Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 7 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Shitet Fiat Bravo viti 2007 ose nderohet me Class w203. Makina ne gjendje te mire pune,dokumentat e

  Berat Dje, 23:07
  3.500 €
 • 11 foto
  Mercedes C180 sport edition benzine gas ⛽️
  Vetura

  Mercedes C180 sport edition benzine gas ⛽️

  Mercedes c 180 benzine gas sapo targuar impjanti sapo montuar Goma te reja makina importuar nga gjer

  Berat Dje, 22:49
  6.000 €
 • 8 foto
  Toyota Auris
  Vetura

  Toyota Auris

  Toyota Auris 2.0td4 2007 me dogane te paguar sapo ardhur makian ska nevoj per asnje sherbim.

  Berat Dje, 22:40
  3.650 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz A clas -07 Automatik
  Vetura

  Mercedes Benz A clas -07 Automatik

  Mercedes Benz Automatik A -Clas 180cdi -07 me dogane te paguar me 4 goma te reja ne gjendje super

  Berat Dje, 22:39
  3.200 €
 • 5 foto
  Mitsubishi space star 1.3 benxine +Gaz
  Vetura

  Mitsubishi space star 1.3 benxine +Gaz

  Mitsubishi space star benxin+Gaz 1.3cc ne gjendje te mire letrat per 1 vit.

  Berat Dje, 22:38
  1.550 €
 • 12 foto
  volvo s60 2.4benzin automat??
  Vetura

  volvo s60 2.4benzin automat??

  Volvo S60 2.4benzin,kamio Automatike,viti6/2003,airbag,abs,kondicioner,pilot automat,butona ne timon

  Berat Dje, 22:23
  3.300 €
 • 10 foto
  Ford Macerick 2.3 benzin
  Vetura

  Ford Macerick 2.3 benzin

  Letrat per nje vit Goma te reja Kambio manual (4x4 automatik sipas terenit).Mjeti eshte bler i qes

  Berat Dje, 22:04
  4.900 €
 • 3 foto
  Amortizator w211
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator w211

  Amortizatore w211 ne super gjendje 4 cope bashk me 2 suporte lemforder 2 para jan sachc me stemen e

  Berat Dje, 21:59
  120 Lek
 • 2 foto
  Frena w211
  Autopjese dhe paisje

  Frena w211

  Shiten 2 disqe frenash para TRW orgjinal per w211 270 cdi ne super gjendje mbi 70% i ndrova per ars

  Berat Dje, 21:59
  45 Lek
 • 12 foto
  shitet ose nderohet Audi a6 1.8 benzin+gaz
  Vetura

  shitet ose nderohet Audi a6 1.8 benzin+gaz

  she\'s Audi A6 1.8 benzin +gas viti 99 ne letra lok 2002 . makina eshte ne gjendje shum te mire nga

  Berat Dje, 20:38
  2.550 €
 • 9 foto
  Mini cooper Automatike
  Vetura

  Mini cooper Automatike

  Mini Cooper,1.6 benzin,kamio Automatike+Tip Tronic,model 2003,FULL OPSION,klima,navigator,komanda ne

  Berat Dje, 20:26
  3.900 €
 • 5 foto
  Fiat grande automatik punto 1.3nafte 2008
  Vetura

  Fiat grande automatik punto 1.3nafte 2008

  Grande punto 1.3 multixhet automatik viti 2008 sapo targuar letrat per nje vit 5 porta gjendje shumt

  Berat Dje, 20:09
  3.750 €
 • 8 foto
  Shitet vw touran 2.0Tdi
  Vetura

  Shitet vw touran 2.0Tdi

  Vw touran 2.0 tdi viti 2005 Ne gjendje te shkleqyer me sherbime te bera. Kit faze i nderuar (ina) Sh

  Berat Dje, 20:07
  4.300 €
 • 7 foto
  Shitet w204 220 Cdi
  Vetura

  Shitet w204 220 Cdi

  Mb w204 220 cdi Kambjo automatike 160.000 km orgjinale (mund ti verifikoni kudo) Sherbime te bera ne

  Berat Dje, 20:07
  8.000 €
 • 0 foto
  Goma të përdorura për makina
  Autopjese dhe paisje

