Automjete bujqesore në shitje në Shqipëri

 • 6 foto
  lidhese bari welger
  Automjete bujqesore

  lidhese bari welger

  Lidhese bari welger te sapoardhura nga gjermania , gjenden ne Berat

  Berat 2 mars 20:39
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  shitet zetor Fiat 880
  Automjete bujqesore

  shitet zetor Fiat 880

  shitet zetor fiat 880 ne gjendje shume te mire pune i shoqeruar me freze , plug , rimorkio dhe pompe

  Kurbin 21 janar 16:03
  12.000 €
 • 9 foto
  shitet zetor ne gjendje perfekte
  Automjete bujqesore

  shitet zetor ne gjendje perfekte

  Shitet Zetor Iseki TL 19 Në Gjendje Perfekte , Me Frez 160 Centimetra Të Gjerë dhe thika të Reja , z

  Korçë 9 janar 13:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet zetor ne gjendje te shkelqyer me cmim okazion vetem per pak dite
  Automjete bujqesore

  shitet zetor ne gjendje te shkelqyer me cmim okazion vetem per pak dite

  Shitet Zetor Iseki TL 19 Në Gjendje Perfekte , Me Frez 160 Centimetra Të Gjerë dhe thika të Reja , z

  Korçë 2 janar 11:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Lamborghini Formula
  Automjete bujqesore

  Shitet Lamborghini Formula

  Shitet Lamborghini Formula 135 Ne Gjendje Shum te mir.I ardhur Nga Italia.Per me shum Kontaktoni ne

  Lushnjë 21 nëntor 19:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Traktor Ford new Holland
  Automjete bujqesore

  Traktor Ford new Holland

  Traktori eshte ne gjendje shum te mir gati per cdo prov, 130 Kuaj fuqi shitet per arsye emigrimi

  Lezhë 11 nëntor 18:03
  15.000 €
 • 6 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Automjete bujqesore

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE. me certifikim EUROPI

  Dibër 11 nëntor 12:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Automjete bujqesore

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE. CERTIFIKIM EUROPIAN

  Dibër 10 nëntor 17:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Automjete bujqesore

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 3 nëntor 10:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Automjete bujqesore

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 29 tetor 10:15
  30.000 €
 • 9 foto
  zetor fiat shitet
  Automjete bujqesore

  zetor fiat shitet

  shitet zetor fiat i paisur me plug 2 vesh martinel ose shitet dhe plug vec

  Lushnjë 14 gusht 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet dhe plug vec
  Automjete bujqesore

  shitet dhe plug vec

  shitet plug 2 martineli ose ndrohet me plug me 3 vesh

  Lushnjë 14 gusht 14:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet zetor fiat 980 dt
  Automjete bujqesore

  shitet zetor fiat 980 dt

  shitet zetor fiat 980 dt eshte i paisur me plug 2 vesh martinel

  Lushnjë 14 korrik 19:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kamioncina "KAMA"
  Automjete bujqesore

  Shitet kamioncina "KAMA"

  Shitet kamioncina "KAMA". Viti i prodhimit 2008 Motorr i ri 2018 Nr cel :0682662458

  Vlorë 25 prill 19:40
  2.800 €
 • 0 foto
  Shes traktor tk 82 kv 4x4
  Automjete bujqesore

  Shes traktor tk 82 kv 4x4

  Traktori eshte ne gjendje te mire

  Pogradec 5 mars 20:21
  2.500 €
 • 0 foto
  Krasitje rrushi
  Automjete bujqesore

  Krasitje rrushi

  Shiten 8 pal gershere profesionale pelenc fixion me bateri te gjitha jan kit plotesuar.

  Durrës 6 dhjetor 12:38
  3.500 €
 • 0 foto
  Lombardini
  Automjete bujqesore

  Lombardini

  Shitet Lombardini traktor 4x4 .Motorr me 40 kuaj fuqi. Shitet me gjithe frezë, plug, pomp sperkatie.

  Peqin 23 shtator 18:46
  5.350 €
 • 3 foto
  traktor fendt në gjendje shumë të mirë për shitje me një çmim prej dhuratë
  Automjete bujqesore

  traktor fendt në gjendje shumë të mirë për shitje me një çmim prej dhuratë

  traktor fendt në gjendje shumë të mirë për shitje me një çmim prej dhuratë.ju lutem kontaktoni me mu

  Tiranë 17 qershor 17:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korrese bari
  Automjete bujqesore

  Korrese bari

  Shes korrese bari elektrike 1100W komplet me koshin 27 L Marka MAKITA mod.3310 (140mij lek te vjetra

  Tiranë 26 janar 16:50
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Korrse bari
  Automjete bujqesore

  Korrse bari

  She's motorkorrse me gjendje pune shum te mir me naft

  Elbasan 29 dhjetor 20:05
  1.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Librazhd 29 dhjetor 08:34
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Durrës 29 dhjetor 08:24
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Delvinë 29 dhjetor 08:19
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Kuçovë 29 dhjetor 07:09
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Librazhd 29 dhjetor 07:08
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Korçë 29 dhjetor 07:03
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Fier 29 dhjetor 07:00
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Fier 29 dhjetor 06:57
  38.000 €
 • 3 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Tiranë 29 dhjetor 06:53
  1.000 €
 • 0 foto
  shitet traktor international 86 kuaj fuqi
  Automjete bujqesore

  shitet traktor international 86 kuaj fuqi

  Traktor 86 kuaj fuqi prodhim anglez ,traktori esht shum i mbajtur shum ne gjendje eshte i pa perdoru

  Berat 13 dhjetor 22:02
  130.000 Lek