Podujevë

Apartment / Banesa në shitje në Podujevë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE

  SHES DISA BANESA NE PRISHTIN NE LAGJEN MATI1 TE RRUGA ,B, MRAPA BANESAVE TE TREGTIS BANESAT JAN NE K

  Podujevë 29 mars 15:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pallat i Ri 61.1
  Apartment / Banesa

  Pallat i Ri 61.1

  Hyrje 61.1 m2. 1+1 drejtimi J-J-P, kati katerta NGA niveli zero ( toka ).

  Podujevë 24 mars 16:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes shtrydhsen
  Apartment / Banesa

  shes shtrydhsen

  shes shtrydhsen elektrike eltron austria e pa perdorur qmimi 25€ kontaktoni ne tel 045517082

  Podujevë 8 mars 22:28
  25 €
 • 0 foto
  Banes me Qira
  Apartment / Banesa

  Banes me Qira

  Leshoj Banes me Qira ne Lagjen e Muhagjerve E cilla Gjindet ne Katin e 1 Dhe Posedon:Sallon,Kuzhin,2

  Podujevë 6 mars 20:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''

  banesa esht ne rrugen afrim zhitia afer rrethit ku ka qene elektrokosova dhe esht lagje shum e qete,

  Podujevë 1 janar 14:31
  56.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,me pamje nga deti.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,me pamje nga deti.

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 69m2 ne katin e 8,me p

  Podujevë 4 dhjetor 18:44
  1.100 €
 • 2 foto
  Offer of loan fastt and reliable
  Apartment / Banesa

  Offer of loan fastt and reliable

  I am an individual who offers loans tto people in need with a capital that should be used in the sho

  Podujevë 22 tetor 16:12
  1.000 €
 • 8 foto
  Llampa dekorative - Lustera
  Apartment / Banesa

  Llampa dekorative - Lustera

  U hap shitorja per shitjen e llampave dekorative , per lokale afariste , shtepi , kopshte ,hotele ,

  Podujevë 23 shtator 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa Banesa gjendet ne Kompleksin Banesor \"Lesna\", Podujeve. Ne katin e 3-te, posedon 77

  Podujevë 28 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa Banesa gjendet ne Kompleksin Banesor \"Lesna\", Podujeve. Ne katin e 3-te, ka ashenso

  Podujevë 28 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKAL ME QERA
  Apartment / Banesa

  LOKAL ME QERA

  Ipet me qera lokali 23 m2 afer rrethit te Elektrokosoves, Ilir Konushevci, perballe Kafes se Majanci

  Podujevë 13 gusht 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jap me qira 2 banesa me nga 40m2 në Besianë (Podujevë)
  Apartment / Banesa

  Jap me qira 2 banesa me nga 40m2 në Besianë (Podujevë)

  Në qendër të Besianës (Podujevës) nga data 5 Shtator 2018 lëshohen 2 lokale me qira. Lokalet janë 40

  Podujevë 20 korrik 17:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   împrumut de împrumuturi grave de împrumut în afara de finan
  Apartment / Banesa

  împrumut de împrumuturi grave de împrumut în afara de finan

  Alo împrumut de împrumuturi grave de împrumut în afara de finan Sunt o persoan? care ofer? împ

  Podujevë 28 shkurt 10:27
  5.000 €