• Apartament 1+1 në shitje në Dërgut

  Apartament 1+1 në shitje në Dërgut

  Sun Real Estatee ofron për shitje një hyrje apartamenti 1+1 me adresë: Dërgut, pranë gjimnazit “Oso Kuka”. Hyrja ka një sipërfaqe prej 78 m² dhe ndodhet në katin e VI të banimit. ✅Apartamenti përbëhe

  49.000 €
  Shkodër
  Dje, 19:41
 • Apartament 2+1 në shitje 500 €/m², 126 m²

  Apartament 2+1 në shitje 500 €/m², 126 m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në afërsi të qendrës së Shkodrës, te Rektorati, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë (në katin e parë të banimit). K

  63.000 €
  Shkodër
  19 tetor 13:07
 • Apartament 2+1 në shitje 500 €/m²

  Apartament 2+1 në shitje 500 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në afërsi të qendrës së Shkodrës, te Rektorati, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë (në katin e parë të banimit). K

  56.000 €
  Shkodër
  18 tetor 19:39
 • A

  A

  W

  3 €
  Tiranë
  17 tetor 10:38
 • Jepet me qira Apartament 1+1 kati 5

  Jepet me qira Apartament 1+1 kati 5

  Apartamenti ndodhet prane Spitalit Amerikan ne Tirane. Cmimi 25000 leke ne muaj Kontrata minimumi 1 vjecare. Parapagese minimumi 6 muaj Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

  25.000 Lek
  Shkodër
  16 tetor 22:16
 • apartament ne vlor ne bregdet

  apartament ne vlor ne bregdet

  apatament i kompletuar ne bregdet vlore

  45.000 €
  Vlorë
  14 tetor 21:10
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë Buenosd, zonja dhe zotërinj! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar

  1 €
  Skrapar
  13 tetor 19:54
 • Shitet Apartament i Kompletuar ne Kavaje

  Shitet Apartament i Kompletuar ne Kavaje

  SHITET OKAZION Apartament 2+1 perball pasticeri Murrizi Kavaje ... Apartament i mobiluar. Kati 4 me hapsir parkimi kend lojrash per femije ... Apartamenti me te gjitha dokumentat e nevojshme me Cmim O

  25.000 €
  Kavajë
  13 tetor 10:18
 • Shitet super apartament 2+1 me 2 wc

  Shitet super apartament 2+1 me 2 wc

  Apartamenti eshte i kuruar ne cdo detaj punime cilesore. Ka dy ballkone te madha i pozicionuar me nga lindja Cmimi 70000€ Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whats

  70.000 €
  Shkodër
  12 tetor 18:03
 • Jepet me qira Apartament 2+1 kati 5 i ndodhur prane Bashkise L.Parruce Shkoder.

  Jepet me qira Apartament 2+1 kati 5 i ndodhur prane Bashkise L.Parruce Shkoder.

  Cmimi 23000 leke ne muaj Kontrata 1 vjecare Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimeve Extra

  23.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 16:55
 • Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1

  Apartamenti eshte totalisht i restauruar i ndodhur ne Bahce te Cakajve Shkoder. Zona eshte mjaft e qete. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 Cmimi 3.3milion leke Kontakto Amarildo Sterkaj +35569288

  3.300.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 15:45
 • Shitet Apartament 2+1 me 2 wc

  Shitet Apartament 2+1 me 2 wc

  Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar me sip 106m2 Kati 2 banim Apartamenti ndodhet ne qender te Shkodres 30m nga Pedonalja. cmimi 63000 euro Agjensia e Sherbimeve Extra Kontakto Amarildo Ste

  63.000 €
  Shkodër
  12 tetor 15:10
 • Jepet me qera Apartament 2+1 kati i 3

  Jepet me qera Apartament 2+1 kati i 3

  Apartamenti ndodhet prane Sahatit Shkoder. Cmimi 190€/muaji Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com

