Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Audio / CD / Stereo në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Dje, 22:53
  129 €
 • 0 foto
  Shitet fonia
  Audio / CD / Stereo

  Shitet fonia

  Shitet fonia !! Dynacord *2* 2 x 700 watt 1400 watt total 16 kanalsh.2 jbl 15inch 250 watt rms.2 jbl

  Tiranë Dje, 21:31
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet Wireless Home Cinema
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Wireless Home Cinema

  Shitet Wireless Home Cinema e re ne kuti . ME dy dalje Speaker te vecuar nga njeri tjetri . Punojn

  Tiranë Dje, 20:59
  39 €
 • 1 foto
  Dvd Kenwood
  Audio / CD / Stereo

  Dvd Kenwood

  Navi

  Krujë Dje, 19:51
  150 €
 • 5 foto
  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI
  Audio / CD / Stereo

  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI

  Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe

  Tiranë Dje, 19:30
  380 €
 • 10 foto
  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...
  Audio / CD / Stereo

  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp) Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe k

  Tiranë Dje, 17:12
  30 €
 • 5 foto
  Kamera sigurie te fshehta per biznesin tuaj
  Audio / CD / Stereo

  Kamera sigurie te fshehta per biznesin tuaj

  Kamera sigurie te fshehta CCTV 600TV line per ruajtjen e biznesit tuaj ne menyre te fshehte \"Elec

  Tiranë Dje, 16:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamer spiune Wifi Per makine zyra etj
  Audio / CD / Stereo

  Kamer spiune Wifi Per makine zyra etj

  Zgjedhja e parë e monitorimit të sigurisë për familjen, dyqan, apartament, zyra. Zvendeson rojet e t

  Tiranë Dje, 16:03
  45 €
 • 2 foto
  KENWOODSTORE kasetofona
  Audio / CD / Stereo

  KENWOODSTORE kasetofona

  KENWOODSTORE dyqani i pare me ne shqiperi ku mund te gjeni kasetofona bokse amplifikator dvd kamera

  Tiranë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brand New Orignal Korg PA4X 61 Key keyboard
  Audio / CD / Stereo

  Brand New Orignal Korg PA4X 61 Key keyboard

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë Dje, 14:10
  3.600 €
 • 2 foto
  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga

  Shitet kasetofon android i ri..sistem 8.1 android..16 giga memorje dhe 1 giga ram

  Tiranë Dje, 13:34
  17.000 Lek
 • 2 foto
  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L
  Audio / CD / Stereo

  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L

  JBL ORIGHINALE FLIP 4 9000 LEK JBP CHARGE 3 15000 LEK JBL GO 2

  Tiranë Dje, 13:07
  4.000 Lek
 • 0 foto
  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC EXPLORER 55 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesore

  Tiranë Dje, 13:07
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Boks Sony Extra Bass i Ri
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Boks Sony Extra Bass i Ri

  I pa hapur nga kutia.Boksi lidhet me bluetooth,nfc dhe aux,eshte kunder ujit(IP67).Mban deri ne 12 o

  Tiranë Dje, 12:36
  50 €
 • 4 foto
  Kasetofone mercedes-benz 211 origjinal
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofone mercedes-benz 211 origjinal

  Kasetofone mercedes-benz 211

  Shkodër Dje, 12:10
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Amplifikator Marantz bokse dhe dvd
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Marantz bokse dhe dvd

  Amplifikator me 4 dalje plus bokse dhe dvd

  Tiranë Dje, 11:40
  120 €
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë Dje, 11:02
  1.200 Lek
 • 6 foto
  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5 1. 2 DIN 7inch definicion të lartë me prekje të pl

  Elbasan Dje, 10:09
  179 €
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 8\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1500 Leke

  Elbasan Dje, 10:02
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Bokse muri
  Audio / CD / Stereo

  Bokse muri

  ALST BOKSE MURI Model: NJ-11A Power: 3-10W F-R: 90-16KHZ INPUT: 100V STY: 91DB J

  Elbasan Dje, 10:01
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Microphone Shure sh-200 Wireless
  Audio / CD / Stereo

  Microphone Shure sh-200 Wireless

  Microphone Shure sh-200 Wireless Frequency range: VHF high band 210-265MHz ⚫ Frequency Accuracy:

  Elbasan Dje, 10:01
  50 €
 • 3 foto
  Aksesore per Bateri \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Aksesore per Bateri \"Drum\"

  Aksesore per Bateri \"Drum\" Lekura te dimensioneve te ndryshme (me & pa vaj) Shkopa te tipeve

  Elbasan Dje, 10:01
  700 Lek
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 6\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1700 Leke

  Elbasan Dje, 10:01
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED
  Audio / CD / Stereo

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED ME 7 NGJYRA TE NDRYSHME TRUPI ALUMIN & KOKA PLASTIEK/LED CMIMI

  Elbasan Dje, 10:00
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Drum Sticks Brush FURCE
  Audio / CD / Stereo

  Drum Sticks Brush FURCE

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" FURCE Te reja CMIMI: 4000 Leke

  Elbasan Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 6\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1700 Leke

  Elbasan Dje, 09:58
  2.200 Lek
 • 5 foto
  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI
  Audio / CD / Stereo

  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI

  1 Cift Altoparlantesh Origjinal SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh per sistem HIFI 2.0 Bokse - Box -

  Elbasan Dje, 09:58
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)
  Audio / CD / Stereo

  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)

  Pajisje dëgjimi Fushëveprimi Përforcues i zërit Bionik i zërit 100 metra për zë 10X Së fundmi është

  Elbasan Dje, 09:58
  79 €
 • 2 foto
  Aksesore per Kitare
  Audio / CD / Stereo

  Aksesore per Kitare

  Aksesore per Kitare PENZA, TELA, CANTE, etj. Cmimet fillojne nga 70 leke ...

