Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Banesat në shitje në qender Mitrovicës
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës Kjo është pamja që do të marrë objekti ynë i cili po ndërtohe

  Mitrovicë Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes banesen 110m2
  Apartment / Banesa

  shes banesen 110m2

  shes banesen 110m2 ne ndertim e siper te rampa kati 3

  Mitrovicë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes 63m2kati i 3
  Apartment / Banesa

  Banes 63m2kati i 3

  shes banesen 63m2 kati i tret ne ndertim e siper

  Mitrovicë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa Afer Komunes 83m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Afer Komunes 83m

  Banesa ne shitje 83 m2 , Sallon kuzhin dy dhoma gjumi ballkon, ne qender te qytetit, me pamje ne obo

  Mitrovicë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne qender te qytetit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te qytetit.

  Shitet banesa ne qender te qytetit , perballe ambulantes. Gjindet ne katin e katert , ndertim i vjet

  Mitrovicë Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa luksoze mbrapa xhamis Isa beg
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa luksoze mbrapa xhamis Isa beg

  Shitet banesa luksoze ne qender te Mitrovices (Mbrapa Xhamise se Zallit) Banesa ka parking me rampe

  Mitrovicë Dje, 11:47
  85.000 €
 • 0 foto
  për banim ose afarizëm
  Apartment / Banesa

  për banim ose afarizëm

  Dy banesa të ngjashme, në katin përdhesë, përballë njeratjetrës, në qendër (afër shtëpisë së mallrav

  Mitrovicë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banese ne shitje ne qender
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne qender

  Shitet Banesa e gatshme 2dhomëshe ndertim i ri ndërtim shumë cilësor nga Afri Univerzal Banesa gjin

  Mitrovicë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER
  Apartment / Banesa

  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER

  Banesa gjendet perball supermarketit \"DIELLI\" Banesa i ka: - 4 dhoma te fjetjes, njera me ballkon

  Mitrovicë 1 prill 19:42
  530 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në Tunelin e parë.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Tunelin e parë.

  Shitet banesa në Tunelin e parë, komuna Mitrovicë. Banesa është në katin e parë. E mobiluar. Gjitha

  Mitrovicë 1 prill 16:38
  30.000 €
 • 0 foto
  Shiten BANESAT Durres Shengjin Vlore Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten BANESAT Durres Shengjin Vlore Sarande

  Shiten Banesat e sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise. . . Banesat jane 100 - 150 m

  Mitrovicë 1 prill 13:31
  700 €
 • 11 foto
  4 Banesa dhe Lokal
  Apartment / Banesa

  4 Banesa dhe Lokal

  Objekti-Shtepia gjendet afer furres Kosovarja. Ne katin perdhes eshte lokali i cili me podrum i ka r

  Mitrovicë 1 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes 4 banesa
  Apartment / Banesa

  shes 4 banesa

  shiten 4 banesa ne mitrovicè Kati 6 54m2 sallon dhe kushin dhoma gjumi banjo teras Kati 8 dhe 9 107m

  Mitrovicë 31 mars 19:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesat në shitje në qender Mitrovicës
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës

  Ka illuar shitja e banesav në qender të Mitrovicës andaj nxitoni. Objekti ynë i cili po ndërtohet n

  Mitrovicë 31 mars 13:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  banes ne Prishtin115m2(Emshir banesat e arabve)
  Apartment / Banesa

  banes ne Prishtin115m2(Emshir banesat e arabve)

  Shitet urgjentishte banesa ne lagjen \" Emshir Ndertesat e ARABVE \" Banesa posedon ; 3

  Mitrovicë 30 mars 21:11
  85.000 €
 • 6 foto
  Te shtepija e mallrav
  Apartment / Banesa

  Te shtepija e mallrav

  Sallon kuzhin dhom gjumi banjo koridor Në shitje

  Mitrovicë 30 mars 00:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Te lagjja e doktorrve
  Apartment / Banesa

  Te lagjja e doktorrve

  Sallon kuzhin 2dhoma gjumi banjo taras shpajz

  Mitrovicë 30 mars 00:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  N qender te posta kryesore
  Apartment / Banesa

  N qender te posta kryesore

  Banesa posedon Dhom gjumi sallon kuzhin banjo shpajz ballkon Qmimi me marrveshje

  Mitrovicë 30 mars 00:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Te shtepija e mallrav
  Apartment / Banesa

