Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet banesa ne rrugen B

  Shitet banesa ne rrugen B

  Shitet banesa ne rrugen B Banesa eshte ne katin e pare dhe posedon dy dhoma gjumi , sallon me kuzhine , banjo dhe ka nje siperfaqe prej 71 m2. Cmimi sipas marreveshjes. Agjensioni per patundshmeri â€

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 janar 15:56
 • Banese Shitje Ulpiane 14m2 25000€

  Banese Shitje Ulpiane 14m2 25000€

  Banese Shitje Ulpiane 14m2 25000€ Vendi: Prishtinë Kati: 3 Sipërfaqja: 14 m2 Çmimi: 25000 € Tek kërkimi: shtypni “45534717” prek komandën "KËRKO" shiko ofertat e Agjenc

  25.000 €
  Prishtinë
  8 janar 14:55
 • Shitet banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne Rrugen B Banesa eshte ne katin e shtate dhe posedon dy dhoma gjumi , sallon me kuzhine , banjo dhe ka nje siperfaqe prej 97 m2. Cmimi sipas marreveshjes. Agjensioni per patundshmeri

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 janar 13:43
 • Shitet BANESA ne KALABRI (EMSHIR)

  Shitet BANESA ne KALABRI (EMSHIR)

  Shitet Pentohusi me siperfaqe 104 m2 banim dhe 70 m2 verand(ballkona) -Pentohusi perbehet nga kjo renditje: - Salloni, - Kuzhina, - 3 dhoma gjumi, - Banjo, - koridor dhe - ballkona. Orientimi eshte

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 janar 13:35
 • Banes shitet

  Banes shitet

  Banesa gjendet ne prishtinë rrugen Agim Ramadani .(mrapa teatrit, afer argjentraris fisi gold) banesa o gjysum podrum dritaret i ka mbi tok ka dhom kuzhin banijo koridor .

  32.000 €
  Prishtinë
  8 janar 12:43
 • Shitet banesa 95m te Lushta

  Shitet banesa 95m te Lushta

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, TE LUSHTA, afer stacionit te autobuseve 95m² | Sallon Kuzhine |3 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | kati 6| _______ Banesa gjindet ne nje pjese shume te mire afer

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:53
 • Shitet banesa 68m perball Vapianos (Emona City)

  Shitet banesa 68m perball Vapianos (Emona City)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, afer Etc dhe Emona City ose me saktesisht perball Restaurant Vapiano. 68m² | Sallon Kuzhine |dhome gjumi | Banjo | Ballkon | Kati10 | _______ Banesa ka pamje p

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:53
 • Shitet banesa 68m perball Vapianos (Emona City)

  Shitet banesa 68m perball Vapianos (Emona City)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, afer Etc dhe Emona City ose me saktesisht perball Restaurant Vapiano. 68m² | Sallon Kuzhine |dhome gjumi | Banjo | Ballkon | Kati10 | _______ Banesa ka pamje k

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:53
 • Shitet banesa 111m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 111m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 111m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 1-10 | objekti 3| _______ Objekti ka fillua

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:53
 • Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 85m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 1-10 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 85m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 5-10 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 85m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 1-5 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 88m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 88m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 85m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 5-10 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 85m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 85m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 1-5 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 88m prapa Shtepis se Mallrave

  Shitet banesa 88m prapa Shtepis se Mallrave

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Mitrovice, Prapa shtepise se mallrave (perball shkolles Eqrem Qabej) 88m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon | Kati 5-10 | objekti 3| _______ Objekti ka filluar

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Shitet banesa 99m te Teferiqi

  Shitet banesa 99m te Teferiqi

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa ne Mitrovice te Teferiqi larg nga rrethi i xhamise se madhe 40m. Projekt i veçantë me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetesë. 99 m².| 1 dhoma gjumi | sallon kuzh

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  8 janar 11:52
 • Banesa

  Banesa

  Shitet Banesa 76m2 , 3 dhoma ne katin e 7 Fushe Kosove afer Stacionit Policor

  400 €
  Fushë Kosovë
  8 janar 10:52
 • Banese ne Vushtrri

  Banese ne Vushtrri

  Shitet banesa Lokacioni:Kompleksi Diari Magjistalja Prishtine - Mitrovice 64m2 Qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  8 janar 00:34
 • Shes banesen

  Shes banesen

  Shes banesen 55m katror te mati kati e pare per na shum kontakto ne nr 044166190

  37.000 €
  Prishtinë
  8 janar 00:33
 • Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa e mobiluar e gatshme per banim ne qender te Klines, perballe postes , ndertesa "Rafi". Cmimi- Me marreveshje. Perkthimi i menjehereshem tek noteri.

