Vlorë

Apartment / Banesa në shitje në Vlorë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne Vlore shitet ose nderrohet
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Vlore shitet ose nderrohet

  Shitet nje apartament 2+1ne Uje te ftohte 125 metra katror mbrapa hotel Delfinit ose mbrapa lokal ha

  Vlorë 2 prill 10:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartamente ne Ujin e Ftohte
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Ujin e Ftohte

  Ne Vlore, ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte, buze rruges Rezidenca qeveritare - ish Kampi i Pune

  Vlorë 1 prill 23:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet ky Apartament...Tek Pallatet Mbrapa Kapeles...Lagja 28 Nentori.....Cmimi i Diskutueshem Falem

  Vlorë 1 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion super pamje
  Apartment / Banesa

  Okazion super pamje

  Shitet apartament ne rezidenc teper e gjete dhe roje 24 ore vendodhja te porti jahteve rradhim , si

  Vlorë 1 prill 02:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet shtepi e mobiluar plotesisht.Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall

  Vlorë 31 mars 10:06
  100.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament te Kalaja ne Vlore
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament te Kalaja ne Vlore

  Shitet Apartamenti te Kalaja ne Vlore, I organizuar ne 1-dhome gjumi, 1-sallon, 1-tualete dhe 1 -ba

  Vlorë 31 mars 09:54
  52.173 €
 • 5 foto
  Shes apartman -ORIKUM
  Apartment / Banesa

  Shes apartman -ORIKUM

  Shitet apartmani ne ORIKUM eshte e mobiluar-82 m2 -KATI 5 QMIMI me mareveshje.+41792341517.

  Vlorë 31 mars 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apartamenti luksoz ne qender te Himares
  Apartment / Banesa

  Apartamenti luksoz ne qender te Himares

  Shtepia ndodhet pran spitalit te qytetit me nje larges prej afro 100 metrash nga buza e detit.Shtepi

  Vlorë 30 mars 23:45
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare

  Shitet apartament 1+1 ne vlore,zona Lungomare. Apartamenti eshte 80 m2 ne katin e 8. Ne video eshte

  Vlorë 30 mars 23:31
  850 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Vlorë, Lungomare.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Vlorë, Lungomare.

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 75m2 ne katin e gjasht

  Vlorë 30 mars 23:31
  750 €
 • 8 foto
  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera

  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera,pamje nga deti,parkim falas i pallatit

  Vlorë 29 mars 17:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET Apartamenti 2+1, VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET Apartamenti 2+1, VLORE

  Iguana Imobiliare

  Vlorë 29 mars 17:42
  50.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1.

  Vlorë 28 mars 19:53
  63.000 €
 • 5 foto
  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë
  Apartment / Banesa

  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë

  Shitet apartament tek kompleksi Diamond Hill Vlorë. Sipërfaqja 50 m2 1+1 plus ballkon. I mobiluar.

  Vlorë 27 mars 11:15
  55.000 €
 • 3 foto
  Apartament 115 m² në Transballkanike
  Apartment / Banesa

  Apartament 115 m² në Transballkanike

  • Shitet apartament 115 m2, sipërfaqe e brendshme. • Në rrugën Transbalkanike Vlorë, pranë karb

  Vlorë 26 mars 23:06
  58.500 €
 • 6 foto
  Apartment 2+1 shitet
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1 shitet

  Apartamenti ndodhet ne vlore, ne zonen e skeles pas Raiffeisen Bank, bllok apartamentesh te reja. K

  Vlorë 26 mars 11:25
  57.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 shitet
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 shitet

  Apartamenti ndodhet ne vlore, ne zonen e skeles pas Raiffeisen Bank, bllok apartamentesh te reja. Ka

  Vlorë 26 mars 11:25
  58.400 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

  Shitet apartamenti 1+1 ne Lungomare, Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe ndodhet ne ka

  Vlorë 26 mars 09:05
  60.000 €
 • 8 foto
  Apartament Ne Lungomare
  Apartment / Banesa

