• Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ballkon 126 m3, me hipoteke. e mobiluar ne menyre bashkohore, cmimi 750 euro/m3. Cmimi eshte i diskutueshem,

  750 €
  Tiranë
  17 janar 14:52
 • Apartament 2+1 ne shitje

  Apartament 2+1 ne shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m², me vendodhje te Rruga e Gjykatës. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesës i cili shitet i mobiluar dhe përbëhet nga:

  37.000 €
  Shkodër
  14 janar 20:07
 • Shitet APARTAMENT 2+1 ne ELBASAN

  Shitet APARTAMENT 2+1 ne ELBASAN

  Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar,

  33.000 €
  Elbasan
  4 janar 15:18
 • Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 9, 90 m² 70.000 Euro (Fadil Bodinaku)

  Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 9, 90 m² 70.000 Euro (Fadil Bodinaku)

  Zona/Rruga : Fadil BodinakuRr. Fadil Bodinaku Pallatet e INSIG, rr. Irfan Tomini, shitet apartament, me ashensor, 90m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, i përshtatur 2+1

  70.000 €
  Tiranë
  3 janar 14:02
 • Shitet apartment luxury

  Shitet apartment luxury

  Shitet apartment ne sarande ne Kate te 7 127m2 3 dhoma 3 ballkon

  280.000 €
  Sarandë
  22 dhjetor 01:39
 • REZIDENCA ALBA

  REZIDENCA ALBA

  Rezidenca Alba Cmim Oferte ne Rezidencen Alba eshte apartamenti 1+1 me siperfaqen 66.6 m² ne katin e 5 banim me orientim nga lindja adrese prane 21-Dhjetorit Rruga Ndre Mjeda CMIMI total se bashku m

  64.000 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:10
 • SHITET APARTAMENT 3+1 , SYRI I LIQENIT , KOPSHTI ZOOLOGJIK

  SHITET APARTAMENT 3+1 , SYRI I LIQENIT , KOPSHTI ZOOLOGJIK

  Shitet Apartament tek Syri i Liqenit prane liqenit artificial 3 Dhoma Gjumi Soxhorno me oxhak Ambjent gatimi 3 Tualet Super organizim te dhomave Siperfaqe 213,971 m² cmimi 1300 euro/m² Syri i l

  1.300 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:09
 • TIRANE, SHES APARTAMENT ME HIPOTEKE1+1, CONCORD CENTER

  TIRANE, SHES APARTAMENT ME HIPOTEKE1+1, CONCORD CENTER

  Shitet apartament ne godinen me luksoze te zones ne Rrugen "5 Maj" me siperfaqe 67.44 m² me hipoteke , qe ndodhet ne katin 4 banim, me sistem ngrohje, me dritare dhe vertrate dopjoxham te paisura me g

  850 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:09
 • SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 CONCORD CENTER TIRANE

  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 CONCORD CENTER TIRANE

  Shitet Apartament me siperfaqe 96.53 m² 2 Dhome gjumi +Soxhorno +Tualet me ajrosje natyrale + BLK mbi qendren Concord orientim nga Jugu-Perendim kati 5 Banim , i gatshem per te banuar ,administrator i

  82.000 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:08
 • SHITET DUBLEX 4+1 , 500 EURO /M²

  SHITET DUBLEX 4+1 , 500 EURO /M²

  Shitet dublex ne kati e 5 te nje pallati ne krah te restorant Freskut . 4 Dhoma Gjumi Soxhorno Ambjent Gatimi 3 Tualete Verande Dubleksi shitet 500 euro /m² + parkim ne katin -1 Per me shume in

  500 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:08
 • SHITET APARTAMENT 1+1 CONCORD CENTER

  SHITET APARTAMENT 1+1 CONCORD CENTER

  Shitet apartament 1+1 tek Concord Center I perfunduar me cilesi te larte punimesh, me hipoteke dhe i gatshem per banim . Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim , 5 nga toka , orientim nga dielli, tual

  55.900 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:08
 • SHITET APARTAMENT 1+1 760 EURO /M² PRANE ZOGUT TE ZI

