Ferizaj

Apartment / Banesa në shitje në Ferizaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

5

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 139m2 kati -V- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 139m2 kati -V- Ferizaj

  🏢Shitet Banesa 139m2 në katin V. ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të per

  Ferizaj 12 nëntor 21:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar

  Shitet Banesa e mobiluar Kuadratura: 114m2 Kati:-IV- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj 12 nëntor 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa Ne Lagjen Iliria Ferizaj Kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Iliria Ferizaj Kati 3

  Shitet banesa ne ferizaj lagjja iliria te fabrika e bukes. banesa esht ne katin e 3 dhe ka 90m2 bane

  Ferizaj 12 nëntor 15:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2

  Banesa ne Ferizaj ( te ambulanca vjeter ) 121.5 m2 me pamje kah rruga kryesore kati i 10 3 dhoma g

  Ferizaj 12 nëntor 15:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes
  Apartment / Banesa

  Banes

  Banesa neshitje me te gjitha Mobilet

  Ferizaj 12 nëntor 08:59
  110.000 €
 • 9 foto
  Banes ne katin e -1- excluzive hyrje e veqant
  Apartment / Banesa

  Banes ne katin e -1- excluzive hyrje e veqant

  Shitet banesa me nje hapsire shum te veqant banesa permban 1 dhome gjumi me banjo 4 dhoma gjumi

  Ferizaj 6 nëntor 21:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Shitet Banesa ne Gjilan banesa esht ne Ndertim e siper ne katin e 4 BANESA POSEDON DHE PARKING NE P

  Ferizaj 16 gusht 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne qender te Ferizajit, 133.8 m2 Banesa ka 1 sallon 4 dhoma gjumi 1 shpajz 1 banjo dhe

  Ferizaj 19 korrik 20:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes e re kati i -1- rr remzi hoxha rrug kryesor
  Apartment / Banesa

  Banes e re kati i -1- rr remzi hoxha rrug kryesor

  Shitet pra banesa ne katin e pare rruga remzi hoxha afer ambullances rajonale ne krah te ambullance

  Ferizaj 9 korrik 09:17
  Me Marrveshje