Deqan

Apartment / Banesa në shitje në Deqan

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Banes e kompletuar me mobile
  Apartment / Banesa

  Banes e kompletuar me mobile

  Shes banes te kompletuar me mobile, 2 dhoma gjumi, sallon kuzhin te veqant Kuzhina e kompletuar. Nje

  Deqan 31 mars 23:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 76m2 te KOMUNA E RE kati 7. E GATSHME
  Apartment / Banesa

  Banesa 76m2 te KOMUNA E RE kati 7. E GATSHME

  Banesa gjindet ne katin e 7 eshte kati parafundit. E gatshme. Marrveshja behet te noteri. Qmimi 34

  Deqan 23 mars 18:19
  34.500 €
 • 8 foto
  Shes banesen ne Durres
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne Durres

  Shes banesen ne plazh te Durresit. Plani dhe pajisjet: kati i katert, koridori, nje dhome e ndejes,

  Deqan 4 shtator 21:20
  48.000 €
 • 9 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NE BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NE BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Deqan 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 119 m2 kati parë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 119 m2 kati parë

  AGENCY HOME VIP-a SHETË DY BANESA KATIN e -1- -Shesim dy Banesa Që jonë ne ndertimë e siper që dot

  Deqan 16 korrik 15:48
  700 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË NDRRON SHTEPIN e Mobiluar ME BANES
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË NDRRON SHTEPIN e Mobiluar ME BANES

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Deqan 16 korrik 13:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m2 me QERA BANJE PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m2 me QERA BANJE PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË ME QERA LOKALIN 350-m2 - Home VIP-a leshonë me qera lokalin Aferistë që nd

  Deqan 16 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A

  Shes 2 banesa te reja me siperfaqe 80.5 meter katror dhe 94.7 meter katror me cmim te volitshem dhe

  Deqan 16 korrik 07:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Deqan 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Apartment / Banesa

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Deqan 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 te stacioni i Atobusav
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 te stacioni i Atobusav

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN MOBILUAR VETEM 35mij Euro kati -4- Pej mbas stacjonit Atobusave . Ban

  Deqan 15 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 te ProCreditBank 23mij€
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 te ProCreditBank 23mij€

  Vetem 23mi euro BANESA 60m2 me dy dhoma gjumi AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro Agj

  Deqan 15 korrik 15:58
  23.000 €
 • 10 foto
  Home Vip-a Shet Banesën 50m2 në Kapeshnicë
  Apartment / Banesa

  Home Vip-a Shet Banesën 50m2 në Kapeshnicë

  AGJENCIONI PËR PATUNDSHMËRI AGENCY HOME VIP-a Shet Banesë ndertim i ri 3min nga qendra e Pejës Banes

  Deqan 15 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 46m2 në Pejë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 46m2 në Pejë

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a BANES 46m2 -PEJ TE FAKULLTETI BIZNESIT 23mi Euro Kati 1

  Deqan 15 korrik 15:46
  23.000 €
 • 11 foto
  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave
  Apartment / Banesa

  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave

  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave ne Kompleksin TILIA Tipi A.89.10m2 Tipi B.91.40m2 Ti

  Deqan 10 korrik 21:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SUPER OFERT BANESA TE GATSHME NE JUNIK
  Apartment / Banesa

  SUPER OFERT BANESA TE GATSHME NE JUNIK

  ***SUPER OFERT *** BANESA TE GATSHME NE JUNIK SE SHPEJTI EDHE FLETA POSEDUESE Banesat në kompleksi

  Deqan 9 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***OFERT FANTASTIKE*** Shiten 7 banesa me FLET POSEDUESE dhe 7 garazha me keste deri 60 muaj pa KAMA

  Deqan 9 korrik 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kifa mont motorra per dyer
  Apartment / Banesa

  kifa mont motorra per dyer

  motorra per dyer

  Deqan 1 korrik 05:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banes ne Ulqin
  Apartment / Banesa

  Banes ne Ulqin

  Lokacioni si dhe gjendja e baneses jane te dukshme ne imazhet e postuara.

  Deqan 5 qershor 23:24
  99.000 €
 • 9 foto
   shitet durres 125m+25m garazh 53000euro
  Apartment / Banesa

  shitet durres 125m+25m garazh 53000euro

  3+2+1 kati 4 ka 3 dhoma 2 wc sallon guxhin 2 ballkona shikon detin

  Deqan 16 mars 11:43
  53.000 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  leshoj me qira banesen ne qender te Deqanit me sip. 94 m. katror me dhome dite , kuzhine, dy dhoma g

  Deqan 13 nëntor 11:39
  300 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  Leshohet me qira banesa ne qender te Deqanit, e pershtatshme per zyre apo lokal afarist, e posa nde

  Deqan 16 tetor 23:26
  400 €