Tropojë

Apartment / Banesa në shitje në Tropojë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Allias,Njazi Meka
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Allias,Njazi Meka

  Shitet Apartament 2+1 me sip,71.3m ne katin e dyte ne nje pallat egzistues,parafabrikat dhe shume te

  Tropojë 17 shtator 11:45
  53.000 €