Lezhë

Apartment / Banesa në shitje në Lezhë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Pallat i ri ne hyrje te lezhes
  Apartment / Banesa

  Pallat i ri ne hyrje te lezhes

  Pallati i ri ne hyrje te lezhes .5 kat banin dhe nje kat garazh per makina.pallati esht ne ndertim e

  Lezhë Sot, 10:09
  600 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin -Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje

  Lezhë Sot, 07:11
  38.000 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 shengjin

  HIDRI DOOR

  Lezhë 1 prill 20:37
  54.000 €
 • 0 foto
  Apartamen
  Apartment / Banesa

  Apartamen

  Shitet apartament 580€ m2 kati i dyte.

  Lezhë 1 prill 18:45
  580 €
 • 0 foto
  apartamente
  Apartment / Banesa

  apartamente

  1+1

  Lezhë 31 mars 18:17
  180 Lek
 • 5 foto
  Shitet Banese 1+1 ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese 1+1 ne Shengjin

  Banesa ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial modern, i ndertuar ne vitin 2018 prane plazhit te Shengji

  Lezhë 24 mars 17:01
  1 €
 • 4 foto
  Apartament 2+1 në shitje në Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 në shitje në Shengjin

  Apartament 2+1 në shitje në Shengjin. 51,000 €. Shitet apartament 2+1 në Shengjin e organizur në një

  Lezhë 23 mars 23:53
  51.000 €
 • 8 foto
  Apartament perballe detit 39,000 euro
  Apartment / Banesa

  Apartament perballe detit 39,000 euro

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar plotesisht me dy ballkone ne Shengjin. Siperfaqje 65m2, ne katin e

  Lezhë 23 mars 21:42
  39.000 €
 • 0 foto
  Ndrrohet Apartament 2 plus 1 ne qender te Lezhes
  Apartment / Banesa

  Ndrrohet Apartament 2 plus 1 ne qender te Lezhes

  Ndrrohet Apartament 2 plus 1 me siperfaqe totale 90 m ,i ndodhur ne lezhe ne qender tek Pallatet e r

  Lezhë 15 mars 11:53
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE SHENGJIN

  Ne Shengjin shitet apartament me siperfaqe 65 m2 me pamje nga deti, i organizuar në dhomë gjumi, kuz

  Lezhë 14 mars 11:42
  39.000 €
 • 0 foto
  OKAZION ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN !!
  Apartment / Banesa

  OKAZION ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN !!

  Ne Shengjin shitet apartament me siperfaqe 67 m2 hapësirë e shfrytëzueshme, i organizuar në dhomë gj

  Lezhë 14 mars 11:42
  36.000 €
 • 11 foto
  Shiten 4 Apartamente ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 Apartamente ne shengjin

  Shiten 4 Apartamente ne shengjin te mobiluara me dokumentacion te regullt kati i 3 kati 5 dhe kati i

  Lezhë 11 mars 15:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet banesa ne Shengjin me marrveshje!!
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Shengjin me marrveshje!!

  Shitet *URGJENT* Banesa e kompletuar(mobiluar) me dokumentacion te rregullt dhe te noterizuar me lok

  Lezhë 6 mars 00:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ✅#FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅
  Apartment / Banesa

  ✅#FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅

  🔻Apartament në Shëngjin - Kune 🔹Sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në pallat të ri. 🔹Organizimi 1+1. 🔹Sall

  Lezhë 3 mars 18:17
  35.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 , 107 m2 ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 , 107 m2 ne Shengjin

  Shes apartament 2+1 ne qender te qytetin te Shengjinit , ne nje nder zonat me te bukura te qytetit,

  Lezhë 2 mars 19:01
  85.600 €
 • 0 foto
  Shitet apartamenti 2 plus 1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2 plus 1

  Shitet nje apartament 2 plus 1 ne lagjen skenderbej te pazari i vjeter, Apartamenti eshte i vitit 19

  Lezhë 1 mars 18:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banese Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese Shengjin

  Banesa ndodhet prane detit dhe eshte e organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon me kuzhine, 1 tuale

  Lezhë 26 shkurt 12:51
  17.500 €
 • 10 foto
  Shitet Banese 1+1 Shengjin, Albania
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese 1+1 Shengjin, Albania

