Viti

Apartment / Banesa në shitje në Viti

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shes Banesen
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen

  Shitet Banesa ne Viti me 93m2 kati 4 ndertim i ri. Banesa posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo

  Viti 23 dhjetor 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa me 116m2 ne Viti Posedon sallon,3 dhoma gjumi,wv per musafir Banjo shpajz ballkon. Tel

  Viti 23 dhjetor 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa te stacioni
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te stacioni

  Shitet banesa te stacioni i autobuseve, 93 metra, Kati i 6

  Viti 20 dhjetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

  Shitet Banesa ne Viti me 80 m2: Banesa eshte te Ndertesa e Abit.. Banesa eshte ne K.1 Banesa ka,Sall

  Viti 21 nëntor 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti Kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti Kati 3

  Shitet banesa ne viti ne katin e tret banesa ka Dokumente ne rregull me flet poseduese qa do te thot

  Viti 20 shtator 16:24
  35.000 €
 • 4 foto
  Shes Banesen 116m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen 116m2

  Shes Banesen e re me 116 m2 3 dhoma gjumi Banjo separate Wc shpajz sallon Kuzhin Ballkon. Qmimi sipa

  Viti 13 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa e re
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e re

  Shes Banesen e re 116 m2 sallon kuzhin 3 dhoma gjumi shpajz banjo ballkon ne qender te Vitis Me qmim

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banes e re
  Apartment / Banesa

  Banes e re

  Shes Banesen ne katin e 4 me 93 m2 Sallon 2 dhoma gjumi kuzhin banjo shpajz ballkon. Qmimi i volits

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes

  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes me mobile gjitha afer villes bevlleder

  Viti 5 qershor 10:24
  550 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti Kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti Kati 3

  Banesa gjindet te ndertesa e ISH NLB Dokumente ne rregull bartje te pronari Ri brenda dite per ma sh

  Viti 31 maj 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Viti
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Viti

  Shitet Banesa ne Qender te Vitis. Banesa gjindet ne katin e III. Banesa posedo: Dhoma e ndejes

  Viti 29 maj 13:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa ne shitje ne qender te Vitis
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne qender te Vitis

  Shitet banesa ne qender te Vitis , banesa ka 96.1 m2 gjindet ne katin e pare te banimit dhe ka kete

  Viti 21 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkoj Banesë me qera
  Apartment / Banesa

  Kërkoj Banesë me qera

  Kërkoj banesë me qera

  Viti 19 prill 19:08
  9 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne durres te shkemi kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne durres te shkemi kavajes

  Shitet Banesa ne durres te shkembi kavajes afer villa Bevlleder e Mobiluar

  Viti 4 prill 17:52
  550 €
 • 0 foto
  kerkoj banes
  Apartment / Banesa

  kerkoj banes

  Kerkoj banes me ble ne viti objekti pallmes

  Viti 4 prill 01:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa ne durres te shkbi kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne durres te shkbi kavajes

  Shitet banesa me Durres te shkembi kavajes afer villes bevlleder e Mobiluara me meter katror 65m2

  Viti 3 prill 21:44
  550 €
 • 0 foto
   Urgjent Shitet banes ne viti
  Apartment / Banesa

  Urgjent Shitet banes ne viti

  Banes ne viti ndertim i ri 98 katror049704 730

  Viti 3 prill 20:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  9 Banesa me qera ne Viti
  Apartment / Banesa

  9 Banesa me qera ne Viti

  ipenn 9 banesa te gatshme me qera ne viti rruga tiranes viti gerlic apartamentet kan sallon ballkon

  Viti 3 prill 14:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Banesa në Katin 4 Në rrugen e UQK në Viti Banesa ka 116m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2

  Viti 3 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti

  Shitet Banesa në Katin 5 Në rrugen e UQK në Viti Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2

  Viti 3 prill 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes

  Shitet banesa ne Durres te shkembi kavajes afer villes Bevlleder e Mobiluar

  Viti 2 prill 22:58
  550 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa ne Gjilan(Kodi 296/16)
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Gjilan(Kodi 296/16)

  Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Viti banesa ka siperfaqe prej 83 M2 ,banesa eshte em

  Viti 2 prill 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, VLORE

  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, ZONA KALAJA VLORË. APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E 5-të, ME ÇATI,

  Viti 1 prill 11:37
  89.000 €
 • 0 foto
  Banes me qera
  Apartment / Banesa

  Banes me qera

  Jap banes me qera e mobiluar ne qender te qytetit viti banesa posedon: -sallon -kuzhin -2 dhoma gj

  Viti 1 prill 01:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet/Ndrrohet banesa ne qender te Vitise
  Apartment / Banesa

  Shitet/Ndrrohet banesa ne qender te Vitise

  Banese ne qender te Vitise Mes qendres dhe lumit Morava Kati IV 93 m2 Sallon+Kuzhine dhe dy dhoma

  Viti 30 mars 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet urgjent banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet urgjent banesa

  Shitet banesa vushtrri te kompleksi delfini perball postes

  Viti 15 mars 19:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

  Shitet Banesa ne Viti me 80 m2: Banesa eshte te Ndertesa e Abit.. Banesa eshte ne K.1 Banesa ka,Sall

  Viti 5 shkurt 00:44
  Me Marrveshje