Durrës

Apartment / Banesa në shitje në Durrës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  SHITET HOTELI
  Apartment / Banesa

  SHITET HOTELI

  Okazion! Shitet super hotel ne Golem. Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me elitare ne Golem,ku fale po

  Durrës 2 prill 10:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jepet me qera hyrje 2+1 Durres
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera hyrje 2+1 Durres

  Hyrje e re 2 dhoma, 2 banjo dhe ballkon. E pamobiluar, ndodhet ne katin e pare , rruga e viles , afe

  Durrës 2 prill 10:12
  80.000 €
 • 2 foto
  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit

  Apartament shume cilesor per shitje tek objekti "ARVI" prane pallatit te sportit, Durres. Apartamen

  Durrës 2 prill 09:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

  Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem

  Durrës 2 prill 09:19
  55.000 €
 • 5 foto
  Apartament Durres plazh shitet kembehet
  Apartment / Banesa

  Apartament Durres plazh shitet kembehet

  Shitet ose kembehet hyrje te shkembi kavajes afer hotel bleartit 60 m + 50 m verand kati i pare me

  Durrës 2 prill 09:16
  32.000 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 Dupleks Durres Plazh
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Dupleks Durres Plazh

  Apartament 2+1vi e par me detin Dupleks dhe ambjente te tjera, Durres Plazh, lagjia 13. Me te gjitha

  Durrës 2 prill 02:23
  75.000 €
 • 5 foto
  shes apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  shes apartament 2+1

  shitet apartament 2 dhoma 1 soxhiorno e madhe dhe ballkon..kati 9 me ashensor..mbas serave..

  Durrës 2 prill 01:52
  80 €
 • 3 foto
  Kerkoi te blej Apartament Durres plazh
  Apartment / Banesa

  Kerkoi te blej Apartament Durres plazh

  Kerkoi te blej apartament 1+1 45-60 Metra durres rruga plazhit me Pamje nga rruga plazhit ose pamje

  Durrës 1 prill 23:25
  20.000 €
 • 11 foto
  Shifet apt 60m2 i mobiluar ne kompleksin Lura 2
  Apartment / Banesa

  Shifet apt 60m2 i mobiluar ne kompleksin Lura 2

  Shitet apartamenti 1+1 ne gjirin e lalezit, kompleksi lura 2. Kati 3 banim, ne nje godine 3kateshe.

  Durrës 1 prill 23:17
  50.000 €
 • 5 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartament i ri me siperfaqe 93m3. 2 dhoma gjumi salla dhe guzhina bashk i pa imobiluar

  Durrës 1 prill 22:33
  43.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT NE KOMPLEKSIN TEK ISH PARKU
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE KOMPLEKSIN TEK ISH PARKU

  Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe ndodhet ne katin e shtate banim ose te nente nga toka. Eshte

  Durrës 1 prill 19:53
  46.000 €
 • 4 foto
  SHITEN APARTAMENTE TEK ISH PARKU SPORTIV DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE TEK ISH PARKU SPORTIV DURRES

  Apartamentet jane ne faze ndertimi, te pozicionuara ne katin e shtate banim ose te nente nga toka ne

  Durrës 1 prill 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION!!! Shtepi e mobiluar
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!! Shtepi e mobiluar

  Shes shtepine 2+1 te arreduar 76m² me hipoteke.Shtepia ndodhet ne katin e 5 banimi ne lagjen 13 plaz

  Durrës 1 prill 17:56
  45.000 €
 • 11 foto
  Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11
  Apartment / Banesa

  Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11

  Shitet Apartament 82m2 Kati 11! Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga! Me letra Certifikat Pronesie

  Durrës 1 prill 16:52
  79.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 ne Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Durres

  Apartamenti eshte ne katin e shtate te nje godine e cila ka vetem nje hyrje e organizuar me 4 aparta

  Durrës 1 prill 16:50
  42.000 €
 • 8 foto
  Kodi ASH 001 Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Kodi ASH 001 Apartament 2+1

