Apartment / Banesa në shitje në Lushnjë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
   Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë Sot, 09:40
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh
  Apartment / Banesa

  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh

  shitet shtepi 1+1, 54 m2,kati i dyte .i rregulluar ne vitin 2017.dritare ,dyer banjo. elektrike ,hid

  Lushnjë Dje, 23:52
  2.800.000 Lek
 • 11 foto
   LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)
  Apartment / Banesa

  LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)

  --Apartamenti eshte i orientuar Lindje-Perendim --Ndodhet ne katin e 4 te godines. --Ka shkalle priv

  Lushnjë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 15 qershor 10:58
  300 €
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 14 qershor 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

  Shitet Papafingo Kati i 9 . 3 dhoma + 2 Banjo. Dhomat dhe dhoma e ndenjes me parket . Me sistem ngr

  Lushnjë 2 qershor 15:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti

  Apartament me sip 60 m2

  Lushnjë 1 qershor 22:19
  18.000 €
 • 10 foto
  SHITET okasion
  Apartment / Banesa

  SHITET okasion

  shitet shtepi 2+1. //kati 2 ne qender perballe GO TECh// 80 m2// me tapi e dokumentazione te regullt

  Lushnjë 19 maj 23:03
  45.000 €
 • 5 foto
  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 maj 12:14
  25.000 €
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet Apartament ne Lagjen \"Clirimi\" Bulevardi i Palmave siper \"Bar Pasticeri Zhosien\", kati i

  Lushnjë 15 maj 14:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes apartament ne qender te qytetit
  Apartment / Banesa

  Shes apartament ne qender te qytetit

  Shes apartamentin ne qender te qytetit te Lushnjes.Shtepia ndodhet mbi bar Orkidea me pamje nga shes

  Lushnjë 6 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE

  Shes nje apartament 100 meter katror ne lushnje tek ypsiloni,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,

  Lushnjë 6 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  ApartmentI eshte pallet egzistues parafabrikat I arreduar sipas trendeve te fundit.

  Lushnjë 19 prill 19:50
  25.000 €
 • 0 foto
  Apartament i kompletuar
  Apartment / Banesa

  Apartament i kompletuar

  Shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i 6 pallati 209 Lagjja \"Gafurr Muco\" te furri bukes \"Pero\

  Lushnjë 9 prill 20:13
  23.000.000 €
 • 3 foto
  objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje
  Apartment / Banesa

  objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje

  objekti eshte me dy kate mund te perdoret per shtepi ne katin e dyte,dhe ...kati pare per bisnes,ose

  Lushnjë 9 prill 19:32
  50.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne Divjake
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Divjake

  Okazion Shitet shtepi ne Divjake 2+1 ne qender me pamje nga lulishtja dhe bashkia per arsye emigrimi

  Lushnjë 4 prill 06:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartment ne lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet apartment ne lushnje

  Lushnje.shitet apartament 100m2 , 2+1(2 banjo)kati 8 me ashensor.e pamobiluar. 40.000 I diskutueshe

  Lushnjë 4 prill 02:31
  40.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Lushnje

  Lushnje, rruga shetitorja e palmave, shiten 2 aparamente 2+1, 2 banjo ,ballkon , 98 m2, kati 8 dhe 1

  Lushnjë 4 prill 02:31
  40.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Lushnje Kati i 6
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Lushnje Kati i 6

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, Lushnje, te rotondo e stadiumit ne kryqezim, kati i 6

  Lushnjë 3 prill 23:35
  3.000.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet Apartament

  Shitet shtepi tre katshe kati i par i banushem nje dhom gjumi sallon banjo dhe apothiq kati i dyt dy

  Lushnjë 3 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion. Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament ne Lushnje

  Shiten apartament siperfaqe te ndryshme. 2+1. Apartament jan ne pallat te ri afer poliklinekes Me

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 Lek
 • 0 foto
  Okazion. Apartament lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament lushnje

  Apartamentet jan 2+1 . Apartament ndodhen perbri poliklinikes. Apartament jan me pamje nga lindja dh

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 €
 • 6 foto
  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak
  Apartment / Banesa

