Korçë

Apartment / Banesa në shitje në Korçë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  jepet me qira APARTAMENT 1+1 kORCE
  Apartment / Banesa

  jepet me qira APARTAMENT 1+1 kORCE

  Apartament 1+1 Jepet me qira cmimi 13000 lek te reja ne muaj ose per SHITET 40 000 Euro Apartame

  Korçë 30 mars 20:16
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Apartament+dyqan
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament+dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 30 mars 20:15
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan
  Apartment / Banesa

  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 30 mars 20:14
  40.000 €
 • 5 foto
  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce
  Apartment / Banesa

  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ng

  Korçë 30 mars 20:14
  25.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 11:13
  7.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 16, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 16, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:53
  3.800.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:13
  3.000.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:05
  3.000.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:05
  900 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:01
  450 €
 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:01
  5.700.000 Lek
 • 7 foto
  Apartament 1+1 50m2 ne Korce
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 50m2 ne Korce

  Shitet apartament ne RR: Partizani LGJ: 4, ne godine e ish konviktit te mjekesise. Apartameni eshte

  Korçë 21 mars 20:23
  8.400 €
 • 1 foto
  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in Sasolburg,Klerksdorp,Welkom,Potchefstrom,Carltonville,Khuma,Limpopo
  Apartment / Banesa

  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in Sasolburg,Klerksdorp,Welkom,Potchefstrom,Carltonville,Khuma,Limpopo

  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in

  Korçë 5 mars 16:44
  200 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË NJË NDËRTESË TRE KATËSHE, KOR
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË NJË NDËRTESË TRE KATËSHE, KOR

  DES Real Estate

  Korçë 5 mars 15:28
  60.000 €
 • 10 foto
  Apartment 2+1 tek 7-kateshi
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1 tek 7-kateshi

  Shitet apartment 2+1 100m2 Apartment ndodhet tek lagja 9 7-kateshi per me shume informacion kontakt

  Korçë 4 mars 22:01
  63.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 4 mars 16:01
  2.700.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 4 mars 14:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 9, Korçë. Sipërfaqe 90 m2. Prona organizohet nga 1 sallon + kuzhinë, 1 d

  Korçë 3 mars 17:21
  6.100.000 Lek
 • 4 foto
  Apartament+dyqan
  Apartment / Banesa

  Apartament+dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 2 mars 21:14
  40.000 €
 • 10 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Okazion Shiten 2 Apartament 90m2=23000 Euro cmim okazion per ate qe do ta bleje kesh. Per ate qe do

  Korçë 1 mars 18:31
  23.000 €
 • 6 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngj

  Korçë 1 mars 18:28
  23.000 €
 • 3 foto
  Okazion Shitet Hyrje Pallati Kati i Pare
  Apartment / Banesa

  Okazion Shitet Hyrje Pallati Kati i Pare

  Shitet Apartament 75m2, kati i pare, dy dhoma guzhine, koridor vënd për dru ose magazinë, banje

  Korçë 1 mars 14:55
  5.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngj

  Korçë 25 shkurt 09:35
  23.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

  Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e 6-të në lagjen 18 Korçë. Apartamenti organizohet

  Korçë 24 shkurt 13:13
  40.050 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15, KORÇË.
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15, KORÇË.

  Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m² në katin e 6-të në lagjen 15. Apartamenti organizohet në: s

  Korçë 24 shkurt 09:49
  3.500.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 9, Korçë. Sipërfaqe 90 m2. Prona organizohet nga 1 sallon + kuzhinë, 1 d

  Korçë 17 shkurt 16:21
  6.100.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 9, Korçë. Sipërfaqja është 100 m2. Prona organizohet nga 1 sallon, 1 kuz

  Korçë 17 shkurt 16:18
  7.200.000 Lek
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Apartment / Banesa

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Korçë 4 shkurt 14:21
  100 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 16, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 16, KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 16, Korçë. Sipërfaqe 56.2 m2.Prona organizohet nga 1 sallon + kuzhinë, 1

  Korçë 1 shkurt 15:33
  2.400.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1, KORÇË

  Shitet apartament 2+1, Korçë. Sipërfaqe totale 84 m2. Prona organizohet nga 1 sallon, një kuzhinë, 2

  Korçë 23 janar 15:42
  4.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18 KORÇË, Shitje
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18 KORÇË, Shitje