  SHITET APARTAMENT 1+1 760 EURO /M² PRANE ZOGUT TE ZI

  Shitet apartament me organizim shume te mire te soxhornos , ambjenti i ngrenies me vete, dhoma e gjumit me orientim nga lindja siperfaqe 71.9 m² ne katin e 5 Banim buze rruges Dritan Hoxha ( Rruga Dur

  54.644 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:07
 • SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM ME HIPOTEKE

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM ME HIPOTEKE

  SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE TEK FUSHA ALI DEMIT ! 2 dhoma gjumi te shtruara me parket + Soxhorno +1 Tualet me ajrosje natyrale +Ballkoni . Pallati eshte i perfunduar ,Shkallet me dritare , ashenso

  830 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:07
 • SHITEN APARTAMENTE 720 EURO/M²

  SHITEN APARTAMENTE 720 EURO/M²

  Shiten Apartamente Kleringu ne nje objekt ne ndertim ku aktualisht ka perfunduar fazen e suvatimit dhe fasada me siperfaqe te meposhtme Cmimi 720 m² : 3 Dhoma Gjumi + Soxhorno +Ballkoni me pamje n

  720 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:07
 • Shitet apartament 1+1 , 75.7 m² ,me hipoteke liqeni i thate ,Tirane

  Shitet apartament 1+1 , 75.7 m² ,me hipoteke liqeni i thate ,Tirane

  Shitet Apartament i perfunduar i gatshem per banim , pajisur me HIPOTEKE . 1 Dhome gjumi Soxhorno Ballkon siperfaqe 75.7 m² Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar kuzhina e gatimit dhe garderoba

  55.500 €
  Tiranë
  20 dhjetor 18:06
 • Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin

  Blerja e një shtëpie është padyshim investimi më i rëndësishëm që ju bëni! Nëse jeni duke kërkuar shtëpinë e ëndrrave dhe ende nuk e keni gjetur, na lejoni t’ju ofrojmë ne zgjidhjen e kërkesave tuaj

  Me Marrveshje
  Lezhë
  18 dhjetor 14:07
 • SHITET APARTAMENT 2+1 , REZIDENCA ALBA

  SHITET APARTAMENT 2+1 , REZIDENCA ALBA

  Edil al ka startuar me risin me te fundit te ndertimit.REZIDENCA ALBA, TASHME KA ARDHUR DITA TE NDRYSHON MENYREN TUAJ TE JETESES. oferta e muajit paguaj 50% te vleres se apartamentit dhe perfito

  870 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:38
 • TIRANE, SHES APARTAMENT 3+1, 160 M² NE REZIDENCA ALBA , PRANE 21 DHJETORIT

  TIRANE, SHES APARTAMENT 3+1, 160 M² NE REZIDENCA ALBA , PRANE 21 DHJETORIT

  Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Alba Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes , me dalje ne ballkon tualet me dritare, orientim nga 3 anaet e diel

  870 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:37
 • TIRANE, SHES APARTAMENT 2+1, CONCORD CENTER

  TIRANE, SHES APARTAMENT 2+1, CONCORD CENTER

  Shitet apartament 2+1 tek Concord Center Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , me dalje ne ballkon dhe tualet me dritare, kati i 1 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 111.15 m² dhe nje verande 43 m

  850 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:34
 • Super Okazion Ne Shengjin ,Apartament 2+1 me 350€ m/2!

  Super Okazion Ne Shengjin ,Apartament 2+1 me 350€ m/2!

  Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamenti ndodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ri dhe ndertim cilesor ku cdo apartament eshte i pajisu

  33.000 €
  Lezhë
  13 dhjetor 10:50
 • Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne Shengjin

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne Shengjin

  Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2 e organizuar ne menyre perfekte ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Apartameni ka nje pamje te mrekullushme nga deti Adriatik . Aparta

  35.000 €
  Lezhë
  7 dhjetor 12:22
 • Shitet apartament 2+1 Markata Vjeter Ali Dem

  Shitet apartament 2+1 Markata Vjeter Ali Dem

  Shitet apartament 2+1 Apartamenti ka nje organizim perfekt , 2 Dhomat Gjumi , soxhorno me dalje ne ballkon korridor dhe 2 tualete me nje siperfaqe 102.7 m² kati i 7 Banim ( jo i fundit ) Cmimi

  72.000 €
  Tiranë
  21 nëntor 13:52
 • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE

