Tiranë

Audio / CD / Stereo në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë
  Audio / CD / Stereo

  Aksion i përbërë nga pajisje për një disko të vogë

  n.19 \"ELATION\" Led dritë me 24 ngjyra ndryshueshme - 220 Volt - 50 Hz n.18 \"JABSYSTEMS\" LED spot

  Tiranë Dje, 20:42
  4.940 €
 • 0 foto
  Kamera ip me wifi per ambjente te jashtme
  Audio / CD / Stereo

  Kamera ip me wifi per ambjente te jashtme

  Kamera ip wifi per ambjente te brendshme dhe te jashtem. Me aplikacion per kontroll ne kohe reale.

  Tiranë 11 dhjetor 15:57
  50 €
 • 2 foto
  KENWOODSTORE kasetofona
  Audio / CD / Stereo

  KENWOODSTORE kasetofona

  KENWOODSTORE dyqani i pare me ne shqiperi ku mund te gjeni kasetofona bokse amplifikator dvd kamera

  Tiranë 11 dhjetor 13:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L
  Audio / CD / Stereo

  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L

  JBL ORIGHINALE FLIP 4 9000 LEK JBP CHARGE 3 15000 LEK JBL GO 2

  Tiranë 11 dhjetor 10:34
  4.000 Lek
 • 2 foto
  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP
  Audio / CD / Stereo

  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP

  JBL GO 2 ( I RI) SASI E LIMITUAR! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service. Rr

  Tiranë 11 dhjetor 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë 11 dhjetor 10:09
  1.200 Lek
 • 6 foto
  BOKSE KEF Q30
  Audio / CD / Stereo

  BOKSE KEF Q30

  Shiten çift boksesh kef q30 125 wat 6 ohm. Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe shum cilesore. S

  Tiranë 11 dhjetor 00:05
  100 €
 • 11 foto
  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven

  Ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 10 dhjetor 20:19
  800 €
 • 7 foto
  Vufer dhe speaker
  Audio / CD / Stereo

  Vufer dhe speaker

  MATCH by audiotec fischer.Origjinal. Eshte i ri i pa perdorur. Shitet per arsye mos-perdorimi. Cmi

  Tiranë 9 dhjetor 21:23
  239 €
 • 2 foto
  MERLIN Portable Scanner Wiffi
  Audio / CD / Stereo

  MERLIN Portable Scanner Wiffi

  Produkti është i ri, i pa përdorur Thjesht rrëshqisni skanerin mbi çdo dokument ose foto për ta kap

  Tiranë 9 dhjetor 14:31
  69 €
 • 5 foto
  ofrojme tenda per dasma dixhej etj
  Audio / CD / Stereo

  ofrojme tenda per dasma dixhej etj

  pershendetje, ofrojme dixhej, tavolina karrige stola, kuzhinier dhe sherbime te tjera.. si dhe tenda

  Tiranë 9 dhjetor 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEHRINGER SHARK DSP110
  Audio / CD / Stereo

  BEHRINGER SHARK DSP110

  OKAZION!!! Shitet BEHRINGER SHARK DSP110. I ri, i papërdorur, në paketimin origjinal. Feedback Sup

  Tiranë 8 dhjetor 21:29
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Boks me bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks me bluetooth

  🔴Boks me bluetooth 📞Kontaktoni 0695667888 Argetohuni duke degjuar muziken e preferuar. Boksi eshte s

  Tiranë 8 dhjetor 21:01
  2.700 Lek
 • 3 foto
  Boks me bluetooth e26+
  Audio / CD / Stereo

  Boks me bluetooth e26+

  Boks me bluetooth e26+ Boks kompakt transportohet leht shume i fuqishem volum +bas. Lidhet me smartp

  Tiranë 8 dhjetor 17:28
  2.700 Lek
 • 3 foto
  Boks per PC & Laptop
  Audio / CD / Stereo

  Boks per PC & Laptop

  🔸Boks per PC & Laptop 🔸Multimedia Speaker System 🔸Sterio sound output for computers. 🔸Mp3 🔸Hifi

  Tiranë 7 dhjetor 23:39
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Kufje me Bluetooth OKAMI
  Audio / CD / Stereo

  Kufje me Bluetooth OKAMI

  ?Kufje me Bluetooth ?Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune makine eshte praktike dhe shume e lehte

  Tiranë 7 dhjetor 16:55
  1.800 Lek
 • 3 foto
  SHITET VUFER DHE AMPLIFIKATOR
  Audio / CD / Stereo