  Shitet apartament në lagjen 18 Korçë Sipërfaqa e apartamentit është 140 m² i organizuar në 3 dhomë

  Korçë 14 janar 15:48
  53.000 Lek
 • 14 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, KORÇË
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, KORÇË

  Jepet shtëpi private me qira tek lagjja 3, Korçë.Shtëpia ka 2 kate ku tek kati i parë ka një sallon

  Korçë 14 janar 15:42
  14.000 Lek
 • 0 foto
  okazion apartament ne kat 2 2dhoma+1sallon+1banje
  Apartment / Banesa

  okazion apartament ne kat 2 2dhoma+1sallon+1banje

  okazion apartament ne kat 2 2dhoma+1sallon me guzhine te madhe+1banje te madhe ,pallat i ri ,rruga

  Korçë 12 janar 12:32
  35.000 €
 • 12 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË

  Shitet super apartament në Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 115.41 m2. Prona organizohet në: një sall

  Korçë 23 dhjetor 15:29
  103.500 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË KORÇË

  Shitet apartament 2+1 në Korçë. Apartamenti është në katin e dyte tek lagjja 17 pozicionohet nga li

  Korçë 17 dhjetor 16:05
  5.000.000 Lek
 • 3 foto
  Apartamente me qira ditore dhe mujore 3+1
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qira ditore dhe mujore 3+1

  Jepet me qira Apartament 3+1 e mobiluar me standart europian. cmimi : 32000 vendodhja : rruga anas

  Korçë 17 dhjetor 11:18
  32.000 Lek
 • 6 foto
  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1

  🏠 me qira ambjent ime standarte europiane 💰 26 500mije Vendodhja ,RRuga Anastas Lakce Siperfaqja

  Korçë 17 dhjetor 11:17
  26.500 Lek
 • 8 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË

  Shitet apartament 2+1 në Lagjen nr 9 Korçë. Sipërfaqa e apartamentit është 85m² në katin e 10 e org

  Korçë 14 dhjetor 10:49
  60.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT LAGJA 17, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT LAGJA 17, KORÇË

  Shitet apartament tek lagjja 17, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 56 m2. Prona organizohet nga korido

  Korçë 12 dhjetor 10:39
  2.200.000 Lek
 • 3 foto
  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1

  Jepet me qira ambjent Cmimi 25 000mije Vendodhja , mbrapa Conad Siperfaqja 120.2m2 Kati i 7 2 t

  Korçë 10 dhjetor 15:33
  25.000 Lek
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 7, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 7, KORÇË

  Shitet apartament tek lagjja 7, Korçë. Apartamenti organizohet në sallon + kuzhinë, dy dhoma gjumi,

  Korçë 9 dhjetor 12:57
  650 €
 • 0 foto
  1
  Apartment / Banesa

  1

  1

  Korçë 2 dhjetor 01:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NE KORCE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE KORCE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 18 Korçë. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë. Organizohet

  Korçë 28 nëntor 13:32
  4.500.000 Lek
 • 3 foto
  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1

  Apartament i mobiluar me standarte te mira europiane , rruga anastas Lakce , ish Fabrika e miellit

  Korçë 23 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament me qira
  Apartment / Banesa

  Apartament me qira

  Apartamente me qira ditore dhe me qira afatgjate

  Korçë 22 nëntor 16:47
  300 €
 • 3 foto
  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qira ditore dhe mujore 2+1

  Apartamente te mobiluar me standarte europiane , hapesire mjaftueshme per te kaluar nje fundjave te

  Korçë 22 nëntor 16:19
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Garzoniere
  Apartment / Banesa

  Shitet Garzoniere

  Shitet Apartament garzonier. korridor dhome banje derra e blinduar kati poshtem perdhes -1zbret m

  Korçë 12 nëntor 13:43
  15.000 €
 • 12 foto
  Shitje
  Apartment / Banesa

  Shitje

  Shitet hyrje pallati 5 000 000 lek me 118 metro. Vendodhja : Rr.Petraq Shamo, P20,Shk A/12 Korce.

  Korçë 25 shtator 13:21
  5.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1

  Shitet Apartament 3+1. Pozicionohet ne katin e dyte te nje godine 3kateshe. I organizuar ne 3 dhoma

  Korçë 25 shtator 01:17
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1, 75m2. Apartamenti ndodhet ne lagjen 18, ne katin e 1-re te nje pallati ekzist

  Korçë 25 shtator 00:57
  4.500.000 Lek