Pogradec

Apartment / Banesa në shitje në Pogradec

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Buzë Liqenit, pranë Turizmit, me HIPOTEKE.
  Apartment / Banesa

  Buzë Liqenit, pranë Turizmit, me HIPOTEKE.

  Shitet 1+1, 76 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle n

  Pogradec 2 prill 08:24
  38.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec

  Shitet Shtepi Me Certifikate Pronesie . 73 m2 . Sallon+Dhome Gjumi+Banje+2 Ballkone .Kati i 3. Cmimi

  Pogradec 1 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec

  Shitet Hyrje Me Certifikate Pronesie .108 m2 . Sallon+Aneks+2 Dhoma+2 Banja+ Ballkon. Kati i 5 . Cmi

  Pogradec 1 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet hyrje 2+1tek axhensia 80 m ne gjendje shum te mire dhe me punime cilesore.

  Pogradec 1 prill 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE POGRADEC

  SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ne qender te Pogradecit. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Pogradec 31 mars 11:05
  55.000 €
 • 3 foto
  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110
  Apartment / Banesa

  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110

  Apartamenti 2+1eshte me siperfaqe 110M2 dy dhoma e guzhin pallet I ri keti I 6 me ashensor me hipote

  Pogradec 28 mars 08:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION; Shitet apartament 1+1 /"Pogradec"
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet apartament 1+1 /"Pogradec"

  Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i VI-të banim, mbrapa hotel "Perla

  Pogradec 22 mars 23:45
  25.000 €
 • 4 foto
  PER OKAZION! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  PER OKAZION! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC

  SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ne qender te Pogradecit. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Pogradec 20 mars 14:46
  55.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 prane Liqenit Pogradec
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 prane Liqenit Pogradec

  Shes ne Pogradec apartament 1+1, i kompletuar, me Certifikate Pronesie. Siperfaqja e brendshme 45 m2

  Pogradec 19 mars 19:39
  25.000 €
 • 7 foto
  Shitet hyrje me hipoteke e mobiluar anesh Liqenit
  Apartment / Banesa

  Shitet hyrje me hipoteke e mobiluar anesh Liqenit

  Hyrje e mobiluar , ne gjendje te re, ,me hipoteke ne zemer te qytetit perballe bashkise, dy dhoma, n

  Pogradec 18 mars 17:32
  52.500 €
 • 4 foto
  SUPER OKAZION
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION

  Okazion shitet per arsye personale apartament 75 m katror rruges t nj mait

  Pogradec 15 mars 09:18
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 dhe  1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 dhe 1+1

  Shitet apartament 2+1 / 80m kati 4 banim Shitet apartament 1+1 , 70 m kati 2 shite

  Pogradec 4 mars 22:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC

  APARTAMENT 96 M2, KATI 8 ME ASHENSOR,ME HIPOTEKE,TE STADIUMI POGRADECIT 50 M NGA RRUGA KRYESORE.

  Pogradec 2 mars 08:03
  42.000 €
 • 6 foto
  APARTAMENT NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE

  Zona/Rruga : TUSHEMISHT, POGRADEC Shitet hyrja apartament me hipoteke Sip: 64m2, 1+1 ndodhet n

  Pogradec 12 shkurt 22:42
  35.200 €
 • 8 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/𝐙𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/𝐙𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜📍

  Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". 🔸️Me sipërfaqe totale prej 87m2, në katin e V-të banim.

  Pogradec 22 janar 19:59
  33.000 €
 • 6 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  🔸️Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 63m2, në katin e I-të banim. 🔸️Ap

  Pogradec 15 janar 13:28
  26.000 €
 • 5 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  🔸️Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 60m2, në katin e II-të banim. 🔸️A

  Pogradec 15 janar 13:27
  25.000 €
 • 9 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜

  🔸️Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i V- të banim, mbrapa hotel "Per

  Pogradec 15 janar 13:20
  27.000 €
 • 5 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍 🔹️️Apartamenti ndodhet tek pallati i hotel "Pograd

  Pogradec 13 janar 13:59
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet shtepi

  Shitet ose nderrohet shtepi ne pogradec pallat i ri me hipotek buze liqenit

  Pogradec 17 tetor 21:38
  40.000 €
 • 9 foto
  Shtepi Pushimi ?
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ?

