Viti

Apartment / Banesa në shitje në Viti

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Shitet banes ne viti afer stacionit te autobuseve

  Viti Dje, 14:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava

  Shitet banesa ne Viti perballe lumit Morava Kati 6 100m2 Sallon + Kuzhine 3 Dhoma gjumi 2 Banjo Bal

  Viti Dje, 12:26
  400 €
 • 2 foto
  Shes Banesen
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen

  Shitet Banesa ne Viti me 93m2 kati 4 ndertim i ri. Banesa posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo

  Viti 28 maj 20:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banes tek Pallma qender viti 82m2 mobiluar
  Apartment / Banesa

  Banes tek Pallma qender viti 82m2 mobiluar

  Shitet Banesa 82m2 Tek ndertesa e pallmes ne viti qender Banesa esht e ndertuar ne vitin 2014 Ban

  Viti 27 maj 09:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Panell
  Apartment / Banesa

  Panell

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Viti 13 maj 19:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 BANESA NË SHITJE:  Kati IV – V
  Apartment / Banesa

  2 BANESA NË SHITJE: Kati IV – V

  D 80m2 = 2 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 1 banjo, 1ballkon. Banesat jane ne qytetin e Vitisë

  Viti 8 maj 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 BANESA NË SHITJE:  Kati IV – V
  Apartment / Banesa

  2 BANESA NË SHITJE: Kati IV – V

  A 110m2 = 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 2 banjo, shpajz, 2 ballkona. Banesat jane ne qytetin

  Viti 8 maj 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 BANESA NË SHITJE:  Kati IV – V
  Apartment / Banesa

  2 BANESA NË SHITJE: Kati IV – V

  C 90m2 = 2 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 1 banjo, 1 ballkon. Banesat jane ne qytetin e Vitis

  Viti 8 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 BANESA NË SHITJE:  Kati IV – V
  Apartment / Banesa

  2 BANESA NË SHITJE: Kati IV – V

  B 100m2 = 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 2 banjo, shpajz, 2 ballkona. Banesat jane ne qyteti

  Viti 8 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Banesa gjndet te Shkolla e Mesme Teknike

  Viti 19 prill 19:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa me 116m2 ne Viti Posedon sallon,3 dhoma gjumi,wv per musafir Banjo shpajz ballkon. Tel

  Viti 10 prill 12:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  9 Banesa me qera ne Viti
  Apartment / Banesa

  9 Banesa me qera ne Viti

  ipenn 9 banesa te gatshme me qera ne viti rruga tiranes viti gerlic apartamentet kan sallon ballkon

  Viti 27 mars 22:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Banesen 116m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen 116m2

  Shes Banesen e re me 116 m2 3 dhoma gjumi Banjo separate Wc shpajz sallon Kuzhin Ballkon. Qmimi sipa

  Viti 13 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa e re
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e re

  Shes Banesen e re 116 m2 sallon kuzhin 3 dhoma gjumi shpajz banjo ballkon ne qender te Vitis Me qmim

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banes e re
  Apartment / Banesa

  Banes e re

  Shes Banesen ne katin e 4 me 93 m2 Sallon 2 dhoma gjumi kuzhin banjo shpajz ballkon. Qmimi i volits

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes

  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes me mobile gjitha afer villes bevlleder

  Viti 5 qershor 10:24
  550 €