Lipjan

Apartment / Banesa në shitje në Lipjan

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  #Shiten banesat në Lipjan ?
  Apartment / Banesa

  #Shiten banesat në Lipjan ?

  #Shiten banesat në Lipjan 🏙 Banes njëdhomëshe = 55.60 Banes dydhomëshe = 92.30 m2 Banes dydhomëshe

  Lipjan Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BANESA në Shitje 114m Kati 4 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  BANESA në Shitje 114m Kati 4 LIPJAN

  Banesa gjindet te ambullanta 114m Kati 4 Banesa behet e gatshme në dhjetorë 2019 +383 49 375 251 V

  Lipjan Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN

  Riadi SH.P.K Published by Riadi Shpk · 14 September at 11:03 · #SHITEN banesat në Lipjan Banes dyd

  Lipjan Sot, 19:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan Sot, 19:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Banesat ne Prishtin Lipjan Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Prishtin Lipjan Ferizaj

  Banesa me madhsia te ndryshme Ndrrim i mundshem

  Lipjan Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B2-83.80 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B2-83.80 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME- B1-55.60 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME- B1-55.60 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BANESA ME 3 DHOMA GJUMIT 112 METRA
  Apartment / Banesa

  BANESA ME 3 DHOMA GJUMIT 112 METRA

  Shes banesen e cila gjindet ne katin e 2 me pamje nga lindja, gjendet ne ndertesen e Budakoves perba

  Lipjan Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne Lipjan te shtepia e shendetit rruga Bashkim Krasniqi nr.27 Ujë dhe drita nonstop

  Lipjan Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET BANESA URGJENT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA URGJENT

  Shitet Banesa ne Lipjan,Rr.Gjergj Fishta përball Shkolles fillore, afër Samaforav. Kati 4 me orjent

  Lipjan Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 2-3!
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 2-3!

  Banesë në shitje 93m Kati 2-3! Me 2 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m LIPJAN

  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m 049 375 251 +383 49 375 251 VIBER Lokacioni : Lipjan 📍

  Lipjan Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Banesat 93m Kati 2-3 Lipjan
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat 93m Kati 2-3 Lipjan

  Banesë në shitje 93m Kati 2-3! Me 2 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RINI-SHITEN DY BANESA NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITEN DY BANESA NE LIPJAN

  #SHITEN DY BANESA NE LIPJAN Shiten banesat 106m2m2 ne katin e 5 dhe 93ne katin 6 Objektin inter gru

  Lipjan Dje, 17:13
  410 €
 • 3 foto
  Shitet Banese, Mundesi ndrrimi me Veture
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese, Mundesi ndrrimi me Veture

  Shitet Banesa me Super Cmime Banesa gjendet ne nje hapsire perfekte per banimi. Vetem 10 minuta larg

  Lipjan Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 2-3!
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 2-3!

  Banesë në shitje 93m Kati 2-3! Me 2 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan ,

  Lipjan Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  #Shiten banesat në Lipjan ?
  Apartment / Banesa

  #Shiten banesat në Lipjan ?

  #Shiten banesat në Lipjan 🏙 Banes njëdhomëshe = 55.60 Banes dydhomëshe = 92.30 m2 Banes dydhomëshe

  Lipjan Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m 049 375 251
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m 049 375 251

  SHITEN banesat tridhomëshe = 102m 049 375 251 +383 49 375 251 VIBER Lokacioni : Lipjan 📍

  Lipjan Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN

  #SHITEN banesat në Lipjan Banes dydhomëshe = 81m2 Banes dydhomëshe = 83 m2 Banes dydhomëshe = 85 m2

  Lipjan Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITEN banesat tridhomëshe = 111m LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat tridhomëshe = 111m LIPJAN

  SHITEN banesat tridhomëshe = 111m LIPJAN 049 375 251 +383 49 375 251 VIBER

  Lipjan Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN banesat me Siperfaqe të Ndryshme
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat me Siperfaqe të Ndryshme

  Objekti gjindet rruges ambullantes QKMF Gati në perfundim ... 049 375 251 +383 49 375 251 Riadi Shpk

  Lipjan Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa ne Lipajan - 89.60m2, 112.60m2, 116.8m2
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Lipajan - 89.60m2, 112.60m2, 116.8m2

