Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 5 foto
  MERCEDES A-CLASS 200 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES A-CLASS 200 NAFTE

  Mercedes a class 2.0 nafte , viti 2005 , letra te paguara , gjendje sh te mire , 5 porta , tapiceri

  Berat 22 prill 19:44
  3.500 €
 • 0 foto
  Depozi
  Autopjese dhe paisje

  Depozi

  Sarbator 200 litre plas

  Berat 22 prill 19:36
  1 €
 • 3 foto
  Shitet 8
  Vetura

  Shitet 8

  Shitet.. Gjendja e makines esht shum e mir. Nje vit ka qe ka ardh ne shqiperi..

  Berat 22 prill 14:15
  6.500 €
 • 8 foto
  Mercedes benz 17.22 4x3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 17.22 4x3

  Shitet kamion Mercedes-Benz viti prodhimit 1991 me dokumenta te rregullta ne gjendje shume te mir pu

  Berat 22 prill 13:27
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Smart for two
  Vetura

  Shitet Smart for two

  Shitet smart for two ne gjendje prefekte.Makina eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi.Makina ka mot

  Berat 22 prill 12:55
  2.500 €
 • 2 foto
  Volkswagen Golf 2016
  Vetura

  Volkswagen Golf 2016

  Volkswagen Golf 2016, ngjyra gri, kilometrazhi 45.419 km, kuti ingranazhesh makine, karburant elektr

  Berat 22 prill 11:27
  3.650 €
 • 1 foto
  Pajero.
  Vetura

  Pajero.

  Pajero 4x4 naft. Makina ka cdo gje funksionale. Ka dy vjet pa u perdorur. Esht ne gjendje te mire

  Berat 21 prill 23:35
  1.000 €
 • 3 foto
  Kamjon
  Vetura

  Kamjon

  Kamjon viti 1992 me letra deri janar

  Berat 21 prill 20:58
  6.000 €
 • 2 foto
  Yamaha Majesty 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 150 cc

  Shitet yamaha majesty 150cc,4 kohesh mtori eshte ne gjendje te mire 35000 kilometra

  Berat 21 prill 20:06
  270 Lek
 • 5 foto
  Shes benz 220
  Vetura

  Shes benz 220

  shes e-class 220.280000 kilometra origjinale,vaji filtra te nderruar.Goma te reja.Full opsion.3000 e

  Berat 21 prill 17:58
  3.000 €
 • 7 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  C clas 2012 kamio automat 180 benzin i ardhur nga amerika në dhjetor 2019 me letra deri ne fund te v

  Berat 21 prill 15:30
  13.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz E250 Bluefficency
  Vetura

  Mercedes-Benz E250 Bluefficency

  Mercedes Benz E250 cdi. I sapo ardhur nga gjermania kambio Automat , sensor parkimi,Baxha xhami,Na

  Berat 21 prill 13:01
  16.000 €
 • 2 foto
  Okazion makine renault megane
  Vetura

  Okazion makine renault megane

  Shes renault megane 1.6 benzin gas. Gjendja shume e mire. Per me shume info kontaktoni. Cmimi i padi

  Berat 20 prill 19:46
  700 €
 • 10 foto
  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMAT
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMAT

  Audi A6 3.0 TDI Quattro. Nuk e kap taksa e luksit . Makina disponon keto opsione: Xenon Bixenon, fen

  Berat 20 prill 13:17
  6.900 €
 • 0 foto
  Atv me kare rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv me kare rrota

  Esht ne gjendje shum te mire i gatshem per cdo lloj prove motori 250cc

  Berat 20 prill 11:01
  1.000 €
 • 3 foto
  2020 Specialized S-Works Epic Shimano XTR
  Motore (mbi 50 cc)

  2020 Specialized S-Works Epic Shimano XTR

  We sell all models of Argon 18, Colnago, Pinarello, Scott, Time, Felt, Bianchi, BMC, Quintana Roo, M

  Berat 20 prill 09:57
  6.500 €
 • 6 foto
  SHITET OKAZION
  Vetura

  SHITET OKAZION

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Mund ta kontrolloni ku te doni. Gomat

  Berat 20 prill 08:25
  1 €
 • 3 foto
  Motori 250cc super gjendje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motori 250cc super gjendje

  Motori eshte 250cc me dogane te paguar me 4 goma te reja viti 2013 motori ka 6500 kilometra eshte su

  Berat 19 prill 19:16
  2.499 €
 • 3 foto
  Karoce tereqse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karoce tereqse

  Karoca Sherben per Karotreqs’s per makina dhe sende te ndryshme pesha 3500kg min dhe max 6000kg e

  Berat 19 prill 18:53
  3.780 €
 • 8 foto
  glk
  Vetura

  glk

  glk 250 luk amg 2012 automat me dogane ne gjendje perfekte importuar nga zvicra

  Berat 19 prill 15:28
  19.000 €
 • 6 foto
  hyndaii30
  Vetura

  hyndaii30

  hyndai i 30 1.6 diesel automat me dogane i inpotuar nga zvicra ne gjendje perfekte

  Berat 19 prill 15:16
  4.700 €
 • 8 foto
  passat
  Vetura

  passat

  passat 4x4 automat full panoramik me dogane te paguar gjendje perfekte importuar nga zvicra

  Berat 19 prill 11:07
  10.000 €
 • 0 foto
  Kontinier
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier

  Kontinie 3 m

  Berat 18 prill 23:08
  700 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 1120 TIPTOP
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 1120 TIPTOP

  Kamion Mercedes-Benz ne gjendje shume te mire. Viti : 1994 Ulse : 3 + shtrat per fjetje Motorri dhe

  Berat 18 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Transit 2010, 8+1
  Vetura

