Shqipëri

Autobus / Furgone në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Shitet VW Transporter T5
  Autobus / Furgone

  Shitet VW Transporter T5

  T5 Transporter. Prodhim 2006 me 180.000 KM. Mjet per mallra ATP me 5 dyer. Letra te paguara deri

  Tiranë 2 shkurt 12:32
  4.000 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Autobus / Furgone

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Shkodër 25 janar 10:41
  100 €
 • 4 foto
  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore
  Autobus / Furgone

  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore

  Jepet me qira mujore furgon Sprinter 312 D Lungo Max ne Korce. Jepet vetem firma dhe per nje periu

  Korçë 24 dhjetor 08:25
  50 €
 • 4 foto
  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore
  Autobus / Furgone

  Jepet Furgon Sprinter me Qira Mujore

  Jepet me qira Sprinter lungo max viti 2000 nafte jepet 50 € ne dite pa shofer dhe 70 € ne dite

  Korçë 24 dhjetor 08:18
  50 €
 • 0 foto
  Sprinter 24+1
  Autobus / Furgone

  Sprinter 24+1

  Sprinter 24+1 1997

  Tiranë 10 dhjetor 14:45
  8.990 €
 • 5 foto
  Mersedenz Benz
  Autobus / Furgone

  Mersedenz Benz

  Vende 14+1

  Vlorë 9 dhjetor 18:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet
  Autobus / Furgone

  shitet

  Shitet autobus Scania noge vitprodhimi 1996 ne gjendje prefekte 52 vensh me bagazhe te bollshme me 6

  Durrës 13 nëntor 10:46
  15.000 €
 • 7 foto
  Shitet autobus mercedes benz 817
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus mercedes benz 817

  Shitet autobuz mercedes benz 817 turbo interkuler viti 1996. 6 pistonsh. Frena me ajer bagazhe te bo

  Durrës 9 nëntor 17:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet furgoni.
  Autobus / Furgone

  Shitet furgoni.

  Shitet furgoni 8+1 nafte, viti 2004. Eshte ne gjendje te mire pune i blere ne gjermani. Tapiceria or

  Tiranë 1 nëntor 22:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Okazion! Shitet autobus ne gjendje te mire
  Autobus / Furgone

  Okazion! Shitet autobus ne gjendje te mire

  Okazion Shitet Autobus Iveco 380 E Magirus, viti 2001, euro 5, me marmite ekologjike.350000km origj

  Berat 7 tetor 21:20
  21.500 €
 • 5 foto
  Autobus Mercedes Benz 0404
  Autobus / Furgone

  Autobus Mercedes Benz 0404

  Shitet Autobus Mercedes Benz 0404 49+1+1 ne gjendje prefekte.

  Sarandë 16 gusht 10:57
  15.000 €
 • 14 foto
  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996

  Mercedez benz turbo interkuler 817 me kondicjoner ne gjendje perfekte 30 +1 vensh Citi 1996 letr

  Durrës 15 gusht 20:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  renault master frigoriferik 2005
  Autobus / Furgone

  renault master frigoriferik 2005

  hitet renault master me dhome frigoriferike viti 2005 km 179.186 nafte shume shume e mbajtur dhe ne

  Tiranë 10 gusht 16:39
  5.500 €
 • 0 foto
  Kerkojme airbag per Golf VI
  Autobus / Furgone

  Kerkojme airbag per Golf VI

  Airbag per timon Airbag per pasagjer Golf eshte i vitit prodhimit 2011

  Has 20 korrik 17:19
  1 €
 • 0 foto
  Shitet iveco daily 40-8
  Autobus / Furgone

  Shitet iveco daily 40-8

  Eshte ne gjendje te mire pune.Letrat te paguara deri ne shtator.Me goma te reja dere elektrike dhe b

  Tiranë 4 korrik 12:36
  2.000 €
 • 0 foto
  Autopuz
  Autobus / Furgone

  Autopuz

  Autopuz tip benz 28 vensh me konditcojner gjendje tmir turbo interkuler

  Durrës 26 qershor 16:14
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Iveco daily 2004
  Autobus / Furgone

