Rahovec

Apartment / Banesa në shitje në Rahovec

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  SHES BANESEN NE RAHOVEC AFER POLICIS BANESA ESHTE NE KATIN E 5 .. SHUM NE VEND TE MIRE DHE TE QEHT .

  Rahovec 17 tetor 15:00
  16.500 €
 • 4 foto
  Banese ne Rahovec
  Apartment / Banesa

  Banese ne Rahovec

  SHES BANESEN NE RAHOVEC AFER POLICIS BANESA ESHTE NE KATIN E 5 .. SHUM NE VEND TE MIRE DHE TE QEHT

  Rahovec 23 gusht 11:03
  13.500 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shes Banesen perball Komunes , kati i parë. Çmimi me marrëveshje.

  Rahovec 11 gusht 17:56
  Me Marrveshje