Gjilan

Apartment / Banesa në shitje në Gjilan

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2 kati 8 te Albanica
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2 kati 8 te Albanica

  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2, ne katin e 8-te, ne Kompleksin Albanica ne Gjilan. Banesa gjindet pra

  Gjilan 2 prill 12:33
  52.000 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

  ⭕️Shitet banesa me Zbritje 80m2 në katin 8-të në Gjilan në kompleksin Albanika (Ndërtesa posedon

  Gjilan 2 prill 12:32
  48.000 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa me qmim te volitshem
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me qmim te volitshem

  Shitet Banesa Luxoze e Gatshme per banim Ndertim i ri , 2 dhoma Gjumi Sallon dhe Kuzhine , 2 ba

  Gjilan 2 prill 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)

  Shitet banesa 122.1 m2 , Kati i pare , banesa Ka 3 Dhoma gjumi , sallon me kuzhin , 2 Banjo , depo ,

  Gjilan 2 prill 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 112.5 m2 kati i parë
  Apartment / Banesa

  Banesa 112.5 m2 kati i parë

  Shitet banesa 112,5 m2 kati i parë banesa i ka 3 dhoma te fjetjes , sallon , kuzhinë, depo , 2 banjo

  Gjilan 2 prill 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa dhe lokale ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa dhe lokale ne shitje

  Banesa dhe lokale ne shitje ne kompleksin swissbuilding

  Gjilan 2 prill 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 116 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 116 m2

  Shitet banesa 116.3 m2 sallon kuzhin , 3 dhoma Te fjetjes 2 banjo kati i 6 banesa gjendet te rruga

  Gjilan 2 prill 10:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa 142 m2 ( bujana group )
  Apartment / Banesa

  Banesa 142 m2 ( bujana group )

  Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen

  Gjilan 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 128 m2 (swissbuildings)
  Apartment / Banesa

  Banesa 128 m2 (swissbuildings)

  Shitet banesa 128.20 m2 banesa ka 4 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , 2 banjo , 1 vc , depo , ballkon

  Gjilan 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 122 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2

  Shitet banesa 122.1 m2 kati i 6 banesa i ka 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhin , 2 banjo ,ballkon 10m2 ,

  Gjilan 2 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes Dupllex
  Apartment / Banesa

  Banes Dupllex

  Shitet banesa dupllex kati 3 135m2

  Gjilan 2 prill 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Shiten Banesat te Ceni Group
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat te Ceni Group

  79.5m2, 96.8m2, 66m2,110.5m2, 77.66m2, 81m2, 74.76m2, 63m2, 109m2, 141m2, 58m2,62m2,

  Gjilan 2 prill 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banes 125.73 m2 kati 2 Duka Residence

  Gjilan 2 prill 08:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten banesat
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat

  59m2 deri 141m2

  Gjilan 2 prill 08:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesa te ndryshme
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa te ndryshme

  Lokale dhe Banesa gjitha llojet m2

  Gjilan 2 prill 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Penthaus
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthaus

  Pentahaus 75m2 + tarasa 63m2

  Gjilan 2 prill 08:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Penthous kompleksi Daki
  Apartment / Banesa

  Penthous kompleksi Daki

  Penthous kompleksi Daki I gatshem per banim

  Gjilan 2 prill 01:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qera me 3 dhoma
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qera me 3 dhoma

  Kerkoj banes me qera me 3 dhoma

  Gjilan 2 prill 00:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa Ne Gjilan Perball Agmia Center
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Ne Gjilan Perball Agmia Center

  Shitet banesa ne gjilan perball agmia center, Esht ndertim i ri , ndertuar nga city projects Esht

  Gjilan 1 prill 22:29
  50.000 €
 • 0 foto
  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.