  Iveco daily 2004

  Iveco daily 2.8 nafte viti 2004 timon anglez me 3 goma rezerve te reja

  Tiranë 20 qershor 09:01
  1.700 Lek
 • 8 foto
  Shitet benc vito viti 2003
  Autobus / Furgone

  Shitet benc vito viti 2003

  Shitet benc vito me letra per nje vit me sensor parkimi me sendilje me ngrohje me jastek ajri makina

  Shkodër 31 mars 17:17
  3.500 €
 • 3 foto
  Furgon
  Autobus / Furgone

  Furgon

  Furgon ford transit 8+1 i vitit 1999 me letra te gjitha letrat deri ne shkurt 2020. Ne gjendje shu

  Lezhë 18 mars 21:33
  3.000 €
 • 5 foto
  SHES FUGON
  Autobus / Furgone

  SHES FUGON

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima CMIMI I DISKU

  Tiranë 6 shkurt 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bens vito viti 2003 6+1
  Autobus / Furgone

  bens vito viti 2003 6+1

  Shitet benc Vito 2003me letra për një vit me sensor parkimi sendile me ngrohje me jastek ajri makina

  Shkodër 29 janar 20:39
  4.000 €
 • 4 foto
  Benc Vito
  Autobus / Furgone

  Benc Vito

  Shitet benc Vito i vitit 2003 m'è letra per nje vit me sensor parkimi me serdile me ngrohje me jaste

  Shkodër 24 janar 11:02
  4.000 €
 • 5 foto
  Sprinter 413 18+1 2001
  Autobus / Furgone

  Sprinter 413 18+1 2001

  Fugoni eshte ne gjendje shume te mire me kondicioner para dhe mbrapa dera e pasagjeit eshte elektrik

  Durrës 13 janar 20:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 311 cdi 14+1 shitet ose nderrohet
  Autobus / Furgone

  Sprinter 311 cdi 14+1 shitet ose nderrohet

  Shitet sprinter 311 cdi 14+1 vende Viti 2001 Goma te reja Vaj filtra te gjitha te sapo nderruara

  Kukës 6 janar 15:18
  6.000 €
 • 3 foto
  Mercedes benz Sprinter
  Autobus / Furgone

  Mercedes benz Sprinter

  Sprinter 211 2007

  Berat 28 nëntor 21:29
  8.900 €
 • 6 foto
  Iveco otyol 2003
  Autobus / Furgone

  Iveco otyol 2003

  Iveco Otyol Vitprodhimi 2003 Vende 19+1 Sherbime te sapobera Kambio manuale disel

  Tiranë 1 nëntor 16:42
  12.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter
  Autobus / Furgone

  Mercedes Sprinter

  Benz Mercedes Sprinter 413, 2.8 nafte, 17 + 1, 2006. Makina ndodhet jashte Shqiperie, por do te shi

  Tiranë 25 tetor 15:36
  11.000 €
 • 0 foto
  Shitet autobuzi sebashku me linjen(gramsh-elbasan)
  Autobus / Furgone

  Shitet autobuzi sebashku me linjen(gramsh-elbasan)

  Shitet autobuzi tip iveco viti 2006, 32+1, ne gjendje shum te mir pune. Manual. Sebashku me linjen

  Gramsh 10 shtator 11:32
  50.000 €
 • 6 foto
  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.
  Autobus / Furgone

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411 i mesem ne gjendja shume te mire pune.Dopio gome dhe bashke me p

  Durrës 22 gusht 15:37
  6.900 €
 • 6 foto
  furgon sprinter 412
  Autobus / Furgone

  furgon sprinter 412

  Furgon sprinter dopjo gom

  Lushnjë 5 gusht 22:42
  750 Lek
 • 9 foto
  volkswagen caddy 2006
  Autobus / Furgone

  volkswagen caddy 2006

  Wolswagen Caddy viti prodhimit 2006 abs centralizato. Srs me frigorifer marka frigoriferit gjerman k

  Durrës 24 qershor 23:03
  7.500 €
 • 13 foto
  Mercedez benz Furgon frigoriferik
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz Furgon frigoriferik

  Furgon viti 2005 frigorifer thermo king shkon -2grad ,xhama elektrik ,abs, srs ,me dogan te pagua

