Apartment / Banesa në shitje në Skënderaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitjet kan filluar Per te gjithe te interesuarit kemi Banesa Dhe Garazhda ne Shitje Banesat fillojn

  Skënderaj 1 prill 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes me 3 dhoma gjumi
  Apartment / Banesa

  Banes me 3 dhoma gjumi

  NNP Statika Design

  Skënderaj 14 mars 10:26
  430 €
 • 5 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shitet banesa me marreveshje, ka sallon, kuzhine dhe nje dhome gjumi. E mobiluar komplet, kati i par

  Skënderaj 10 mars 23:37
  31.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa me garazh nekat te pare ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me garazh nekat te pare ne skenderaj

  Shitet banesa me garazhe ne skenderaj banesa esht ne pron private banesa ka 76.50 m2 banesa ka nje d

  Skënderaj 14 shkurt 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej banese ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Blej banese ne skenderaj

  Jam i interesuar te blej banese banimi ne Skenderaj me madhesi afersisht 55 m2,me pjesmarrje 30% si

  Skënderaj 25 dhjetor 20:37
  27.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par

  Shitet banesa me tri dhoma ne katin e par ne skenderaj afer qenders banesa shitet me garazhe banesa

  Skënderaj 6 dhjetor 23:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ KATI I PARE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ KATI I PARE

  SHITET BANESA ME MOBILE Edh ME GARAZH PER KERR NE SKENDERAJ SIPERFAQJA.E BANESESE ( ESHTE 76.50m2 M

  Skënderaj 26 nëntor 17:48
  45.000 €
 • 0 foto
  Banesa shitet
  Apartment / Banesa

  Banesa shitet

  Banes ne skenderaj ose shitet ose hjepet me qera! 45000 euro cash ose 250 euro nmujt me qera! Per ma

  Skënderaj 21 shtator 10:07
  45.000 €
 • 0 foto
  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek
  Apartment / Banesa

  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek

  Shes banesen ne Skenderaj afer parkut te qytetit asht kati 1 ka sallon e kuzhin e 2 dhoma xhumi, kor

  Skënderaj 20 shtator 21:42
  1 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR

  SHITET BANESA. NE SKENDERAJ BANESA POSODON DHOM PRITJE 2 DHOMA GJUMI KUZHIN BANJO BALLKON DHE GARAZH

  Skënderaj 11 shtator 23:23
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa afer parkut te qytetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer parkut te qytetit

  Ka Sallon e kuzhin, e 2 dhoma xhumi , koridor, banjo e ballkon, lift, uj nonstop se kati pare ka ,

  Skënderaj 3 shtator 11:59
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2

  Asht ne kat te 1 ka sallon me kuzhin e dy dhoma xhumi, koridor banjo ballkon , laminat e fasad, ka l

  Skënderaj 26 gusht 13:11
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut

  Banesa asht mas KOMUNES afer mishtorja Shaqa ka 60 m2 asht ne kat te pare ka sallon me kuzhin , ka 2

  Skënderaj 26 gusht 10:02
  1 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa 80 kfadrat Kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 80 kfadrat Kati i 2

  Shitet Banesa ne Skenderaj 3 dhomshe 80 metra katror,Banesa ka parking 24 ore ujë,rrym.

  Skënderaj 25 gusht 09:01
  37.500 €
 • 0 foto
  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet

  Shes banesen Kati 1 afer parkut te qytetit Skenderaj, ka Lift uj e rrym , kabllovik , Kati I par uj

  Skënderaj 5 gusht 13:01
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 128m2 4 Dhoma Kati i 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 128m2 4 Dhoma Kati i 1

  Per me shum informata na kontaktoni ne Viber ose WhatsApp +491608181491 Kurse ne Numer te Kosoves 04

  Skënderaj 5 gusht 12:29
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Wender te Skenderajt ka 60 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Wender te Skenderajt ka 60 m2

  Asht ne kat te pare ka koridor , banjo , dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , ballkon , ka lift e uj

  Skënderaj 2 gusht 12:43
  1 €
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Apartment / Banesa

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Skënderaj 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes e re ne katin 1 Skenderaj
  Apartment / Banesa

  Banes e re ne katin 1 Skenderaj

  Shitet banesa afer spitalit ne katin e parë, ka nje koridor, dhoma pritjes me kuzhin, dhoma e gjumit

  Skënderaj 14 korrik 11:48
  35.000 €
 • 0 foto
  Shes banesen 50m2 ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 50m2 ne skenderaj

  Shitet banesa 50m2 ne skenderaj afer qerdhes se femijeve ne skenderaj ne rrugen Ilaz Kodra banesa es

  Skënderaj 11 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fatmir
  Apartment / Banesa

  Fatmir

  SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ BANESA ESHTE PRON PRIVAT QMIMI ME MARVESHJE BANESA K

  Skënderaj 1 korrik 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj
  Apartment / Banesa

  Kerkoj

  Kerkoj banes ne skenderaj per mergimtar prej 01/08/2019 deri 25/08/2019 mundsisht me kan dy dhoma gj

  Skënderaj 12 qershor 04:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  banes ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  banes ne skenderaj

  Banesa gjendet ne Skenderaj per ball KOMUNES dhe afer restaurant PRIMA Perkthimi behet me nje her

  Skënderaj 20 prill 17:11
  Me Marrveshje