Audio / CD / Stereo në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI
  Audio / CD / Stereo

  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI

  Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe

  Tiranë Sot, 22:14
  380 €
 • 1 foto
  Shes kasetofon
  Audio / CD / Stereo

  Shes kasetofon

  Shitet kasetofon cd video audio usb telef aux kasetofoni esht i kompletuar marka origjinal te inter

  Durrës Sot, 22:12
  80 Lek
 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Sot, 22:06
  129 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Sot, 21:59
  129 €
 • 4 foto
  SUBWOOFER
  Audio / CD / Stereo

  SUBWOOFER

  SHITET GT 122 JBL 12inch Subwoofer Power GT Series ORGJINAL https://www.ebay.com/itm/JBL-GT-122-12

  Tiranë Sot, 20:53
  50 €
 • 0 foto
  Kasetafon dvd,mp3,aux,tv me difekt zeri 20 euro
  Audio / CD / Stereo

  Kasetafon dvd,mp3,aux,tv me difekt zeri 20 euro

  Shes kasetafon makine Ka prbl me zerin Cmimi 20 euro CD- und DVD-Laufwerk SD-Cardslot MP3- und MPE

  Tiranë Sot, 19:53
  20 €
 • 2 foto
  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon android 7 inch sistemi 8.1 16giga

  Shitet kasetofon android i ri..sistem 8.1 android..16 giga memorje dhe 1 giga ram

  Tiranë Sot, 19:09
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Bokse për majetofon
  Audio / CD / Stereo

  Bokse për majetofon

  Shesh bokse shum cilësor jan në gjëndje shum të mir fuqinë nuk di ta përcaktoj 50000 lek.

  Lushnjë Sot, 17:53
  50.000 Lek
 • 2 foto
  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER
  Audio / CD / Stereo

  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER

  SHITET SONY MDS-JE480 MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER NË GJENDJE SHUMË TË MIRË. KON

  Lezhë Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo

  Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy s

  Tiranë Sot, 16:05
  400 €
 • 4 foto
  MIDAS PRO 1
  Audio / CD / Stereo

  MIDAS PRO 1

  MIXER DIGITAL PROFESIONAL

  Tiranë Sot, 15:20
  6.000 €
 • 0 foto
  Kufje
  Audio / CD / Stereo

  Kufje

  Jane ne gjendje te mir pune 1 muaj te perdorura jane kufje me blototh

  Tiranë Sot, 14:45
  20 €
 • 2 foto
  Kasetofon Sony
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Sony

  Shitet radio cd Sony 20 milek

  Tiranë Sot, 14:38
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Dy bokse kompiuteri me amplifikim
  Audio / CD / Stereo

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobin secili ne

  Lushnjë Sot, 14:18
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë Sot, 14:03
  150 Lek
 • 3 foto
  Mp3 Phillips Go gear
  Audio / CD / Stereo

  Mp3 Phillips Go gear

  Shitet Mp3 Phillips Go gear 2giga memorje. Cmimi 5mij lek te vjetra.

  Durrës Sot, 14:03
  5 Lek
 • 1 foto
   Akordues Profesional Boss TU 12H
  Audio / CD / Stereo

  Akordues Profesional Boss TU 12H

  Shitet akordues per Kitare Elektrike ,Akustike por edhe per vegla Frymore te markes Boss tu 12H Ak

  Durrës Sot, 14:02
  25 Lek
 • 5 foto
  Motorola
  Audio / CD / Stereo

  Motorola

  Radio motorola ne gjendje te mire shiten per arsye misperdorimi baterite duhet zevendedu me te reja

  Tiranë Sot, 13:38
  250 €
 • 0 foto
  Logitech z623
  Audio / CD / Stereo

  Logitech z623

  Ne kuti te reja.Cmim i padiskutueshem.

  Tiranë Sot, 13:05
  150 €
 • 3 foto
  BEHRINGER SHARK DSP110
  Audio / CD / Stereo

  BEHRINGER SHARK DSP110

  OKAZION!!! Shitet BEHRINGER SHARK DSP110. I ri, i papërdorur, në paketimin origjinal. Feedback Sup

  Tiranë Sot, 12:45
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale

  Shiten bagazhiere mercedes origjinale, me 6 cd

  Korçë Sot, 11:47
  50 €
 • 2 foto
  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts

  Kenwood KFC-M6932A 350watts Specifikimet • Ndjeshmëria: 92dB në 1m • Përgjigjja në frekuencë: 2

  Elbasan Sot, 11:42
  75 €
 • 2 foto
  Oferte per Bluetooth Speakers SBOX
  Audio / CD / Stereo

  Oferte per Bluetooth Speakers SBOX

  Oferte per Bluetooth Speakers SBOX -1900 Lek Transport i shpejte ne gjithe Shqiperine. Paguaj kesh

  Fier Sot, 11:42
  1.900 Lek
 • 1 foto
  Bokse per makine
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per makine

  Caliber CSP 95 180 WAT Bokse per makine ORIGJINALE. Jane te reja

  Elbasan Sot, 11:36
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Pjate PAISTE 101BRASS
  Audio / CD / Stereo

  Pjate PAISTE 101BRASS

  Pjate PAISTE 101BRASS Dimensioni: 20\" E RE CMIMI: 9500 Leke

  Elbasan Sot, 11:24
  9.500 Lek
 • 5 foto
  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI
  Audio / CD / Stereo

  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI

  1 Cift Altoparlantesh Origjinal SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh per sistem HIFI 2.0 Bokse - Box -

  Elbasan Sot, 11:22
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Qender muzike shum e fuqishme 1400wat
  Audio / CD / Stereo

  Qender muzike shum e fuqishme 1400wat

  SHITET FONI DYNAKORD 1400WAT 4BOKSE BERINGERA NGA 800WAT COPA E PERSHTASHME SI PER LOKALE PER DIXHEJ

  Tiranë Sot, 11:19
  3 Lek
 • 2 foto
  Kasetofona
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofona

  Kasetofona te ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte dhe te ndryshem.

