Vushtrri

Apartment / Banesa në shitje në Vushtrri

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Banes shiten
  Apartment / Banesa

  Banes shiten

  leshoj banesa per qira kemi eshe ne shitje banesa jan nderti i ri kemi 14 banesa per qira sipas desh

  Vushtrri 2 prill 12:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes shiten
  Apartment / Banesa

  Banes shiten

  Banes ne shitje edhe me qira e mobilume dhe pa mobile banesat xhndet te bazeni edhe te kaltrina per

  Vushtrri 2 prill 12:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

  Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri. - Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër ka

  Vushtrri 2 prill 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,

  Kodi 0079 Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 2 dho

  Vushtrri 2 prill 12:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2
  Apartment / Banesa

  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

  Kodi 0484 Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri

  Vushtrri 2 prill 12:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti

  Kodi 0078 Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 1 dho

  Vushtrri 2 prill 12:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

  Kodi 0572 Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë

  Vushtrri 2 prill 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa
  Apartment / Banesa

  Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa

  Kodi 0424 Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa me këto m2: 85m2, 86.5m2, 88.5m2, 93.5m2, nga kati 1 d

  Vushtrri 2 prill 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri 2 prill 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 4

  Kodi 0482 Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri. Ka dhomë dite, një dhomë gjumi. E gatshme në mua

  Vushtrri 2 prill 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 80.1m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80.1m2, kati 3

  Kodi 0447 Shitet banesa 80.1m2, kati 3 në Vushtrri, tek ish Poleti. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma

  Vushtrri 2 prill 12:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri

  ⭕️Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri (Linprojekt ,permas Shkollë Eqrem Qabej ) 📞+383

  Vushtrri 1 prill 22:17
  28.600 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )

  Shitet banesa është Gatshme per Banim në Vushtrri Te Bazen ( Urgjent ) Ndërtesa posedon ashensor 87.

  Vushtrri 1 prill 22:14
  39.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te bazenti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te bazenti

  Kati 7, dhe 8 salloni kuzhina, 2 dhoma gjumi, 045 117 118

  Vushtrri 1 prill 22:05
  420 €
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri 1 prill 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa afer flamurave ne vushtrri, 84m2 +38344694246

  Vushtrri 1 prill 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Limon
  Apartment / Banesa

  Limon

  Shitet limoni( limana) shume i mire

  Vushtrri 1 prill 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa 87m2 , 2dhoma gjumi , sallon, banjo, shpajz, ballkon, tek ish bazenti +38344694246

  Vushtrri 1 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa tek dr. Faik Bllata afer shkolles \"Mustafe Venhari\" Vushtrri , 108 m2 3dhoma gjumi ,

  Vushtrri 1 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa 108 m2 ,3 dhoma gjumi, sallon, banjo , shpajz ballkon tek ish bazenti. +38344694246

  Vushtrri 1 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri 1 prill 16:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata \" -Banesa posedon : • Dhomë gjumi , • S

  Vushtrri 1 prill 13:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banesat
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat

  88.86 88.47 88.83

  Vushtrri 1 prill 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri 1 prill 11:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 93.77m
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93.77m

  Banesa ka sallon kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe shpajz. Banesa gjindet në rr.Avni Rustemi kati IV

  Vushtrri 1 prill 11:41
  1 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA 90m2 -- OFERTE PER FUNDVIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 90m2 -- OFERTE PER FUNDVIT

  SHITET BANESA NE QENDER TE VUSHTRRISE ME SAKTESISHT TEK STACIONI I VJETER -Banesa eshte 90% e perfun

  Vushtrri 31 mars 20:20
  1 €
 • 1 foto
  Shiten banesat te Poleti
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Poleti

  Shes banesa ne Vushtrri (te Poleti me saktesisht pas gjimnazit) te madhesive te ndryshme: 90m2, 94m2

  Vushtrri 31 mars 20:04
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shes banes ne vushtrri te stacioni i vjeter 92m2 2dhoma gjumi sallon e kuzhin shpajz banjo teras Kat

  Vushtrri 31 mars 19:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ka filluar shitja e banesave
  Apartment / Banesa

  Ka filluar shitja e banesave

  Vushtrri - Shiten banesat ne rrugen "Jeton Terstena", pas gjimnazit, afer ish-poletit. Posedojme ban

  Vushtrri 31 mars 17:37
  1 €
 • 3 foto
  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme

  Shiten banesat 93m2, 65m2, 76m2. Vendndodhja: Rruga \"Jeton Terstena\" - Te poleti, pas gjimnazit te