  Ford Transit 2010, 8+1

  Shitet Ford Transit. Viti 2010, 8+1 vende. 85 kW, Manual, Diesel. 6 Marsha. 4 Cilindra. 2,198 cc

  Berat 18 prill 17:09
  7.300 €
 • 3 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Per arsye emigrimi

  Berat 18 prill 10:55
  1.000 €
 • 3 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Shitet per arsye emigrimi

  Berat 18 prill 10:35
  1.000 €
 • 11 foto
  Mercedes benx E200
  Vetura

  Mercedes benx E200

  Shitet Mercedes E 200,, atomat,, viti, 12. 2009,, motor blueficent,, në gjendje shumë te mire motori

  Berat 17 prill 23:46
  10.800 €
 • 0 foto
  KERKOI  NUSE
  Vetura

  KERKOI NUSE

  Hekei

  Berat 17 prill 18:38
  100 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makine esht ne gjendje te mir motorrik edhe xhernerike,gomat 90% motorr 1.9.muzik me impjant super.m

  Berat 17 prill 18:06
  4.200 €
 • 4 foto
  Shes polo 2015
  Vetura

  Shes polo 2015

  Shes VW Polo Gaz-Benzin. Motori 1.2 i thjeshte,me zinxhir. Sherbimet e bera me korrektesi,vaj,filtra

  Berat 17 prill 16:25
  3.200 €
 • 6 foto
  Bmw X5 3.5D Xdrive
  Vetura

  Bmw X5 3.5D Xdrive

  Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda , sherbime te sapo bera , goma te reja .

  Berat 17 prill 01:18
  16.000 €
 • 0 foto
   Toyota Corolla per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Toyota Corolla per pjese

  Shitet Toyota Corolla per pjese

  Berat 16 prill 15:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Land rover freelander panoram 150000km
  Vetura

  Land rover freelander panoram 150000km

  Shitet land rover freelander 2 viti fund 2007 makina esht super full e sapoardhur nga zviicra dhe ne

  Berat 16 prill 01:17
  7.700 €
 • 5 foto
  Evo
  Vetura

  Evo

  Arsye mos perdorimi cmimi pak i diskutueshem

  Berat 15 prill 21:47
  7.500 €
 • 4 foto
  Benz Evo 280
  Vetura

  Benz Evo 280

  Shitet arsye mos perdorimi cmim pak i diskutueshem

  Berat 15 prill 21:27
  7.500 €
 • 0 foto
  Fugon
  Vetura

  Fugon

  Ford pa letra fare

  Berat 15 prill 21:15
  1.400 €
 • 0 foto
  Kontinier 6metra gjat
  Vetura

  Kontinier 6metra gjat

  Kontinier

  Berat 15 prill 20:27
  1.500 €
 • 7 foto
  mercedes-benz evo 220
  Vetura

  mercedes-benz evo 220

  Marka 👉mercedes benz Forca mottorrike👉c220 Lloji i kambjos👉manual 6+1R Karburanti 👉naft Viti i prod

  Berat 15 prill 20:15
  3.700 €
 • 11 foto
  Shitet BMW 318i okazion super gjendje
  Vetura

  Shitet BMW 318i okazion super gjendje

  Makina esht shum e paster brenda dhe jasht ka ndejtur shumicën e kohës garaxhd impianti i shenuar le

  Berat 15 prill 16:55
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedez Benz
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz

  ➡️Shitet c class✔️220 nafte✔️4matic✔️kamjo automat ✔️vit prodhimi 2015✔️â

  Berat 15 prill 15:36
  24.900 €
 • 7 foto
  mitsubishi L200 viti 2005 4x4 super gjendje
  Vetura

  mitsubishi L200 viti 2005 4x4 super gjendje

  makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove me letra te paguara deri ne fund vitit 20

  Berat 15 prill 15:23
  6.700 €
 • 1 foto
  Makineri Tapeti
  Autopjese dhe paisje

  Makineri Tapeti

  Makineri per shkundje dhe pastrim te tapetave nga pluhurat ne kohe te shkurter edhe cilesi te larte.

  Berat 15 prill 00:17
  8.500 €
 • 3 foto
  Kavasaki 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kavasaki 110cc

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Berat 14 prill 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motor suzuki ne gjendje te mir i ardhur nga greqia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor suzuki ne gjendje te mir i ardhur nga greqia

  Motori esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi motori esht me letra cmimi i pa di

  Berat 14 prill 20:48
  1.000 €
 • 2 foto
  shitet bicikleta 26 70milek
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet bicikleta 26 70milek

  shitet bicikleta 70milek i diskutushemi

  Berat 14 prill 18:48
  70 Lek
 • 7 foto
  Shitet Mercedes benz E 270
  Vetura

  Shitet Mercedes benz E 270

  Makine esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra g

  Berat 14 prill 18:36
  4.200 €
 • 3 foto
  Shitet arsye makin familjare
  Vetura

  Shitet arsye makin familjare

  Punto gjendja shum e mir me delumenta der janar2021 1.2benzin teper ekonomike makina esht shum e mba

  Berat 14 prill 16:36
  1.200 €
 • 1 foto
  Makineri Tapetash
  Vetura

  Makineri Tapetash

  Makineri per shkundje dhe pastrim te tapetave nga pluhurat ne kohe te shkurter edhe me cilesi te lar

  Berat 14 prill 15:56
  8.500 €
 • 0 foto
  Disje per ml
  Autopjese dhe paisje

  Disje per ml

  Disje ml r 17 ne gjendje super me goma ne gjendje te mir orgjinale te mercedesit 0693037823 whtsa

  Berat 14 prill 01:55
  300 Lek