Klinë

Apartment / Banesa në shitje në Klinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shiten 2 banesa në Klinë
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa në Klinë

  Shes 2 banesa në lagjen afer gjimnazit \"Luigj Gurakuqi\", në rrugen \"Ali Kelmendi\" nr. 4 në Klinë

  Klinë 16 mars 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES BANESEN NE KLIN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE KLIN

  shes banesen objekt i ri i pa banushem eka kuzhin dhom te fjetjes dhom te femijeve banjon shpajzin k

  Klinë 12 mars 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Apartment / Banesa

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Klinë 25 janar 10:39
  100 €
 • 8 foto
  Shesim Banesa
  Apartment / Banesa

  Shesim Banesa

  Ka filluar shitja e banesave të madhësive të ndryshme dhe garazheve në qytetin e Klinës. Ndërtimi i

  Klinë 9 janar 23:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE)
  Apartment / Banesa

  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE)

  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE) BANESAT JAN TE KOMPLETUME BANUSHME ME LIFT BANESAT JAN AFER POSTES NE K

  Klinë 24 nëntor 19:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  a09. SHITET BANESA NE QENDER KLINES ? URGJEND!!!
  Apartment / Banesa

  a09. SHITET BANESA NE QENDER KLINES ? URGJEND!!!

  Shitet banesa e cila gjindet ne qender qytetit ne kline dhe eshte e gatshme per banim renditja 3 dho

  Klinë 31 tetor 19:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Banesën 2 dhoma, sallon 75 m² me ose pa mobile . me fletë poseduese Përkthim i menjëhershëm.Tel. 049 444470
  Apartment / Banesa

  Shes Banesën 2 dhoma, sallon 75 m² me ose pa mobile . me fletë poseduese Përkthim i menjëhershëm.Tel. 049 444470

  Shitet Banesa 75 m² kati 4, pamje nga rruga, me fletë poseduese - Përkthim i menjëhershëm. - Ban

  Klinë 7 tetor 10:11
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo

  Shitet banesa 72 kfadrat ne klin afer komunes

  Klinë 26 gusht 18:04
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa eshte komplet e Mobiluar Gjindet ne katin e katert Posedon Ashensor Gjindet ne rrugen e Gjim

  Klinë 2 gusht 00:34
  41.500 €
 • 0 foto
  Shitje Banese
  Apartment / Banesa

  Shitje Banese

  Banesa ka sallon Kuzhine Dhome fjetje Banjo Balkon Gjindet ne katin e 4 Posedon Lift Eshte e rregu

  Klinë 2 gusht 00:14
  35.500 €
 • 9 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Klinë 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë

  AGENCY HOME VIP-a SHETË DY BANESA KATIN e -1- -Shesim dy Banesa Që jonë ne ndertimë e siper që dot

  Klinë 16 korrik 15:48
  700 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESENË 3 Dhomshe TË STACIONI I ATOBUSAV Shesim Banesën e cilla ndodhët pik

  Klinë 16 korrik 13:31
  47.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Klinë 16 korrik 12:18
  130.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €

  AGENCY HOME VIP SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR 107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

  Klinë 16 korrik 09:37
  47.000 €
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Klinë 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***
  Apartment / Banesa

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE NGA NENKONTRAKTORI*** ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten 2 ba

  Klinë 12 korrik 09:32
  510 €
 • 8 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten banesat nga 139 m² ne katin e IV &V, ne kompleksin INVEST GR

  Klinë 9 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes ne qender te klines kati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te klines kati 1

  Banesa asht te gjykata kati i pare Posedon lift kamera hyrja elektronike

  Klinë 17 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 2 banesa
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa

  Shes 2 banesa ne Klinë afer gjimnazit. Njera ne katin e 3-të, me 76 metra katrorë dhe tjetra në te 5

  Klinë 10 qershor 21:53
  Me Marrveshje