  Apartament Ne Lungomare

  SHITET Apartament 1+1 60 m2, ne katin e dyte banim ne Lungomare tek Pallati ku ndodhet Konsullata It

  Vlorë 25 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

  Shitet apartamenti 1+1 ne Vlore te ”Uji i Ftohte”. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje komp

  Vlorë 25 mars 12:13
  64.400 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

  Shitet apartamenti 1+1 ne Vlore shume prane detit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76.7m2 dhe ndod

  Vlorë 25 mars 11:53
  57.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 tek luani * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 tek luani * E MOBILUAR*

  Shitet ose nderrohet nje apartament 2+1 78 m2 tek uji i ftohte tek rrapi (luani). Pallati eshte i nd

  Vlorë 24 mars 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne qender skel * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne qender skel * E MOBILUAR*

  Shitet ose nderrohet nje apartament 1+1 68 m2 ne qneder skele pallati \"cobo center\". Pallati eshte

  Vlorë 24 mars 15:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament 1+1 ne Vlore * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Vlore * E MOBILUAR*

  Shtiet shtepi ne zonen e plazhit te vjeter , ndertim bashkekohor , kunder lageshtires dhe temperatur

  Vlorë 24 mars 15:08
  28.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Vlore, Uji i Ftohte,Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Vlore, Uji i Ftohte,Lungomare

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 75m2 ne katin e gjasht

  Vlorë 20 mars 11:01
  800 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 91m2 ne katin e 6. Ne

  Vlorë 20 mars 11:01
  800 €
 • 1 foto
  Apartament ne Vlore
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Vlore

  Shes apartamentin ne lungomare vlore. me pamje nga deti 2+1 2 ballkone 1 banje ashensor ka lulishte

  Vlorë 12 mars 16:45
  750 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1, LUNGOMARE, VLORË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1, LUNGOMARE, VLORË

  Shitet apartament 1+1 në Lungomare, Vlorë. Apartamenti ka sipërfaqe totale 65 m² nga të cilat 63 m²

  Vlorë 12 mars 11:59
  50.000 €
 • 5 foto
  SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE,VLORË
  Apartment / Banesa

  SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE,VLORË

  Shitet garsoniere brënda një kompleksi, në një nga pikat më të bukura të rivierës, Lungomare, Vlore.

  Vlorë 12 mars 11:43
  28.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament tek kampi puntoreve vlore
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament tek kampi puntoreve vlore

  Shitet 1 apartament tek kampi puntoreve ne vlore 2 dhoma gjumi dhe 2 ballkone me. pamje nga deti ne

  Vlorë 12 mars 10:58
  78.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Vlore,Orikum
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Vlore,Orikum

  Apartament ne Vlore,Orikum, 1+1, 60m2,ne kat te pare banim me ballkon te bollshem, apartamenti esht

  Vlorë 11 mars 14:01
  24.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartamen 1+1 Tek Albano Romina
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamen 1+1 Tek Albano Romina

  Apartamenti ndodhet ne kate te nente dhe ka nje siperfaqe prej 98m2 me te perbashketat e cila eshte

  Vlorë 11 mars 09:36
  38.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1 prane Kishes Ortodokse
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 prane Kishes Ortodokse

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne qender te q

  Vlorë 11 mars 09:28
  42.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te ish-Kombinati
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te ish-Kombinati

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe te mireorganizuar. Apartamenti aktualisht eshte i dhene

  Vlorë 11 mars 09:20
  34.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Kisha Ortodokse
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Kisha Ortodokse

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne qender te q

  Vlorë 11 mars 09:17
  42.000 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament 1+1 prane Kishes Ortodokse
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 prane Kishes Ortodokse

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re prane kishes Ortodokse . Ka nje siperfaqe totale prej 63 m

  Vlorë 10 mars 15:55
  29.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare full sea view
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare full sea view

  Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nga zonat me rezidenciale te sengmentit ne lungomare. Per

  Vlorë 10 mars 12:35
  122.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Kisha Ortodokse
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Kisha Ortodokse