  Me Marrveshje
  Klinë
  7 janar 21:43
 • Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 0666

  Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 0666

  Banes me Qira ne Mat - Kodi 0666 Lokacioni: afer Super Vives Siperfaqe: 45 m2 Kati 3 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo Posedon: - Nxemje Qendrore - Uj 24 H

  200 €
  Prishtinë
  7 janar 19:56
 • Shitet banesa ne lagjen e spitalit

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit

  Shitet banesa ne rrugen ’’ Holger Petersen’’ ne lagjen e Spitalit, Banesa eshte ne katin e gjashte dhe posedon dy dhoma gjumi , sallon me kuzhine , banjo dhe ka nje siperfaqe prej 86.6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 janar 17:52
 • banese e re 56m2. Rr remzi hoxha Ndrrim me,vetur

  banese e re 56m2. Rr remzi hoxha Ndrrim me,vetur

  Shitet banesa 56 m2 esht,ne,ndertim e,siper banesa gjindet ne,rr remzi,hoxha afer ambullances rajonale 1 dhome,gjumi 1 sallon Banjo Koridor i,marr Banesa permban dokumentacion trregullt marrim kome

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 12:42
 • BANES me QIRA ne ULPIANE mbrapa AAK-se*

  BANES me QIRA ne ULPIANE mbrapa AAK-se*

  Banes me qira ne Ulpiane mbrapa aak-se , ne katin e 3, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje: - Banesa Leshohet per Familajr dhe Qift. - Dhoma e dites, - Kuzhine nd

  220 €
  Prishtinë
  7 janar 11:42
 • Shes banesen me 3 dhoma gjumi kati 2

  Shes banesen me 3 dhoma gjumi kati 2

  Shes banesen me 3 dhoma gjumi, 3 banjo; banesa ka pamje jug-perendim, ka dokumentacion te rregull dhe lokacion shume te mire ( shume afer shkolles mihal grameno) . Te interesuarit mund te me kontaktoj

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  7 janar 10:42
 • Shitet banesa 74m kati 1

  Shitet banesa 74m kati 1

  Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë prapa PALMA Market. Projekt i veçantë me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetesë ____________ Ky o

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 janar 10:33
 • Banesë Shitje Mati 1 65m2 750€

  Banesë Shitje Mati 1 65m2 750€

  Banesë Shitje Mati 1 65m2 750€ Vendi: Prishtinë Kati: 2 Sipërfaqja: 65 m2 Çmimi: 750€ € Tek kërkimi: shtypni “45534717” prek komandën "KËRKO" shiko ofertat e Agjencisë

  750 €
  Prishtinë
  7 janar 09:32
 • Leshohet banesa me qera ne Ulpian mbrapa AAK

  Leshohet banesa me qera ne Ulpian mbrapa AAK

  Leshohet banesa me qera ne Ulpian Mbrapa aak 60 m2, 1 sallon te veqant 1 kuzhin ndamas 1 Dhome Gjumi 1 shpajz +38649 668 666 viber

  250 €
  Prishtinë
  7 janar 03:32
 • EURO INVEST

  EURO INVEST

  Lider në ndërtime Mbrapa stacionit policor dhe gjykatës së re në Ferizaj Ndërtimi i komplekseve banesore-afariste ka filluar ne vitin 2011, aktualisht është duke u ndërtuar objekti i gjashtë me rradh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 02:33
 • SHITET Banesa 109.12 m²

  SHITET Banesa 109.12 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 111.12 m²

  SHITET Banesa 111.12 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 118.44 m²

  SHITET Banesa 118.44 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 110.04 m²

  SHITET Banesa 110.04 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 84.33 m²

  SHITET Banesa 84.33 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 85.26 m²

  SHITET Banesa 85.26 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 121.68 m²

  SHITET Banesa 121.68 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 92.09 m²

  SHITET Banesa 92.09 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 92.29 m²

  SHITET Banesa 92.29 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:52
 • Ofrohen me Qira 2 banesa