  Goma të përdorura për makina

  1)BMV X5, Rang Rover, ML Benz (4x4) çmimi 5mijë lekë ( të reja) 20Rx50x255 ( 3 copë) 18Rx55x255 (3c

  Berat Dje, 18:58
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Mercedes w211
  Vetura

  Mercedes w211

  Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove ne gjendje perfekte me letra te paguara. Shitet mercedes b

  Berat Dje, 17:29
  49 €
 • 7 foto
  Renault Clio nafte
  Vetura

  Renault Clio nafte

  Shitet Renault Clio 1.5 nafte me letra te sapoprera per nje vit I jane bere sherbim qe kalojne vlere

  Berat Dje, 17:29
  2.499 €
 • 1 foto
  Sendile viano vito
  Autopjese dhe paisje

  Sendile viano vito

  Mercedes viano Vito 639 nje treshe dy teket e para.

  Berat Dje, 16:08
  500 €
 • 5 foto
  Benz 813
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 813

  Ne gjendje te mir 6 pistona karroceri duralumin 4.8 × 2.4 gjatsi gjersi Goma 80 behind motorists gje

  Berat Dje, 13:56
  1.500 €
 • 3 foto
  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet
  Vetura

  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet

  Shitet ose nderohet me makine tjeter me kamio automatike. Makina eshte ne gjendje shum te mire moto

  Berat Dje, 11:20
  4.700 €
 • 5 foto
  Mercedes C180 benzine gjermania kolidim gjerman 2,
  Vetura

  Mercedes C180 benzine gjermania kolidim gjerman 2,

  Mercedes benzine 180 kompresor avangard xhama te zinje orgjinal mjeti ne super gjendje me kolidim gj

  Berat Dje, 10:28
  4.600 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito 116 2011
  Vetura

  Mercedes Vito 116 2011

  Mercedes Vito 2,2 me leje 9 vende tre muaj ka qe esht targuar ka ardhur nga gjermania

  Berat Dje, 10:28
  10.800 €
 • 2 foto
  Mercedes Vito 120 V6 2009
  Vetura

  Mercedes Vito 120 V6 2009

  Mercedes Vito 9 vende dy klima sallone meshine i zi portat ansore me butone xhama te zinje orgjinal.

  Berat Dje, 10:27
  11.999 €
 • 3 foto
  Shitet aprilla 150 i 2000
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet aprilla 150 i 2000

  Shitet aprilla 150 i vitit 2000 ne super gjendje , letrat e sapo prera as 2 jav kan , shpejtesia max

  Berat Dje, 10:05
  800 €
 • 7 foto
  Renault Clio 1.5 naft
  Vetura

  Renault Clio 1.5 naft

  Shitet Renault Clio ne super gjendje per vitin qe eshte Letra te sapo prera deri ne maj 2021 Makines

  Berat Dje, 09:33
  25 €
 • 5 foto
  s class 500 viti 2009
  Autopjese dhe paisje

  s class 500 viti 2009

  S class motor 5.0. 4Matic Viti 2009 per pjes. marmita Amg me zhurem

  Berat Dje, 08:55
  1 €
 • 1 foto
  Turbo per audi 2.0TFSI
  Autopjese dhe paisje

  Turbo per audi 2.0TFSI

  Turbo audi 2.0TFSI Q5 A3 A4 A6 PASSAT CC

  Berat Dje, 08:54
  400 €
 • 1 foto
  Parakolp Audi Q7 /300euro
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp Audi Q7 /300euro

  Parakolp per Audi Q7 i kompletuar gjendje te mire okazion 300euro

  Berat Dje, 08:54
  300 €
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Dje, 08:52
  1 €
 • 2 foto
  Fener per Audi Q5 2009
  Autopjese dhe paisje

  Fener per Audi Q5 2009

  Fener per audi q5 2009 te thjesht pa kseno cmimi 280 euro (ORIGJINAL )

  Berat Dje, 08:51
  280 €
 • 0 foto
  Pjese per c clas 270/ VITI 2006
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per c clas 270/ VITI 2006

  W203 / 270CDI / PER PJES

  Berat Dje, 08:51
  1 €
 • 1 foto
  Pomp benzine per audi 2.0TFSI 2013
  Autopjese dhe paisje