  SHITET VUFER DHE AMPLIFIKATOR

  SHITET VUFER DHE AMPLIFIKATOR PER MAKINE SUPER MUZIK JANE NE GJENDJE TE MIRE PUNE MUND TI SHIHNI NGA

  Tiranë 7 dhjetor 08:42
  100 €
 • 4 foto
  Wireless Speaker
  Audio / CD / Stereo

  Wireless Speaker

  🔸Wireless Speaker 🔊Nese deshironi te degjoni miziken e preferuar kudo. 🔋Bateri te rikarikueshme liti

  Tiranë 6 dhjetor 18:24
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Sony Boks Audio Bluetooth 100 W - RMS
  Audio / CD / Stereo

  Sony Boks Audio Bluetooth 100 W - RMS

  Ne gjendje te persosur estetike 99.9 % i ti , perdorur fare pak, shitet me gjith kutine e vet

  Tiranë 6 dhjetor 14:55
  170 €
 • 3 foto
  Boks me bluetooth JBL
  Audio / CD / Stereo

  Boks me bluetooth JBL

  🔴Boks me bluetooth JBL Argetohuni duke degjuar muziken e preferuar. Boksi eshte shume praktik mund t

  Tiranë 6 dhjetor 12:22
  2.700 Lek
 • 3 foto
  Google Home Mini
  Audio / CD / Stereo

  Google Home Mini

  Shiten Google Home Mini, te reja ne kuti, pa hapur. Te ardhura nga Amerika. Bokse muzike, lidhen me

  Tiranë 5 dhjetor 22:12
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Record player Philips 212 Eletronic Vintage
  Audio / CD / Stereo

  Record player Philips 212 Eletronic Vintage

  Ne gjendje te persosur estetike dhe funksionale, model teper i rralle, dhe ne gjendje te tille edhe

  Tiranë 28 nëntor 08:11
  390 €
 • 1 foto
  RNS 510 EKRAN LCD TOUCH SCREEN
  Audio / CD / Stereo

  RNS 510 EKRAN LCD TOUCH SCREEN

  SHITET EKRAN PER RADIO NAVI RNS 510 TOUCH SCREEN I RI ORIGJINAL .

  Tiranë 27 nëntor 09:53
  100 €
 • 0 foto
  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC EXPLORER 55 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesore

  Tiranë 26 nëntor 11:27
  3.500 Lek
 • 10 foto
  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...
  Audio / CD / Stereo

  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp) Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe k

  Tiranë 25 nëntor 22:12
  30 €
 • 2 foto
  Ocasion
  Audio / CD / Stereo

  Ocasion

  Shiten boxse per digjej te markes Malone lokale per shtepi per makina Te ardhura nga zvicra ne supe

  Tiranë 23 nëntor 10:16
  120 €
 • 2 foto
  Kufje Seinheiser Special Edition Hd.450
  Audio / CD / Stereo

  Kufje Seinheiser Special Edition Hd.450

  Kufje te reja pa Kuti, Jane special Edition , Me opsionin noice cancelling, Bluetooth dhe 20 ore b

  Tiranë 22 nëntor 21:36
  190 €
 • 11 foto
  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo

  Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy s

  Tiranë 21 nëntor 10:24
  400 €
 • 3 foto
  3 autopolante guri per ambjente te jashtme
  Audio / CD / Stereo

  3 autopolante guri per ambjente te jashtme

  Kam per te shitur 3 Autopolant guri kunder ujit dhe lageshtires, jane shume pak te perdorur shume te

  Tiranë 19 nëntor 09:50
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Shes amplifikator bashke me Woofer 350 Euro
  Audio / CD / Stereo

  Shes amplifikator bashke me Woofer 350 Euro

  Shes Woofer 800 Watt se bashku me Amplifikator ISPIRATION (Jasckson) 1500 watt. Wooferi ka permasa:

  Tiranë 17 nëntor 11:27
  350 €
 • 7 foto
  Sisteme paisje audio per qera dhe shitje
  Audio / CD / Stereo

  Sisteme paisje audio per qera dhe shitje

  Sisteme dhe paisje audio.te madhesive dhe fuqive te ndryshme...per disco..clube..lounge bar e tj..pe

  Tiranë 16 nëntor 22:56
  100 €
 • 2 foto
  okazjon
  Audio / CD / Stereo

  okazjon

  shiter per arsyje mos perdorimi ne gjendje te mir pune me yrje auksi lidhet dhe me cellular dhe komp

  Tiranë 15 nëntor 07:55
  25 Lek
 • 7 foto
  Kasetofon Pioneer TOUCH DVD/CD/USB/AUX/TV/NAVI
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Pioneer TOUCH DVD/CD/USB/AUX/TV/NAVI

  Shes Kasetofon Pioneer me ekran me prekje (Touchscreen) , DVD Video , CD , NAVI , TV , USB , AUX , W

