Apartment / Banesa në shitje në Rajoni i Dibrës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Apartament 2+1 Peshkopi
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Peshkopi

  Shitet apartament 2+1 + ballkon Lagjja Kamen Peshkopi Apartamenti ka dy dhoma dhe kuzhine dhe ballk

  Dibër 21 maj 16:31
  45.000 €
 • 11 foto
  Apartament prej 93m dhe 115 m2 ne Librazhd
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 93m dhe 115 m2 ne Librazhd

  Kemi ne shitje 2 hyrjet e fundit Sallon, Kuzhine + 2 dhoma gjumi .. Me siperfaqe 93 m katror dhe 115

  Librazhd 22 prill 20:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPI + GARAZHD
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + GARAZHD

  Shitet Shtepi + Garazhd ne qytetin e Peshkopise.Shtepia eshte ne katin e dyte dhe ndodhet afer Fushe

  Dibër 9 prill 17:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet
  Apartment / Banesa

  shitet

  shes apartament ne kate te dyte dhom gjumi guzhine e ndare ne vete 2balkone te dy te bbyllur e me pe

  Dibër 15 shkurt 16:34
  20.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 19 nëntor 11:40
  3.700.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament ne Mat
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Mat

  Shitet apartamenti 1+1 ne burrel afer stadiumit te burrelit,shtepia ndodhet ne kat 2 dhe ka brenda t

  Mat 14 shtator 11:26
  36.000.000 Lek
 • 9 foto
  Super okazion
  Apartment / Banesa

  Super okazion

  Shitet apartament 1+1 me hapsir I pershtatshem dhe per 2+1. I mobiluar me shije dhe cilsi nga produk

  Dibër 5 shkurt 19:51
  4.500 €