Autobus / Furgone në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 15 foto
  Shes VW T5 Multivan 140 kw viti 2011 motorr 2.0
  Autobus / Furgone

  Shes VW T5 Multivan 140 kw viti 2011 motorr 2.0

  ↙️#SHITET VW 🚗 Marka/Modeli: T5 Multivan 📆 Viti: 2011 ⛽ Karburanti: Nafte 🕹 Transmisioni: Manua

  Durrës Sot, 16:24
  9.900 €
 • 4 foto
  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore
  Autobus / Furgone

  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore

  Jepet me qira Furgon Sprinter lungo max viti 2000 nafte jepet 50 € ne dite pa shofer dhe 70 € n

  Korçë Sot, 14:25
  50 €
 • 3 foto
  shes autobuz iveko
  Autobus / Furgone

  shes autobuz iveko

  Autobuzi eshte ne gjendje shume te mire pune dhe me dokumentacion te rregullt. Momentalisht esht ne

  Tiranë 18 mars 18:01
  1.100.000 Lek
 • 0 foto
  Ford tranzit
  Autobus / Furgone

  Ford tranzit

  Furgon

  Tiranë 9 mars 20:58
  2.500 €
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Autobus / Furgone

  Oferte falas. '

  Hello sir or madam Have you been rejected by many banks? You need to financing to consolida

  Fushë Kosovë 2 mars 17:55
  5.000 €
 • 4 foto
  Shitet VW Transporter T5
  Autobus / Furgone

  Shitet VW Transporter T5

  T5 Transporter. Prodhim 2006 me 180.000 KM. Mjet per mallra ATP me 5 dyer. Letra te paguara deri

  Tiranë 2 shkurt 12:32
  4.000 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Autobus / Furgone

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Shkodër 25 janar 10:41
  100 €
 • 4 foto
  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore
  Autobus / Furgone

  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore

  Jepet me qira mujore furgon Sprinter 312 D Lungo Max ne Korce. Jepet vetem firma dhe per nje periu

  Korçë 24 dhjetor 08:25
  50 €
 • 0 foto
  Sprinter 24+1
  Autobus / Furgone

  Sprinter 24+1

  Sprinter 24+1 1997

  Tiranë 10 dhjetor 14:45
  8.990 €
 • 5 foto
  Mersedenz Benz
  Autobus / Furgone

  Mersedenz Benz

  Vende 14+1

  Vlorë 9 dhjetor 18:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet
  Autobus / Furgone

  shitet

  Shitet autobus Scania noge vitprodhimi 1996 ne gjendje prefekte 52 vensh me bagazhe te bollshme me 6

  Durrës 13 nëntor 10:46
  15.000 €
 • 7 foto
  Shitet autobus mercedes benz 817
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus mercedes benz 817

  Shitet autobuz mercedes benz 817 turbo interkuler viti 1996. 6 pistonsh. Frena me ajer bagazhe te bo

  Durrës 9 nëntor 17:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet furgoni.
  Autobus / Furgone

  Shitet furgoni.

  Shitet furgoni 8+1 nafte, viti 2004. Eshte ne gjendje te mire pune i blere ne gjermani. Tapiceria or

  Tiranë 1 nëntor 22:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Okazion! Shitet autobus ne gjendje te mire
  Autobus / Furgone

  Okazion! Shitet autobus ne gjendje te mire

  Okazion Shitet Autobus Iveco 380 E Magirus, viti 2001, euro 5, me marmite ekologjike.350000km origj

  Berat 7 tetor 21:20
  21.500 €
 • 6 foto
  VW Crafter 8+1Ulse
  Autobus / Furgone

  VW Crafter 8+1Ulse

  VW Crafter 8+1 ulse, 2.5 TDI 2011, 256000 KM ne gjendje shumte te mire, ka dy dyer ansore, camera

  Prishtinë 4 tetor 15:51
  13.000 €
 • 0 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Autobus / Furgone

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Graçanicë 24 shtator 03:56
  1.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Autobus / Furgone

  Oferte falas. '

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Kaçanik 14 shtator 22:49
  5.000 €
 • 5 foto
  Autobus Mercedes Benz 0404
  Autobus / Furgone

  Autobus Mercedes Benz 0404

  Shitet Autobus Mercedes Benz 0404 49+1+1 ne gjendje prefekte.

