Ferizaj

Apartment / Banesa në shitje në Ferizaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

6

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 330m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 330m2 Ferizaj

  Shitet:Banesa ekskluzive Hapësirë:330 m2 (5+1) Kati i Pare -I- Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite

  Ferizaj Sot, 22:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Iliria Ferizaj kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Iliria Ferizaj kati 4

  Banesat e tipit H, janë banesa të këndshme me hapsir prej 88.90 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gj

  Ferizaj 29 nëntor 15:20
  Me Marrveshje