  SHITET APARTAMENT Perberja ? 2+1 Sa metra katrore ? 117 m2 Ku ndodhet ? Tek shetitorja ne Vollga,

  Durrës 1 prill 12:11
  145.000 €
 • 5 foto
  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 2 Nderrohet
  Apartment / Banesa

  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 2 Nderrohet

  Shitet apartament me siperfaqe 66 meter 1 +1 në katin e 2 banim në plazh tek Rrota e Kuqe 150 nga d

  Durrës 1 prill 11:40
  32.500 €
 • 1 foto
  Apartment brenda në Durrës shitet 1+1 me ipoteke
  Apartment / Banesa

  Apartment brenda në Durrës shitet 1+1 me ipoteke

  Shitet apartament me siperfaqe 73 m2 e shkruajtur ne certifikaten e pronesis ne katin 6 Lagjen Nr.18

  Durrës 1 prill 11:36
  33.500 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 ne Rrugen “Taulantia” Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Rrugen “Taulantia” Durres

  Rruga Taulantia, te Vollga, perballe Sfinksit, ngjitur me pedonalen. Nje nga zonat me te mira ne Dur

  Durrës 1 prill 11:08
  84.900 €
 • 5 foto
  APARTAMENT 1+1 OKAZIONN
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 OKAZIONN

  SHITET APARTAMENTI 1+1 ME SIP. 58m2 .. ORIENRIMI LINDJE .. NE KATIN E 2 .. SHITET URGJENTISHT PA HIP

  Durrës 1 prill 10:24
  33.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament. Plazh shkembi KJ.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament. Plazh shkembi KJ.

  Shitet ap.1+1,sip.70 m2 , kati 4, plazh shkembi Kj.. Apartamenti eshte ne nje pallat cilesor ,me ash

  Durrës 1 prill 10:09
  33.000 €
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet Apartamenti tek pista e vogel e hekurudhes brezi pare direkt ne rere 20 metra larg nga Restor

  Durrës 1 prill 09:49
  32.000 €
 • 10 foto
  ?APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES?
  Apartment / Banesa

  ?APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES?

  🔥APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES🔥 📍Zona: Spitali 💶Çmimi: 40.000€ 🔵I rikonstruktuar totalisht dhe

  Durrës 31 mars 19:53
  40.000 €
 • 8 foto
  APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA PER SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA PER SHITJE

  Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 91.07 m2 ne Plazh Iliria. Apartamenti eshte i organizuar

  Durrës 31 mars 19:52
  35.000 €
 • 3 foto
  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DURRES

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shp

  Durrës 31 mars 19:52
  24.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES

  Shitet apartament 2+1+2 ne afersi te shkolles \"Gjergj Kastrioti\" ne Durres me siperfaqe 105 m2. Ap

  Durrës 31 mars 19:52
  73.500 €
 • 3 foto
  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise
  Apartment / Banesa

  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise

  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise shtepia ka nje super ndricim gjithe diten. shitet e mobiluar

  Durrës 31 mars 17:21
  58.000 €
 • 7 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2

  Apartamenti ndodhet tek ish fabrika bukes me orientim Lindje-Jug me siperfaqe 115m2. Oraganizohet ne

  Durrës 31 mars 16:06
  63.000 €
 • 6 foto
  SHITET 3+1+2 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 3+1+2 NE DURRES

  Apartamenti ndodhet ne vollga ne katin e 12 me orjentim Lindje-Perendim, siperfaqe 149m2 ne certifik

  Durrës 31 mars 16:05
  120.000 €
 • 6 foto
  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES

  📣📣SHITEN SUPER APARTAMENTE NE DURRES📣📣 🌍 Ndodhen tek vila e zogut ne nje pozicion fantastik ku te gj

  Durrës 31 mars 16:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES

  Apartament ndodhet ne nje zone shume te qete me nje pamje shume te bukur nga deti dhe qyteti me sipe

  Durrës 31 mars 16:04
  75.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament ne plazh okazion 2+1 40000 euro
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne plazh okazion 2+1 40000 euro