  Te shtepija e mallrav

  Sallon kuzhin dhom gjumi banjo koridor Në shitje

  Mitrovicë 30 mars 00:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Banesen - URGJENTISHT
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen - URGJENTISHT

  Shes banesen ne Mitrovice perkatesisht te restorant - Va piano . Banesa posedon dy dhoma gjumi , nje

  Mitrovicë 29 mars 19:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne Tunell te Pare ne Mitrovice. Banesa ka nje pamje te bukur dhe shitet me cmim te vol

  Mitrovicë 27 mars 21:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banes ne qender te Mitrovices
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne qender te Mitrovices

  117 kfadrat 3 dhoma gjumi salloni me kuzhin shpajzi ballkoni banjoja banjoja dhe kuzhina jan koplet

  Mitrovicë 15 mars 19:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices

  Banesa posedon sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe 1 banjo. Banesa gjendet ne katin e 8.

  Mitrovicë 13 mars 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Xhama Lëvizës për ballkone!
  Apartment / Banesa

  Xhama Lëvizës për ballkone!

  Xhamat për ballkone janë zgjedhje ideale për çdo stinë. Për të mbajtur ballkonet tuaja të pastërta

  Mitrovicë 12 mars 18:48
  1 €
 • 0 foto
  Mitrovice, Tuneli i Pare
  Apartment / Banesa

  Mitrovice, Tuneli i Pare

  Shes banesen ne Tunelin e Pare, banesa ka nje kuzhin nje dhome te fjetjes dhe nje bodrum. Banesa gji

  Mitrovicë 9 mars 16:42
  7.000 €
 • 11 foto
  Banesa në shitje - Tuneli i Pate
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje - Tuneli i Pate

  Shitet Banesa në Tunelin e pasë. Banesa posedon: Kuzhin 1 Dhomë gjumi 1 sallon 1 Banjo 1 Ballkon 1

  Mitrovicë 8 mars 16:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesë ne qendër afer Marketit Florenti
  Apartment / Banesa

  Banesë ne qendër afer Marketit Florenti

  Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE‬ #Banesa në pjesën më të frekuentuar të qytetit të Mitrovicës në afërsi

  Mitrovicë 7 mars 16:03
  1 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA 75 m2 ne QENDER TE MITROVCES
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 75 m2 ne QENDER TE MITROVCES

  SHITET BANESA 75 m2 2 DHOMA GJUMI 1 DHOME PRITJE ME KUZHINE BASHKE 1KORIDOR ,BANJO ,2 BALLKONA D

  Mitrovicë 6 mars 13:26
  40.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices

  117 kfadrat 3 dhoma gjumi salloni me kuzhin shpajzi ballkoni banjoja banjoja dhe kuzhina jan koplet

  Mitrovicë 5 mars 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Pent House Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet Pent House Vushtrri

  # Ofrohet për Shitje PentHouse Lokacioni : Vushtrri. Rruga : Avni Rrustemi. Penthouse-i përmbanë 1

  Mitrovicë 4 mars 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa në shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje

  Banesa në shitje 92.3 m2 Afër kishes katolike ose afer market dielli Mitrovice. Kati i 6 , posedon s

  Mitrovicë 4 mars 00:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten banesat në mitrovië
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në mitrovië

  •Ofrohet në shitje banesat në mitrovicë. Ndërtimet kanë filluar disa muaj dhe është duke vazhduar, s

  Mitrovicë 3 mars 21:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banes me qender Mitrovices
  Apartment / Banesa

  Shitet banes me qender Mitrovices

  117 kfadrat 3 dhoma gjumi salloni me kuzhin shpajzi ballkoni banjoja banjoja dhe kuzhina jan kople

  Mitrovicë 3 mars 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitja e baneses/ Prodaja stana
  Apartment / Banesa

  Shitja e baneses/ Prodaja stana

  Shes banesen ne Mitrovicene Veriore te ura kruesore. banese gjindet ne katine e dyte, ndertimi i vj

  Mitrovicë 3 mars 15:07
  35.000 €
 • 0 foto
  Banesa 75m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 75m2

  Shitet banesa ne veri te mitrovices afer gjykates Kati 11 75m2 Ndrrohet me ndonje banes apo vetur

  Mitrovicë 2 mars 15:41
  25.000 €
 • 0 foto
  banesa eshte ne qender qytetit
  Apartment / Banesa

  banesa eshte ne qender qytetit

  Banesa gjendet ne oborrin e komunes me pamje nga lindja,ballkon,sallon me kuzhin,2 dhoma gjumi ashen

