Kolonjë

Apartment / Banesa në shitje në Kolonjë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË KOLONJË, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË KOLONJË, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në Kolonjë, Lushnje. Ndodhet afër qëndrës së qytetit, në një lagje të qetë dhe

  Kolonjë 27 gusht 12:47
  40.000 €