Lushnjë

Apartment / Banesa në shitje në Lushnjë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje
  Apartment / Banesa

  shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje

  shes nje hyrje apartamenti ne qender kolonje lushnje.1+1+aneks+banjo+ballkon.hyrja eshe ne katin e d

  Lushnjë Sot, 09:55
  12.000 €
 • 4 foto
  Apartament + 8000m² tokë ar në shitje.
  Apartment / Banesa

  Apartament + 8000m² tokë ar në shitje.

  Shitet apartament në sektorin Karavasta e Re. Njësia administrative Remas , Divjakë. Apartamenti ndo

  Lushnjë Dje, 19:54
  50.000 €
 • 9 foto
  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi
  Apartment / Banesa

  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë Dje, 10:27
  4.000.000 Lek
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 25 korrik 13:19
  300 €
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 25 korrik 11:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”KONGRESI”, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”KONGRESI”, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen “Kongresi”, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98.12

  Lushnjë 24 korrik 10:37
  300 €
 • 0 foto
  Shitet Apartementi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartementi

  Shitet apartament 1+1 84.5 meter katror, ngjitur me aza electronic ne lushnje

  Lushnjë 23 korrik 13:35
  25.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet Apartament 2+1 në lagjjen \"Gafurr Muço \",pranë Qendrës Sanitare ,Lushnjë . Pallat i vjetër,

  Lushnjë 21 korrik 23:23
  35.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Lushnje!!! (OFERTE)
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Lushnje!!! (OFERTE)

  Shitet nje apartament ne Lushnje, rruga \"Shetitorja e Palmave\", kati 10 banim, prane bar Retro. St

  Lushnjë 18 korrik 13:26
  18.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen “LONI DHAMO”, Shëtitorja e Palmave, Lushnje. Apartamenti ka n

  Lushnjë 16 korrik 14:27
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Apartment 80m2 ne Lushnje 22milion lek.
  Apartment / Banesa

  Apartment 80m2 ne Lushnje 22milion lek.

  Apartment 80m2 brenda ne Lushnje ne Kat te 6. Sallon-guzhine, 2 dhoma gjumi, banje, ballkon me pamj

  Lushnjë 14 korrik 14:15
  22.000.000 Lek
 • 12 foto
  Shitet Apartament 2+1 + 2 banjo . Me me verand me
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 + 2 banjo . Me me verand me

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2 dhoma dhe 2 banjo , me haspir te bollshme . Ne katin e 5 . Me

  Lushnjë 12 korrik 13:10
  69.000 €
 • 12 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 me Hipotekë
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament 2+1 me Hipotekë

  Shitet Apartamenti ose Jepet me Qera 2 dhoma 1 banjo te madhe 2 ballkone Ne kate te 3 . Apartame

  Lushnjë 12 korrik 13:10
  58.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 !

  SHITET APARTAMENT 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m² , i pajisur me te gjitha dokumentet.

  Lushnjë 11 korrik 11:00
  29.000 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 1+1 NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

  Shitet Apartament 1+1 ne lagjen Gafur Muço. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84 m² , ndodhet ne kat

  Lushnjë 11 korrik 10:48
  26.500 €
 • 12 foto
  Apartament 2
  Apartment / Banesa

  Apartament 2

  Apartamente me qera te mobiluara me te gjitha kushtet kohore...2 dhoma gjumi plus 2 Banjo 2 ballkone

  Lushnjë 7 korrik 19:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENT NE QENDER 2+1
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENT NE QENDER 2+1

  #OKAZION SHITET Apartament 2+1 , 113 m² ne pallat te ri ne Qender te Lushnjes. Apartamenti organizoh

  Lushnjë 29 qershor 10:51
  35.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet Apartamenti ne Lagjjen Skender Libohova\", Lushnje. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet m

  Lushnjë 27 qershor 16:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE 122 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE 122 m2

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 122.82 m² e organi

  Lushnjë 20 qershor 13:26
  44.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 KONGRESI LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 KONGRESI LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 ne qënder te Lushnjes. Apartamenti është 72.05 m², ndodhet në katin e 2-të me

  Lushnjë 20 qershor 12:14
  35.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 2+1 në qëndër të qytetit me sipërfaqe 126 m² e organizuar në 2 dhoma gjumi,

  Lushnjë 19 qershor 17:14
  15.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 272 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 272 m2

  Shitet duplex në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa është 272 m² dhe ndodhet pranë xhamisë Lushnje

  Lushnjë 19 qershor 16:02
  180.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE 57 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE 57 m2

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 57 m² e o

  Lushnjë 19 qershor 14:44
  23.000 €
 • 7 foto
  SHITET GARAZH NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET GARAZH NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet garazh në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e garazhit është 184.47 m² me lokacion të favor

  Lushnjë 19 qershor 14:28
  145.000 €
 • 7 foto
  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të

  Lushnjë 19 qershor 14:18
  40.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 76m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 76m2

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 19 qershor 14:10
  26.705 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 19 qershor 14:06
  26.705 €
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË KARBUNARËN E POSHTME, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË KARBUNARËN E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në lagjen Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 829

  Lushnjë 19 qershor 14:02
  120.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 158.71 m² i org

  Lushnjë 19 qershor 12:33
  65.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 70.38 m²

  Lushnjë 19 qershor 12:09
  3.000.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA

  Apartamenti ndodhet përball Planet Bar. Është në katin e 8-të të një pallati 10-katësh, ka administr

  Lushnjë 19 qershor 12:04
  42.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 59 m²

  Lushnjë 19 qershor 11:49
  2.900.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe ësh

  Lushnjë 19 qershor 11:47
  15.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe është i organ

  Lushnjë 19 qershor 11:42
  2.000.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i or

  Lushnjë 19 qershor 11:40
  2.200.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 124m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 124m2

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 124 m² i organi

  Lushnjë 19 qershor 11:32
  43.400 €
 • 12 foto
  Shitet Papafingo Bulevardi Palmave
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo Bulevardi Palmave

  Shitet Papafingo kati 8 . Kati i fundit Siperfaqe : 160 m2 banese Sioerfaqe Ballkone : 210 m2 Dok

  Lushnjë 18 qershor 19:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organi

  Lushnjë 18 qershor 16:48
  19.000 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, 23m2
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, 23m2

  Jepet me qira apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në qëndër të qyte

  Lushnjë 18 qershor 16:28
  500 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit me

  Lushnjë 18 qershor 16:05
  8.060 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA,
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA,

  Shitet apartament në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa është 56 m² e organizuar në: dh

  Lushnjë 18 qershor 15:53
  2.500.000 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 137 m² e or

  Lushnjë 18 qershor 15:43
  15.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 137 m² e organizua

  Lushnjë 18 qershor 15:37
  45.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE 106m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE 106m2

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe totale 106.76 m² dhe sipërfaqe e brënd

  Lushnjë 18 qershor 15:25
  42.000 €
 • 6 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT "LAGJA XHEVDET NEPRAVISHTA" LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT "LAGJA XHEVDET NEPRAVISHTA" LUSHNJE

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 18 qershor 15:22
  240.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje Sipërfaqa e apartamentit është 60 m² e

  Lushnjë 18 qershor 15:11
  3.100.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 18 qershor 14:54
  185.000 €
 • 7 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa është 82 m² kati1 dhe 82 m² kati 2. Ka

  Lushnjë 18 qershor 14:08
  5.500.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 125m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 125m2

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 125.58 m² e org

  Lushnjë 18 qershor 14:05
  45.209 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m², ku mund të

  Lushnjë 18 qershor 14:02
  400 €