  Banesa ndodhet ne nje Kompleks Modern Banimi, i ndertuar ne vitin 2018 prane plazhit te Shengjit.☀️☀

  Lezhë 26 shkurt 12:48
  1 €
 • 14 foto
  Shitet Banese Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese Shengjin

  Apartamenti ka pamje te mrekullushme nga deti🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝 Eshte i organizuar shume bukur ne dy dhoma gj

  Lezhë 26 shkurt 12:44
  1 €
 • 13 foto
  Shitet Banese 2+1 Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese 2+1 Shengjin

  Apartamenti eshte i organizuar në një sallon me kuzhine ,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon me pam

  Lezhë 26 shkurt 12:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banese 1+1 Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese 1+1 Shengjin

  Banesa ndodhet ne nje rezidence te qete banimi, e pajisur me pishine, me ambjent te gjelbert relaksu

  Lezhë 26 shkurt 12:42
  1 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e plazhit SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e plazhit SHENGJIN

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 bruto(70 neto) ne zonen e plazhit Shengjin.Apartamenti esht

  Lezhë 15 shkurt 05:41
  36.000 €
 • 1 foto
  Apartment ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartment ne shitje

  Shitet apartment 2 +1 Apartamenti eshte me hipotek Te rregullt dhe perdorur vetem nga nje pronar Apa

  Lezhë 9 shkurt 14:16
  47 €
 • 0 foto
  Kerkoj apartament ne Shengjin/Kune
  Apartment / Banesa

  Kerkoj apartament ne Shengjin/Kune

  Kerkoj apartament ne Shengjin/Kune me cmim te arsyetushem, jo dhe te shtrenjt buze detit, me pak met

  Lezhë 9 shkurt 10:42
  20.000 €
 • 2 foto
  Shiten Apartamente ne Shengjin, Pamje nga Deti, Ndertime Cilesore
  Apartment / Banesa

  Shiten Apartamente ne Shengjin, Pamje nga Deti, Ndertime Cilesore

  Shengjin : Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1, me pamje nga deti, mundesi per te blere edhe me kate per

  Lezhë 6 shkurt 19:29
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Shengjin

  Shitet apartament ne Shengjin Hyrje 1+1, 2 kuzhina, 2 ballkone, 2 banjo me siperfaqe 84 metra katror

  Lezhë 2 shkurt 12:04
  34.000 €
 • 4 foto
  Okazion Banese Shengjin
  Apartment / Banesa

  Okazion Banese Shengjin

  Apartamenti ka pamje te mrekullushme nga deti🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝 Eshte i organizuar shume bukur ne dy dhoma gj

  Lezhë 29 janar 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cmim Okazion! SHITET dyqan në SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  Cmim Okazion! SHITET dyqan në SHENGJIN

  Shitet ambjen komercial në Bulevardin Nënë Tereza në Shengjin. Ka nje lokacion të favorshem per cdo

  Lezhë 22 janar 22:00
  18.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST

  CMIME OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Talea Coast,Tale,Lezhe. Apartamentet variojne m

  Lezhë 22 janar 13:49
  42.000 €
 • 8 foto
  Jepet me qera hyrje mobiluar në Lezhë, lagjia Besëlidhja.
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera hyrje mobiluar në Lezhë, lagjia Besëlidhja.

  Jepet hyrje mobiluar me qera në Lezhë, lagjia Besëlidhja. Apartamenti është 100 metra katrorë dh

  Lezhë 11 janar 20:27
  20.000 €
 • 9 foto
  Garsoniere për shitje në Shëngjin
  Apartment / Banesa

  Garsoniere për shitje në Shëngjin

  Sun Real Estate ofron për shitje një Garsoniere të ndodhur në Shëngjin, tek Lapidari, tek restorant

  Lezhë 8 janar 12:42
  32.800 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 60m2 e cila eshte e organizuar shume bukur ne nje sallon m

  Lezhë 31 dhjetor 12:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 tek Hotel Royal Palace
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 tek Hotel Royal Palace

  Shitet apartament 1+1 e organizuar shume bukur ne nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet

  Lezhë 19 dhjetor 22:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartment Ne SHENGJIN 15m nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartment Ne SHENGJIN 15m nga deti

  Pallati esht vi e pare me pamje nga deti ka 2 doma gjumit 2 banjo salon dhe kuzhin te madhe 2 korido

