Apartment / Banesa në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER

  Shitet apartament 2 1 me sip 115 m2 Pallat i ri kati i 4 lagjja 18 shtatori Gjirokaster .Apartamenti

  Gjirokastër 3 shkurt 09:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2
  Apartment / Banesa

  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

  Shtepia eshte e mobiluar , 3 dhoma gjumi, sallon i madh , guzhin , 1banjë dhe 2 ballkone . Ndodhet n

  Gjirokastër 13 shtator 21:43
  65.000 €
 • 5 foto
  OKAZION - SHITET
  Apartment / Banesa

  OKAZION - SHITET

  Apartament 2+1, Mbrapa Universitetit, Lagjia 18 Shtatori, Kati i 3-të - Gjirokaster. Banese Bashkoho

  Gjirokastër 1 shtator 11:55
  550.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet ose jepet me qera apartament.
  Apartment / Banesa

  Shitet ose jepet me qera apartament.

  Apartamenti eshte i ri ne nje pallat te ri. Me pamje nga qyteti muze i gjirokastres. 3+1 me dy banjo

  Gjirokastër 10 gusht 18:17
  60.000 €
 • 11 foto
  Apartament ne shitje (Gjirokaster)
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje (Gjirokaster)

  Shitet apartament 120 m katror (banimi) me hipoteke. 3 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 2 tualete, njer

  Gjirokastër 11 qershor 13:19
  90.000 €
 • 6 foto
  SHITET DUPLEX 120m2 52000€
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX 120m2 52000€

  SHITET APARTAMENT DUPLEX (Me dy kate) sip.120m2 Perbehet nga nje sallon+kuzhine ballkon dhe nje banj

  Gjirokastër 28 prill 11:38
  52.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet hyrje e re super e mobiluar keti i dyt banim ne qender te qytetit tek fejsi pallati ka anshe

  Gjirokastër 19 prill 19:56
  26.500 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Oferta e ores se fundit ! Shitet nje super apartament 3+1 me sip 140 m2 .Apartamenti eshte ne gjendj

  Gjirokastër 4 prill 08:56
  80.000 €
 • 6 foto
  OKAZIOOON
  Apartment / Banesa

  OKAZIOOON

  Shiten apartamente 2+1, 3+1 dhe dyqane ne qytetin e Gjirokastres ne rrugen Studenti, te stadiumi i q

  Gjirokastër 4 prill 07:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster

  Appartament 2+1 Ne katin e par e rinovuar e mobiluar me te gjitha ,plus ballkon 30 m2 me cati me pam

  Gjirokastër 4 prill 06:33
  18.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Apartament kati i 4 i mobiluar, dy ballkone, tarac lart. Lagj\'ja blloku i furave, mbi zyrat e punes

  Gjirokastër 4 prill 02:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION!!!
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!!

  Shitet apartament 2+1, 70 m2, në katin e 3-të i mobluar me 2 dhoma gjjumi, 1 ballkon, 1 banjo dhe ko

  Gjirokastër 2 prill 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  apartment 1+1 shitet 54 metra ose nderohet

  Gjirokastër 2 prill 07:56
  14.400 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Per nje blerje te zgjuar ! Oferta e trete e publikuar e pronave te eventit \"SHTEPIA IME\" qe do org

  Gjirokastër 1 prill 11:05
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITEN APARTAMENTE NE PAPAFINGO
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE NE PAPAFINGO

  Super oferte Oferta e muajit mars .Aty ku festat marrin vlere . A ka me bukur se me rastin e festave

  Gjirokastër 1 prill 11:05
  23.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Per nje blerje te zgjuar ! Oferta e katert e publikuar e pronave te eventit "SHTEPIA IME" qe do orga

  Gjirokastër 5 mars 10:22
  50.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

  Eskluzivizht per Zanat Real Estate Shitet apartament 2+1 super i mobiluar ne gjendje shume te mire k

  Gjirokastër 4 mars 21:02
  46.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

  Oferta e ores se fundit ! Shitet ap 1+1 pallat ekzistent por ne gjendje shume te mire super e mobilu

  Gjirokastër 4 mars 21:02
  23.000 €
 • 10 foto
  Okazion.
  Apartment / Banesa

  Okazion.

  Shitet apartament 2+1 ne Gjirokaster .Shitet i kompletuar me gjithcka. Apartamenti ndodhet tek fundi

  Gjirokastër 8 janar 23:02
  30.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet Apartament i rinovuar, gjysem i mobiluar,ne katin e trete, me ballkon ne forme L me kundrejti

  Gjirokastër 8 janar 23:02
  3.500.000 Lek
 • 15 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet apartament! Në një nga kodrat më të bukura dhe më të qeta të qytetit, në lagjen "18 Shtatori

  Gjirokastër 2 tetor 21:12
  Me Marrveshje