Skrapar

Apartment / Banesa në shitje në Skrapar

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Shitet apartament i organizuar ne 4 dhoma me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje dhe nje kuzhine + 1 ba

  Skrapar 14 korrik 22:04
  3.000.000 Lek
 • 6 foto
  -Shitet Apartament,prane Shkolles Bushati
  Apartment / Banesa

  -Shitet Apartament,prane Shkolles Bushati

  ? Shitet Apartament 1+1 ose mund te jepet me qira ?Ndodhet prane Auto Shkolles Bushati , Shkoder

  Skrapar 4 shkurt 13:23
  3.250.000 Lek