  Tiranë 12 nëntor 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kasetafon lg vetem radio lidhje me mp3 cmimi 10 €
  Audio / CD / Stereo

  Kasetafon lg vetem radio lidhje me mp3 cmimi 10 €

  Kasetafon lg vetem radio lidhet nepermjet mp3 makine per te degjuar muziket e preferuara

  Tiranë 10 nëntor 12:25
  10 €
 • 0 foto
  SET PIONEER 850 NE SUPER GJENDJE
  Audio / CD / Stereo

  SET PIONEER 850 NE SUPER GJENDJE

  SET PIONEER 850 NE SUPER GJENDJE

  Tiranë 9 nëntor 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bokse makine super,cmimi 40 mij lek 6 cop
  Audio / CD / Stereo

  Bokse makine super,cmimi 40 mij lek 6 cop

  Shiten bokse makine 6 cop Ne gjendje pune Cmimi 40 mij lek

  Tiranë 6 nëntor 19:37
  40 Lek
 • 3 foto
  Navigator Audi a6
  Audio / CD / Stereo

  Navigator Audi a6

  Shes Navigator Audi a6

  Tiranë 5 nëntor 14:30
  70 Lek
 • 0 foto
  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)

  PLATRONIKS AUDIO 628 (NEW BOX) https://www.plantronics.com/us/en/product/audio-628 Ky produkt ka 3

  Tiranë 31 tetor 10:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pioneer DJM 800 Mixer
  Audio / CD / Stereo

  Pioneer DJM 800 Mixer

  Shitet Pioneer DJM 800 DJ mixer me 4 kanale. Eshte perdorur shume shume pak (me pak se 200 ore) dhe

  Tiranë 17 tetor 13:21
  900 €
 • 5 foto
  Kamera sigurie te fshehta per biznesin tuaj
  Audio / CD / Stereo

  Kamera sigurie te fshehta per biznesin tuaj

  Kamera sigurie te fshehta CCTV 600TV line per ruajtjen e biznesit tuaj ne menyre te fshehte \"Elec

  Tiranë 15 tetor 15:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamer spiune Wifi Per makine zyra etj
  Audio / CD / Stereo

  Kamer spiune Wifi Per makine zyra etj

  Zgjedhja e parë e monitorimit të sigurisë për familjen, dyqan, apartament, zyra. Zvendeson rojet e t

  Tiranë 15 tetor 15:42
  45 €
 • 1 foto
  Boks me bluetooth ? Radio
  Audio / CD / Stereo

  Boks me bluetooth ? Radio

  ⚀Boks me bluetooth 📻 Radio 🔸Model E26+ 🚀Volum shume i lart zeri +bas. 🎵Lidhet me smartphonin tuaj

  Tiranë 14 tetor 23:12
  2.700 Lek
 • 4 foto
  MIDAS PRO 1
  Audio / CD / Stereo

  MIDAS PRO 1

  MIXER DIGITAL PROFESIONAL

  Tiranë 14 tetor 18:11
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet Wireless Home Cinema
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Wireless Home Cinema

  Shitet Wireless Home Cinema e re ne kuti . ME dy dalje Speaker te vecuar nga njeri tjetri . Punojn

  Tiranë 10 tetor 19:04
  39 €
 • 2 foto
  Mikrofon BEHRINGER B-2 Kondesator
  Audio / CD / Stereo

  Mikrofon BEHRINGER B-2 Kondesator

  Mikrofoni eshte si ne foto, perfekt per rregjistrim vokali. 0699305899

  Tiranë 10 tetor 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast
  Audio / CD / Stereo

  MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast

  MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast Charger Pershkrim : Karikon 2 celuare ne te njej

  Tiranë 9 tetor 13:58
  2.199 Lek
 • 1 foto
  Mp3 player wireless car kit Baseus
  Audio / CD / Stereo

  Mp3 player wireless car kit Baseus

  Degjoni muzike ne makine dhe pergjigjuni telefonates me kete karikues - car kit- fm transmiter nga

  Tiranë 9 tetor 13:48
  21 €
 • 5 foto
  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI
  Audio / CD / Stereo

  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI

  Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe

  Tiranë 8 tetor 09:20
  380 €
 • 0 foto
  Amplifikator BOSS
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator BOSS

  Amplifikator BOSS ne gjendje shum te mir . Shum pak i perdorur . 600. watt 2 kanale. Amplifikatori e

  Tiranë 7 tetor 13:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kasetofon Sony
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Sony

  Shitet radio cd Sony 20 milek

  Tiranë 7 tetor 10:55
  2.000 Lek