Ferizaj

Automjete bujqesore në shitje në Ferizaj

 • 4 foto
  Shitet Maqin GARDEN
  Automjete bujqesore

  Shitet Maqin GARDEN

  Shitet Maqin GARDEN ne gjendje të mir prodhim 2019 viberi+38649945616

  Ferizaj 10 janar 20:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Traktor
  Automjete bujqesore

  Traktor

  Shitet traktori me pajisjet shtes per heqjen e borës, gjendja e traktorit eshte e mire

  Ferizaj 1 tetor 18:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kultivator Lamburgini
  Automjete bujqesore

  Kultivator Lamburgini

  SHitet kultivatori Italian ne Gjendje te rregullt me rimorkio me freza motor Diesel gamat te gjitha

  Ferizaj 5 prill 15:16
  900 €
 • 5 foto
  Shiten serrat
  Automjete bujqesore

  Shiten serrat

  Shiten serrat siq po i shihni ne foto Dy serat 3 ari .qmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 29 gusht 13:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes traktor imt 533
  Automjete bujqesore

  Shes traktor imt 533

  Shes traktorin imt 533 ne gjendje shum te mir, gomat i ka 95 perqin te reja 12.4, eshte i gatshem pe

  Ferizaj 2 prill 17:04
  1.900 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Automjete bujqesore

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Ferizaj 10 janar 16:07
  1.000 €