Apartment / Banesa në shitje në Rajoni i Tiranës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  apartament ne shitje te pallati me shigjeta
  Apartment / Banesa

  apartament ne shitje te pallati me shigjeta

  Apartament ne shitje te pallati me shigjeta. Apartament organizohet ne 2dhoma gjumi nje dhom ndonje

  Tiranë Dje, 22:58
  70.000 €
 • 0 foto
  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1

  Shitet apartament rruga e kavajes sip 78 m2 1+1,ne perfundim.

  Tiranë Dje, 22:14
  79.500 €
 • 1 foto
  1+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  1+1 e kompletuar

  1+1, 55m2,ne katin e 4 ,eshte i kompletuar tersisht. ap ndodhet tek casa italia rruges per shkoder k

  Tiranë Dje, 22:00
  40.000 €
 • 2 foto
  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion
  Apartment / Banesa

  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion

  Shitet në Tiranë tek Unazen e Re ne vi të par ne perbri të bar Strasburg ose bar artist apartament

  Tiranë Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Freskut,prane Thesarit te Shtetit.Apartamenti es

  Tiranë Dje, 21:52
  43.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet ne katine

  Tiranë Dje, 21:52
  5.200.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 tek rruga e kinostudios,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 tek rruga e kinostudios,

  Shitet apartament 1+1 tek rruga per ne kinostudio sapo kalon komisariatin 4.Apartamenti ndodhet ne k

  Tiranë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne kamez
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne kamez

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2+ 28 m2 verande ne kamez,prane qendres se kamzes.Apartamenti

  Tiranë Dje, 21:51
  38.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 122 m2 ne zonen e Laprakes te blloku Gintash.Apartamenti ndo

  Tiranë Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1 ne Laprake
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne Laprake

  Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon ne zonen e Laprakes,ne hyrje per ne Laprake.Apartamenti ka s

  Tiranë Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe familiare. Pozicionohet ne lindje-perendim,i ngrohte ne

  Tiranë Dje, 21:09
  1.950.000 Lek
 • 5 foto
  Apartment te kmy yzberisht 120m.. 3+1 me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartment te kmy yzberisht 120m.. 3+1 me hipotek

  Shitet apartament 3+1.. 120 me.. Kati 6 me ashensor.. Apartmenti eshte i mobiluar dhe investuar ter

  Tiranë Dje, 21:03
  79.990 €
 • 7 foto
  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht
  Apartment / Banesa

  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht

  Okazion.. shitet apartament me hipotek 1+1 I pershtatur ne 2+1 me siperfaqe totale 74 m2.. Apartme

  Tiranë Dje, 21:01
  49.000 €
 • 7 foto
  SHITEN APARTAMENT 92 M/2+DYQAN 43 M/2+GAZRAZHD 50
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENT 92 M/2+DYQAN 43 M/2+GAZRAZHD 50

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë Dje, 21:00
  180.000 €
 • 6 foto
  Apartment 1+1 ne Tirane te re.. Rr IRFAN Tomini
  Apartment / Banesa

  Apartment 1+1 ne Tirane te re.. Rr IRFAN Tomini

  Okazion.. Shitet apartament 1+1 me hipotek ne Tirane te re.. me siperfaqe 55 m2... Pa Ambient in e

  Tiranë Dje, 20:59
  55.000 €
 • 0 foto
  Okazion 1+1 Me hipotek 42000ETe Fusha e Aviacionit
  Apartment / Banesa

  Okazion 1+1 Me hipotek 42000ETe Fusha e Aviacionit

  Te fusha 48 m me hipotek

  Tiranë Dje, 20:03
  42.000 €
 • 3 foto
  okazion apartamente ne shitje te Fusha e aviacioni
  Apartment / Banesa

  okazion apartamente ne shitje te Fusha e aviacioni

  Shitje apartamente 1+1.2+1.3+1.te Fusha e Aviacionit ne nje pallati te ri me hapsira te bollshme dh

  Tiranë Dje, 20:02
  75.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Globi

