Berat
 • 3 foto
  💽OKAZION💽Navi dvd mp3 radio usb aux
  Audio / CD / Stereo

  💽OKAZION💽Navi dvd mp3 radio usb aux

  Shes navi universal per cdo lloj makine i ardhur nga gjermania shum pak i perdorur ne gjendje perfek

  Berat 12 dhjetor 22:26
  120 €
 • 2 foto
  Bowers New & Wilkins (B & W) CM9 6-1 / 2 "3-Way
  Audio / CD / Stereo

  Bowers New & Wilkins (B & W) CM9 6-1 / 2 "3-Way

  Bowers New & Wilkins (B & W) CM9 6-1 / 2 "3-Way Floorstanding Kryetari në Gloss Black

  Berat 8 dhjetor 15:19
  400 €
 • 3 foto
  Bose Lifestyle 650 Home Entertainment System
  Audio / CD / Stereo

  Bose Lifestyle 650 Home Entertainment System

  Bose Lifestyle 650 Home Entertainment System punon me Alexa, Black NEW

  Berat 8 dhjetor 10:16
  765 €
 • 0 foto
  Alarm
  Audio / CD / Stereo

  Alarm

  shitet sistem alarmi + 4 sensor wifi . . per biznese dhe shtepi .

  Berat 28 nëntor 08:26
  300 €
 • 4 foto
  Shiten ose ndrrohen me makin
  Audio / CD / Stereo

  Shiten ose ndrrohen me makin

  Shiten per arsye sesi perdor kush

  Berat 25 nëntor 23:17
  1.200 €
 • 0 foto
  sistem alarmi
  Audio / CD / Stereo

  sistem alarmi

  shitet sistem alarmi per ambjentet e bizneseve dhe shtepi shum i thjesht per montim . Siren Aparat

  Berat 18 nëntor 18:16
  300 €
 • 0 foto
  Boks
  Audio / CD / Stereo

  Boks

  Shitet boks 15 inch me 4 twitera 80mij

  Berat 28 tetor 14:18
  80 Lek
 • 2 foto
  MP3 Me kart memorje karikim
  Audio / CD / Stereo

  MP3 Me kart memorje karikim

  Mp3 me blututh me vend per te karikuar tlefonin dhe vend per karte memorje vetem 2 dit i perdorur

  Berat 24 tetor 20:16
  10 €
 • 3 foto
  organi profesionale
  Audio / CD / Stereo

  organi profesionale

  organo profesionale ne gjendje perfekte

  Berat 14 tetor 18:16
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Amplifikator Roland kc 300
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Roland kc 300

  stereo 2 dalje per tastieren, 1 per monitor, edhe 1 per migrofon,

  Berat 14 tetor 17:17
  80.000 Lek
 • 3 foto
  korg digital recording studio D16XD  xten
  Audio / CD / Stereo

  korg digital recording studio D16XD xten

  Korg digital recording eshte ne super gjendje dhe gati per cdo lloj prove

  Berat 31 gusht 22:16
  300 Lek
 • 6 foto
  BOKSE MACKIE, FONI , BOKSE MACKIE DHE FONI (PULTI)
  Audio / CD / Stereo

  BOKSE MACKIE, FONI , BOKSE MACKIE DHE FONI (PULTI)

  Mackie Original . PER CDO PYETJE KONTAKTONI 0692627341.FALEMINDERIT !

  Berat 30 gusht 19:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN PER ARSYE MOSPERDORIMI
  Audio / CD / Stereo

  SHITEN PER ARSYE MOSPERDORIMI

  SHITEN PER ARSYE MOSPERDORIMI

  Berat 25 gusht 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kasetofon për benz e klas i pa perdorur
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon për benz e klas i pa perdorur

  kasetofon

  Berat 21 gusht 15:16
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Dynacord
  Audio / CD / Stereo

  Dynacord

  Dynacord ne gjendje super Bashk me 1 amplificator Lem 750+

  Berat 4 gusht 09:27
  500 €
 • 1 foto
  korg pa 50  korg trinity +
  Audio / CD / Stereo

  korg pa 50 korg trinity +

  shitet korg pa 50 dhe trinity + ne gjendje te mire pune te kompletuara dhe ritme dhe tinguj

  Berat 9 maj 21:27
  900 Lek
 • 3 foto
  Golf 6 radio cd
  Audio / CD / Stereo

  Golf 6 radio cd

  Shes kasetofon golfi 6 i 2012 ne gjendje pune perfekte cd mp3 radio Bluetooth dhe dalje aux ngjyra e

  Berat 23 prill 02:16
  60 €