  Shitet apartament 1+1 1 dhome gjumi Aneks Soxhorno Ballkon Tualet Orientim nga lindja me siperfaqe 69.4 m² kati 5 Banim ne kopleksin Kristal II , ndertuar nga firma prestigjoze Edil Al . Apartam

  58.990 €
  Tiranë
  21 nëntor 13:24
 • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MARKATA VJETER ALI DEM ME HIPOTEKE

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MARKATA VJETER ALI DEM ME HIPOTEKE

  Shitet apartament 2+1 2 Dhoma Gjumi Soxhorno Ambjet gatimi e ndare nga ambjenti i soxhornos Verande 2 Tualete Apartamenti ka siperfaqe 104.5 m² + 24.5 verand kati i 3 teknike me cilesi te lart n

  850 €
  Tiranë
  21 nëntor 13:23
 • SHITET APARTAMENT ME SUPER OFERTE 3+1 !!!!

  SHITET APARTAMENT ME SUPER OFERTE 3+1 !!!!

  Shitet apartament 3+1 3 Dhoma Gjumi + Soxhorno +Ballkoni me pamje nga rruga kryesore , shume mire i organizuar me siperfaqe 108 m² kati i katert Banim . VLERA 77 760 EURO ME KOHE TE LIMITUAR SHI

  73.500 €
  Tiranë
  21 nëntor 13:11
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Delvinë
  19 nëntor 08:39
 • PLAZH,GOLEM. shes apartament 2+1+BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 500 euro/m2

  PLAZH,GOLEM. shes apartament 2+1+BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 500 euro/m2

  Plazh, Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti,shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e rregulluar dhe e mobiluar,kati i

  37.000 €
  Durrës
  15 nëntor 11:00
 • SHITET APARTAMENT NGA EDIL AL 3+1 ,CONCORD CENTER

  SHITET APARTAMENT NGA EDIL AL 3+1 ,CONCORD CENTER

  Shitet apartament tek kompleksi 'Concord Center' ne rrugen 5 Maji. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje soxhorno. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket orientimi i tyre favoriz

  850 €
  Tiranë
  5 nëntor 10:58
 • SHITET APARTAMENT 3+1, I PERFUNDUAR DHE ME HIPOTEKE , LIQENI I THATE , KOMPLEKSI GJELBERIMI

  SHITET APARTAMENT 3+1, I PERFUNDUAR DHE ME HIPOTEKE , LIQENI I THATE , KOMPLEKSI GJELBERIMI

  Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Gjelberimi qe ndodhet , tek Liqeni i thate. I perfunduar me cilesi te larte punimesh, dhe I gatshem per banim me hipoteke Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me nje

  111.700 €
  Tiranë
  5 nëntor 10:57
 • shitet durres 125m+25m garazh 55000euro me hipoteke

  shitet durres 125m+25m garazh 55000euro me hipoteke

  3+2+1+bllkon+25mgarazh kati 4 50m afer detit me hipoteke lindje perendim 500m nga ura dajlanit plazhi durres numur personal 00306938042627

  55.000 €
  Durrës
  5 nëntor 09:27
 • Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: kredit.bgfibank69@gmail.com

  Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: [email protected]

  Duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Tiranë
  2 nëntor 20:46
 • APARTAMENT 2+1

  APARTAMENT 2+1

  Apartament Ne shitje, ne qytetin è Elbasanit 2+1 70mt Pallat i Ri, i sa perfunduar, me uje dhe energji ektrike 24 ore , Kati i 9* me ashensor// apartamenti eshte i kompletuar, me dyer te reja, dritare

  33 €
  Elbasan
  1 nëntor 13:13
 • Shitet apartament 2+1 ne lagjen nr.4, Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne lagjen nr.4, Sarande

  Apartament 2+1 ne shitje ne lagjen nr.4. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, i cili ndodhet prane rruges 'Mitat Hoxha', ne nje zone mjaft te qet

  50.000 €
  Sarandë
  27 tetor 14:42
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Peqin
  25 tetor 22:07
 • Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti.

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti.