  Lezhë 17 dhjetor 19:15
  75.000 €
 • 4 foto
  Shitet Garsoniere ne Plazh Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere ne Plazh Shengjin

  Banesa ndodhet prane plazhit te Shengjinit. Eshte e organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Lezhë 11 dhjetor 16:57
  17.500 €
 • 12 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri me orientim

  Lezhë 24 nëntor 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesim shtepi 3+1+2 banjo
  Apartment / Banesa

  Shesim shtepi 3+1+2 banjo

  Shitet apartament i mobiluar 135 metra katrore, mu ne qender te lezhes ngjit me bar millenium.

  Lezhë 19 nëntor 09:13
  80 €
 • 5 foto
  Banesaè ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Banesaè ne Shengjin

  Shitet Banesa ne Plazhin e Shengjinit e cila gjendet tek pishat dhe afer plazhit. Banesa ka pamje

  Lezhë 14 nëntor 11:48
  49.000 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje ne Lezhe qender
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje ne Lezhe qender

  Shes apartament ne katin e 4 sallon dhe guzhin,2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 2 ballkone . Apartament i

  Lezhë 27 tetor 17:06
  43.000 €
 • 7 foto
  SHENGJIN- Shitet apartament 1+1 me pamje te mrekullueshme nga deti.
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN- Shitet apartament 1+1 me pamje te mrekullueshme nga deti.

  Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje + kend gatimi, nje dhom gjumi,nje tualet dhe nje ballkon

  Lezhë 26 tetor 13:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vilë III- Kt ne shitje; zona / "Shengjin"?
  Apartment / Banesa

  Vilë III- Kt ne shitje; zona / "Shengjin"?

  Vila përbëhet vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me vete secila☑ Dy Aparta

  Lezhë 14 tetor 22:20
  700 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh

  Shitet Apartament ne katin 3 perballe DREJTORIS TE TATIMEVE LEZH,,,, apertamenti eshte ne gjendje i

  Lezhë 8 tetor 21:20
  39.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus

  Shitet apartament 68 m2 kat i pare ne pallat 5 katesh, brezi i dyte perball EKO OIL ne rrugen shtrau

  Lezhë 28 shtator 15:35
  44.200 €
 • 7 foto
  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor
  Apartment / Banesa

  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor

  Shitet apartament 1+1 60 m2 i mobiluar kat i 3 banim plus garazh 20 m2 me certifikat pronesie. Apart

  Lezhë 28 shtator 15:35
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitet *URGJENT* Banesa ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet *URGJENT* Banesa ne Shengjin

  Shitet *URGJENT* Banesa e kompletuar(mobiluar) me dokumentacion te rregullt dhe te noterizuar me lok

  Lezhë 24 shtator 01:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hyrje 1+1
  Apartment / Banesa

  Hyrje 1+1

  Shitet yhrja 1+1 në katin e parë. Mundësi për biznes e mobiluar të gjitha paisjet e reja shitet për

  Lezhë 22 shtator 19:36
  4.000.000 €
 • 11 foto
  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe
  Apartment / Banesa

  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe 📐Sip apartament 170m2 📐Sip Grarazhe 50m2

  Lezhë 18 shtator 18:42
  145.000 €
 • 0 foto
  Banese shengjin Hotel WILLSON me ?
  Apartment / Banesa

  Banese shengjin Hotel WILLSON me ?

  Shitet gazoniere te kompleksi willson me pishine parkezh super e arreduar ne krah te diellit si ne f

  Lezhë 17 shtator 15:55
  22.000 €
 • 0 foto
  Banese ne Shengjin Hotel WILLSON?
  Apartment / Banesa

  Banese ne Shengjin Hotel WILLSON?

  Shitet gazoniere e bollshme te kkmpleksi willson me ballkon e guzhine te sapo montuar ,okazion !

  Lezhë 17 shtator 11:15
  650 €
 • 11 foto
  Jepet me qera apartament ne Shengjin vetem 50 metra nga deti
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament ne Shengjin vetem 50 metra nga deti

  Jepet me qera apartament 3+1 ne Shengjin me pamjen fantastike si nga deti ashtu edhe qyteti e mali

  Lezhë 2 shtator 22:47
  40 €