  Sarandë 16 gusht 10:57
  15.000 €
 • 14 foto
  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996

  Mercedez benz turbo interkuler 817 me kondicjoner ne gjendje perfekte 30 +1 vensh Citi 1996 letr

  Durrës 15 gusht 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Autobus / Furgone

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 deri 5,000,000

  Malisheve 14 gusht 18:56
  30.000 €
 • 8 foto
  renault master frigoriferik 2005
  Autobus / Furgone

  renault master frigoriferik 2005

  hitet renault master me dhome frigoriferike viti 2005 km 179.186 nafte shume shume e mbajtur dhe ne

  Tiranë 10 gusht 16:39
  5.500 €
 • 0 foto
  Kerkojme airbag per Golf VI
  Autobus / Furgone

  Kerkojme airbag per Golf VI

  Airbag per timon Airbag per pasagjer Golf eshte i vitit prodhimit 2011

  Has 20 korrik 17:19
  1 €
 • 0 foto
  Shitet iveco daily 40-8
  Autobus / Furgone

  Shitet iveco daily 40-8

  Eshte ne gjendje te mire pune.Letrat te paguara deri ne shtator.Me goma te reja dere elektrike dhe b

  Tiranë 4 korrik 12:36
  2.000 €
 • 0 foto
  Autopuz
  Autobus / Furgone

  Autopuz

  Autopuz tip benz 28 vensh me konditcojner gjendje tmir turbo interkuler

  Durrës 26 qershor 16:14
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Iveco daily 2004
  Autobus / Furgone

  Iveco daily 2004

  Iveco daily 2.8 nafte viti 2004 timon anglez me 3 goma rezerve te reja

  Tiranë 20 qershor 09:01
  1.700 Lek
 • 8 foto
  Shitet benc vito viti 2003
  Autobus / Furgone

  Shitet benc vito viti 2003

  Shitet benc vito me letra per nje vit me sensor parkimi me sendilje me ngrohje me jastek ajri makina

  Shkodër 31 mars 17:17
  3.500 €
 • 3 foto
  Furgon
  Autobus / Furgone

  Furgon

  Furgon ford transit 8+1 i vitit 1999 me letra te gjitha letrat deri ne shkurt 2020. Ne gjendje shu

  Lezhë 18 mars 21:33
  3.000 €
 • 7 foto
  Minibus
  Autobus / Furgone

  Minibus

  Shitet sprinter 416 cdi vip bus ne gjendje shum tmir per informata na kontaktoni ne tel:+38344275025

  Podujevë 16 shkurt 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES FUGON
  Autobus / Furgone

  SHES FUGON

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima CMIMI I DISKU

  Tiranë 6 shkurt 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bens vito viti 2003 6+1
  Autobus / Furgone

  bens vito viti 2003 6+1

  Shitet benc Vito 2003me letra për një vit me sensor parkimi sendile me ngrohje me jastek ajri makina

  Shkodër 29 janar 20:39
  4.000 €
 • 4 foto
  Benc Vito
  Autobus / Furgone

  Benc Vito

  Shitet benc Vito i vitit 2003 m'è letra per nje vit me sensor parkimi me serdile me ngrohje me jaste

  Shkodër 24 janar 11:02
  4.000 €
 • 5 foto
  Sprinter 413 18+1 2001
  Autobus / Furgone

  Sprinter 413 18+1 2001

  Fugoni eshte ne gjendje shume te mire me kondicioner para dhe mbrapa dera e pasagjeit eshte elektrik

  Durrës 13 janar 20:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 311 cdi 14+1 shitet ose nderrohet
  Autobus / Furgone

  Sprinter 311 cdi 14+1 shitet ose nderrohet

  Shitet sprinter 311 cdi 14+1 vende Viti 2001 Goma te reja Vaj filtra te gjitha te sapo nderruara