  Vushtrri 31 mars 16:16
  1 €
 • 7 foto
  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra
  Apartment / Banesa

  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra

  shitetkomplet e mobiluar banes luksoze ka 72 m2kati 4 extra mobiluar 24or uj lift klim shpajz balko

  Vushtrri 31 mars 15:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri 31 mars 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA NE QENDER - 91 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER - 91 m2

  Bbanesë në qendër të Vushtrrisë Objekti afaristo-banesor i cili ndodhet në qendër të qytetit të Vus

  Vushtrri 31 mars 12:29
  450 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata \" -Banesa posedon : • Dhomë gjumi , • S

  Vushtrri 31 mars 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AKSION NE VUSHTRRI - Banesat ne shitje
  Apartment / Banesa

  AKSION NE VUSHTRRI - Banesat ne shitje

  BANESAT JANE NE AKSION Shes banesa ne Vushtrri (te Poleti me saktesisht pas gjimnazit) te madhesive

  Vushtrri 30 mars 18:27
  1 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri 30 mars 13:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES DISA BANESA NE PRISHTIN NE LAGJEN MATI 1
  Apartment / Banesa

  SHES DISA BANESA NE PRISHTIN NE LAGJEN MATI 1

  SHES DISA BANESA NE KATE TE NDRYSHME DHE ME MADHSI TE MDRYSHME BANESAT GJINDEN NE PRISHTINE LAGJEN

  Vushtrri 29 mars 15:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banes
  Apartment / Banesa

  Banes

  Shite banesat 97 m2 dhe 110 m2 2 dhoma sallon 3 dhoma sallon Per info me shum Tel 049346350

  Vushtrri 28 mars 19:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes banes 87.6m2 në qender te Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shes banes 87.6m2 në qender te Vushtrris

  Banes me hapësir prej 87.6 m2 Super objekt banesor në qendër të Vushtrris, i ndërtuar me standarde

  Vushtrri 26 mars 11:52
  430 €
 • 6 foto
  Banes 71 meter kati dyte
  Apartment / Banesa

  Banes 71 meter kati dyte

  Banesa posedon dy dhoma gjumi sallon banjo

  Vushtrri 19 mars 19:16
  31.000 €
 • 6 foto
  Banesa në Shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa në Shitje

  Shitet banesa e mobiluar 60 m2 në Katin e 2 Nr 8 Blloku i parë me pamje nga rruga.Banesa gjendet në

  Vushtrri 17 mars 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET PENTHOUSE - ME PRANIM TEKNIK
  Apartment / Banesa

  SHITET PENTHOUSE - ME PRANIM TEKNIK

  Ofrohet PËR #SHITJE Penthouse me SUPER pamje në Magjistralen Mitrovice - Vushtrri - Prishtine 162.9

  Vushtrri 13 mars 09:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Llustera-Ndriçime \"Domi\"Chandelier
  Apartment / Banesa

  Llustera-Ndriçime \"Domi\"Chandelier

  Ndriçime kualitative,nga brende te njohura italiane Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë . Na viziton

  Vushtrri 12 mars 16:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa e cila gjendet ne Rr.Haxhi Zeka në Vushtrri me siperfaqe prej 85.6 m2 në katin e katër

  Vushtrri 11 mars 12:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 81m(4-8) perball Realit(Rr.gojbules)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m(4-8) perball Realit(Rr.gojbules)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 81m kati 4 deri 8, shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismai

  Vushtrri 8 mars 13:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 82m(4-8) perball Realit(Rr.gojbules)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 82m(4-8) perball Realit(Rr.gojbules)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 82m kati 4 deri 8, shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismai

  Vushtrri 8 mars 13:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 84m (te Flamurat, Real marketi)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 84m (te Flamurat, Real marketi)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 84m kati 4-7 ,shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismail Qem

  Vushtrri 8 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 82m(1-3) perball Realit(Rr.gojbules)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 82m(1-3) perball Realit(Rr.gojbules)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 82m kati 1 deri 3, shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismai

  Vushtrri 8 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 84m kati 3(te Flamurat,Real marketi)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 84m kati 3(te Flamurat,Real marketi)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 84m kati 1-3 ,shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismail Qem

  Vushtrri 8 mars 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 105m afer Real market(te Flamurat)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105m afer Real market(te Flamurat)

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 105m shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Ismail Qemajli (Afe

  Vushtrri 8 mars 13:09
  Me Marrveshje