  Zona/Rruga : Kavajes,te Globi Shitet Apartament 2+1 me sip 95m, te ish parku i autobusave, ne rruge

  Tiranë Dje, 19:34
  79.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Dje, 19:34
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Zona/Rruga : Brryli Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet +

  Tiranë Dje, 19:34
  110.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Dje, 19:34
  70.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank

  Zona/Rruga : Irfan Tomin,te Union Bank Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera eshte dritare natyrale

  Tiranë Dje, 19:34
  118.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Dje, 19:34
  95.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m Apartamenti sip te brendshme,plus ka dhe nje verande me s

  Tiranë Dje, 19:34
  72.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti

  Shitet Apartament 3+1, me sip 118 m², ne katin e 8 te fundit,totalisht e mobiluar, e pajisur me ash

  Tiranë Dje, 19:34
  77.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Dje, 19:34
  135.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68.5m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh ne Rr e Barrikadave buze rrug

  Tiranë Dje, 19:34
  75.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,120m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Dje, 19:34
  109.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,102m ne katin e 5 banim me ashensore,ne nje pallat te ri dhe

  Tiranë Dje, 19:33
  100.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera me dritare natyrale,me sip,105.5m ne katin e pare banim ose i

  Tiranë Dje, 19:33
  92.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera me dritare natyrale,me sip,113.4m ne katin e pare banim ose i

  Tiranë Dje, 19:33
  138.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco

  Zona/Rruga : Don Bosco Shitet Apartament 2+1+2 me sip 101m, ne rr Don Bosko, prane Vizion Plusit os

  Tiranë Dje, 19:33
  80.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Garda,te Liqeni
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Garda,te Liqeni

  Zona/Rruga : Te Garda,Liqeni Artificial Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 63m ne certifikate por n

  Tiranë Dje, 19:33
  110.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu

  Zona/Rruga : Xhemfize Keko,Oxhaku Shitet Apartament me siperfaqe 74m, te Oxhaku. Disponon 2 dhoma

  Tiranë Dje, 19:33
  60.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri

  Zona/Rruga : Rreshit Petrela,St Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2 me Sip.120m, .Perbehet nga dy

  Tiranë Dje, 19:33
  155.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,

  Shitet Apartament 2+1 me sip,122m ne katin e 6 te fundit,mund te organizohet edhe ne 3+1,Apartamenti

  Tiranë Dje, 19:33
  70.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Dje, 19:33
  62.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Barrikadave

  Zona/Rruga : Barrikadave Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip totale 91m,ne katin e 1 banim ose k

  Tiranë Dje, 19:33
  98.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk pran Restorant Qesaraka,me sip,129m ne katin e 2 banim ne nje palla

  Tiranë Dje, 19:33
  69.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin e 4 me ashensore ne nje pallat te ri,dhe teper cilesore

  Tiranë Dje, 19:32
  75.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo

  Apartament me sip 94 m² te Rruga Mihal Popi. Ap eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje

  Tiranë Dje, 19:32
  95.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab

  Papafingo me sip totale 262.1 m² dhe sip ndertimi 136 m², (3+1 dhe me shume), ne Kodren e Diellit,ne

  Tiranë Dje, 19:32
  96.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Dje, 19:32
  60.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi

  Zona/Rruga : Dhimiter Kamarda,Ali Demi OKAZION Ali Demi, prane Big Market, ish Markata e Vjeter Sh

  Tiranë Dje, 19:32
  100.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Dje, 19:32
  140.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

  Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin e 4 te fundit, ne nje pallat egzistues me tulla.Apartament

  Tiranë Dje, 19:32
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

  !Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti

  Tiranë Dje, 19:32
  90.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,128m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri,dhe teper cilesor

  Tiranë Dje, 19:32
  140.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

  Shitet Apartament 1+1 me sip 60 m² buze rruge kryesore, ndertim ekzistues pa ashensor, kati i 4 ose

  Tiranë Dje, 19:32
  77.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,76m te brendshme ne katin e 3 ose i 2 banim. Apartamenti esht

  Tiranë Dje, 19:32
  87.000 €