Autobus / Furgone në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 3 foto
  shes autobuz iveko
  Autobus / Furgone

  shes autobuz iveko

  Autobuzi eshte ne gjendje shume te mire pune dhe me dokumentacion te rregullt. Momentalisht esht ne

  Tiranë 18 mars 18:01
  1.100.000 Lek
 • 0 foto
  Ford tranzit
  Autobus / Furgone

  Ford tranzit

  Furgon

  Tiranë 9 mars 20:58
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Transporter T5
  Autobus / Furgone

  Shitet VW Transporter T5

  T5 Transporter. Prodhim 2006 me 180.000 KM. Mjet per mallra ATP me 5 dyer. Letra te paguara deri

  Tiranë 2 shkurt 12:32
  4.000 €
 • 0 foto
  Sprinter 24+1
  Autobus / Furgone

  Sprinter 24+1

  Sprinter 24+1 1997

  Tiranë 10 dhjetor 14:45
  8.990 €
 • 2 foto
  Shitet furgoni.
  Autobus / Furgone

  Shitet furgoni.

  Shitet furgoni 8+1 nafte, viti 2004. Eshte ne gjendje te mire pune i blere ne gjermani. Tapiceria or

  Tiranë 1 nëntor 22:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  renault master frigoriferik 2005
  Autobus / Furgone

  renault master frigoriferik 2005

  hitet renault master me dhome frigoriferike viti 2005 km 179.186 nafte shume shume e mbajtur dhe ne

  Tiranë 10 gusht 16:39
  5.500 €
 • 0 foto
  Shitet iveco daily 40-8
  Autobus / Furgone

  Shitet iveco daily 40-8

  Eshte ne gjendje te mire pune.Letrat te paguara deri ne shtator.Me goma te reja dere elektrike dhe b

  Tiranë 4 korrik 12:36
  2.000 €
 • 3 foto
  Iveco daily 2004
  Autobus / Furgone

  Iveco daily 2004

  Iveco daily 2.8 nafte viti 2004 timon anglez me 3 goma rezerve te reja

  Tiranë 20 qershor 09:01
  1.700 Lek
 • 5 foto
  SHES FUGON
  Autobus / Furgone

  SHES FUGON

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima CMIMI I DISKU

  Tiranë 6 shkurt 12:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iveco otyol 2003
  Autobus / Furgone

  Iveco otyol 2003

  Iveco Otyol Vitprodhimi 2003 Vende 19+1 Sherbime te sapobera Kambio manuale disel

  Tiranë 1 nëntor 16:42
  12.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter
  Autobus / Furgone

  Mercedes Sprinter

  Benz Mercedes Sprinter 413, 2.8 nafte, 17 + 1, 2006. Makina ndodhet jashte Shqiperie, por do te shi

  Tiranë 25 tetor 15:36
  11.000 €
 • 4 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  ? Shitet: Sprinter 516 2010 ? Cmimi: 12500€ ? Numri i Celularit: 0697762666 ? Vendodhja: Tirane

  Tiranë 12 qershor 10:32
  12.500 €
 • 12 foto
  okazion?????? shiten dy autobuza
  Autobus / Furgone

  okazion?????? shiten dy autobuza

  autobusat ja ne gjendje te mire pune jane me dekukmeta te rregulte kam g oma te reja motorr 4 pisi

  Tiranë 19 nëntor 11:44
  20.000 Lek
 • 2 foto
   furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002
  Autobus / Furgone

  furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002

  furgon mallrash 3.5t ne gjendje shum te mire,dopio gome eshte me dogan te paguar.shitet dhe kembehet

  Tiranë 19 shtator 07:48
  6.500 €
 • 6 foto
   sprinter minibus
  Autobus / Furgone

  sprinter minibus

  Shitet sprinter minibus 12 vende ne letra te paguara makina eshte ne gjendje te mire motorrike viti

  Tiranë 24 gusht 03:20
  4.000 Lek