Istog

Apartment / Banesa në shitje në Istog

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  SHES BANESEN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN

  Banesa gjindet ball poste ose objekti Raffaisen bank. Banesa asht e mobiluae komplet sipefaqja 63

  Istog 31 mars 21:03
  36 €
 • 3 foto
  Shiten banesat ne istog
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne istog

  Shiten banesat ne Istog mbrapa komunes e shum afer qendres se istogut,banesat kane nje pozite shum t

  Istog 31 mars 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal
  Apartment / Banesa

  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal

  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal Lokali gjendet ne objektin \"Istogu 61\" apo ne shtepin e mall

  Istog 27 janar 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Burim
  Apartment / Banesa

  Burim

  Banesa ne shitje permbi Raiffeisenbank Banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo,ballkon si

  Istog 9 janar 18:52
  36.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc

  Shitet banesa ne Gurrakoc afer postes me siperfaqe prej 80m katror. Banesa ka gjithsejt 4 dhoma, 2 d

  Istog 19 dhjetor 11:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank
  Apartment / Banesa

  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank

  Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 113 metra tri dhoma sallon kuzhin vece dhe Banjo poashtu ka nje tara

  Istog 13 dhjetor 21:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesë në Kompleksin Nafaka
  Apartment / Banesa

  Banesë në Kompleksin Nafaka

  Banesa për shitje në objektin banesorë Nafaka istog,Banesat kanë përmasa të ndryshme varësisht nga k

  Istog 10 dhjetor 08:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese 91m2
  Apartment / Banesa

  Banese 91m2

  Shitet banesa 91m2 ne objektin banesore Panorama V. Kati i parë i banimit për më shumë info 049 617

  Istog 10 dhjetor 08:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Madison center Banje e Pejes
  Apartment / Banesa

  Madison center Banje e Pejes

  Shes banesen e mobiluar ne Banje te Pejes ne qender. Banesa eshte e mobiluar me 3 dhoma gjumi dhe sa

  Istog 18 tetor 21:14
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose ipet me qera lokali 75 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ipet me qera lokali 75 m2

  Shitet dhe jepet me qera lokali 75m2 Hapsira 75 m2 Lokali gjendet ne objektin \"istogu 61\" apo ne

  Istog 27 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet ose ipet me qera Lokali 65m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ipet me qera Lokali 65m2

  Shitet ose ipet me qera lokali Hapsira: 65m2 Lokali gjendet ne qendren tregtare \"istogu 61\" apo n

  Istog 27 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Burim Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 77m2 2 dhoma gjumi sallon kuzhin Wc dhe Banjo banesa eshte me

  Istog 15 shtator 14:12
  46.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 77.m²
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 77.m²

  Burim Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 77.m² metra dy dhoma gjumi sallon kuzhin vece dhe Banjo banes

  Istog 12 shtator 17:21
  46.000 €
 • 3 foto
  Banesa me përmasa të ndryshme
  Apartment / Banesa

  Banesa me përmasa të ndryshme

  Shiten Banesat me përmasa të ndryshme në objektin banesorë \"Ibos\" 📍(Sheshi i Gjakut) për më shume

  Istog 8 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SSHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SSHITET BANESA

  shitet banesa ne peje te stacioni autobusave me 3 dhoma gjumi sallon dy banjo dhe dy ballkona

  Istog 1 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Istog 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESENË 3 Dhomshe TË STACIONI I ATOBUSAV Shesim Banesën e cilla ndodhët pik

  Istog 16 korrik 09:49
  45.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË PEJ 107m2 47 mij Euro
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË PEJ 107m2 47 mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR 107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

  Istog 16 korrik 09:37
  47.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m më QERA BANJË PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m më QERA BANJË PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË ME QERA LOKALIN 350-m2 - Home VIP-a leshonë me qera lokalin Aferistë që nd

  Istog 16 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP LESHON 4 BANESA MË QERA NË BANJE PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON 4 BANESA MË QERA NË BANJE PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË 4 BANESA ME QERA Home VIP-a leshonē 4 banesa me qera Në BANJE TË PEJËS

  Istog 16 korrik 09:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Istog 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 të ProCreditBank 23mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 të ProCreditBank 23mij €

  Vetem 23mi euro BANESA 60m2 me dy dhoma gjumi AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro Agj

  Istog 15 korrik 15:58
  23.000 €
 • 0 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Shiten banesat me permasa te ndryshme ne objekte te ndryshme banesore ne qytetin e Istogut,per me sh

  Istog 4 korrik 18:18
  500 €
 • 10 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Banesa eshte ne gjendje te rregullt , eshte e mobiluar perveq kuzhines , posedon dokumentacionin e d

  Istog 28 qershor 18:04
  34.000 €
 • 8 foto
  Banese ne shitje, Istog
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje, Istog

  Banesa gjindet ne Istog, te hotel Fenix, ish Standarti, siperfaqja 58.5 m2, Sallon, kuzhine, dhomë g

  Istog 24 qershor 20:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese 105m2 Kati 2
  Apartment / Banesa

  Banese 105m2 Kati 2

  Shitet banesa 105m2 ne objektin banesor Ibos ne qender te qytetit (mbrapa bankes ekonomike) Banesa p

  Istog 24 qershor 18:19
  500 €
 • 3 foto
  Banesa te reja ne Gurrakoc
  Apartment / Banesa

  Banesa te reja ne Gurrakoc

  Posedojm tri banesa ne objektin perball parkut Kati i parë 61 m2 Kati i dytë 61 m2 Kati i tretë 62.4

  Istog 22 qershor 23:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA TË REJA QENDER ISTOGUT 500€
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA TË REJA QENDER ISTOGUT 500€

  AGENCY HOME VIP KA FILLUAR SHITJEN E OBJEKTITË BANESOR NE ISTOGË- EUROSTIL SUPER OFERTË Për ju klie

  Istog 17 qershor 15:02
  500 €
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRON ME SHIT ne HOME VIP
  Apartment / Banesa

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRON ME SHIT ne HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Istog 8 qershor 08:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON ME QERA LOKAL EKSLUZIV 350 m2
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON ME QERA LOKAL EKSLUZIV 350 m2

  AGENCY HOME VIP LESHONË ME QERA LOKALIN 350-m2 - Home VIP-a leshonë me qera lokalin Aferistë që nd

  Istog 6 qershor 19:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON me QERA 4 BANESA EKSLUZIVE
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON me QERA 4 BANESA EKSLUZIVE

  AGENCY HOME VIP LESHONË 4 BANESA ME QERA Home VIP-a leshonē 4 banesa me qera Në BANJE TË PEJËS

  Istog 6 qershor 19:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANES 180m2 per vetem 59 mij € urgjent
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 180m2 per vetem 59 mij € urgjent

  SUPER OFERTË URGJENTË AGENCY HOME VIP SHETË BANESË në QENDER ISTOGUT 180m2 për vetem 59mij euro

  Istog 16 maj 22:24
  59.000 €
 • 13 foto
  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro Shesim Banes ndërtim

  Istog 10 mars 18:45
  55.000 €
 • 15 foto
  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime EJANI DHE BINDUNI VET
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime EJANI DHE BINDUNI VET

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime

  Istog 11 shtator 16:03
  550 €