Berat

Apartment / Banesa në shitje në Berat

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor

  Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar

  Berat Dje, 12:35
  32.000 €
 • 7 foto
  Shes Apartament
  Apartment / Banesa

  Shes Apartament

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar si dhe i rregulluar me pajisje bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne

  Berat 2 nëntor 17:39
  300.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Berat
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Berat

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar si dhe i rregulluar me pajisje bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne

  Berat 25 tetor 08:54
  25.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria

  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria Prishtinë \", 40m2, ne katin e 5te. Banesa posedon 1 dhome dite b

  Berat 8 tetor 08:30
  32.950 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament ne lagjen D.Kastrioti kati 2 pallati 5 apartamenti ndodhet sh afer nga Spitali Rai

  Berat 25 shtator 02:10
  41.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Thimi Tani
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Thimi Tani

  Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi.Sallon me aneks gatimi. Koridor. Tualet me dritare. Ballkon.Parki

  Berat 20 shtator 18:24
  35.000 €
 • 11 foto
  Shitet 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1

  Kati i 4 ne. te rregulluara.Lagja 30Vjetor tek pastrimi kimik. Ngjitur me furin e bukes Bejko.

  Berat 31 gusht 14:37
  28.000 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1 ,23milion leke
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 ,23milion leke

  Shitet apartament 1+1 ne Berat zona 6kac,54 metra katror me pamje nga lindja,nga rruga. Kati i 3,pal

  Berat 30 gusht 23:14
  23 Lek
 • 11 foto
  Apartament 1+1 ne Berat
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Berat

  Shitet 1+1 kati 4 ne lagjen 30 Vjetori tek pastrimi kimik.Ngjitur me Vilen Bejko.Berat

  Berat 13 gusht 12:31
  30.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat

  Shitet Apartament. Apartamenti ndodhet ne Berat , Ne lagjien Deshmoret e Kombit , Prane Xhamise Apar

  Berat 10 gusht 09:06
  20.000 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1,Berat,23 milion leke te vjetra
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1,Berat,23 milion leke te vjetra

  Shitet apartament 1+1 ne Berat, ne zonen \"6 kac\", pallati ndodhet buze rruges kryesore ,afer dhe m

  Berat 15 korrik 15:34
  23 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Apartment / Banesa

  Shtepi ne shitje

  Apartamenti ndodhet ne lagjen clirim kati par ne pallat eksistues

  Berat 10 korrik 18:09
  27 Lek
 • 8 foto
  Okazion apartament prej 137 m2
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament prej 137 m2

  Shitet apartament 137 meter katror. Okazion sa me shpejte. 2 dhoma plus sallon plus kuzhine. Lagja 3

  Berat 14 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Super okazion Shitet Apartament 68m Berat
  Apartment / Banesa

  Super okazion Shitet Apartament 68m Berat

  Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar

  Berat 29 prill 17:41
  32.000 €
 • 4 foto
  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT
  Apartment / Banesa

  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT

  Shitet apartamenti 1+1 me Sip. 60 m2, ne qytetin e Beratit, lagja \"Donika Kastrioti\". Apartamenti

  Berat 4 prill 07:13
  5.000.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion Dyqan ose Shtepi
  Apartment / Banesa

  Okazion Dyqan ose Shtepi

  Shitet ne Qytetin e Beratit Apartament me dy funksione Shtepi ose Dyqan (Bar Cafe etj ) Ndodhet ne l

  Berat 3 prill 23:33
  19.500 €
 • 0 foto
  FITO PARA
  Apartment / Banesa

  FITO PARA

  http://PayEachDay.com/?userid=52150 Fito para, Hapi1: Kopjo link-un Hapi2: Vendose ate ne google

  Berat 3 prill 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garsonjere ne Berat
  Apartment / Banesa

  Garsonjere ne Berat

  Shitet nji gazonjere me siperfaqe prej 43 m2 në katin e 5\'të te kulla e 3\'të pranë spitalit rajon

  Berat 3 prill 08:11
  15.500 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1 , e mobiluar me kushtet bashkekohore . Kati i 2 . Ndodhet ne qender te qytetit .