  Durrës 21 qershor 19:59
  11.400 Lek
 • 10 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm 0697762666 Sp

  Durrës 13 qershor 06:46
  12.500 €
 • 4 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  ? Shitet: Sprinter 516 2010 ? Cmimi: 12500€ ? Numri i Celularit: 0697762666 ? Vendodhja: Tirane

  Tiranë 12 qershor 10:32
  12.500 €
 • 2 foto
  Mercedez benz 316
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz 316

  Fugon 316 cdi viti 2003 me dogane te paguar abs arbeg esp etj cmimi 85.000 Lek i diskutueshem,i ard

  Durrës 5 qershor 19:28
  85.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Autobus / Furgone

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Gjendja e mjetit perfekte

  Berat 4 qershor 18:11
  1.000 €
 • 10 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm 0697762666 Sp

  Durrës 29 maj 15:23
  12.500 €
 • 0 foto
  Autobus
  Autobus / Furgone

  Autobus

  Shitet autobus urban i tipit RENAULT viti 2003. Autobusi ka 28 vende me kondicioner ne gjendje te mi

  Shkodër 7 prill 17:33
  13.000 Lek
 • 3 foto
  Mercedes-Benz
  Autobus / Furgone

  Mercedes-Benz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire .me letra te paguara.sallon lekure ngjyre gri she me kondicion

  Fier 30 mars 20:01
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet
  Autobus / Furgone

  Shitet

  Volkswagen Trasporter 1.9 turbo diesel ekonomike sherbimet ebera letrat per nje vit dhe nderrohet me

  Elbasan 11 shkurt 15:50
  2.500 €
 • 0 foto
   SHITET AUTOBUS 'BOVA'
  Autobus / Furgone

  SHITET AUTOBUS 'BOVA'

  Autobusi ka 50 vende. Dokumentat i ka deri me date 20.11.2017

  Shkodër 28 dhjetor 08:07
  6.500 €
 • 3 foto
  shitet
  Autobus / Furgone

  shitet

  Shitet makina me letra deri ne mars motor 2500 çmimi 3000 euro i diskutushem nr tel 0695741668

  Korçë 22 dhjetor 08:23
  3 €
 • 2 foto
  Minibus sprinter 14+1
  Autobus / Furgone

  Minibus sprinter 14+1

  shes sprinter 311 cdi viti 2001 makina eshte 14+1 vende e shes per arsye mosperdorimi bejm edhe n

  Kukës 13 dhjetor 23:19
  6.000 €
 • 12 foto
  okazion?????? shiten dy autobuza
  Autobus / Furgone

  okazion?????? shiten dy autobuza

  autobusat ja ne gjendje te mire pune jane me dekukmeta te rregulte kam g oma te reja motorr 4 pisi

  Tiranë 19 nëntor 11:44
  20.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare
  Autobus / Furgone

  SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare

  " OKAZION SHITET AMBULANCA " Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare ÇMIMI I ARYESHËM Cel 068215704

  Durrës 16 nëntor 12:54
  1.000 €
 • 2 foto
   furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002
  Autobus / Furgone

  furgon mallrash Iveco dopi gom maxi ,viti 2002

  furgon mallrash 3.5t ne gjendje shum te mire,dopio gome eshte me dogan te paguar.shitet dhe kembehet

  Tiranë 19 shtator 07:48
  6.500 €
 • 1 foto
  SHITET AMBULANCE
  Autobus / Furgone

  SHITET AMBULANCE

  AMBULANCA ESHTE WV T5, NE GJENDJE TE SHKELQYER SI MOTORIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,

  Durrës 16 shtator 11:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   sprinter minibus
  Autobus / Furgone

  sprinter minibus

  Shitet sprinter minibus 12 vende ne letra te paguara makina eshte ne gjendje te mire motorrike viti

  Tiranë 24 gusht 03:20
  4.000 Lek
 • 0 foto
  sprinter furgone
  Autobus / Furgone

  sprinter furgone

  Me letra deri ne fund te vitit 2017 ne gjendje shum te mir fizike motorr 5.5

  Durrës 17 gusht 12:36
  3.000 €