  Kukës 6 janar 15:18
  6.000 €
 • 6 foto
  Shitet kombi T4
  Autobus / Furgone

  Shitet kombi T4

  Shitet kombi t4 n'gjendje te rregullt regjistrimi i skaduar qe 3 muaj viti i prodhimit 1993 qmimi si

  Shtime 9 dhjetor 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz Sprinter
  Autobus / Furgone

  Mercedes benz Sprinter

  Sprinter 211 2007

  Berat 28 nëntor 21:29
  8.900 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Autobus / Furgone

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Hai cercato a lungo un prestito, ecco una nuova opportunità per rilanciare la tua economia, puoi c

  Ranillug 22 nëntor 23:10
  50.000 €
 • 4 foto
  Kombi per ngarkim, transport etj...
  Autobus / Furgone

  Kombi per ngarkim, transport etj...

  Kombi eshte shume i ruajtur Opel owama 2.5 TDI Mund te perdoret per ngarkim per transport dhe shume

  Prishtinë 17 nëntor 11:21
  2.855 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Autobus / Furgone

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Lipjan 13 nëntor 23:14
  100 €
 • 6 foto
  Iveco otyol 2003
  Autobus / Furgone

  Iveco otyol 2003

  Iveco Otyol Vitprodhimi 2003 Vende 19+1 Sherbime te sapobera Kambio manuale disel

  Tiranë 1 nëntor 16:42
  12.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter
  Autobus / Furgone

  Mercedes Sprinter

  Benz Mercedes Sprinter 413, 2.8 nafte, 17 + 1, 2006. Makina ndodhet jashte Shqiperie, por do te shi

  Tiranë 25 tetor 15:36
  11.000 €
 • 0 foto
  Shitet autobuzi sebashku me linjen(gramsh-elbasan)
  Autobus / Furgone

  Shitet autobuzi sebashku me linjen(gramsh-elbasan)

  Shitet autobuzi tip iveco viti 2006, 32+1, ne gjendje shum te mir pune. Manual. Sebashku me linjen

  Gramsh 10 shtator 11:32
  50.000 €
 • 6 foto
  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.
  Autobus / Furgone

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411 i mesem ne gjendja shume te mire pune.Dopio gome dhe bashke me p

  Durrës 22 gusht 15:37
  6.900 €
 • 4 foto
  Shes Caddy shume pak e perdorur
  Autobus / Furgone

  Shes Caddy shume pak e perdorur

  Shes makine pune Wolsvagen Caddy, me regjistrim ne Kosove. I blere jashte, vetem 1 vit e gjysem ne k

  Prishtinë 15 gusht 19:45
  6.200 €
 • 6 foto
  furgon sprinter 412
  Autobus / Furgone

  furgon sprinter 412

  Furgon sprinter dopjo gom

  Lushnjë 5 gusht 22:42
  750 Lek
 • 9 foto
  volkswagen caddy 2006
  Autobus / Furgone

  volkswagen caddy 2006

  Wolswagen Caddy viti prodhimit 2006 abs centralizato. Srs me frigorifer marka frigoriferit gjerman k

  Durrës 24 qershor 23:03
  7.500 €
 • 13 foto
  Mercedez benz Furgon frigoriferik
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz Furgon frigoriferik

  Furgon viti 2005 frigorifer thermo king shkon -2grad ,xhama elektrik ,abs, srs ,me dogan te pagua

  Durrës 21 qershor 19:59
  11.400 Lek
 • 10 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm 0697762666 Sp

  Durrës 13 qershor 06:46
  12.500 €
 • 4 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  ? Shitet: Sprinter 516 2010 ? Cmimi: 12500€ ? Numri i Celularit: 0697762666 ? Vendodhja: Tirane

  Tiranë 12 qershor 10:32
  12.500 €
 • 2 foto
  Mercedez benz 316
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz 316

  Fugon 316 cdi viti 2003 me dogane te paguar abs arbeg esp etj cmimi 85.000 Lek i diskutueshem,i ard

  Durrës 5 qershor 19:28
  85.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Autobus / Furgone

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Gjendja e mjetit perfekte

  Berat 4 qershor 18:11
  1.000 €