  Elbasan Dje, 09:57
  70 Lek
 • 1 foto
  Bokse per makine
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per makine

  Caliber CSP 95 180 WAT Bokse per makine ORIGJINALE. Jane te reja

  Elbasan Dje, 09:57
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 13\" LEKURE PER Baterie/Jazz \"Drum\" E RE CMIMI 2300 Leke

  Elbasan Dje, 09:56
  2.300 Lek
 • 1 foto
  Pjate PAISTE 101BRASS
  Audio / CD / Stereo

  Pjate PAISTE 101BRASS

  Pjate PAISTE 101BRASS Dimensioni: 20\" E RE CMIMI: 9500 Leke

  Elbasan Dje, 09:55
  9.500 Lek
 • 2 foto
  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts

  Kenwood KFC-M6932A 350watts Specifikimet • Ndjeshmëria: 92dB në 1m • Përgjigjja në frekuencë: 2

  Elbasan Dje, 09:55
  75 €
 • 1 foto
  Susta Pearl per Trompete 14\"
  Audio / CD / Stereo

  Susta Pearl per Trompete 14\"

  Susta Pearl S-022 per Trompete 14\" inch Origjinal Pearl E RE CMIMI: 1500 Leke

  Elbasan Dje, 09:55
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet wofer dhe amplifikator
  Audio / CD / Stereo

  Shitet wofer dhe amplifikator

  Shes wofer 2000 w dhe aplifikator 1000w ne gjendje perfekte jan perdor 1 muaj .dmth jan te rinj .

  Elbasan Dje, 08:17
  200 €
 • 2 foto
  Radio cd ,per renault
  Audio / CD / Stereo

  Radio cd ,per renault

  Radio cd per renault ,,funksionon dhe me komanda ne timon kush e ka si opsoin..

  Shkodër Dje, 07:30
  35 €
 • 5 foto
  Dy bokse kompiuteri me amplifikim
  Audio / CD / Stereo

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobin secili ne

  Lushnjë Dje, 00:42
  2.500 Lek
 • 2 foto
  PHILIPS STEREO 900 Series
  Audio / CD / Stereo

  PHILIPS STEREO 900 Series

  SHITET STEREO PHILIPS SERIES 900 1 - AMPLIFIKATOR FA 951 2 - CD PLAYER FC 931 3 - RAD

  Fier Dje, 00:35
  200 €
 • 0 foto
  Shiten per arsye mosperdorimi
  Audio / CD / Stereo

  Shiten per arsye mosperdorimi

  Shiten bokset 220 w RMS 1 ne gjendje shum te mire jan perdorur shum pak . i shes se nuk jam ne sh

  Vlorë 18 gusht 21:51
  200 Lek
 • 4 foto
  Okazion
  Audio / CD / Stereo

  Okazion

  Vufer origjinal i bencit(i ri),bashke me bokse te bencit te 2006 Bokset jane ne gjendje shume te mi

  Elbasan 18 gusht 21:15
  85 €
 • 2 foto
  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP
  Audio / CD / Stereo

  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP

  JBL GO 2 ( I RI) SASI E LIMITUAR! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service. Rr

  Tiranë 18 gusht 18:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)

  PLATRONIKS AUDIO 628 (NEW BOX) https://www.plantronics.com/us/en/product/audio-628 Ky produkt ka 3

  Tiranë 18 gusht 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet Home by Google
  Audio / CD / Stereo

  shitet Home by Google

  e paperdorur ne kuti

  Tiranë 18 gusht 18:03
  70 €
 • 2 foto
  2 bokse ne gjendje super ,shume te fuqishme 40€
  Audio / CD / Stereo

  2 bokse ne gjendje super ,shume te fuqishme 40€

  2 bokse ne gjendje super Shume te fuqishme Marka Sony Cmimi 40€

  Tiranë 18 gusht 14:34
  40 €
 • 1 foto
  Kasetafon Lg 50x4 nuk lexon cd cmimi 10 euro
  Audio / CD / Stereo

  Kasetafon Lg 50x4 nuk lexon cd cmimi 10 euro

  Kasetafon Lg 50x4 radio cd nuk i punon Por mund ta lidhesh me mp3 nepermjet radios Cmimi 10€

  Tiranë 18 gusht 14:28
  10 €
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë 18 gusht 14:03
  150 Lek
 • 2 foto
  Boks Omnitronic 400 w
  Audio / CD / Stereo

  Boks Omnitronic 400 w

  Shitet boksi Omnitronic 100 milek 400 w

  Tiranë 18 gusht 02:23
  100 Lek
 • 5 foto
  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë
  Audio / CD / Stereo

  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë

  n.19 \"ELATION\" Led dritë me 24 ngjyra ndryshueshme - 220 Volt - 50 Hz n.18 \"JABSYSTEMS\" LED spot

  Tiranë 17 gusht 21:42
  4.940 €
 • 11 foto
  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven

  Ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 17 gusht 20:24
  800 €
 • 1 foto
  Bokse
  Audio / CD / Stereo

  Bokse

  2 bokse dhe mixer 5 kanale shiten me cmim te arsyeshem

  Tiranë 17 gusht 19:43
  5.000 Lek