Prishtinë

Autobus / Furgone në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  VW Crafter 8+1Ulse
  Autobus / Furgone

  VW Crafter 8+1Ulse

  VW Crafter 8+1 ulse, 2.5 TDI 2011, 256000 KM ne gjendje shumte te mire, ka dy dyer ansore, camera

  Prishtinë 4 tetor 15:51
  13.000 €
 • 4 foto
  Kombi per ngarkim, transport etj...
  Autobus / Furgone

  Kombi per ngarkim, transport etj...

  Kombi eshte shume i ruajtur Opel owama 2.5 TDI Mund te perdoret per ngarkim per transport dhe shume

  Prishtinë 17 nëntor 11:21
  2.855 €
 • 4 foto
  Shes Caddy shume pak e perdorur
  Autobus / Furgone

  Shes Caddy shume pak e perdorur

  Shes makine pune Wolsvagen Caddy, me regjistrim ne Kosove. I blere jashte, vetem 1 vit e gjysem ne k

  Prishtinë 15 gusht 19:45
  6.200 €
 • 5 foto
  Kombi WV T2, Viti
  Autobus / Furgone

  Kombi WV T2, Viti

  Kombi eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike i gatshem per pune Motorr 1.7 disel hargjime

  Prishtinë 10 tetor 16:55
  Me Marrveshje