  Durrës Sot, 10:47
  30 €
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 6\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1700 Leke

  Elbasan Sot, 10:31
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED
  Audio / CD / Stereo

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" LED ME 7 NGJYRA TE NDRYSHME TRUPI ALUMIN & KOKA PLASTIEK/LED CMIMI

  Elbasan Sot, 10:22
  7.500 Lek
 • 2 foto
  Aksesore per Kitare
  Audio / CD / Stereo

  Aksesore per Kitare

  Aksesore per Kitare PENZA, TELA, CANTE, etj. Cmimet fillojne nga 70 leke ...

  Elbasan Sot, 10:20
  70 Lek
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 8\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1500 Leke

  Elbasan Sot, 10:20
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Susta Pearl per Trompete 14\"
  Audio / CD / Stereo

  Susta Pearl per Trompete 14\"

  Susta Pearl S-022 per Trompete 14\" inch Origjinal Pearl E RE CMIMI: 1500 Leke

  Elbasan Sot, 10:20
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 6\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1700 Leke

  Elbasan Sot, 10:19
  2.200 Lek
 • 2 foto
  Bokse muri
  Audio / CD / Stereo

  Bokse muri

  ALST BOKSE MURI Model: NJ-11A Power: 3-10W F-R: 90-16KHZ INPUT: 100V STY: 91DB J

  Elbasan Sot, 10:18
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\"

  Shkopa Baterie Jazz \"Drum\" Dimensioni: 5A dhe 7A Cmimi nga 700Lek

  Elbasan Sot, 10:17
  700 Lek
 • 6 foto
  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5 1. 2 DIN 7inch definicion të lartë me prekje të pl

  Elbasan Sot, 10:17
  179 €
 • 1 foto
  Drum Sticks Brush FURCE
  Audio / CD / Stereo

  Drum Sticks Brush FURCE

  Shkopa Baterie/Jazz \"Drum\" FURCE Te reja CMIMI: 4000 Leke

  Elbasan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 13\" LEKURE PER Baterie/Jazz \"Drum\" E RE CMIMI 2300 Leke

  Elbasan Sot, 10:16
  2.300 Lek
 • 0 foto
  Microphone Shure sh-200 Wireless
  Audio / CD / Stereo

  Microphone Shure sh-200 Wireless

  Microphone Shure sh-200 Wireless Frequency range: VHF high band 210-265MHz ⚫ Frequency Accuracy:

  Elbasan Sot, 10:08
  50 €
 • 3 foto
  Aksesore per Bateri \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Aksesore per Bateri \"Drum\"

  Aksesore per Bateri \"Drum\" Lekura te dimensioneve te ndryshme (me & pa vaj) Shkopa te tipeve

  Elbasan Sot, 09:58
  700 Lek
 • 5 foto
  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë
  Audio / CD / Stereo

  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë

  n.19 \"ELATION\" Led dritë me 24 ngjyra ndryshueshme - 220 Volt - 50 Hz n.18 \"JABSYSTEMS\" LED spot

  Tiranë Dje, 21:42
  4.940 €
 • 1 foto
  RNS 510 EKRAN LCD TOUCH SCREEN
  Audio / CD / Stereo

  RNS 510 EKRAN LCD TOUCH SCREEN

  SHITET EKRAN PER RADIO NAVI RNS 510 TOUCH SCREEN I RI ORIGJINAL .

  Tiranë Dje, 18:42
  100 €
 • 11 foto
  SHITEN 2 Bokse JENSEN+Amplifigator
  Audio / CD / Stereo

  SHITEN 2 Bokse JENSEN+Amplifigator

  SHITEN 2 Bokse JENSEN 75/150Watts 4-8 Ohms 30-20.000Hz + AMPLIFIGATOR (MIXER) I MARKES ARCAM (TE ARD

  Elbasan Dje, 18:27
  500 €
 • 2 foto
  shiter[14.6, 21:39] organell per foristeada
  Audio / CD / Stereo

  shiter[14.6, 21:39] organell per foristeada

  organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 250 euro

  Tiranë Dje, 18:13
  250 €
 • 1 foto
  Sony Xplode wofer 1000 wat
  Audio / CD / Stereo

  Sony Xplode wofer 1000 wat

  Wofer 1000 wat, shitet per arsye mosperdorimi

  Vlorë Dje, 13:24
  100 €
 • 1 foto
  Amplifikator 1000 watt,
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator 1000 watt,

  Amplifikatori eshte super shume pak i perdorur, eshte i kompletuar me gjithe fishat

  Vlorë Dje, 13:23
  70 €
 • 2 foto
  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik
  Audio / CD / Stereo

  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik

  Nje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete per vetem 990 Leke :) Mban

  Kurbin Dje, 13:00
  10 Lek
 • 0 foto
  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)

  PLATRONIKS AUDIO 628 (NEW BOX) https://www.plantronics.com/us/en/product/audio-628 Ky produkt ka 3

  Tiranë Dje, 11:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC EXPLORER 55 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesore

  Tiranë Dje, 11:48
  3.500 Lek