  Berat 3 prill 07:12
  32.000 €
 • 10 foto
  OKAZION 150m2-70milion lek
  Apartment / Banesa

  OKAZION 150m2-70milion lek

  apartament 3+1 150m2 bashke me kuzhine dhe hidrosanitare garazh poshte pallatit

  Berat 2 prill 23:43
  7.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 ne qytetin e Beratit,lagjia Clirim, pallati ndodhet buze rruges kryesore afer

  Berat 2 prill 12:38
  30.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shiteti apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shiteti apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1, ne qytetin e Beratit,lagjia Clirim,pallati ndodhet buze rruges kryesore shume

  Berat 2 prill 12:38
  3.000.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 në lagjen 30 Vjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 30 Vjetori

  Shitet apartament 2 1 ne lagjen 30 Vjetori Berat . Apartamenti ofron kushte mjaft komode, hapesire

  Berat 2 prill 09:12
  75.000 €
 • 0 foto
  SHITET 1+1 BERAT QENDER PRANE NEPTUNIT
  Apartment / Banesa

  SHITET 1+1 BERAT QENDER PRANE NEPTUNIT

  Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit mbi dyqanin e luleve ne kt 4 ne pozicion L-P, me 2 ballkone

  Berat 2 prill 08:09
  3.600.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament+Toke+Ullishte
  Apartment / Banesa

  Apartament+Toke+Ullishte

  2 dhoma + 1 kuzhine,koridor,1 tualet,ballkon e mobiluar +toke 1.5 dynym+ullishte. Per me shume iform

  Berat 2 prill 03:24
  60.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartamenti urgjent okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti urgjent okazion

  Shitet apartament 137 meter katror. Okazion sa me shpejte. 2 dhoma plus sallon plus kuzhine. Lagja 3

  Berat 31 mars 21:27
  1 €
 • 0 foto
  Apartament 80m2
  Apartment / Banesa

  Apartament 80m2

  Apratamenti eshte kati 6 banimi ne lagjen 30vjetori tek shkolla 1 Maj

  Berat 31 mars 20:54
  35.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 lagjja clirim
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 lagjja clirim

  Shitet hyrje 2+1 e regulluar e komletuar kati 3 po se doni jepet dhe me placka

  Berat 25 mars 10:22
  35.000 €
 • 3 foto
  Dyqan
  Apartment / Banesa

  Dyqan

  Shitet ose jepet me qera dyqan ne berat perballe me zjarfiksen me siperfaqe 50 metra kateor me cert

  Berat 20 mars 12:12
  100.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Lagjjen Deshmoret e Kombit, Pallati i Konudes prane xhamise,kati i 3
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Lagjjen Deshmoret e Kombit, Pallati i Konudes prane xhamise,kati i 3

  APARTAMENTI PERMBAN 2 DHOMA GJUMI, DHOME NDENJE+DHOME GATIMI, BALLKON , DHOME PRITJE, KORRIDOR, BANJ

  Berat 14 mars 01:22
  50.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT NE KATIN E TRETE LAGJJA DESHMORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE KATIN E TRETE LAGJJA DESHMORE

  JANE KATER DHOMA: DY DHOMA GJUMI, DHOME PRITJE, NDENJJE DHE GATIMI,BALLKON, KORRIDOR DHE BANJE.ESHTE

  Berat 11 mars 20:22
  50.000 €
 • 11 foto
  Apartment 2+1+salon 103 m2
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1+salon 103 m2

  Lagja jani vrhuo prane shkolles thimi tani kati I 4te.Cmimi I diskutushem.

  Berat 28 shkurt 16:12
  48.000 €
 • 5 foto
  (2+1) + Dyqan
  Apartment / Banesa

  (2+1) + Dyqan

  Shitet Apartamenti bashkë me Dyqanin! Ambjenten ndodhen në katin e parë të një pallati egzistues, ap

  Berat 10 shkurt 23:02
  59.000 €
 • 2 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet shtepi 1+1 Berat tek spitali lagja Donika Kastrioti afer shkolles Shyqeri Lakra e rregulluar

  Berat 8 shkurt 22:22
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Ich bin dann mal weg … aber woran muss ich noch denken?
  Apartment / Banesa

  Ich bin dann mal weg … aber woran muss ich noch denken?

  cKJDWoijoi

  Berat 11 dhjetor 22:34
  2.500 €