Sarandë

Apartment / Banesa në shitje në Sarandë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det

  Shitet papafingo ne rrugen Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese ciles

  Sarandë Dje, 20:00
  260.000 €
 • 0 foto
  Godine 4 kateshe
  Apartment / Banesa

  Godine 4 kateshe

  Shitet Godine 4 kate me certifikate pronesie te gjitha dhomat me pamje nga deti ne rrugen butrinti p

  Sarandë Dje, 20:00
  185.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne Shitje, Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Shitje, Sarande

  Shitet apartament 2+1 ndertim i ri ne Sarande,Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire ne katin e 4-

  Sarandë Dje, 20:00
  82.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen butrinti ne zonen qe preferohet me shume dhe nga

  Sarandë Dje, 20:00
  66.000 €
 • 11 foto
  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane qendres ne rrugen o

  Sarandë Dje, 19:54
  82.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë Dje, 19:51
  57.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te p

  Sarandë Dje, 19:51
  90.000 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:50
  60.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë Dje, 19:50
  90.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne k

  Sarandë Dje, 19:49
  105.000 €
 • 11 foto
  Penthouse me pamje fantastike ne shitje
  Apartment / Banesa

  Penthouse me pamje fantastike ne shitje

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë Dje, 19:37
  220.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1

  Shitet apartament 1+1 90m2 , i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tuale

  Sarandë Dje, 19:37
  47.000 €
 • 7 foto
  Shitet 2+1 me pamje Fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 me pamje Fantastike

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 88m2 i mobiluar,Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje zone te pr

  Sarandë Dje, 19:36
  71.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë Dje, 19:36
  90.000 €
 • 11 foto
  Papafingo ne shitje, Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje, Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande me siperfaqe totale 250m2.Prona ndodhet ne katin e 5-te ne nje zone te q

  Sarandë Dje, 19:33
  100.000 €
 • 12 foto
  Apartament 2+1 te Santa Quaranta
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 te Santa Quaranta

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:13
  105.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë Dje, 19:11
  150.000 €
 • 11 foto
  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 3+1 130m2 me pamje ballore nga deti ,totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Apart

  Sarandë Dje, 19:10
  142.000 €
 • 12 foto
  Apartamente 1+1 ne Ksamil
  Apartment / Banesa

  Apartamente 1+1 ne Ksamil

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:10
  56.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 3+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:10
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo fantastike ne Sarande

  Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te

  Sarandë Dje, 19:09
  175.000 €
 • 8 foto
  Apartament 65m2 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 65m2 me pamje ballore nga deti

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Dje, 19:09
  60.000 €
 • 5 foto
  Sarande, shes apartament 2+1+A+BLK 80 m²
  Apartment / Banesa

  Sarande, shes apartament 2+1+A+BLK 80 m²

  Shitet Apartament 2+1 me sip 80m2 ne nje pallat te ri dhe super cilesore,me ashensore, tek 1 Komplek

  Sarandë Dje, 19:01
  67.000 €
 • 6 foto
  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande

  Shitet garsoniere 60m2 ne katin e 6 ne nje zone te qete te qytetit.Mund te konsiderohet dhe si inves

  Sarandë Dje, 19:01
  45.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande 50.000 Euro
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande 50.000 Euro

  Apartmenti eshte i tipologjise 1+1, ne katin e dyte. Ndodhet ne hyrje te Sarandes, mbi hotel \"Medit

  Sarandë Dje, 11:01
  50.000 €
 • 4 foto
  SHITET SUPER HOSTEL NE SARANDE
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER HOSTEL NE SARANDE

  BILLION G&G GROUP

  Sarandë Dje, 10:48
  170.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarand
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarand

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Sarandes te 15 Katshi. Apartamenti ka nje siperfaqe

  Sarandë Dje, 09:02
  46.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112m2 dhe me pamje anesore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë 28 shtator 18:49
  68.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë 28 shtator 18:48
  100.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe ka siperfaq

  Sarandë 28 shtator 18:46
  88.000 €
 • 12 foto
  Apartamente 2+1 ne Ksamil
  Apartment / Banesa

  Apartamente 2+1 ne Ksamil

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë 28 shtator 18:43
  850 €
 • 8 foto
  Apartament prej 92m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 92m2 ne Sarande

  Apartament ne qender sarande 92 m2 kati 9 me hipoteke organizuar ne 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 sallo

  Sarandë 28 shtator 18:40
  79.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-

  Sarandë 28 shtator 18:40
  60.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë 28 shtator 18:26
  58.000 €
 • 8 foto
  Papafingo ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje,Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë 28 shtator 18:25
  155.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje nga deti

  Shitet 2+1 103m2 te rr.5 nje zone e preferuar.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1sallon

  Sarandë 28 shtator 18:25
  65.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë 28 shtator 18:25
  36.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo me pamje Fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo me pamje Fantastike

  Zyra jonë ofron papafingo të shkëlqyer, Vija e pare me pamje panoramike dhe të bukur të detit në një

  Sarandë 28 shtator 18:24
  360.000 €
 • 8 foto
  Shitet garsoniere 28000€
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere 28000€

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë 28 shtator 17:45
  28.000 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia

  Shitet apartament 3+1 prane qendres te policia ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka si

  Sarandë 28 shtator 14:14
  80.000 €
 • 10 foto
  Apartament 3+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbeh

  Sarandë 28 shtator 14:13
  70.000 €
 • 11 foto
  OKAZION apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  OKAZION apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti 100m larg plazhit.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë 28 shtator 14:13
  63.000 €
 • 10 foto
  shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit
  Apartment / Banesa

  shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 90m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne R

  Sarandë 28 shtator 14:13
  77.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë 28 shtator 14:10
  72.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ka siperfaqe totale 55m2 dhe es

  Sarandë 28 shtator 14:09
  30.000 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë 28 shtator 14:09
  60.000 €
 • 11 foto
  Shitet Papafingo me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje nga deti

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë 28 shtator 14:09
  92.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i org

  Sarandë 28 shtator 14:08
  82.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë 28 shtator 14:08
  350.000 €