  Shitet Banesa ne Ulpiane te Shkolla Hasan Prishtina katin e 3 me sipe prei 44m2 me Flet Poseduse me

  Gjilan 1 prill 22:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa në Gjilan 97 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Gjilan 97 m2

  ⭕️Shitet banesa 97m2 , kati 5-të qendra në qytet të Gjilanit afër stacionit të policis ⭕️Çm

  Gjilan 1 prill 22:27
  520 €
 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan 1 prill 22:23
  52.000 €
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2: Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4.. Banesa ka-Sallon,Kuzh

  Gjilan 1 prill 21:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes banes 2-dhomshe
  Apartment / Banesa

  Shes banes 2-dhomshe

  Pershendetje, Shitet banesa 2-dhomshe ne Gjilan perball faunes. -Banesa asht e gatshem per banim.

  Gjilan 1 prill 19:52
  550 €
 • 4 foto
  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

  Shiten: Banesat Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2. Katet; Të ndryshme Organizimi

  Gjilan 1 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten banesat me Super Çmim
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat me Super Çmim

  Aldex Qeramika ofron banesa ne Gjilan, ne shitje me Super Cmim, banesat gjinden te kompleksi Btp Hol

  Gjilan 1 prill 17:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 65m2,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2,

  Shitet banesa 65m2, Shitet banesa 65m2, ne lagjen Iliria (Kamnik). Banesa ka nje dhome gjumi dhe sa

  Gjilan 1 prill 17:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2 BANESA SHITEN m2 590€ Te POLICIA 110m2/105m2
  Apartment / Banesa

  2 BANESA SHITEN m2 590€ Te POLICIA 110m2/105m2

  Shiten 2 Banesa te Policia ne Qendren e Gjilanit Banesat kan hapsir 110m2 dhe 105m2 Jan te regullu

  Gjilan 1 prill 17:34
  590 €
 • 6 foto
  Banesa ne Shitje 130m2 te A. rkatana kati 6 modern
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje 130m2 te A. rkatana kati 6 modern

  Banesa asht e reguluar vet nga ne shum modern mir hsum e rreguluar me mobile te reja nga palmo per i

  Gjilan 1 prill 17:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 55m²
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 55m²

  Shitet banesa 55m² Shitet banesa 55², ne qender te qytetit. Banesa ka dy dhoma, kuzhine, banjo, d

  Gjilan 1 prill 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat Shengjin Durres Vlore Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat Shengjin Durres Vlore Sarande

  Shiten Banesat e sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise . . . Banesat jane me nga 65 m

  Gjilan 1 prill 13:30
  600 €
 • 0 foto
  Ndrroj banesen ne Gjilan me banese ne Kamenicë
  Apartment / Banesa

  Ndrroj banesen ne Gjilan me banese ne Kamenicë

  Ndrrim

  Gjilan 1 prill 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa ne shitje - Soliter Gjilan
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje - Soliter Gjilan

  Banesa ne shitje - Soliter Gjilan Ne qender te qytetit, Kati i 4 me 94m2, 2 dhoma gjumi, sallon, kuz

  Gjilan 1 prill 06:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)

  Gjilan 1 prill 01:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet me toke
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrrohet me toke

  Shes banesen ne lagjen lliria afer Drejtorise se Urbanizmit.Banesa posedon dhomen e fjetjes,sallonin

  Gjilan 31 mars 23:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa eshte e re e pa perdorur, cmimi i baneses eshte 550 per meter katror po aq sa e kam blere dhe

  Gjilan 31 mars 21:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë :97.1 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)d

  Gjilan 31 mars 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjum

  Gjilan 31 mars 21:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan 31 mars 20:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes banesen te stacioni i autobuseve
  Apartment / Banesa

  Shes banesen te stacioni i autobuseve

  Banesa eshte ish banesa e penzionerve afer qendres per pune sociale kati i 4 bej edhe ndrrim me parc

  Gjilan 31 mars 19:51
  28.000 €
 • 0 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes
  Apartment / Banesa

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes

  Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 5(Mbi VIVA Market). Shitet banesa ne qender te

  Gjilan 31 mars 19:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan 31 mars 17:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mitko banesa esht ne k

  Gjilan 31 mars 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE  M & S CONSTRUCTIONS
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE M & S CONSTRUCTIONS

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan 31 mars 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  90 m2 Komuna Gjilan Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mi

  Gjilan 31 mars 17:54
  Me Marrveshje