  Shiten Banesat ne lipjan ne Lagjen e Doktorreve Banesa 89.60 m2, Kati V, pamje nga Lindja Banesa 11

  Lipjan 18 shtator 13:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Qender 92m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender 92m2

  Shitet Banesa ne qendren e Lipjanit te Urban Center Banesa eshte ne katin e 4, dhe eshte e kompletua

  Lipjan 18 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan 18 shtator 11:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  #SHITEN banesat tridhomëshe 111m
  Apartment / Banesa

  #SHITEN banesat tridhomëshe 111m

  #SHITEN banesat tridhomëshe 111m ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo

  Lipjan 17 shtator 19:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan 17 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6#S
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6#S

  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6#SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6 ⚜️2 Dho

  Lipjan 17 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN

  #SHITEN b anesat në Lipjan Banes dydhomëshe = 81m2 Banes dydhomëshe = 83 m2 Banes dydhomëshe = 85 m2

  Lipjan 17 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET banesa dydhomëshe 83m LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa dydhomëshe 83m LIPJAN

  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhin

  Lipjan 17 shtator 16:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan 17 shtator 11:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  #SHITEN banesat në Lipjan
  Apartment / Banesa

  #SHITEN banesat në Lipjan

  #SHITEN banesat në Lipjan Banes dydhomëshe = 81m2 Banes dydhomëshe = 83 m2 Banes dydhomëshe = 85 m2

  Lipjan 17 shtator 11:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITEN banesa Dydhomëshe = 81m LIPJAN Të gatshme
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesa Dydhomëshe = 81m LIPJAN Të gatshme

  SHITEN banesa Dydhomëshe = 81m LIPJAN Të gatshme për mobilim 🚪🛋🛏🔑 049 375 251 +383 49 375 251 VIBER

  Lipjan 16 shtator 01:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  #Shiten banesat dydhomëshe = 85.50m
  Apartment / Banesa

  #Shiten banesat dydhomëshe = 85.50m

  #Shiten banesat dydhomëshe = 85.50m Banes dydhomëshe = 85.50 m2 Me këtë renditje : - Dhoma gjumi -

  Lipjan 15 shtator 19:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  #SHITEN Banesat njëdhomëshe = 55.60
  Apartment / Banesa

  #SHITEN Banesat njëdhomëshe = 55.60

  #SHITEN Banesat njëdhomëshe = 55.60 Banes njëdhomëshe = 55.60 Me këtë renditje : - Dhoma gjumi - Që

  Lipjan 15 shtator 19:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET banesa tridhomëshe = 119.70m
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa tridhomëshe = 119.70m

  SHITET banesa tridhomëshe = 119.70m Banes tridhomëshe = 119.70 m2 Me këtë renditje : - Dhoma gjumi

  Lipjan 15 shtator 19:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  #Shiten banesat tridhomëshe = 112.10m
  Apartment / Banesa

  #Shiten banesat tridhomëshe = 112.10m

  #Shiten banesat tridhomëshe = 112.10m Banes tridhomëshe = 112.10 m2 Me këtë renditje : - Dhoma gjum

  Lipjan 15 shtator 19:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OFERT ? Banesë në shitje 102m Kati 8!
  Apartment / Banesa

  OFERT ? Banesë në shitje 102m Kati 8!

  OFERT 🏙 Banesë në shitje 102m Kati 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , b

  Lipjan 15 shtator 19:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6

  #SHITET banesa dydhomëshe 83m Lipjan #Kati 6 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina

  Lipjan 15 shtator 18:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #SHITEN banesat dydhomëshe 81m Lipjan
  Apartment / Banesa

  #SHITEN banesat dydhomëshe 81m Lipjan

  #SHITEN banesat dydhomëshe 81m Lipjan ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️B

  Lipjan 15 shtator 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  #SHITET banesa tridhomëshe 102m Kati 6
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa tridhomëshe 102m Kati 6

  #SHITEN banesat tridhomëshe 102m ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo

  Lipjan 15 shtator 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8!

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7 dhe 8! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ba

  Lipjan 15 shtator 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT KOMPLEKSI MODERN NE LIPJAN

  #SHITEN banesat në Lipjan Banes dydhomëshe = 81m2 Banes dydhomëshe = 83 m2 Banes dydhomëshe = 85 m2

  Lipjan 15 shtator 18:35
  Me Marrveshje