  190 €
  Shkodër
  12 tetor 14:50
 • Jepet me qera apartament 2+1

  Jepet me qera apartament 2+1

  Apartamenti ndodhet ne qender te Shkodres. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Cmimi 20000 leke ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

  20.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 14:18
 • Jepet me qira Apartament 1 dhome gjumi + sallon + guzhine

  Jepet me qira Apartament 1 dhome gjumi + sallon + guzhine

  Cmimi 200€ te perfshira uje dhe drita. Ndodhet 200m nga Teatri Migjeni Shkoder Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimev

  200 €
  Shkodër
  12 tetor 13:08
 • PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37 mije euro

  PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37 mije euro

  Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti, shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e r

  37.000 €
  Durrës
  12 tetor 12:44
 • Shitet apartament 2+1 kati 3

  Shitet apartament 2+1 kati 3

  Apartamenti ndodhet prane Kryqezimit te ish Deges Shkoder. Apartamenti disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 47000€ i diskutueshem! Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose wh

  47.000 €
  Shkodër
  12 tetor 04:13
 • Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 L.Rus Shkoder.

  Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 L.Rus Shkoder.

  Apartamenti eshte 80% i mobiluar. Mungon rafti i rrobave edhe nje tavoline buke. Cmimi 17000 leke ne muaj. Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp Agjensia e

  17.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 03:44
 • Jepet me qera Apartament 2+1

  Jepet me qera Apartament 2+1

  Apartamenti ndodhet 100m nga Kadetralja ne Shkoder. Cmimi 20000 leke ne muaj i pa negociueshem! Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com

  20.000 €
  Shkodër
  12 tetor 03:28
 • Jepet me qera apartament 1+1

  Jepet me qera apartament 1+1

  Cmimi 20000 leke ne muaj I pershtatshem per 4 studenta Apartamenti ndodhet ne L.Dergut Prenotimi duhet bere me parapagese Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.

  20.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 03:11
 • Jepet me qira Apartament 2+1

  Jepet me qira Apartament 2+1

  Apartamenti ndodhet ne qender Shkoder. Apartamenti eshte i mobiluar me sendet e nevojshme. Cmimi 35000 leke ne muaj! Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.co

  35.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 02:43
 • Shitet apartament kati 2 ne Bahce te Cakajve Shkoder.

  Shitet apartament kati 2 ne Bahce te Cakajve Shkoder.

  Apartameni eshte i restauruar. Ka dy ambjente shtese qe jane ne preces legalizimi. Sip ne total rreth 78m2 Cmimi 53 milion leke te vjetra Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398

  5.300.000 €
  Shkodër
  12 tetor 02:07
 • Jepet me qira apartament 2+1 kati 5

  Jepet me qira apartament 2+1 kati 5

  Apartamenti ndodhet ne L.Parruce Shkoder prane Bashkise. Cmimi 23000 leke ne muaj. Kontrata minimumi 1 vjecare. Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp Agjensia e Sherbimeve E

  23.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 01:41
 • Apartament 2+1 i ndodhur prane Zjarrfikes Shkoder.

  Apartament 2+1 i ndodhur prane Zjarrfikes Shkoder.

  Apartamenti eshte totalish i restauruar ndodhet ne katin e 5 pa ashensor. Cmimi 5.000.000 leke te reja Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com

  5.000.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 01:03
 • Apartament 2+1 në shitje 600 €/m²

  Apartament 2+1 në shitje 600 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi", përballë shkollës “Branko Kadia”. ✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e II

  58.800 €
  Shkodër
  10 tetor 19:21
 • Jepet me qira aparrament 1+1 i ndodhur ne L.Perash Shkoder.

  Jepet me qira aparrament 1+1 i ndodhur ne L.Perash Shkoder.