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe rreth 125 m2 me hipotek. Apartamenti eshte i organizuar shum bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka ndriqim natyral te b

  680 €
  Lezhë
  12 tetor 10:26
 • OKAZION NE ELBASAN 2+1

  OKAZION NE ELBASAN 2+1

  2+1 Zona: Elbasan Apartament Ne shitje, ne qytetin è Elbasanit 2+1 70mt Pallat i Ri, i sa perfunduar, me uje dhe energji ektrike 24 ore , Kati i 9* me ashensor// apartamenti eshte i kompletuar,

  33.000 €
  Elbasan
  4 tetor 10:35
 • Shitet apartament 2+1 ne Shengjin

  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin

  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me siperfaqe 109 m2. Apartament eshte i organizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkon. Eshte zgjedhja perfekte per nje shtepi pra

  500 €
  Lezhë
  2 tetor 14:06
 • Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen e 5-te te qytetit.Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 109 m2 dhe eshte e pajisur me certifikate hipotekore.Eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi,sallon,tualet

  70.000 €
  Sarandë
  2 tetor 10:44
 • Apartament 1+1 ne shitje,Sarande

  Apartament 1+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament ne vijen e pare 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 68 m2.Eshte e pajisur me hipoteke.Apartamenti ka planimetri te rregullt, me 1 dhome gjumi, 1 tualet, nje sallon te bollshem plus ambi

  60.000 €
  Sarandë
  30 shtator 10:08
 • Apartament 1+1 ne shitje,Sarande

  Apartament 1+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 61m2 me hipoteke ne zonen me te frekuentuar te qytetit.Apartamenti ka planimetri te rregullt, me 1 dhome gjumi, 1 tualet, nje sallon te bollshem plus am

  55.000 €
  Sarandë
  30 shtator 10:02
 • Shitet apartament 1+1 me hipotek ne Shengjin

  Shitet apartament 1+1 me hipotek ne Shengjin

  SHITET Apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 69m2. Apartamenti eshte me pamje nga deti,e organizuar shume mire ne nje sallon+kuzhine,nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka punime shume cilesore d

  600 €
  Lezhë
  23 shtator 17:44
 • Apartament 1+1 me qira ne Sarande

  Apartament 1+1 me qira ne Sarande

  Apartament 1+1 me qira ne Rrugen Butrinti. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore ne nje zone mjaft te frekuentuar te qytetit. Ai perbehet nga nje dhome gjumi, sallon+kuzhine

  200 €
  Sarandë
  21 shtator 20:16
 • Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Butrinti, Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Butrinti, Sarande

  Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Butrinti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ai perbehet nga dy d

  75.000 €
  Sarandë
  21 shtator 20:00
 • Apartament 2+1 me qira ne Sarande

  Apartament 2+1 me qira ne Sarande

  Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Butrinti. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Sarandes. Ai perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon + kuzhine, tualet dhe ballko

  250 €
  Sarandë
  21 shtator 19:35
 • Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Butrinti, Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Butrinti, Sarande

  Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Butrinti me pamje te plote nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qyt

  75.000 €
  Sarandë
  20 shtator 14:02
 • Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament per shitje 2+1 ne Rrugen Butrinti. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, ne nje zone shume te frekuentuar te qytetit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon dhe kuz

  60.000 €
  Sarandë
  20 shtator 12:09
 • Apartament 2+1 ne shitje! Shengjin

  Apartament 2+1 ne shitje! Shengjin

  SHITET Apartament 2+1 ne Shengjin me siperfaqe 108m2. Apartamenti eshte me pamje nga deti,e organizuar shume mire ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualet dhe dy ballkon. Eshte pozicionuar nga

  Me Marrveshje
  Lezhë
  19 shtator 13:45
 • Apartament ne shtije Vlore,skele,lagjen pavarsia

  Apartament ne shtije Vlore,skele,lagjen pavarsia

  Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumi flamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me ashensor. Çmimi 500 euro m

  45.000 €
  Vlorë
  16 shtator 19:51
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  7 shtator 15:47
 • SHITET Apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 68m2.

  SHITET Apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 68m2.

  Super oferte!!! SHITET Apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 68m2. Apartamenti eshte me pamje nga deti,e organizuar shume mire ne nje sallon+kuzhine,nje tualet dhe ballkon. Ne kete kompleks bani

  Me Marrveshje
  Lezhë
  26 gusht 12:17