  Shtepi pushimi me kushte shume te mira 1+1 kati 9 ku do te shijoni nje pamje fantastike te liqenit.

  Pogradec 16 tetor 17:05
  4.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec

  Apartamenti ndodhet pranë Euro Korça me sipërfaqe totale prej 136 m², Kt II-të banim. Përbëhet nga

  Pogradec 14 tetor 08:36
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet hyrje ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet hyrje ne Pogradec

  Shitet hyrje 1+1, kati i dyte,ne qender te Pogradecit. Rruga e Korces, prane furgonave te Korces.

  Pogradec 27 shtator 09:08
  30.000 €
 • 9 foto
  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /zona; Pogradec\"📌 Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71

  Pogradec 20 shtator 10:50
  27.000 €
 • 8 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". Me si

  Pogradec 20 shtator 10:49
  33.000 €
 • 5 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipë

  Pogradec 20 shtator 10:49
  26.000 €
 • 3 foto
  Buze Liqenit, me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Buze Liqenit, me hipoteke

  Shitet 1+1, 73 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle n

  Pogradec 16 shtator 15:18
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Shitet Apartament 65 m kati i 1 banim e mobiluar

  Pogradec 22 gusht 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Pogradec

  Shitet apartament 2+1 tekbulevardi \"Europa\" në qytetin e Pogradecit . Apartamenti ndodhet në katin

  Pogradec 14 gusht 11:20
  115.000 €
 • 0 foto
  Pogradec Apartament 2+1 prane liqenit
  Apartment / Banesa

  Pogradec Apartament 2+1 prane liqenit

  Apartament 2+1 vendodhja prane liqenit te pogradecit , 70meter katror,e mobiluar...

  Pogradec 3 gusht 10:34
  38.500 €
 • 2 foto
  Shes dyqan 60 meter katror
  Apartment / Banesa

  Shes dyqan 60 meter katror

  Dyqani te stadiumi I pershtatshm per cdo pun esht I shtruar dhe I kompletuar

  Pogradec 20 korrik 19:32
  50 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet Apartament 64 m kati 2 tek axhensia perball me Big Marketin ka nje dhom gjumi + guzhine+ko

  Pogradec 15 korrik 16:44
  30.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 me qira per sezonin e veres
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me qira per sezonin e veres

  Apartament me qira per sezonin e veres 20 euro dita

  Pogradec 7 korrik 00:56
  20 €
 • 2 foto
  Shitet dhe shkembehet 2200 metra katror
  Apartment / Banesa

  Shitet dhe shkembehet 2200 metra katror

  Shitet 2200 metra katror gjeresia 22 metra.- gjatesia 100 metra eshte ngjitur me tortuarin e rruges

  Pogradec 5 korrik 22:36
  122.000.000 Lek
 • 2 foto
  BRUmatriçe
  Apartment / Banesa

  BRUmatriçe

  E re e sapo ardhur nga Greqia ka shum pak muaj qe eshte perdorur,e pershtatshme per amvisat e shtepi

  Pogradec 22 qershor 13:39
  500 €
 • 6 foto
  Apartament Dupleks Okzion ne qender te Pogradecit
  Apartment / Banesa

  Apartament Dupleks Okzion ne qender te Pogradecit

  Shitet apartament dupleks mbrapa pallatit te kultures Pogradec. Kati 6-7. Supercmim vetem 38 mije eu

  Pogradec 19 qershor 16:03
  38.000 €
 • 7 foto
  Shiten 5 apartamente Okazion 96m2, 82m2 dhe 73m2
  Apartment / Banesa

  Shiten 5 apartamente Okazion 96m2, 82m2 dhe 73m2

  Shiten 5 apartamente me cmim okazion ne pogradec. Siperfaqet jane apartament me 96m2 ne katet 2, 4,

  Pogradec 19 qershor 15:57
  390 €
 • 9 foto
  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌
  Apartment / Banesa

  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌

  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌 Apartamenti ka pamje panoramike nga liqeni, me sip.

  Pogradec 20 prill 09:33
  55.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartament n pogradec 1+1 70 m2

  Pogradec 11 janar 00:07
  25 €