  Apartamenti eshte i sapo rindertuar me cdo gje. Cmimi 15000 leke ne muaj Mos e humbisni kete rast! Kontrata minimumi 1 vit. Kerkohet parapagese 6 muaj Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj

  15.000 Lek
  Shkodër
  10 tetor 12:55
 • Shitet apartament 2+1 kati 4

  Shitet apartament 2+1 kati 4

  Apartamenti ndodhet ne qender te Shkodres. Kati 4 Cmimi 45500€ Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp agjensiaextra.com

  45.500 €
  Shkodër
  10 tetor 12:20
 • Shitet apartament 1+1 k3 i ndodhur ne L.Rus

  Shitet apartament 1+1 k3 i ndodhur ne L.Rus

  Apartamenti eshte i restauruar Cmimi 3.700.000 leke Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimeve Extra

  3.700.000 Lek
  Shkodër
  9 tetor 18:29
 • Jepet me qira apartament 2+1 me 2 wc i ndodhur ne qender Shkoder.

  Jepet me qira apartament 2+1 me 2 wc i ndodhur ne qender Shkoder.

  Apartamenti ka gjithe mobilimin e ri eshte hera e pare qe jepet me qira. Sip 110m2 Cmimi 250€/muaji Cilesite: -ajer te kondicionuar -ashensor -izolim akustik -2 ballkone Etj! Kontakto Agje

  250 €
  Shkodër
  9 tetor 16:32
 • Jepet me qira Apartament 1+1 ne L.Xhabije Shkoder

  Jepet me qira Apartament 1+1 ne L.Xhabije Shkoder

  Apartamenti eshte i restauruar dhe i mobiluar totalisht. Cmimi 18000 leke ne muaj Kontrata afat gjate minimumi 1 vit Kontakto Agjent imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

  18.000 Lek
  Shkodër
  9 tetor 15:39
 • Shitet super apartament 2+1 me 2 wc kati 2.

  Shitet super apartament 2+1 me 2 wc kati 2.

  Apartamenti eshte totalisht i restauruar. Ka nje sip 105m2 Ndodhet mbas kopeshtit Tom Ali Mehilli ne Shkoder. Perbehet 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhine 2 wc 1 ballkon 1 koridor Cmimi 499

  49.900 €
  Shkodër
  9 tetor 14:27
 • Shtëpi private 3+1 në shitje 330 €/m²

  Shtëpi private 3+1 në shitje 330 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe 3+1 me adresë: lagjja “Tom Kola”, rruga “Karl Gurakuqi”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 300 m² e ndarë në: ✅ Kati i parë 70 m² që pë

  99.000 €
  Shkodër
  4 tetor 20:11
 • Apartament me qira 2+1

  Apartament me qira 2+1

  Sun Real Estate ofron një apartament me qira 2+1 me adresë: Rruga e Pazarit, ngjitur me lavazhin Memçaj. ✅ Apartamenti është i pozicionuar në katin e VI të ndërtesës (kati V në ashensor) me një sipërf

  20.000 Lek
  Shkodër
  4 tetor 15:41
 • Apartament 1+1 në shitje në Perash

  Apartament 1+1 në shitje në Perash

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, rruga e Koplikëve. ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga: -Sallon + Kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Ballko

  24.000 €
  Shkodër
  30 shtator 15:49
 • Apartament 2+1 me qira ne Parruce

  Apartament 2+1 me qira ne Parruce

  Sun Real Estate ofron një apartament 2+1 me qira në katin e V me adresë: rruga “Hafiz Sabri Bushati”, Parrucë, në hyrje të Urës Dervishbeg. ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m² dhe përbëhet nga:

  23.000 Lek
  Shkodër
  29 shtator 17:30
 • Apartament 1+1 në shitje

  Apartament 1+1 në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V me adresë: Bulevardi "Zogu i Parë", Xhabije. ✅ Siperfaqja prej 56 m² e apartamentit përbëhet nga: -Sallon + Kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo

  29.000 €
  Shkodër
  29 shtator 15:26
 • Apartament 3+1 në shitje

  Apartament 3+1 në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 72m² dhe me adresë: rruga "Mehmet Pashë Plaku", Perash (përballë Medresesë). Apartamenti ndodhet në KATIN e V. ✅Apartament për