  Pomp benzine per audi 2.0TFSI 2013

  Pomp benzine 2.0TFSI per audi q5 A3 A4 A6 VITI 2013

  Berat Dje, 08:50
  1 €
 • 1 foto
  Diferencial Audi Q5/ A4 A6 Quatro 2.0tfsi
  Autopjese dhe paisje

  Diferencial Audi Q5/ A4 A6 Quatro 2.0tfsi

  Diferencial i pasem per Audi Q5 2.0TFSI QUATRO viti 2013 cmimi 500euro (130mij kilometra)

  Berat Dje, 08:50
  500 €
 • 0 foto
  Bobina per Audi 2.0TFSI Q5/A3/A4/A6
  Autopjese dhe paisje

  Bobina per Audi 2.0TFSI Q5/A3/A4/A6

  4xBobina Audi 2.0tfsi 2013

  Berat Dje, 08:49
  150 €
 • 2 foto
  PARAKOLP Audi Q5 2012
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP Audi Q5 2012

  Parakolp Audi Q5 i kompletuar origjinal 2.0benzin 2012 cmimi 400Euro

  Berat Dje, 08:49
  400 €
 • 3 foto
  Bagazhier s clas 2009
  Autopjese dhe paisje

  Bagazhier s clas 2009

  Bagazhier / kart memorie /6cd per s class 2009 250 euro

  Berat Dje, 08:48
  250 €
 • 0 foto
  Timon + AIRBAG  E class EVO
  Autopjese dhe paisje

  Timon + AIRBAG E class EVO

  Timon +AIR BAG per E CLASS EVO CMIMI 120EURO

  Berat Dje, 08:48
  120 €
 • 1 foto
  Mbrapakolp Audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Mbrapakolp Audi Q5

  Mbrapakolp Audi Q5 2.0benzin 2012 gjendje e mire me sensor cmimi 250euro

  Berat Dje, 08:46
  250 €
 • 1 foto
  Motor per ML 350 W166 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Motor per ML 350 W166 per pjes

  Motor per pjes per Ml 350 W166 naft viti 2013

  Berat Dje, 08:46
  1 €
 • 0 foto
  Kroskot i kompletuar per Audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot i kompletuar per Audi Q5

  Kroskot per Audi q5 viti 2013 BENZIN i kompletuar si ne foto

  Berat Dje, 08:44
  1 €
 • 1 foto
  Blihet pjes per kubota
  Autopjese dhe paisje

  Blihet pjes per kubota

  Kerkoj kete pjesen per traktor kubota L1 38 kuajfuqi kush ka kamje per pjes me dopjo freksjon te me

  Berat Dje, 05:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   E-class 280
  Vetura

  E-class 280

  E class evo avantgarde.

  Berat 26 maj 22:54
  7.500 €
 • 7 foto
  shitet mitsubishi l200
  Vetura

  shitet mitsubishi l200

  Shitet Mitsubishi l200 viti2003 ne gjendje super .nuk nderoet.

  Berat 26 maj 21:23
  700 €
 • 8 foto
  Opel astra g gusht 2002
  Vetura

  Opel astra g gusht 2002

  Opel astra g motor ekotek 1.4 bezin servis i esht ber vjet ne gusht xhama elektronik para mbrapa pas

  Berat 26 maj 20:18
  2.000 €
 • 9 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Porsche cayene , 3.6 gaz benzin , full opsion , ngjyra e zez perla , 4 gomat te reja 2 jav qe jan ve

  Berat 26 maj 18:10
  11.500 €
 • 7 foto
  E class
  Vetura

  E class

  Shitet E class 220

  Berat 26 maj 17:42
  14.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik

  Mercedes Benz Sprinter. 315cdi. Frigoriferik

  Berat 26 maj 17:26
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi Viti 2006 Me dogan te paguar Super gjendje

  Berat 26 maj 16:42
  850.000 Lek
 • 2 foto
  makin pa letra
  Vetura

  makin pa letra

  shitet polo 2011 per arsye se do leviz jam per te ikur dhe dua ta heq sa me shpejt kush do te kontak

  Berat 26 maj 15:34
  5.000 Lek
 • 7 foto
  E CLASS AVANGARD
  Vetura

  E CLASS AVANGARD

  E class gjendje shum te mir pune si xhenerike si dhe opsionet full dritat led dhe frexhot led Vaj f

  Berat 26 maj 14:50
  5.000 €