Banese super luksose

  Banesa eshte prone private banese luksoze mund te shfrytezohet edhe per zyre e veprimtari biznesore, gjendet ne katin e pare,me podrum15m2 te Sach Pizza perball nderteses kryesore te policise.

  500.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:43
 • Leshohet banesa me qira ne Pejton

  Leshohet banesa me qira ne Pejton

  leshohet banesa me qira ne Pejton ,kati i V-të,55 m2 ndertim i ri,uji 24 ore , sigurij,çmimi 300 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhomen e gjumit,banjo,ballkon. tel.049123275 e-mail: ecov

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:43
 • Leshohet banesa me qira ne pejton

  Leshohet banesa me qira ne pejton

  leshohet banesa me qira ne pejton ,kati i VI-të,45m2,ndertim i ri,uji 24 ore sigurim me kamera ,çmimi 250 euro. Banesa posedone sallonin me kuzhine , nje dhome te vogel te gjumit,banjo,ballkon. tel.

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:32
 • BANESE EKSKLUZIVE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT ..

  BANESE EKSKLUZIVE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT ..

  BANESE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT E BARDHA . NDERTIM I RI SHUME CILESOR. KATE TE NDRYSHME QE NGA 1-8. BANESA KA 96M2, DHE KETE PERBERJE DHOME DITE ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, SHPAJZ, BANJO, WC, BALL

  950 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:04