  Ofrohen me Qira 2 banesa

  Ofrohet ME QIRA Banesa perball stacionit te vjeter ne Vushtrri 83m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi | Ballkon | Kati 6 | e mobiluar | _____ Ofrohet ME QIRA Banesa te rrethi i gojbules ne Vushtrri 67m

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 janar 00:34
 • Shitet Banesa 59m2 - Kati 1 - Dragodan

  Shitet Banesa 59m2 - Kati 1 - Dragodan

  Shitet Banesa ne lagjen Arberia (ish dragodan) mbrapa Ministrise se Shendetesise. Banesa ka 59 m2 dhe eshte ne katin e 1-te Per me shum info : 044 868 616

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 janar 00:34
 • Shes Banesen 4-dhomeshe 107 m2

  Shes Banesen 4-dhomeshe 107 m2

  Shes Banesen ne Qender te Mitrovices mbrapa Argjendarve. Banesa eshte ne katin e 8-te ka 3 Dhoma gjumi Sallonin me Kuzhine Banjo Ballkon dhe hapesire te mjaftueshme. Banesa eshte ne perfundim e siper

  48.000 €
  Mitrovicë
  7 janar 00:32
 • BANESA NE SHITJE DARDANIA NE KURRIZ KATI I 3-TE

  BANESA NE SHITJE DARDANIA NE KURRIZ KATI I 3-TE

  SHITET BANESA NE LAGJEN DARDANIA, NE KURRIZ NE KATIN E 3-TE, SIP.62M2, ME PAMJE KAH PLLATOJA. ESHTE NDERTIM I VJETER, POSEDON DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE KA KETE RENDITJE: DHOMA E DITES KUZHINA ME T

  1.250 €
  Prishtinë
  6 janar 19:43
 • Lshohet Lokali me Qira ne Aktash te kolegji Iliria

  Lshohet Lokali me Qira ne Aktash te kolegji Iliria

  Leshoj Lokalin me Qira ne Aktash i cili ka nje hapsire prej 53 m dhe hapsirë parkingu para Lokalit . Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com Facebook: Access –

  250 €
  Prishtinë
  6 janar 18:52
 • Banes me Qira ne Tophane

  Banes me Qira ne Tophane

  Banes me qira ne Tophane te Bahollte, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi, Banesa është ne katin e 2 dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites me kuzhine, –2 Dhoma te gjumit, – Banjo

  450 €
  Prishtinë
  6 janar 18:52
 • Banes me Qira te Sllovenia Sport

  Banes me Qira te Sllovenia Sport

  Banes me qira te Sllovenia Sporti afer Hotel Sirius Banesa është ne katin e 1 dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites me kuzhine, – Dhoma e gjumit, – Banjo, – Teras. Për të i parë te gjitha of

  200 €
  Prishtinë
  6 janar 18:32
 • Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes te Sn Syla

  Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes te Sn Syla

  Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes Banesa Ka 2+1dhom +Wc+2 terasa Banesa Gjindet ne katin e 7 Banesa ka 102 m2 Qmimi i m2 esht 460ero GJITHSEJ 102*460= 46.920ero Ndërmjetsues i autorizuar: Agjension

  46.920 €
  Ferizaj
  6 janar 17:43
 • Banesa në shitje- dupleks

  Banesa në shitje- dupleks

  Shiten banesat dupleks me sipërfaqe prej 111.66m2 (dy katëshe) me këtë rënditje: Kati i parë posedon : sallon, kuzhinë,një banjo dhe një terasë. Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi një banjo dhe një

  66.996 €
  Gjilan
  6 janar 17:09
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e V–të banues me 115.53m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi,një shpajz, dy banjo, një tualet dh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  6 janar 17:04
 • Shitet Banesa ne Laxhe te muhaxherve

  Shitet Banesa ne Laxhe te muhaxherve

  Shitet Banesa në Laxhe te Muhaxherve ndertim i ri i sapo funksionalizuar gjindet ne katin e 9 ka lift dhe ka kete renditje: -Sallon me kuzhinë – dhoma e gjumit – Banjo – Ballkon Për të i parë

  850 €
  Prishtinë
  6 janar 16:32
 • Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Kodi 0871

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Kodi 0871

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0871 Lokacioni: Mbrapa Rruges B Kompleksi MARK-ING Siperfaqe 95 m2 Kati 8 Renditjet: - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Ballkon Posedon:

  75.000 €
  Prishtinë
  6 janar 16:17