Krujë

Apartment / Banesa në shitje në Krujë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes

  Shitet apartament ne qender te fushe krujes, kati i 2, 55m2 + ballkon. Apartamenti eshte 1+1 Per c

  Krujë 9 korrik 13:46
  31.000 €
 • 6 foto
  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE

  Okazion shitet apartamen 3+1+2 tualete+ballkon.Ne kati i trete te nje pallati kater katesh.Afer qend

  Krujë 27 maj 11:33
  35.000 €
 • 8 foto
  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.2m2 ne qender te qytetit te Krujes. Apartamenti ndodhet ne pal

  Krujë 28 prill 18:44
  36.500 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje Fushe Kruje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje Fushe Kruje

  Shitet apartament 2+1 Kati 5 ne Fushe Kruje , sallon me guzhin, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Pe

  Krujë 5 janar 15:24
  45.000 €