Apartment / Banesa në shitje në Rajoni i Gjilanit

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Shitet banesa ne Gjilan, me keste ose me çmim te pergjithshem. Banesa eshte ndertim i ri i vitit 20

  Gjilan Sot, 21:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.

  Shitet Banesa ne Ulpiane te Shkolla Hasan Prishtina katin e 3 me sipe prei 44m2 me Flet Poseduse me

  Gjilan Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2: Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4.. Banesa ka-Sallon,Kuzh

  Gjilan Sot, 21:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat Shengjin Durres Vlore Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat Shengjin Durres Vlore Sarande

  Shiten Banesat e sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise . . . Banesat jane me nga 65 m

  Gjilan Sot, 21:38
  600 €
 • 8 foto
  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 21:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  90 m2 Komuna Gjilan Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mi

  Gjilan Sot, 21:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mitko banesa esht ne k

  Gjilan Sot, 21:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE  M & S CONSTRUCTIONS
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE M & S CONSTRUCTIONS

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 21:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)

  Gjilan Sot, 21:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes banes 2-dhomshe
  Apartment / Banesa

  Shes banes 2-dhomshe

  Pershendetje, Shitet banesa 2-dhomshe ne Gjilan perball faunes. -Banesa asht e gatshem per banim.

  Gjilan Sot, 21:24
  550 €
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan Sot, 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjum

  Gjilan Sot, 21:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

  Shiten: Banesat Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2. Katet; Të ndryshme Organizimi

  Gjilan Sot, 21:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa me 116m2 ne Viti Posedon sallon,3 dhoma gjumi,wv per musafir Banjo shpajz ballkon. Tel

  Viti Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa e Mobiluar Urgjent 103 m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e Mobiluar Urgjent 103 m

  Shitet banesa e mobiluar komplet . E ka kete rradhitje 2 dhoma gjumi Kuzhin Qendrim ditor 1 banj

  Gjilan Sot, 17:27
  600 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne aferi te Agmia Center
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne aferi te Agmia Center

  Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te Joli residenc ndërtim i ri shumë cilësorë në afersi te AGMIA CENTER

  Gjilan Sot, 17:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Kompleksin Bujana group
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kompleksin Bujana group

  Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te BUJANA Group ndërtim i ri shumë cilësorë në qendër të Gjilanit. Per

  Gjilan Sot, 17:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Kompleksin DUKA RESIDENC te ina
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kompleksin DUKA RESIDENC te ina

  Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te DUKA RESIDENC ndërtim i ri shumë cilësorë në qendër të Gjilanit. Pe

  Gjilan Sot, 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 142.55 m2 ne Kompleksin Bujana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 142.55 m2 ne Kompleksin Bujana

  Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te BUJANA Group ndërtim i ri shumë cilësorë në qendër të Gjilanit. 14

  Gjilan Sot, 17:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne kompleksin Joli Residenc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne kompleksin Joli Residenc

  J Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te Joli residenc ndërtim i ri shumë cilësorë në afersi te AGMIA CENT

  Gjilan Sot, 17:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES BANESEN NE QENDER ✅- 71.30 m2 | 2+1
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE QENDER ✅- 71.30 m2 | 2+1

  Banesa posedon dokumentacion te rregullt dhe bartja mund te behet brenda dites tek Noteri. Banesa i

  Gjilan Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 58m2, Kati 3 (kompleksi banesor Arberia)
  Apartment / Banesa

  Banesa 58m2, Kati 3 (kompleksi banesor Arberia)

  Banesa posedon : Qendrim ditor Kuzhina (e kompletuar) Tryezaria Dhome gjumi Balkon Banjo

  Gjilan Sot, 16:32
  35.380 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2 kati 8 te Albanica
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2 kati 8 te Albanica

  Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2, ne katin e 8-te, ne Kompleksin Albanica ne Gjilan. Banesa gjindet pra

  Gjilan Sot, 15:10
  52.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava

  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava Kati 6 100m2 Sallon + Kuzhine 3 Dhoma gjumi 2 Banjo Bal

  Viti Sot, 14:17
  400 €
 • 2 foto
  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"

  Shitet banesa tek Fluidi Construction ne Gjilan 82.04 m²,Banesa gjendet ne Katin e 3 te banimit. Ban

  Gjilan Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Shitet banes ne viti afer stacionit te autobuseve

  Viti Sot, 12:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa Kati -I-
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Kati -I-

  Shitet banesa ne lagjen Kamnik te rrethi ETC, banesa eshte ne katin e par i ka 3 dhoma , dhom e fjet

  Gjilan Sot, 12:07
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa me qmim te volitshem
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me qmim te volitshem

  Shitet Banesa Luxoze e Gatshme per banim Ndertim i ri , 2 dhoma Gjumi Sallon dhe Kuzhine , 2 ba