  Mitrovicë 2 mars 01:47
  47.000 €
 • 7 foto
  Shitet lokali dhe banesa ne Mitrovice
  Apartment / Banesa

  Shitet lokali dhe banesa ne Mitrovice

  Nese deshironi edhe te jetoni dhe te merreni me ndonji biznes afarist ne nji vend e keni mundsin, L

  Mitrovicë 1 mars 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes ne Qender - Qmimi i Volitshem
  Apartment / Banesa

  Banes ne Qender - Qmimi i Volitshem

  Shes banesen 65 m-2 (salon e kuzhine,nje dhom gjumi,banjo/Wc ,ballkon,shpajz) dhe 96 m/2 (salon e ku

  Mitrovicë 20 shkurt 16:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Mitrovicë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mitrovicë

  Shitet banesa ne Mitrovicë- Kati i 9 -Sallon me kuzhin (Kuzhina inklusiv dhe Salloni e mobiluar)

  Mitrovicë 19 shkurt 22:04
  35.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa exclusive 95 m2 e mobiluar extra
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa exclusive 95 m2 e mobiluar extra

  Banesa e mobiluar extra Nxemje ne pod -Kati 5 Liftin dhe deren me Qip PArking te mjaftueshem per ve

  Mitrovicë 29 janar 10:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet banesa 92m2 kati 5- te në Vushterri EXTRA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92m2 kati 5- te në Vushterri EXTRA

  ⭕️Shitet banesa 92,17m2 kati 5- te në Vushterri (MagjistraIja Mitrovice-Prishtine afer rrethit)

  Mitrovicë 14 janar 23:23
  449 €
 • 0 foto
  BANESA NE PERFUNDIM E SIPER ,KATI VIII
  Apartment / Banesa

  BANESA NE PERFUNDIM E SIPER ,KATI VIII

  Shitet banesa tek florenti afer tregut ose ne rrugicen perball xhamise se zallit. Banesa posedon 1 d

  Mitrovicë 14 janar 16:21
  600 €
 • 5 foto
  Ipet banesa me qëra e mobilune.
  Apartment / Banesa

  Ipet banesa me qëra e mobilune.

  Leshoj banesen me qera eshte e mobilune Gjendet perball xhamis ne qender afer market florentit Lesh

  Mitrovicë 12 janar 15:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET BANESA PERBALL LLUX MALL
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA PERBALL LLUX MALL

  SHITET BANESA NE KATIN (5) ME KVADRATUR 83.67 LOKACJON SHUM TE PERSHTATSHUM PER JETES KU PER BALL KA

  Mitrovicë 11 janar 20:26
  1 €
 • 1 foto
  Banesë me qira e gatshme per banim 85 m/2
  Apartment / Banesa

  Banesë me qira e gatshme per banim 85 m/2

  Leshohet banesa me qira pa mobile apo edhe shitet ,banesa ka 85m2 Banesa tek Market florenti posedo

  Mitrovicë 4 janar 02:13
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shes Banesen perball restoranit VaPiano apo perballa qendres se regjistrimi te automjeteve
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen perball restoranit VaPiano apo perballa qendres se regjistrimi te automjeteve

  Shitet banesa ne katin e 3 e mobiluar , siperfaqja 98M me nxemje qendrore me pelet , dy dhoma fjetje

  Mitrovicë 2 janar 17:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa perball kujteses tek gjimnazi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perball kujteses tek gjimnazi

  Shitet banesa ne katin e 7+1 tek gjimnazi, Banesa ka 95 metra, dy dhoma gjumi, kuzhine me qendrim d

  Mitrovicë 2 janar 01:00
  650 €
 • 2 foto
  Shitet banesa afer QTA se re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer QTA se re

  Shitet banesa tek tregu ne Mitrovice te ndertuara nga Aurora group.Banesat gjinden nje ne katin e 6

  Mitrovicë 1 janar 15:10
  650 €
 • 0 foto
  Apartament afer komune 97m/2,afer qerdhes,te tregu
  Apartment / Banesa

  Apartament afer komune 97m/2,afer qerdhes,te tregu

  shitet apartamenti ne katin e gjashte me 97m/2 perballe qerdhes ,ende e paperfunduar,,dmth ate qe ja

  Mitrovicë 31 dhjetor 00:03
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Mitrovicë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mitrovicë

  Shitet Banesa ne Mitrovicë Viber:+38349214111

  Mitrovicë 30 dhjetor 13:17
  Me Marrveshje