  44.000 €
  Shkodër
  28 shtator 19:55
 • Apartament 3+1 me qira

  Apartament 3+1 me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 në katin e IV të një pallati me adresë: Bulevardi "Bujar Bishanaku", në krah të Stadiumit "Loro Boriçi" dhe me një sipërfaqe totale prej 126m² të ndarë

  300 €
  Shkodër
  28 shtator 18:33
 • Apartament 2+1 me qira ne qender te Shkodres

  Apartament 2+1 me qira ne qender te Shkodres

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e parë të banimit (kati i III-të) në një pallat me adresë: Bulevardi Skënderbeu, te kinema Millennium Shkodër. Apartamenti ka një sipërfaqe pr

  300 €
  Shkodër
  28 shtator 12:30
 • Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 9, 90 m² 70.000 Euro (Fadil Bodinaku)

  Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 9, 90 m² 70.000 Euro (Fadil Bodinaku)

  Zona/Rruga : Fadil BodinakuRr. Fadil Bodinaku Pallatet e INSIG, rr. Irfan Tomini, shitet apartament, me ashensor, 90m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, i përshtatur 2+1

  70.000 €
  Tiranë
  27 shtator 09:37
 • Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ballkon 126 m3, me hipoteke. e mobiluar ne menyre bashkohore, cmimi 750 euro/m3. Cmimi eshte i diskutueshem,

  750 €
  Tiranë
  27 shtator 09:37
 • Ambiente biznesi me qira

  Ambiente biznesi me qira

  Sun Real Estate ofron me qira ambientet e një ndertese 3 katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860m² të ndarë në: - 180m² magazine (-1) - 180m² k

  40.000 Lek
  Shkodër
  26 shtator 16:10
 • URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 2% INTEREST RATE CONTACT US

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 2% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business

  150.000 €
  Mallakastër
  24 shtator 06:35
 • URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 2% INTEREST RATE CONTACT US

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 2% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business

  150.000 €
  Mallakastër
  24 shtator 06:32
 • Apartament 3+1 në shitje

  Apartament 3+1 në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me adresë: rruga "Marin Bicikemi", te kryqëzimi i ish-Degës. Apartamenti ndodhet në katin e VII të banimit në një pallat të ri, të ndertuar vitet e

  65.000 €
  Shkodër
  23 shtator 12:05
 • Qera vjetore apartament 2+1 në Durres Plazh . (Plazhi hekurudha)

  Qera vjetore apartament 2+1 në Durres Plazh . (Plazhi hekurudha)

  Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh . Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit

  200 €
  Durrës
  17 shtator 16:09
 • Apartament 1+1 me qera

  Apartament 1+1 me qera

  Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 1+1 te pozicionuar ne katin e II-te te nje pallati me adrese: Rruga Martin Camaj, Rus (Pallati me hark). Hyrja perbehet nga: - Sallon + Kuzhine - Dhome gjum

  18.000 Lek
  Shkodër
  15 shtator 16:23
 • Apartament 2+1 , Prane Casa Italia

  Apartament 2+1 , Prane Casa Italia

  Apartamenti ka një sipërfaqe prej 117 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me punime shumë ci

  97.000 €
  Tiranë
  15 shtator 15:53
 • Dyqan, Liqeni i Thate

  Dyqan, Liqeni i Thate

  Ky dyqan ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet në një ndërtesë të re me punime shumë cilësore. Një mundësi e përshtatshme për të zhvilluar biznesin tuaj, kjo pronë gëzon certifikatë pronësie.

  114.000 €
  Tiranë
  15 shtator 11:29
 • Apartament 2+1 , Liqeni i Thate

  Apartament 2+1 , Liqeni i Thate

  Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me punime shumë c

  97.000 €
  Tiranë
  15 shtator 11:18