  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak

  Shitet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet + Garazhd para shtepise ne fshatin Shenepremte bashk

  Lushnjë 3 prill 14:37
  15.000 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet nderrohet apartamenti

  Apartament 1+1 ne katin e 4 pallat i ri. Ndodhet ne qender te Divjakes. 5 minuta larg Parkut “Lagu

  Lushnjë 3 prill 07:06
  31.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT

  Apartament 95 m2 i mobiluar, me certefikat pronesie kati 2

  Lushnjë 2 prill 15:19
  36 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 2 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Apartament me certefikat pronesie 95m2 kati 2 e mobiluar

  Lushnjë 2 prill 09:24
  36.000 €
 • 0 foto
  Lushnje Apartament OKAZION 95m2
  Apartment / Banesa

  Lushnje Apartament OKAZION 95m2

  Apartament me sip 95 m2 me certefikat pronesie e rikonstruktuar dhe mobilim bashkohor kati 2.

  Lushnjë 2 prill 09:09
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.

  Shitet shtëpi 1+1,58m2 Lagja “Skënder Libohova”kati i 5 Shtëpia është e mobiluar dhe e kompletu

  Lushnjë 2 prill 08:28
  2.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Lushnje

  Apartamenti permban 2 dhoma e kuzhine+2 ballkone kati i tete i banimit (270 euro m2).Ndodhet ne lagj

  Lushnjë 2 prill 01:50
  37.260 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Lushnje

  Apartamenti permban 1 dhome e kuzhine, kati i shtate i banimit (280 euro m2).Ndodhet ne lagjen \'Cli

  Lushnjë 1 prill 21:24
  19.386 €
 • 0 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE

  Apartamenti ndodhet ne lagjen \"Clirimi\", rr. \"Shetitorja e Palmave\", orinetuar nga lindja. Apart

  Lushnjë 1 prill 15:09
  38.752 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar

  Shitet apartament 1+1 komplet e mobiluar me tgjitha kushtet ..kati ..3 Lagja 18 Tetori siper Bar Mon

  Lushnjë 1 prill 05:48
  32.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  2dhome nje sallonguzine nje wc eshte ne qenter te lushnjes poshte ka banken raiffeisen parkun e ka p

  Lushnjë 1 prill 04:28
  37.000 €
 • 0 foto
  Pallati 279 kati 6
  Apartment / Banesa

  Pallati 279 kati 6

  Dhome e guzhin e mobiluar e restauruar tani afer shitet e mobiluar 24000€ ipa diskutuar

  Lushnjë 10 mars 19:11
  24.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES

  Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore ne Lushnje.Perfshin : -4 kondicioner -lavatrice -tavan me gips -p

  Lushnjë 6 shkurt 14:13
  34.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 4+1

  Shitet apartament 4+1 ne Lushnje. E mobiluar. E rregulluar nga brenda. Me cdo paisje elektroshtepiak

  Lushnjë 3 shkurt 14:02
  34.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje

  Apartamenti eshte ne katin e 7 ,perballe rruges kryesore me siperfaqe 124 m2 . Ka 2 dhoma gjumi,2

  Lushnjë 23 janar 18:47
  42.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament ne Lushnje

  Apartamet me hipotek kati 2, 96 m2 i rikostruktuar kohet e fundit me mobilim bashkohor! Adresa lagjj

  Lushnjë 16 janar 21:22
  36 €
 • 0 foto
  pallat
  Apartment / Banesa

  pallat

  shes nje hyrje 2 dhoma 2 banjo guzhin me ballkon te bollshem

  Lushnjë 5 janar 20:12
  50 €
 • 4 foto
  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, pallat ekzistues, tek rotondo e kryqezimit te stadium

  Lushnjë 4 janar 14:02
  3.000.000 Lek
 • 2 foto
  APARTAMENTI NE LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTI NE LUSHNJE

  SHITET APARTAMENTI 2+1, SIP 49 M2, LAGJA "GAFURR MUCO", PALLATI 184, KATI 1, PERBALLE ME KARBURANT G

  Lushnjë 3 janar 18:04
  2.500.000 Lek