Kurbin

Apartment / Banesa në shitje në Kurbin

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë

  Shitet apartament në zonën e Tufinës në rrugën Myslym Keta. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim t

  Kurbin Sot, 15:23
  56.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne lac
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne lac

  Shitet apartament 1+1 kati dyte perballe bashkise ne lac per informacione te metejshem kontaktoni ne

  Kurbin 24 prill 20:34
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone

  Shitet shtepi 2 dhoma, 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone

  Kurbin 19 prill 20:44
  45.000.000 Lek
 • 7 foto
  shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  shitet shtepia

  shitet apartamenti

  Kurbin 4 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazjon...Apartament 2+1 Mamurras
  Apartment / Banesa

  Okazjon...Apartament 2+1 Mamurras

  Shitet apartament adresa mamurras kat 1 dhoma 2+1 .... apartamenti ndodhet ne pozicjon mjaft te pers

  Kurbin 26 shkurt 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament kat 1 ,afer shkolles Migjeni dhe postes Mamurras. Apartamenti esht me pamje nga rr

  Kurbin 24 shkurt 20:02
  Me Marrveshje