  Gjilan Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje

  Shitet Banesa 92m2 (2 dhoma gjumi, WC, Sallon me kuzhine, lift 24 ore) Cmimi i diskutueshem Per ko

  Gjilan Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa 81.1 m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 81.1 m

  Banesa 81.10 metra katror, Banesa posedon Sallon kuzhin tryezari ballkon, dy dhoma gjumi, nji banjo,

  Gjilan Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa 60 m (Kati 3)
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 60 m (Kati 3)

  Banesa ka 60 metra katror dhe gjendet ne katin e 3, Banesa posedon Sallon kuzhin tryezari ballkon, n

  Gjilan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 116.56 m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 116.56 m

  Shitet banesa me 116.56 metra katror ne katin e 5. Banesa ka Sallon Kuzhin Teras si dhe ka 3 dhoma t

  Gjilan Sot, 09:35
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 109 m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 109 m

  Shitet banesa me 109 metra katror ne katin e 6 e perfunduar e gatshme per banim. Banesa ka Sallon Ku

  Gjilan Sot, 09:35
  6 €
 • 1 foto
  Banesa te Bujana te etc
  Apartment / Banesa

  Banesa te Bujana te etc

  Shitet Banesa te Bujana group kati 8 posedon 143m2 plotson te gjitha kushtet per te jetuar dhe esht

  Gjilan Sot, 09:12
  1 €
 • 2 foto
  Banes te Bujana te etc
  Apartment / Banesa

  Banes te Bujana te etc

  Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë ,Te BUJANA Group ndërtim i ri shumë cilësorë në qendër të Gjilanit. 1

  Gjilan Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banes te zeniti
  Apartment / Banesa

  Banes te zeniti

  Shitet Banesa te Zenit invest Kati i 3 posedon te gjitha kushtet per jetes, ka kete renditje Sallon

  Gjilan Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes perball etc
  Apartment / Banesa

  Banes perball etc

  Shitet banesa perball etc ku ndertues eshte Bujana group eshte ne katin e 5 posedon te gjitha kushte

  Gjilan Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  banesa te bujana
  Apartment / Banesa

  banesa te bujana

  Shitet banesa te Bujana-Group Gjindet te rrethi etc posedon:143m2, kati5, liftin, sallon,kuzhin,3dh

  Gjilan Sot, 09:12
  1 €
 • 3 foto
  Banes te Albanika
  Apartment / Banesa

  Banes te Albanika

  Shitet Banesa te Albanika 96m2 banesa eshte ne katin e 5 Banesa posedon te gjitha kushtet per jetes

  Gjilan Sot, 09:11
  1 €
 • 1 foto
  Banes te albanika gjilan
  Apartment / Banesa

  Banes te albanika gjilan

  Shitet banesa te albanika ne gjilan kati6 Banesa posedon sallon, 2 dhoma gjumit, banjo ballkon banes

  Gjilan Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes te Duka Resident
  Apartment / Banesa

  Banes te Duka Resident

  Shitet Banesa te Duka resident eshte ne nje pozicion dhe lokacion shum te mir per te jetuar, eshte n

  Gjilan Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)

  Shitet banesa 122.1 m2 , Kati i pare , banesa Ka 3 Dhoma gjumi , sallon me kuzhin , 2 Banjo , depo ,

  Gjilan Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa dhe lokale ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa dhe lokale ne shitje

  Banesa dhe lokale ne shitje ne kompleksin swissbuilding

  Gjilan Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 116 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 116 m2

  Shitet banesa 116.3 m2 sallon kuzhin , 3 dhoma Te fjetjes 2 banjo kati i 6 banesa gjendet te rruga

  Gjilan Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa 142 m2 ( bujana group )
  Apartment / Banesa

  Banesa 142 m2 ( bujana group )

  Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen

  Gjilan Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 128 m2 (swissbuildings)
  Apartment / Banesa

  Banesa 128 m2 (swissbuildings)

  Shitet banesa 128.20 m2 banesa ka 4 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , 2 banjo , 1 vc , depo , ballkon

  Gjilan Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 65m2,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2,

  Shitet banesa 65m2, Shitet banesa 65m2, ne lagjen Iliria (Kamnik). Banesa ka nje dhome gjumi dhe sa

  Gjilan Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 122 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2

  Shitet banesa 122.1 m2 kati i 6 banesa i ka 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhin , 2 banjo ,ballkon 10m2 ,

  Gjilan Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Penthous kompleksi Daki
  Apartment / Banesa

  Penthous kompleksi Daki

  Penthous kompleksi Daki I gatshem per banim

  Gjilan Sot, 01:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje

  Shitet banesa 110m2 ( me 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, WC, lift 24 ore) Cmimi i diskutueshem P

  Gjilan Dje, 19:00
  Me Marrveshje