  Shitet super apartament ne plazhin e golemit 2+1 2 ballkone ne vijen e pare.30 metra nga deti ne vij

  Durrës 31 mars 15:01
  40.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENT DUPLEX ME VERANDE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT DUPLEX ME VERANDE

  Okazion. Shitet apartament duplex kati i fundit me ashensor. Apartament panoramik gjithe vijen bregd

  Durrës 31 mars 14:36
  85.000 €
 • 0 foto
  Per shitje
  Apartment / Banesa

  Per shitje

  Shitet Apartament i ri ,i sapo ndertuar ne Plazh lagjja 13 . Okazion ne cmime Sic mund ta shikoni e

  Durrës 31 mars 14:32
  38.000 €
 • 9 foto
  Okazion, Shitet apartament Papafingo
  Apartment / Banesa

  Okazion, Shitet apartament Papafingo

  Okazion... Shitet apartament 100m2 ne papafingo: 3 dhoma gjumi 2 banjo Soxhorno + 100 metra verande

  Durrës 31 mars 10:51
  50.000 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh

  Shitet ose Ndrohet apartamenti ne durres me nje apartament ne tirane...apartamenti ka dokumenta te r

  Durrës 30 mars 21:17
  36.000 €
 • 0 foto
  Shiten okazion 3 apartamente
  Apartment / Banesa

  Shiten okazion 3 apartamente

  Shiten apartamente ne nje pallat tip vile 4 kate ku secili kat ka nga 2 hyrje . Jan 3 apartamente ne

  Durrës 30 mars 21:05
  1 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament ne Vollga
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Vollga

  Aprtamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Ka orientim

  Durrës 30 mars 19:05
  94.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dho

  Durrës 30 mars 15:36
  49.200 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar ne Vollga, ne katin e 4 me ashensor. Organizohe

  Durrës 30 mars 15:35
  150.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

  Aprtamenti ndodhet te Shkembi i Kavajes afer hotel \"Bella Vista\". Eshte pallat vije e pare me ball

  Durrës 30 mars 15:35
  85.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL

  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma dhumi, 2 dhoma ndenjeje dhe 1 tualet. Ndodhet ne nje pallat te ri

  Durrës 30 mars 15:35
  65.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur

  Durrës 30 mars 15:35
  43.200 €
 • 7 foto
  Apartamenti ne plazh ne Dures 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartamenti ne plazh ne Dures 1+1

  Shitet apartament ne Durres prej 67m2 ne kat te 5,apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite

  Durrës 29 mars 22:49
  31.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

  Apartamenti ndodhet ne Golem dhe ka nje siperfaqe te brendshme 60.9m2. Organizohet nga nje dhome gju

  Durrës 29 mars 17:02
  30.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 ISH-PARKU SPORTIV!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 ISH-PARKU SPORTIV!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Si lokacion ndodhet ne zonen e is

  Durrës 29 mars 10:12
  48.000 €
 • 1 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar mbas vitit 2001. Perbehet nga nje soxhiorno e ma

  Durrës 28 mars 22:53
  78.000 €
 • 4 foto
  Okazion apartament 137 m2 në plazh Durres
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 137 m2 në plazh Durres

  Okazion!! Shiten 2 apartamente me sipërfaqe 137m2 tek Vapori lagja 13 plazh Durres kati II dhe kati

  Durrës 28 mars 20:02
  63.000 €
 • 5 foto
  Ulet cmimi Apartamenti super ne Golem!! OKAZION
  Apartment / Banesa

  Ulet cmimi Apartamenti super ne Golem!! OKAZION

  Shitet super apartament në Golem pranë kompleksit Hëna me sipërfaqe 90 m2 në katin e 4 të nje palla

  Durrës 28 mars 20:02
  45.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1 1 ne Plazh
  Apartment / Banesa

  Apartament 1 1 ne Plazh

  Shitet apartament ne Plazh Durres , orientimi Veri-Lindje .Apartamenti pjeserisht i mobiluar (vetem

  Durrës 28 mars 20:02
  29.000 €