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re prane kishes Ortodokse . Ka nje siperfaqe totale prej 63

  Vlorë 10 mars 12:23
  29.000 €
 • 4 foto
  Hyrje ne lungo mare pamje nga deti super cmim
  Apartment / Banesa

  Hyrje ne lungo mare pamje nga deti super cmim

  101 metra katror 2 dhoma banjo sallon me dy ballkone nje shikon nga deti nje nga skela

  Vlorë 8 mars 23:53
  680 €
 • 7 foto
  Hyrje me pamje nga deti lungo mare vija pare
  Apartment / Banesa

  Hyrje me pamje nga deti lungo mare vija pare

  101 metra katror.disponoj dy hyjre ne kat te 4 dhe kat te 8 me pamje nga deti

  Vlorë 8 mars 13:49
  700 €
 • 0 foto
  Hyrje me pamje nga deti lungomare OKAZION !
  Apartment / Banesa

  Hyrje me pamje nga deti lungomare OKAZION !

  700 € metri katror me certifikat pronesie ! Ne kate te 4 dhe ne kat te 8 Mund te kontaktoni dhe ne w

  Vlorë 7 mars 13:40
  1 €
 • 4 foto
  Hyrje ngjitur stadiumit
  Apartment / Banesa

  Hyrje ngjitur stadiumit

  Hyrja ndodhet afer ngjitur me stadiumin mbrapa Hotel Partner ne Skelë. Cmimi eshte i diskutueshem. H

  Vlorë 6 mars 20:40
  70.000 €
 • 5 foto
   apartament 1+1. ne shitje
  Apartment / Banesa

  apartament 1+1. ne shitje

  apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i cili shtrihet pergjat. bulevardit vlore-skel,reth 400m la

  Vlorë 6 mars 09:57
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1+1 Vlore, e mobiluar,tregu i orizit
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 1+1 Vlore, e mobiluar,tregu i orizit

  Shitet shtepi 1+1 e mobiluar dhe me pajisje elektroshtepiake te tregu i orizit ne Vlore.

  Vlorë 5 mars 19:39
  25.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere ne shitje
  Apartment / Banesa

  Garsoniere ne shitje

  Apartamenti ka dalje direkte ne rruge. Ka hapesire te bollshme dhe ndricim te vazhdueshem.Ka nje afe

  Vlorë 4 mars 13:41
  20.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament me Pamje nga Deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me Pamje nga Deti

  Apartamenit me siperfaqe 57 m2 eshte i mirestrukturuar ne nje dhome ndenje +kuzhine , nje dhome gjum

  Vlorë 4 mars 11:36
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitet 3+1 e mobiluar OKAZION!!!
  Apartment / Banesa

  Shitet 3+1 e mobiluar OKAZION!!!

  Shitet apartament 3+1 ne kate te 5 te nje pallati te L. Osman Haxhiu, Rg. Demokracia, afer shkolles

  Vlorë 2 mars 14:51
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shitet Dupleks ne Rr e Cipajve
  Apartment / Banesa

  Shitet Dupleks ne Rr e Cipajve

  Dupleksi ndodhet ne Rrugen Gjergj Araniti(Cipajve), kati i fundit i nje ndertimi te ri, me i kerkuar

  Vlorë 29 shkurt 12:19
  160.000 €
 • 0 foto
  VLORE -SHITET APARTAMENT 3+1
  Apartment / Banesa

  VLORE -SHITET APARTAMENT 3+1

  SHITET Apartament 3+1 , 3 dhoma , sallon i bollshem , kuzhine e mevetshme, 2 banjo me dritare (te dy

  Vlorë 28 shkurt 23:31
  75.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT TEK ISH GJYKATA E VJETER
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT TEK ISH GJYKATA E VJETER

  Shitet apartament 1+1 te pallati perball ish gjykates se vjeter. Kati i 6. Apartamenti ka drejtim ju

  Vlorë 28 shkurt 22:07
  32.000 €